Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

A ja tak czytam i myślę jaka tunika :) Mój brzuch ogólnie jest nisko, a jak opadnie to nie wiem gdzie będzie, chyba na kolanach :) Od paru dni moja córka skacze jak dzikus, czuję jakbym miała tam trojaczki bo równocześnie w trzech miejscach coś wypycha. Szczególnie wieczorem. Mąż był wczoraj w szoku jak rękę przyłożył do brzucha. Obawiam się, że odziedziczy po mnie temperament i da nam popalić. Mama mówiła, że byłam koszmarnym niemowlakiem, spała na podłodze, bo budziło mnie nawet skrzypnięcie łóżka. Wszędzie mnie było pełno i tak mi zostało. Jestem bardzo energiczna. W rodzinie śmieją się, że poszłam w babcię, która była taka szybka, że jak wyglądała przez okno to wybiła głową szybę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia wiem musze sie oszczedzac teraz zeby jak najdluzej wytrwac?byla mama u mnie przyniosla jedzenia ale jutro wychodze.pozniej przyjdzie jeszcze bo do lekarza poszla.ja puchne wszedzie rece cale,nogi buzia dzis przez noc1kg mi przybylo wiec woda znowu sie zatrzymala:/ja kupie malemu jeszcze jakiegos pajaca na wyjscie ze szpitala i narazie wystarczy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
szafę też nie wiem kiedy kupię- żadna mi się nie podoba,a na zamówienie to znowu ze 3-4 tys.i to u znajomego, w końcu kupie byle jaką;) mam ochote znowu na jabłko oczekująca- problem zaparć minął?zawsze się ruszałaś a teraz leżysz może temu, ja tak jak Flavia- w obcym miejscu tylko siku mogę zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam tez swój brzuszek na poczte. hehe dobra babcia:D przypomniało mi się jak leżałam tamtym razem w szpitalu i przywiezli dziewczyne uposledzoną w ciązy na sale, to chcąc wyjrzec przez okno uderzyła się głową o rolete (te metalowe zakończenie) mało sie nie posikałyśmy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam brzuch bardzo nisko jak siedze to opiera mi sie na udach:/u mnie sloneczko piekne moze po obiedzie wyjde chwile na swierze powietrze postac bo duszno na sali.ja mam 5schodkow aby wyjsc z domu wiec dam rade z wozkiem.jak wyjde ze szpitala to po weekendzie pojedziemy meble zamowic i kupic do kuchni plytki itp bo maz niechce sam.ja jutro zaczynam31tydzien.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Spalam tak sobi, wczoraj cos mnie podkusilo i wypilam maslanke, a dzis rano biegunka. Mam nadzieje ze tylko mnie przeczyscila. . Oczekujaca a moze pojedziesz na kilka dni do swoich rodzicow? Jak mysle o twwojej jedzy to boje sie o ciebie. A wiadomo ze twoj m ciezko pracuje. . Moj budzi sie jak mu nie wygodnie i zmusza mnie do zmiany pozycji. Dzis piekna pogoda, ide do siostry wrzucic jej pare rzeczy do internetu na sprzedaz. Ja jutro jade na zakupy i chyba kupie te chusteczki. Szukam tez jakiejs promocji na proszek dzieciecy. . Dzisiaj szkola rodzenia i zabawa z pilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona udalo sie bez czopka ale zoladek czesciej mnie boli,mniej jem bo zaraz brzuch boli z przejedzenia.ja mam tak ze w nowym miejscu zle sie czuje a w domu inaczej.wogole moja tesciowa dolozyla m100zl do oplat bylam w szoku poprostu:) flavia nie czytaj na necie o objawach bo kazda inaczej przechodzi ja i tak staram sie niepanikowac i mam nadzieje ze na swieta wytrzymam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa fasolowa, sama zjadłam prawie cały gar, kocham fasole, a na drugie roladki z papryką szynką i serem, roladki z kurczaka, do tego ryż i buraczki. Ja sie ciesze, ze nie mam zaparć.Fajnie sie macie, domki, ogródki, mozna z maluszkiem siedzieć codziennie na dworze, za rok basen nawet rozłożyc, a ja między blokami... działke kiedyś moi teście mieli, ale już nie mają, super była, szkoda. Co do obiadów, też juz nie wiem co robić, ciągle jemy to samo bo nie mam pomysłów. A szafy chcecie kupić na ubranka dla bobasków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do kiedy dziecko