Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Oczekujaca teraz musisz zmienic diete niestety a ile ty masz na plusie? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wejdzcie na pazdziernik 2013 i zobaczcie co tam się dzieje, jakiś gosc tak ubliza dziewczynom że masakra, wyzywa od suk, że ich dzieci zdechną no okropne:O to forum jest chore, nie wiem czy to jest jedna taka głupia i zawistna osoba która lata po tematach czy więcej. u nas to można powiedziec że spokojnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Flavia predzej sie czepiali listopad2014 i wyzywali dziewczyny i zakladali osobne tematy. Chyba po prostu to jedna osoba,ew mala grupa ktora nie ma wlasnego życia i spędzą większość dnia i nocy na czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Tam mialo byc lipiec2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja mam na plusie jakiesa15kg dla mnie to duzo teraz bede ograniczac jedzenie i slodkie i mam zamiar wiecej sie ruszac.mi mowia ze mam duzo wody opuchlizny,pozatym jak waza mnie to spada woda i kg tyle ze znowu nabieram.a jak spadlo mi1kg przez noc to widac troaszke po buzi bylo a tak to nic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Bylam tu rano i weszlam wieczorem a tu 5 stron do nadrobienia hehe masakra;) Bylam dzis pierwszy raz na szkole rodzenia akurat byl temat o porodzie i byl filmik z porodem i bylo widac jak dziecko wychodzi :/ nie moglam patrzec nie fajny widok... ale ogolnie fajnie bylo potem lekkie cwiczenia i tez dostalysmy jakies upominki jeszcze nie oglądałam co to :) Magda fajna sprawa z ta położna u Ciebie i fajnie ze tyle prezentow dostalas.;) a to jest tak ze ta polozna bedzie odbierać Twoj porod? Czy po prostu prowadzi ciaze? Bylam tez dzis ogladac wozki i przyglądała m sie tym bebetto i szczerze.nie sa zbyt solidne, te obrotowe kółka strasznie tyrkocza jakos i moja uwage przykuly wozki tako... macie jakieś doświadczenia z tymi wozkami? Wydaja sie byc solidne i.miec rewelacyjna amortyzacje. Znowu wrocklam do punktu wyjscia i nie wiem jaki wybrac masakra jakas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Znowu wrocilam do punktu wyjscia mialo byc ehh Agata zgadzam sie co do serow plesniowych takie ze sklepu sa tylko pasteryzowane wiec bezpieczne ja tez uwielbiam i jem bez obaw ;) Ale surowych jaj i miesa bym sie bala jednak... Oczekujaca a Twoja wspaniala tesciowa sie juz uspokoila? Ostatnio nie pissesz o niej, jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.brzuchatka nie pisze bo sazkoda slow na nia.ja poprostu nie odzywam sie slowem i staram sie jej nie spotykac w domu po tym jak mnie wyzwala od gowna.m mowil ze jak jestem w szpitalu to ciagle sie z nim kloci.ja obchodza tylko pieniadze i tyle.wpiera cos m a nawet nic nie wie.my wozek bedziemy zaliczke dawac po niedzieli.dzis przez noc zeszlo mi2kg chociaz tego nie widac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki. Ja juz dzis od 5 na nogach, ciezka noc, spac nie moglam, krecilam sie z boku na bok i jakos o spaniu nie bylo mowy. Co do pierwszej corki, ma na imie Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez przebudzilam sie po 3ciej nie moglam spac zjadlam banana :Dno ale jak do pracy trzeba bylo wstawac to oczywiscie juz spac sie chcialo :D co do wózków tako szwagierka ma laret solidny wózek ale bardzo ciezk ok 17kg bez dziecka narzekala na to a mieszka w domu ma tylko jakies 9 schodkow do pokonania ale jej ciezko bylo zniesc nawet sama gondole z dzieckiem bez stelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Widzę, że u was wszystko w porządku. Z czego bardzo się cieszę. My zaczeliśmy 27 tydzień, tak ten czas szybko leci... Ja przytyłam 5kg , ale teraz jestem na diecie bo mam cukrzyce ciążową :( Prawdopodobnie zdecyduję się na poród naturalny z zzo, ale strasznie się boję. Tyle ostatnio sie słyszy...U nas będzie synuś Michał, jak się nic nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 85 jesli Cie to pocieszy kazdy sie boi :) ale z tego co mi kolezanki opowiadaly to ze znieczuleniem to napwrde sama pryjemnosc hehe bez juz gorsza sprawa ja tez nie wyobrazam sobie be zzniecvzulenia niech tylko ktos mi go nie da to jak juz pisalam rozszarpie tam wszystkich a maz pobije haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
