Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość poczatekczerwca
Ja tam sobie niczego nie odmawiam i dupka rosnie :) Ostatnio sporo przytylam, ale jednak choroba i smierc bliskiej osoby robi swoje więc przez ostatnie dnie spadlam z wagi. Od początku ciąży przytylam 3kg.. wydaje mi sie, ze troche malo. Brzuszek tez mam duzo mniejszy niz Wy :) Odnosnie zdjec to super brzuszki macie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Moim zdaniem najlepszym cwiczeniem jest długi spacer. Czlowiek sie dotleni i zrelaksuje, a nie przemeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moje spacery a właściwie wypady do sklepu kończą się stwardnieniem brzucha,robi się jak kamień:( a kiedyś mogłam i 5km przyjść z miasta - mi ślinka cieknie i jem jabłka- takie muszą być mocno soczyste:) i kwaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety mam na słodkie parcie jak nie zjem to mnie normalnie coś strzela ;-) taki mój urok ;-) . Dzisiaj idę na ćwiczenia ze szkoły rodzenia , jestem ciekawa jak to będzie ;-) a ja do pracy jeszcze dziś i jutro a potem już na zwolnienie ... może to i dobrze bo praca strasznie mnie już męczy nie wiedziałam, że praca biurowa w ciąży mocno mnie obciąży i będą od tego nogi puchły. Dzisiaj zrobiłam wynik moczu jestem ciekawa czy moje wyniki się poprawiły bo codziennie systematycznie łykam tabletki. Dzisiaj mam bułkę musli i do tego serek ze szczypiorkiem kanapkę ze szprotem w pomidorach 2x jabłko, 2x gruszka i 2x akctivia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Kochane Stawiam wszystkim pyszna herbatke. Zajadam sobie wlasnie kanapki, wstalam tak glodna ze kiszki az marsza graly. Czeka mnie dzis prasowanie, brrrrrrrrr Nocka spokojna byla tyle ze okolo 7 razy na siusiu wstawalam. .... Kruszynka kazdy popelnia bledy, jesli masz ochote zostan i pisz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi90 aktivi ja juz nie rusze do konca ciazy chyba hehehe wczoraj z rana sobie zjadlam i cale popoludnie i noc sie meczylam z biegunka, kurcze myslalam ze wszystkie flaki ze mnie wyjda, a tylek az piekl. Tak na mnie zadzialala, co nigdy problemow z jogurtami nie mialam a tu taka niespodzianka, teraz mam wogole stracha brac sie za jakiekolwiek jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ja sie codziennie staram spacerować, bo potem mi sie o wiele lepiej śpi, też mi ten brzuch twardnieje czasem, biore magnez i spokój :) lekarz mówił, ze dziecko wieczorem zazwyczaj jest aktywne, a mój rano mnie zawsze budzi i rano buszuje i tak cały dzien mnie szturcha. Ja dziś pieje naleśniki, jest post i nie miałam pomysłu na obiad, może zamówie pare rzeczy dla młodego, pieluchy tetrowe, nożyczki do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam kobietami;-) Ja już u lekarza jestem 7 więc tak jak zawsze... trochę posiedze.. Rano na czczo wierzyła cukier i mam 81 więc ok. Nie chce więcej spadków denerwują mnie:-P;-) AAJ widzisz jak w reklamie zadziałała;-) pobudzila jelita:-P żartuje. A tak powaznie to ja jestem uczulena na cytrusów i czasem jak nie mogę się załatwić to specjalnie jem dwie pomarańcze i mnie wyczysci... Odebrałem wyniki moczu bakterie brak ale za to znów sporo piasku zaniedbanym się ostatnio z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny:)ja noc mialam srednia wstawalam dzis3razy siku ale budzilam sie czesto bo miprawa rea dretwiala i zeby sie przekrecic to musialam druga przenosic.ja zjadlam platki owsiane pozniej jogurt i moze zrobie nalesniki z serem.ja codziennie jem2jagorty i niestety niemoge sie zalatwic:/sprobuje moze aktivie kupic i zjesc moze pomoze.mnie dzis brzuch nieboli ale glowa nadrabia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia napisz jak po wizycie:)mi dokuczac zaczyna kregoslup coraz bardziej.maly sie rusza chociaz nie tak mocno jak zawsze.jakie tetno maja wasze dzieciaczki jak wam gin mierzy?moj ma przewaznie153.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mój 140 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2014 mierzysz sobie cukier tak poprostu czy masz stwierdzona cukrzycę ciążowa ? Mi naczczo wacha się od 82 do 89 nigdy 90 nie przekroczyłam. A godzinę po posiłku też mierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
