Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Suszarka to wlasnie jedna z metod:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale u mnie pada dzisiaj masakra.zamowilismy meble maja przyjsc za3tyg.wybralismy kolor taki szary z kremem ale nie w polysku.do tego kupilismy plytki byly na promocji biale i seledynowe takie swiecace na sciany.teraz mysle jaka farbe myslalam moze jakis piaskowy cappucino czy jasny braz,niewiem jakie bedzie pasowac.teraz odpoczywam a maly wariuje.jutro wizyte mam u gina i zobaczymy co powie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca-to super. A jasny szary?myślałaś?jeśli meble biało-szare... Ja ogólnie kocham szarości, cale mieszkanie mam biało szare, wiec tak napisalam:-) a jak sie czujesz?odpoczywasz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka myslalam wlasnie na szarym bo tez mi sie podoba szary kolor.ja czuje sie ok tylko w kroczu mnie boli i chyba rwa kulszowa mnie lapie bo cala noc bolalo mnie od biodra do kostki w prawej nodze ze przekrecic sie niemoglam.teraz leze bo maz karze lezec mi caly czas.wogole zrobila mi sie opryszczka na srodku ust:/posmaruje pasta do zebow to szybko sie wygoi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was szary będzie pasował do mebli. my wybraliśmy kremowy kolor do pokoju taki jasny neutralny , meble mamy olchowe z dodatkami kremowymi, łózko dywan brązowe. troche gryzą mnie kolorowe rolety które mamy ale nie chce mi się kupowac nowych bo te mają 2 lata, nieprzemyślany zakup. Łózeczko dla dziecka tez będzie kremowe, ogólnie mamy jasno w pokoju, wole jasne rzeczy bo wtedy jest widniej i przestrzeń wydaje sie wieksza. moja mama natomiast lubi ciemne meble, kolory oliwkowe jakieś brązy, wenge itp. Tak urządzony jest salon i strasznie ciemno tam, ja tak nie lubie. Zaraz idę się szykowac na wizytę. Juz mam stres jak zwykle. czy wy tez macie wysokie ciesnienie u lekarza bo ja teraz specjalnie sobie w domu mierze i mam 115/80 a jak tam wejde do gina to 140/90. A pielegniarka się zawsze pyta czym się pani tak stresuje? A bo ja wiem czym, ogolnie się stresuje lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci kuchni oczekująca... my sie tu wprowadzilismy to mieszkanie stało 9 lat, nikt nie mieszkał, i tylko duży pokój mamy wyremontowany i łazienke odświeżoną, sypialnia jest jaka jest, najgorsza jest kuchnia, ale trzeba poczekać z remontem narazie, dobrze, ze ta sypialnia przynajmniej biała jest...:) jakby człowiek miał duzo kasy to by sobie wszystko od razu zrobił. Ciśnienie mam niskie, zawsze, taka moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa pomyliłaś mnie z kimś bo u nas to będzie pierwsze dziecko :) Słyszałam o metodach, o których piszesz i jak najbardziej jestem za,ale.. mi chodzi o to, że ona nie powie "słuchaj można zrobić tak i tak ", tylko "jak urodzisz przyjdę do Ciebie pokarzę Ci jak skrępować dziecko kocem i BĘDZIESZ tak robić dwa miesiące". A ja właśnie mogę otulić kocykiem, żeby czuło się bezpiecznie ale wiązać go dwa miesiące nie zamierzam. Nie mam swoich dzieci, ale widziałam jak mama opiekowała się młodszą siostrą, sama się nią opiekowałam bo byłam wtedy nastolatką więc jakieś pojęcie mam. Podstawowa różnica między moją mamą a teściową jest taka, że mama dała mi sporą kwotę pieniędzy i powiedziała "kup dziecku coś od babci, co uważasz", a teściowa wydała sporą kwotę pieniędzy nie pytając mnie co mi trzeba, co już mam. Przyniosła np 6 różowych kocyków kiedy jeszcze do końca nie znaliśmy płci i wręczyła mi je mówiąc, że BĘDĘ krępować, dała wielką wypchaną pierzem poduchę mówiąc, że na tym mała będzie spać. przyniosła mi z 30 tetrówek mówiąc, że tym będę wycierać po kąpieli. I wiele, wiele innych. O mały włos teściowie sami nie wybrali wózka, a potem łóżeczka. I ja naprawdę staram się zrozumieć, że chcą dobrze, ale już mi nerwy puszczają. To jest temat rzeka, nie chcę się