powinno się obrócić główką w dól? Jak są ułożone Wasze szkraby? Bo moja w 27 tc głowę miała na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata tak dla maluszka na ciuszki potrzebujemy takiej wąskiej a wysokiej szafy z półkami. no i jest problem. facet powiedział nam niedrogo bo 300zł więc chyba się zdecydujemy i poczekamy te 3 tyg, chociaż nie usmiecha mi się to bo chciałabym juz poukładac ubranka oczekująca juz dostałaś wszystkie zastrzyki na płucka? mnie one strasznie bolały, jeszcze teraz mnie boki od nich bolą. a szyjke ci teraz sprawdzali? pewnie dostaniesz nakaz całkowitego leżenia w domu. oszczędzaj się i daj sobie spokój z jezdzeniem po sklepach u nas na podwórku jest super, bo jest i duży klomb i hustawka i altanka, rosną malinki, swoje orzechy laskowe, porzeczki,ogródek warzywny. Jak maluch podrośnie to zrobimy mu piaskownice, będzie mozna rozstawic basen. duże podwórko mamy, wiadomo to rodziców ale ze wszystkiego korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ma swoją szafę bo do naszej by się nie zmieściła, Tato ma tyle ubrań, że ciągle drzwi spadają przesuwane, przedwczoraj zakazałam mu kupowania ubrań bo 25 par spodni to gruba przesada. Ma szlaban na zakupy na rok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, ale Wam fajnie, swoje podwórko. To nie to co blok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bobas już od 20 tygodnia jest głową w dół i na każdym usg tak sobie leży :)chyba tak zostanie.Szafa potrzebna napewno, ja kupiłam dużą komodę, ale pusta stoi bo musze wyprac te ubrania a nie mam weny, chce najpierw w vizirze te białe, a potem w białym jeleniu będę chyba prać, taki mam plan :) Domek i ogródek to super sprawa, jeszcze owoce jak rosną, mi sie to kojarzy z moja babcią, borówki amerykańskie wcinałam jak oszalała, blok, smród i wieczne lamenty, takie ja mam osiedle:/ biedronka, lidl i buduja aldika jeden obok drugiego, dobrze, ze park jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja kupie szafę -zagracisko- będzie dla mnie i synka, a mąż ma taką zamawianą,przesuwna do sufitu- ale u niego też jest pościel,ścierki i na razie moje rzeczy.Jednak mało nam miejsca,ogólnie jesteśmy rozbabrani,że tak to ujmę;p do tego musimy zrobić kolejną kuchnię,masakra:( to już 4 kuchnia w moim życiu, a 3cia w tym domu od podstaw,czyli od płytek po meble i sprzęty.Nie rajcuje to mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
myślę jak to będzie,musze sobie znalezc prace, dziecko, a może kolejne? sama nie wiem....hormony mnie męczą, zaraz 40 lat a ja nawet nie mam pozycji zawodowej, jedynie doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia napewno ułożona jest poprzecznie.Czuję ją po obu stronach brzucha,bardziej z prawej strony.Myślę,ze tam ma pupe.Bo nieraz taka kula sie wypycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój od 28 tyg główką w dół dziewczyny wiecie moze po ile jest proszek dzidziuś 1,5kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek dziecko powinno się przekręcić do 34 tyg.Oczekująca a dlaczego musisz mieć cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mnir wogole nie bolaly zastrzyki jeden troaze.ja musze lezec ale nie tak ze ciagle.ja bede miec cesarke bo dxiecko duze i nie przekreca sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca coś wczesnie ci chcą ta cesarkę robic.mi niby lekarz też nie mówił że mam cały czas leżec ale ja wole dmuchac na zimne, bo jak pochodze więcej to brzuch pobolewa, a jak leżę to jest ok. juz przemęcze się te kilka tygodni. a jaką masz dł szyjki i co z tym rozwarciem coś mówią na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin mówił, że jeśli tylko ułożenie dziecka bedzie wskazaniem do cc to poczekamy do 37 tyg z decyzja bo czesto dziecko sie przekreca przed porodem moj albo siedzial na szyjce albo byl poprzecznie teraz chyba jest poprzecznie sama nie wiem co bym wolala boje sie porodu mniej bólu bardziej