hej oczekujaca odpocznij troche, 36 tc to też wczesnie potem trzeba do poradni z maluszkiem latać po co to. Mimo,że ciężko życzę wszystkim porodu w 40tc, i żeby dzieci były duże i zdrowe:). Ja po cichu licze na cc w 38;) mimo,że rodziłam sama nie było źle to bardzo się boję. Dziewczyny ja też mam kryzys jeszcze ciągle coś nie tak:(. Jakieś 3mc temu wprowadzilismy sie do nowego mieszkania,nowe budownictwo, i wylazła wilgoć na scianie, wczoraj zrobiłam wojne maja się tym zajać ale ile to potrwa nie wiem:( przepłakałam pół dnia, jeszcze komp nowy do reklamacji:( wszystko pod góre:(. Wydaje mi się że wyglądam już jak słoń zaczynam też się tak czu2,ciężko mi wszystko ogarnąć. Chyba w tym tyg popiore to co mam dla malucha wczoraj prasowałam myślałam że odlece po 30min. Muszę jeszcze kupić troche rzeczy ale to w kwietniu już. Jeszcze muszę siebie wyprawić nie chce wyglądać jak lump:). Ja dziś zjadłam 2 kromki ciemnego z pomidorem i mozzarella i serek danio na pół z synkiem:) teraz ide z małym na spacer, może mi sie humor poprawi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama kubusia ja chcialabym wytrzmac do38tc pozatym jak bedzie cesarka to pewnie wtedy.dzis bede lezec bo zimno na dworze i jakos kiepsko sie czuje:/chyba grypa mnie bierze.ja w piatek mam zamiar uprac ubranka i w poniedzialek wyprasowac jak wyschna.wole byc przygotowana wczesniej.dla siebie jeszcze nic niemam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rana byłam na pobraniu krwi. była masa ludzi, tak mi się niewygodnie siedziało że masakra. 2 kobiety zaproponowały ze mnie przepuszczą i z chęcią bym skorzystała, ale tak się zlożylo, że mój mąż też szedł na pobranie krwi po mnie i i tak musiałabym na niego czekac. Ale niektórzy ludzie czasami mają sumienie, pierwszy raz się spotkałam. Jak wróciliśmy do domu to pierwsze co zrobiłam to odziałam się w dresy i położyłam wygodnie na boku żeby odetchnąc, ja już się tak odzwyczaiłam od normalnego funkcjonowania, że nawet siedzenie mnie męczy. A co do chandry to tak to jest jak się siedzi w domu, ja od szpitala mam takie doły czasem, zdarza się ze się budzę zle się czuje i juz cały dzień mam do d**y, płacze w poduszkę, myślę sobie czemu tak ciężko muszę przechodzic ciążę itp. Ale juz staram się nie myslec tak bo nie chce żeby maluszek czuł mój smutek, w końcu dla niego to wszystko:) Aby jeszcze do świąt jakoś zmiesc i będzie mozna odsapnąc że maleństwo bezpieczne. A pozniej pewnie bedzie tez strach bez porodem:) Ja się z jedzeniem nie ograniczam zupełnie, jak jestem głodna to jem, jak mi sie chce słodkiego to tez jem, owoce tez żeby dostarczyc witamin, zawsze do kanapki jakieś warzywa. Co do odwiedziania to mnie nikt nie odwiedził odkąd leżę w domu, całe dnie jestem sama aż do 17 póki nie wróci mąz z pracy. Ja rozumiem że kazdy ma swoje sprawy, ale jestem troche zawiedziona na pewnych osobach. Póki byłam "chodząca" to było ok, a teraz siedzę sama i nikt do mnie nie zajrzy. no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam jeszcze nic dla siebie ani koszul, ani staników do karmienia, podkładów nic. Dla dzidziusia nie mam kosmetyków, łozeczka, pościeli. Wy tez macie tak że jak jestescie długo w jednej pozycji albo robicie długo jedną rzecz np prasowanie to robi się słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca moja ma przeważnie ok 150. Raz149 a drugi raz 153. Jak miałam ktg to średnia byla 155. Mamina teraz sobie profilaktycznie mierze. Wciąż czekam i dokładnie godzinę i 15 minut po posiłku miałam 105 i znów bylo mi słabo. Wezmę skierowanie na