denerwować, więc już go kończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywieźli mi materac do lozeczka ,fajny. Ja po obiedzie i mała szaleje. Ja mam zawsze dobre ciśnienie nigdy się nie steresuje u lekarza. Odebralam wyniki krwi i moczu. Wątroba idealna,cukier średnio, mocz w końcu bez piasku pierwszy raz. Ale z krwią coś chyba nie tak mam kilka rzeczy podwyższonych i kilka za nisko,w środę idę do gin. Mówiłam się na wizytę w poniedziałek bo jutro ta pani dr nie przyjmuje. Będę musiała dotrwać. Ostatnio jak chodzę to mnie kleje w pochwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca to u Was sporo wydatków bo i dzieciaczek i kuchnia. Ale za to ile radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie takie coś że czasami jak się gdzieś zapatrzycie to pojawiają się przed oczami takie błyszczące punkciki? do tej pory mialam tak kilka razy i nie myslałam że to ma związek z ciążą bo wczesniej też czasami miałam mroczki przed oczami. W necie piszą że to ma jakiś związek z wysokim ciśnieniem, jesli jest tez ból głowy coś tam jeszcze, wtedy grozi stan przedrzucawkowy. Ale ja mam normalne ciśnienie 120/70 i głowa tez mnie nie boli i nie wiem czy mowic lekarzowi o tym czy nie. Wiem glupia jestem ze czytałam w necie ale mnie skusiło sprawdzic co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje się ze mu powiem a on odpowie że za dużo komputera:P bo to prawda, troche mnie czasem oczy od laptopa bolą ale co tu robic cale dnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościa oczywiście ignorujemy :) Czytałam gdzieś, że w ciąży wzrok może się pogorszyć, że ma to związek z ciśnieniem właśnie i po ciąży mija. Zauważyłam, że gorzej widzę, ale mroczków nie mam. Flavia może te mroczki stąd, że ty cały czas leżysz, głowa nisko i taka przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek a w jakim sensie gorzej widzisz? mniej ostro czy jak? a ciśnienie masz dobre? ja wzrok mam ok. czasem bolą oczy ale żebym gorzej widzała to nie. te mroczki mi nieraz latają, takie prądy błyszczące. faktycznie dużo leżę moze to od tego. własnie czekam na męża i będziemy jechac, po wizycie się odezwę albo wieczorem zależy. musimy zajechac jeszcze po jakies zakupy do marketu. wypowiedzi gości zgłaszajmy do usunięcia, nie ma co zaśmiecac forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca Twój brzusio dalej nie duży :) Ale jaki ładny. Chyba się inaczej jakoś dzieciaczek układa. Ty pewnie nic nie przytyłaś? Moja koleżanka miała taki brzuszek, pod koniec ciąży wszyscy myśleli, że ona dopiero zaczyna a to już 9 miesiąc był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam np, że nie dam rady przeczytać napisów, które lecą w tv, muszę podejść bliżej. Wcześniej tak nie miałam. Ciśnienie mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początek czerwca jaki mały brzuszek, a jestes tydzień więcej ode mnie. Ja jutro zaczynam 31tc, normalnie masz brzuszek jak na 20tc, gdzie ta dzidzia się mieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, i dobrze, ze jest malutki, od razu będziesz laska po porodzie, he he :))) a macie rozstępy? ja narazie nie, ale moga sie jeszcze pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze juz4raz bo uznaje za spam.dziewczyny wydatkow sporo ale chce swoja kuchnie miec,troche od mamy pozyczylam na meble bo sie z kasa nie wyrobimuy.maz kupil5butelek oprysku i zaplacil1000zl masakra.ja chce swoja kuchnie ze wzgledu na tesciowa bo wkurza mnie jej wtracanie sie.mysle ze na swieta juz bedziemy miec kuchnie,sciany pomalujemy za jakies2tyg.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata mi rozstepy zrobily sie na udach od wewnetrznej str.i balsam nic nie pomogl.