komplikacji ostatnio z m przypominalismy sobie najgorszy moment to byl jak zasypialam miedzy skurczami i wymiotowac mi sie chcialo ale to nie bylo dlugo potem przyszlo zbawienne znieczulenie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy syn był ułożony główką w dół od 36 tyg.i urodziłam go sn w 40 t.c.Natomiast bliźniaki byli ułożeni pośladkowo,poza tym,miałam cholestazę i c.c w 37 tyg.To czuć jak dziecko się obraca,przekręca.Bliźniak był ułożony główką w doł w 35 tyg.a potem czułam jak się przekręcił pupką w doł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chca wczesniej bo puchne i dzidzius duzy jest pozatym to decyzja lekarza zobaczymy za miesiac jak bedzie.o szyjce mowil ze skrocila sie na2cm czy jakos tak a rozwarcie mam ale mam wiecej lezec i wszystko ok bedzie.ooczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja płaciłem w rossmanie nie całe 19zł. Oczekujaca po powrocie leżeć i pachniec bo jak nie to dostaniesz po tylku;-) Niby do 34 tyg dziecko ma czas na obrót,ja moja wszędzie czuje,mam nadzieję że ja będę mieć usg ok 30 tyg to będzie główką w dol,nie chce cc .... Ja po obiedzie leże,pranie na polsku schnie ,jutro pościel wypiore i posprzątam;-) Za niedługo trzeba się za ogródek zabórC;-) Dziewczyny a czujecie czasem jakby dziecko puszczało babelki w brzuchu? Nie wiem jak opi sać;-) jakiego mamy maila bo chce was pooglądać wyślijcie mi proszę na kasiek _90@buziaczek .pl Ja zaraz będę wysuwać loda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:), miałam dzis parcie na porządki i padam dosłownie nawet obiad mi nie smakowal ze zmeczenia:). posprzatalam lazienke zmylam podlogi zrobilam pranie wytarlam kurze wszedzie bylam z malym na spacerze i zrobilam obiad dwa:) bo dla m kootlety a sobie klopsy w sosie a synek i to i to wcinal. I do wyboru kasza lub ziemniaki koniec juz nic nie robie, a i łazienke zrobiłam. Oczekujaca fajnie ze wychodzisz dom to dom. Flawia jak brzuch??? Zrób sobie wyniki moczu jak boli w dole. Asik co u Ciebie chyba nie pisałaś?? Zaraz zrobie sobie liste co musze jeszcze kupic juz tak bym chciala byc po porodzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale 3 dni w szkole i juz weekend:) duzo sie u was dzieje, u mnie tez piekna pogoda dzisiaj, robi sie zielono, wkoncu wiosna:) ja myslalam o kupnie materacu tego z kokosem, ale szczerze mowiac nie wiem czy to ma jakies wieksze znaczenie i kupuje lozeczko turystyczne. ostatnio wydaje mi sie ze maly sie przekreca tak jak do porodu a pozniej posladkowo i spowrotem:) *****iwy ostatnio, fajnie:)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubsia wiec tak : mam wyniki nie bardzo bialko calkowite obnizone mocno ucieka gdzies obrzeki mega, bialko w moczu , dostalam dzis mam wypic jakas saszetke jedna antybiotyku jesli nie zejda obrzeki to mam skierowanie do szpitala zeby wykluczyc zatrucie ciazowe , jutro ide na usg j. brzusznej zobaczyc czy nie ma zastoju w nerkach .. i modle sie oby to bylo tylko przyczyną tego stanu rzeczy ... troche sie martwie bo to dopiero 28 tydz jutro bedzie a gdzie jeszcze 10 tygodni :( jak juz takie podejrzenie bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jestem po wizycie u gina... mam wysokie cisnienie 155/77:/ i musze na siebie uwazać bo szyjka jest wiotka nie wiem co to znaczy ale zachowanie i mina ginekologa nie była ciekawa niby 3 cm ma i jest zamknieta. a zrobił mi usg 3d ale czaaad :D mina małego bezcenna jak go zobaczyłam to sie popłakałam :P heh wazy 1380g ( 30 tydzien i 2 dni) z małym wszystko dobrze :) rośnie i serduszko ładnie biło i byłam u diabetologa i dostałam insuline :/ maminia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASik współczuje oby to nie zatrucie trzymaj się i daj znac. Ja bogu dzięjuje ze juz 31 tyg i blizej niz dalej dla mnie ciaza to nie radocha ale tak bardzo chcielismy drugie ze dam rade ale wiecej nie nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×