glukoze moze coś wykaże bo to jest bardzo niski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja prowadze normalne życie, chodze do znajomych, mnie też odwiedzają i to aż za chętnie bo potem siedzą do późna, ale powiedziałąm, że jak sie urodzi to nie ma takiego przesiadywania, mam pare koleżanek, które nigdy o mnie nie zapomniały i zawsze się chętnie ze mną zobaczą. Mi sie słabo nie robi, czuje sie dobrze, ale podstawowe czynnosci związane z pielegnacja ciała to już problem, golenie, malowanie paznokci u nóg, niestety brzuch mi przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej Kobietki:-) Dzisiaj juz mi lepiej, po pierwsze mąż sie podlizywał i był milutki i wczoraj wieczorem późnym i dzis rano, a po drugie, co najbardziej mi poprawiło humor- zakupiłam sobie bilet na pociąg do rodziców w promocji za 1 zł! (gdzie normalna cena to 45) :-) Więc już humor o wiele lepszy. Dziś szkoła rodzenia a jutro wyjeżdżam więc tydzień kolejny szybko minie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój Stas przewaznie ma puls ok.145, bardzo duzo sie rusza.. w nocy nie wiedziałam co jest bo w każdej pozycji kopał:-( w końcu usiadłam na piłce i troszkę się pobujałam i zasnął, cos chyba mu było niewygodnie:-( Zauważyłam, ze jak ide to brzuch tez twardnieje, pytałam położnej i mówiła, ze to zupełnie normalne, zeby chodzić jak najwięcej, twardnieje tez w nocy, w trakcie obracania w ogóle jakos tak pobolewa, stweirdziłam, ze chyba mamy za miękki materac i mąż powiedział, ze mi nowy kupi:-) ciekawe za co hehe, jak wyprawkę i pokoik trzeba maluszkowi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik- dzisiaj w pracy do 13 czy 18? Chyba muszę poszukać jakiegoś klubiku dla mam, zawsze fajnie się spotkać z kobieta na tym samym etapie życia. Agatka- do nas tez znajomi przychodza, ale wieczorami, wtedy kiedy i tak jest mąż i i tak nie jestem sama, najgorszy jest dzień do 18stej, wtedy wszyscy sa zajęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ewinka to Ci sie udało z tym biletem, ja sie ciesze, ze mam mame 10 km ode mnie :) no mnie też coś tam boli jak na okres coraz częsciej, ale to normalne z tego co mówi moj lekarz, takze normalnie staram się żyć jak przed ciążą, bo po porodzie czeka nas maraton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis po krzywej na czczo bylo 71 godzine po 141 a 2h po nie wiem bo juz nie chcialalm czekac ale za pewne bedzie git :) wiec moge jesc dalej slodkie trzuska pracuje jak trzeba heh Esmi daj znac co robilas na cw ja sie jeszcze ie wybralam do skzoly akiedy na teorie idziesz? Oczekujaca a czemu cesarka ? lepiej od 38 bo tak jak powiedziala poprzedniczka ze 36 to wczesniak i czy dobrze czy nie to caly rok trzeba tluc sie po poradanich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
no niestety, mój pracuje po 12 h albo 8h i ma wolne w tygodniu, ale jak go nie ma to jakoś organizuje czas sama, jade tu i tam i jakoś leci :) asik ja miałam 133 po godzinie i gin powiedzial, ze jakby bylo 140 to granica normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Czyli jaki jest limit po godzinie? do 150 jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka no dzis do 18 poki co dopiero wpadlam do domu a pogoda tragiczna deszcz ze sniegiem (z przewaga sniegu ) i wiatrzysko zjem cos i za 1,5h lece do robotki moja juz sie rusza normlanie poniedzialek byla jakas dzika i w weekend a teraz juz sie uspokoila , jak chcialam zrobic to cwiczenie brzuchatki to nie dosc ze sie wziela obudzila to ja myslalam ze z podlogi nie wstane i moja rwa sie odezwala hehe wiec niestety na mnie nie podzialalo ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi powiedziala ze dobrze ale z tego co kojarze to chyba do 160 po godzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sobie wkrecac powiedzieli ze dobrze heh to tego sie trzymam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×