Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
flavia ja jestem w 26t 5d według OM.Ja właśnie wróciłam od mamy, tez mam wrażenie, ze cokolwiek ubiore to ciśnie mnie w brzuch, ciagle chce mi sie sikać i to też mnie męczy, a bole mam często po prawej stronie, no cóż, jeszcze 3 miesiące a będzie o wiele gorzej :) oczekująca, moze sie dzieciątko obróci, ma jeszcze czas na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka ja uwazam ze jak chcesz to zostan z nami kazda jest w ciazy szaleja hormony i moze komus sie cos nie spodobac ale warto to napisac ze swojego nicku.takie moje zdanie.magda mysl pozytywnie,zobaczysz wszystko bedzie dobrze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno moje dane z tabelki są prawdziwe,jestem w ciąży i mam termin na 13 czerwca to nie jest kłamstwo, gosc który do mnie teraz pisał to nie jest moja sprawka mozecie sprawdzić,bo któraś z was pisała że można,ja się na tym nieznam ale przeczuwam że któraś z was.to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos zapal do udzielania sie dzis minal i tylko czytam Kruszynka daj na luz i pisz z nami mysle ze Ewinka "ci wybaczy" heh kazdemu moze sie zdarzyc wybuchnac pelno jest tu taki podszywow co sie boja odezwac pod nikiem a plują jadem jako gosc ty wczoraj nikogo nie obrazilas , wiadomo zachowanie takie no wiadomo ale nic zlego nie zrobilas pisz dalej ,i pamietaj jesli chodzi o polemike z takimi gownami co wyzywaja to lepiej nie zaczynac bo jak sie takie cos tyka to zaczyna śmiedziec a po co nam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka osmieszasz sie, przeciez te wypowiedzi wczorajsze mialy takie same bledy wiec nie sciemniaj,ze ktos inny to pisal i w dodatku byly w tym samym czasie co Ty pisalas :O nie rob z siebie idiotki, bo juz i tak nia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten gość wyżej to też nie ja :-) Tym akcentem żegnam was :-) szczęśliwego rozwiązania wszystkim wam kochane życzę. Ps kruszynka mogłaś przyznać się do błędu i byłoby ok. Szczerość popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca,sama zobacz posty goscia,niema już jakiegokolwiek sensu tu zostawać,bedą ataki to po pierwsze po drugie brak zaufania i słusznie,ja napisałam prawde czy ktoś wierzy czy nie,nic na siłe, w dzisiejszych czasch niemożna ufać niomu a zwłaszcza rodzinie,tobie życze duzo zdrowia i dzieciątku gdyby mnie kręciły takie rzeczy to bym to robiła od samego początku znajomości z wami,a nie dopiero wczoraj,temat zamkniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dowód,gosc w jakim czasie pisał ,a w jakim ja,zeby niebyło ze sama pisze ze soba,gosciu daj już spokój,przyznałabyś się do nieswojego błedu nie niemiałam zamiaru nawet zdania napisać,ale odezwła się sisilka więc jej odpisałam,już więcej niebędziesz musiała czytać moich wypowiedzi... a administratora prosze o usunięcie nicka kruszynka3 i moje wszystkie wpisy łącznie z tabelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszyna sama usuń swoje konto :-) i nie użalaj się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum jest pelno takich gosci,do mnie tez sie czepial o tesciowa,do asik tez ,do flavi ,prawie do kazdej,tylko ja uwazam ze ci goscie to osoby ktore nie moga miec dzieci i zazdroszcza nam ze nam sie udalo i nie moze przebolec naszych przezyc radosci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum jest pelno takich gosci,do mnie tez sie czepial o tesciowa,do asik tez ,do flavi ,prawie do kazdej,tylko ja uwazam ze ci goscie to osoby ktore nie moga miec dzieci i zazdroszcza nam ze nam sie udalo i nie moze przebolec naszych przezyc radosci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,dzieki ,boże ja juz niewiem co mam zrobić,pierwszy i drugi wpis wczoraj był muj natomiast,ten pouczjący ewinke był dzięki mojej kumpeli która podała sie autentycznie za goscia,ja bym nawet na to niewpadła że to ona to zrobiła dla jaj i jak to się wogóle sprawdza,tak czy inaczej nauczka jest,żle się czuje wchodząc na to forum,bo mozna było zawsze się dowiedzie ciekawych porad,ostrzeżen,najlepsze jest to ze każdy gosc jest teraz odbierany jako ja,o braku