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mialam podejrzenie zatrucia ciazowego , musze dotrwac w zdrowiu do 32tyg wtedy plod jest w miare bezpieczny "podobno" jestem pod stala kontrola teraz , nie moge niestety pisac itp bo mam obrzekniete stawy i straszna opuchlizne , nie moge pisac na klawiaturze zeby nie zrobil mi sie zespol ciesni nadgarska , bole stawow nie opisania nawet twarz mam cala obrzękniętą .. to tyle u mnie 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik- biedactwo, współczuję, na pewno wytrwasz do 32tc i jakos zleci, dobrze, ze estes pod kontrolą, nie pisz i nie przemęczaj sie. Teraz najwazniejsza Ty i maleństwo. Przesyłam cieple pozdrowienia i uściski. . Ilonek- rozumiem, to musi byc bardzo wkurzające z ta teściową. Też mialam brata jako nastolatka więc wszytsko przy nim musialam robic, wiem teraz, ze wiele rzeczy mama robiła nieświadomie i mogla robic lepiej, gdyby zasięgneła rady u doświadczonych osob, wtedy szkoły rodzenia nie były takie popularne jak teraz. . Oczekująca- szary polecam, zawsze modny i jesli będzie taki jaśniutki to wygląda super. nie wiem jakich farb uzywacie ale ja moge polecic konkretny kolor bekkersa, możesz nawet taki do kuchni kupic kolor "light grey", nawet mój tata, który jest troche za murzynami jesli chodzi o rzeczy na czasie i który tylko beże i brązy uważa za sluszne, był zachwycony tym kolorem. Mąż Tqwój ma rację- leż jak najwięcej, musisz dbac o siebie, dzidziuś jest duży i wyobrażam sobie, jak jest Ci już ciężko chodzic czy robic cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mi się wzrok pogorszył. Ale takie plamki gdzieś czytałam że czasem są i jest ok. Gorzej jakbyś cały czas ciemną plamke widziala. Mój dziadek tak miał i miał laser na to, Ilonek idź do okulisty będą pewnie okularki:-) Oczekujaca myślałam że teściowa się zmieni trochę oo twoim pobycie w szpitalu a tu nic. Agata ją mam rozstepy na nogach i banka chińska pomaga,mąż wczas zauważył,myślę że za jakiś tydzień już ich nie będzie. Ale janka chce się malować do końca co drugi dzień zapobiegawczo. Asik to musisz uważać,będziesz mieć cesarke przez to? Mój tata wczoraj miał zabieg na ciesnie Ja w ogóle nie mam siły ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
hej dziewczyny, oszaleje z sama soba. wczoraj pol dnia przesiedzialam na necie czytajac opinie o butelkach. no i dzisiaj zdecydowana na zakup butelki avent a zdecydowanie na nie dla dr. browns poszlam do sklepu. tu sprzedawczyni zdecydowanie polecala dr. browns a ja ostatecznie wyszlam z butelka tommee tippee o ktorych nic nie czytalam. chyba zaczne kupowac w necie, jestem zbyt podatna na to co mowia sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik bardzo wspolczuje zatrucia,u mnie jak podejrzewal to mowil ze bedzie cesarka w 32tc ale dzieki bogu nie potwierdzilo sie to.odpoczywaj jak najwiecej i mysl pozytywnie.oj dziewczyny ciezko bardzo siedziec wogole niemoge bo maly jest tak nisko ze brzuch opiera sie na udach.mysle ze juz wazy ok2500g.tesciowa nigdy sie niezmieni taki typ a ja z kazdym dniem mam jej dosyc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK też tak mam często, więc Cię doskonale rozumiem. A czytałaś teraz opinie o swojej butelce? Ja mam taką najzwyklejszą narazie, potem kupi się coś lepszego jak naprawdę będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
poczytalam, jest ok ;) ma tez jedna butelke MAM dostalam na szkole rodzenia wiec jak ktoras sie nie sprawdzi to w zapasie cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na 12 mam wizyte u lekarza.Ostatnie usg miałam styczniu.Jutro ide prywatnie do zastępcy ordynatora szpitala.Bierze 170 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja tez jutro mam wizyte, ciekawa jestem czy mala przekrecila sie glowka w dol i ile wazy, na ostataniej wizycie wazyla 700gr ciekawe ile przybiera, ja przytylam 3kg od ostataniej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka to jak od stycznia to stres jest, miałam podobnie. Dacie znać dziewczyny jutro po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×