hehehe, najabrdziej to boję się parcia, że nie dam rady. Ale jak to mówią miliony kobiet rodziły przed nami i dały radę :) Ja też nie wyobrażam sobie naturalnego bez zzo ( lepiej żeby mnie nie wkurzali :) ) Ja powoli kompletuje ciuszki a w kwietniu palnujemy kupić wózek i łóżeczko. Ja chciałabym kupić wózek 3 w 1 i łózeczko turystyczne . Na początku chciałam drewniane ale turystyczne jest bardziej funkcjonalne np. wyniosę na plac , wyjedziemy na wakacje .W jakie kupujecie? Jeżeli ktos ma jakieś doświadczenie to proszę o rady czy faktycznie dobre są takie wózki. 3-4 miesiace, to już ostatnia nasza prosta dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja sie nie wypowiadam na temat wózków bo po prostu już mam, dostałam, takze nie mam tego trudnego dylematu wyboru wozka, bo jednak to bardzo trudna decyzja :) jedynie napisze o lozeczku, ze planuje drewniane, ale musze potem dokupic turystyczne bo moja mama będzie mi z małym jak pojde do pracy i musi mieć u siebie w domu łóżeczko. Jeszcze porusze temat termometru, bo na to już chyba trzeba wydać więcej kasy, wiec jakby mogły sie wypowiedzieć mamy co już mają dziecko, czytałam o takim do uszka, bo szwagierka ma do czola i czesto fałszuje wynik, co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej dziewczyny:) mi o dziwo mala dala dzisiaj spac,no chyba ze po prostu juz ze zmęczenia nie czulam:p zazdroszcze wam, u mnie w szpitalu nie ma zzo, jest tylko gaz lub poród w wodzie:/ wiec mogę sobie pomarzyć o znieczuleniu, a i tak nie mam wyboru z innym szpitalem,bo do innego mam ponad 40min samochodem jak nie ma korków a nigdy nie wiadomo czy zdąży sie na czas. Dzisiaj u mnie slonce wyszlo i chyba sobie pójdę na spacer później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja do szpitala w mojej miejscowości mam 6 min na nogach a 2 samochodem lecz nie będę tu rodzić. Wybieram komfort i fachową opiekę dla siebie i maluszka. Do szpitala w któym mam zamiar rodzić mam 55 km ale myślę, że zdążę. Będę pierwszy raz rodzić więc pewnie ekspresu nie bedzie :) A w tym szpitalu podają zzo. Ja od początku byłam nastawiona na cc a teraz sn ale tylko z zzo :) Już niedługo. Nie mogę się już doczekać. A w maju to będę siedziała jak na szpilkach :) Ciekawe która z nas pierwsza urodzi. Ja mam przeczucie,ze z maja zrobi się czerwiec ale kto to wie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata89, termometr do uszka to super sprawa, my mamy z Brauna nie jest to maly wydatek (w Polsce chyba okolo 200 zl), ale naprawde warto. Wynik jest w pare sekund. Mozna kupic tez taki 2 w 1, czyli do uszka, ale rowniez z koncowka na czolo. Moj starszy syn wlasnie dzisiaj obudzil sie z goraczka I tylko herbatki robie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sa dwie prywatne kliniki tylko jednej to nie chce a w druga porod naturalny 1700 cesarka 2300 troche szkoda mi kasy , panstwowe sa dwie porodowki , mam znajoma polozna wiec dlatego wybieram panstwowy szpital poza tym w dwoch daja znieczulenie nasczescie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Najwyzej ja sama sobie zrobie znieczulenie i jak będzie tragicznie to będę wyzywać sie na wszystkich to moze skoczy mi adrenalina i bolu tak czuc nie będę:p ewentualnie wezme patelke i sobie walne w glowe:p a tak na powaznie trochę zaczynam sie niepokoić, wstalam o 6 a mala jeszcze nie dala znaku życia, a tak zawsze zaczela wariować w maxie po godzinie jak wstalam. Chyba jestem przewrażliwiona tyle teraz sie slyszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik, nie zdziwie sie, jak urodzisz bez znieczulenia. Zauwazylam pewna prawidlowosc - te kobiety, ktore pomstuja na zzo, maja wszystko ladnie zaplanowane, zabieraja nawet plyty z muzyka relaksacyjna i w ogole chca rodzic tak bardziej zen, po paru godzinach blagaja o prochy :) A te, ktore twierdza, ze bez znieczulenia nawet na siku nie pojda, rodza szybko i bez problemu :) Mama3chlopcow. (Nie wiem, dlaczego ciagle mnie wylogowuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja zajęłam się czytaniem książki taka była fajna że wczoraj przeczytałam drugą połowe i teraz kończę, został mi 1 rozdział. Mój bąbel zawsze po śniadaniu się budzi i fika, ale zdarza się ze się ociąga, kiedys do 11.30 nie dawał znaku tez juz sobie wyobrazałam nie wiadomo co, nie martw się możeniejeden do południa na pewno się ruszy, zjedz jakiegos batona i poleż chwile. Mnie dziś ciągną więzadła tak po bokach jakby ktoś mnie skopał i w pachwinach. biodra też bolą, ogólnie mam dziś takie uczucie rozciągania. U mnie dziś słonce znowu, ale na podwórku chyba zimno jest. Jeszcze tydzien i skończy się luty. Pózniej tylko marzec kwiecień oby szybko zleciało. A w maju to juz bedzie wyczekiwania na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mamo oby tak bylo ;p wtedy bylo by bardzo milo hehe ;p ale podobno szybkie porody bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie odniose sie do wszystkich wpisów, ale pisze z Tel, czekam aż mama sie wyśpi i idziemy na ćwiczenia dla mam z maluchami. Zzo jest super, mnie nic nie bolalo, nawet do szycia mogli mi nie znieczulac. Czulam skurcze ale byly bezbolesne. U mnie to akurat przyspieszyli poród i ulatwilo kontrole nad parciem. termometr do ucha jest fajny, ja mam taki zbliżeniowy do czolka i tez jest fajny, bo mozna kontrolować temp w czasie snu malucha nie budząc go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
niestety ta połozna nie bedzie ze mna przy porodzie, tylko przyjezdza na wizyty domowe. a dziewczyny co to jest znieczulenie zzo? zewnatrz oponowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka, fajnie że się odzywasz, dawno Cię nie było :) no i też fajnie, że znowu córcia, na pewno będą się Wam dziewczynki bardzo przyjaźniły, no i macie problem z ubrankami itd na razie z głowy. A co zrobisz ze starszą jak zacznie się akcja, zdążysz ją komuś zostawić? Nie zazdroszczę Ci tego wywoływania oksytocyną ale fajnie, że też szybko poszło. Mamo3chł, ja właśnie jestem takim przypadkiem, że przed porodem zamierzałam brać znieczulenie itd, a tu szybka akcja i naprawdę od razu masakryczny ból jeszcze w domu. Modliłam się żeby wytrzymać z tym bólem do szpitala, cudem się udało, a tam w szpitalu za późno na znieczulenie i myślałam, że umrę. Gdyby nie to, że położna upewniła mnie że do końca tylko kilka minut, to bym chyba padła trupem. Tak więc u mnie choć szybko, to boleśnie było. Wiem, że są dziewczyny, które aż tak bardzo tego bólu nie odczuwają, często te, które miały dłuższe akcje przez co miały okazję stopniowo się do bólu przyzwyczaić, a nie od razu na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia na kiedy ty masz termin? Dziś o 9 znajoma miała cesarka bo mówili że dziecko ok 4kg będzie a ona ma może z 155cm i bardzo szczupła. A córka się urodziła 3650gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z OM na 6 czerwca, a z USG na 30 maja. Zobaczymy kiedy maleństwo będzie chciało wyjsc. Narazie tak buszuje że szok, wpycha mi nózki pod żebra i skacze bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Flavia dzięki za porade ale kurde nadal nic.. Probowalam nawet na muzykę i cisza,a zawsze jak leciala muzyka harcowala za 3.. Nie wiem co jest grane a nie chce tez wpadać w panikę. Mam nadzieje ze niedlugo zacznie sie ruszać i po prostu odpoczywa po wczorajszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×