zaufania niewspomne,tak jak napisałaś tu się dużo osób podszywa zobacz nawet w stosunku do mnie czemu nienapisze w prost,ale trudno czasu niecofnie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu,kręcą cię takie akcje nie! zaczynasz mnie drażnić,gdzie twój nick,a wiem zgonisz na mnie,prosze bardzo miej satysfakcje,jeżeli cię to uraduje usune konto i całe forum będzie twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kruszynka nie roztrzasaj tego tematu tylko poprostu dalej sie udzielaj i juz Ewinka na pewno nie ma ci tego za zle ona jest normlana , wiec koniec tematu i tyle jutro idziesz na usg wiec sie odezwij po i juz a teraz spj spokojnie nie czytaj tego goscia bo to nie warte nerwow wiec kysz kysz stad spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszyna to jak to jest możliwe , że kumpela siedziała na twoim kompie i ty w tym samym czasie? Bo innego wytłumaczenia nie ma ! przestań p*******ć kobieto ! Czasami niby się wylogujesz i i tak jesteś jako gość na niebiesko.Po nakliknięciu na gościa pojawia się twoje konto ! Więc o czym ty teraz dyskutujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca- dobrze, ze z dzidziusiem wsyztsko ok, nie martw sie na zapas, mozliwe, ze sie jeszcze przekręci, a co będzie w okolicach 36 tygodnia to zaczniesz sie martwić za 1,5 miesiąca:-) Magda- jak dobrze, że to nie siatkówka! Gdyby to było to to masakra, na szczęście oczy zdrowe więc cieszmy się:-) Nie wiem co znaczy, ze krążenie sie sypie , czy to niebezpieczne czy nie wiec nic nie pisze na ten temat. Kruszynka- już nie ma sensu dyskutować na wczorajszy temat, jak masz ochotę to zostawaj z nami i już. Ja dzisiaj ma okropny dzień. Dół na maksa, nawet nie wiem z jakiego powodu, chyba z powodu nudy i samotności, do wszytskich najbliższych mi osób mam daleko- mama i siostra ponad 200km stąd, przyjaciółki pracują i w zasadzie w tygodniu rzadko kiedy mamy okazję sie spotkać, więc dzisiaj siedziałam i użalalam się troche nad sobą... a jestem typem stadnym i samotnośc mnie bardzo smuci:-( więc siedzialam sobie dzisiaj i płakalam, mąż wrócił i próbował się dowiedziec o co mi chodzi, ale suma sumarum tez się pokłóciliśmy bo on mówi, ze próbuje sie czegos dowiedziec a ja sama nie wiem i on juz nie wiem co ma robić. Teraz zamknęłam sie w sypialni i siedze z kompem i pisze do Was:-) siostra każe przyjeżdzac wiec pojadę, dopiero w czwartek bo jutro szkoła rodzenia i tym samym pójdziemy sobie gdzieś z mama i siostra a w sobote wrócę, mąż sie stęskni i miło spędzimy wieczór... jeśli chandra mi miie do tego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka mam to samo !!! w dodatku zapier .... w pracy mam doslownie dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kurcze, sama nie wiem co gorsze, jak stresowalam się w pracy to marzyłam, żeby w domu siedzieć, a teraz to czuję się w tym domu jak w więzieniu, no ile można po sklepach łazić, oglądac filmy, czytac książkę, ćwiczyć, no niby jest co robić, ale dzisiaj to leżałam i dół.. Asik ty do końca marca jeszcze nie? Przynajmniej mas zkontakt z ludźmi, a ja czekam z utęsknieniem jak m wróci a wrócił i tak siedze sama:-( Jezu, naprawde chyba dopadła mnie chandra ciążowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu co ty pieprzysz! przeciez napisałam wyraznie zgadza się że wczoraj obie korzystałyśmy z internetu u mnie,ja przeciesz niesiedziałam jej nad głową wiem że to zrobiła dla jaj i zgadza sie ze wczoraj gośc i kruszynka maja ten sam adres imeil bo byłam niewylogowana, ja wcale tego niezaprzeczam więc oco ci chodzi,wina leży po mojej stonie widocznie niemożna wierzyć komuś za kogo by się dało pokroić,ja nauczkę dostałam,a ty czego chcesz? napisz tak cię to boli że tu jestem bo niewiem,ale napewno jesteś jedną z dziewczyn które tu piszą , mam nadzieje że ktoś cię sprawdzi i niebedziesz tak jechać innych... asik,jutro się odezwe jak po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, mam to samo. Jestem zmęczona, zła i najchętniej to bym spała non stop. W ogóle to już chce urodzić, a z drugiej strony mnie to przeraża. Ech, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja dzisiaj tez wiekszosc czasu spalam,żeby dzien szybciej minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z jednej strony ciesze, ze chodze do pracy, bo w domu bym pewnie zwariowala, ale z drugiej strony to praca mnie meczy. Pacjenci tez czesto podenerwowani I rozdraznieni, w koncu chorzy sa, a ja ostatnio nie mam cierpliwosci, hormony szaleja, wszystko biore do siebie, wiec zdarza mi sie poplakac w toalecie. W dodatku pogoda ciagle do doopy, leje I wieje, marze o lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ewinka planuje do konca marca mam zwatpienia ze juz bym odeszla na zwolnienie a pozniej mam powera i bym zostala jeszcze i na kwiecien nie wiem jak to bedzie , jak wracam pp o 18 to nie jest zle maz tak wraca i potem idzie na silke ja robie obiad a m wraca ok 20 po 20 ale za to jak mam ranki i wracam o 13 to siedzenie w domu i czekanie na niego mnie dobija i doluje od tygodnia sa klotnie przez to nie chce go ograniczac ale poprostu mnie to wnerwia, dlatego ta praca jest dla mnie poniekad wybawieniem bo jednak oderwanie kontakt z ludzmi trzeba wyjsc z domu umalowac sie itp ale dzis tyle ludzi bylo ze nie wyrabialam na zakretach i wlasnie po takich dniach mam dosc a jeszcze czytalam pobieznie Flavia dziecko nisko kopie jak lezy glowka w dol u mnie tak ciagle stuka raczkami a po bokach i wyzej to nozki , to normalne ze tam kopie bo niby gdzie ma hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)------------- 29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05------chłopczyk brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-------chłopczyk maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- -----chłopczyk Flavia23 24l-------------- 06.06 ------chłopczyk czer.kaptur83(30l)------07.06 ----chłopczyk(?) A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ----dziewczynka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06-------chłopczyk ilonek (25l)---- -----------16.06----- dziewczynka mamowa (20l)------------16.06------ chłopczyk kasia2014 (23l) ---------16.06-------dziewczynka gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------chłopczyk marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------chłopczyk Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -----nieznana AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze ta tabelka i mysle tak czer kaptur juz chyba od nas odeszla bo od dawna dawna sie nie odzywa Tacia odezwij sie co u Ciebie !!!!! Angi przestala sie odzywam jak okazalo sie ze dzieciatko ma cos z serduszkiem , jesli nas czytasz daj znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "kubełkowa spacerówka" bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja dziś z m zamówiliśmy 2 pizze olbrzymie, bo dobra promocja niby była,objadłam się jak koń, praktycznie 1 zabralismy do domu,niedawno jeszcze 1 kawałek zjadłam, kupiłam krówki i wafelki.Masakra....ciężko mi trochę,starość nie radość.Czy wy się ograniczacie w jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hehe, ja sie ograniczam już, j jem jogurty, chleb kruchy, bo czasem sie rzucałam na jedzenie, słodyczy nie jem, kakao wypije owszem i zastępuje owocami, mam smak na jabłka okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Te kłótnie są niepotrzebne, niektórym się nudzi ale zakończymy temat,bo nic nie wnosi:-) Ja też mam bardziej pesymistyczne dni cały czas coś mi nie paauje ,wszystko mnie smuci,same łzy mi płyną,mąż niewie co się że mną dzieje. O byle co się z nim kolce,ale on na szczęście odpuszcza :-) Ja się ograniczam ale dziś miałam ok 16 wilczy napad glodu i zjadłem bułkę z nutella , dawno nie jadłam nic solskiego,trzymam się owoców i galaretki z owocami:-) od jutra post i postanowiłam nie jeść w ogóle slodkiego .Rano tylko płatki z mlekiem:-) Myślicie że mój wczorajszy incydent przeszkadza w ćwiczeniach? Bo dużo lepiej po nich czuje;-) Zaraz idę spać bo mnie cmi głową pół dnia i będę się męczyć w nocy zbożami pleców.... Faktycznie wg tabelki kilka dziewczyn się nie udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie cwiczenia robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×