Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
flavia mysle ze chrzciny bedziemy robic jak maly bedzie miec ze2miesiace,czyli gdzies poczatek lipca.bedziemy w domu robic a wy planujecie kiedy chrzciny robic?mama3chl.niedziwie sie ze sie wkurzylas mi kiedys w przedszkolu buty ukradlo i raz w domu taka cyganka wziela z polki nowe rzymki co raz na nogach mialam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mi wyciera tak z grubsza a potem podaje recznik papierowy jeszcze. Ja nie lubie chamskich lekarzy bo dla mnie to stres dlatego chodze prywatnie. Powiedzcie mi dziewczyny na jakiej podstawie gin wam liczy jaki bedzie dzidzius? Czy tak z doswiadczenia mowi?:-) Zazdroszcze wam tych urlopow, ja w tym tyg 4 dni szkoly i to z dojazdem 45 min, ja spie jak zabita ok 9,10 godzin i jeszcze nauka a chetnie posiedzialabym ale coz sama sie na to zdecydowalam... kregoslup mi odpadnie chyba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami nie wiedza, jak to sie stalo, ze kurtka wyparowala, powiedzieli tylko, ze chyba ktos ja zabral w trakcie przerwy, kiedy chlopcy grali w pilke na boisku. To mnie wlasnie wkurza w tutejszych szkolach, ze dzieci w ogole nie maja nadzoru w trakcie przerw. Niby nauczyciele chodza po boisku, ale reaguja tylko wtedy, kiedy ktos zaczyna sie bic. Sama juz nie wiem ile razy wracali do domu kompletnie przemoczeni I uwalani blotem po czubek glowy. Jedyny pozytek z tego taki, ze sa niezle zahartowani I choruja naprawde od wielkiego dzwonu. Tez musze zaczac masowac krocze, na wypadek, gdybym sie jednak zdecydowala rodzic sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia cgrzciny planujemy zrobic tak zeby maly mial2miesiace wiec mysle ze poczatkiem lipca a wy kiedy planujecie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca zrozumiałam że idziecie do kogoś na chrzicny i chcesz zrobic goląbki. jesli chodzi o chrzest naszego małego to pewnie jak będzie miał ok 3 mies, u nas przeważnie tak się chrzci. zalezy kiedy sie urodzi. mamy takiego znajomego który ma dom weselny i można tam tez robic mniejsze imprezy komunie chrzciny jakies 18nastki. bierze 70zł od osoby i można siedziec bez ograniczeń. W domu nie bo rodziny mamy duze i po prostu fizycznie bym nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w lokalu tez mozna zrobic placi sie ok100zl za os do tego swoj alkohol,wedlina i ciasto i tort.wiec lokal daje tylko owoce i3dania cieple i kawe lub herbate.my liczylismy to bedzie ok25os plus 4dzieci.ale pokoj mamy spory wiec pomiescimy wszystkich.mamy wesele w pazdzierniku wiec malego wezniemy ze soba.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas trzeba miec swoj tort, owoce i alkohol jesli ktoś planuje więc się opłaca moim zdaniem. byłam juz tam na imprezie i dużo jedzenia dają obiad 2 zupy do wyboru, 3 rodzaje mięs, dodatki, zimna płyta, pózniej kolacja więc za te 7 dych wychodzi korzystnie. Nie opłaciłoby nam się urządzac w domu bo w wakacje robilismy impreze też sporą nalataliśmy się strasznie. My będziemy musieli zaprosic ok 25 osób a to tylko rodzice i rodzeństwo, dziadkowie. na początku wrzesnia mamy rocznice ślubu więc fajnie by było w ten dzień, jesli mały urodzi się koniec maja to będzie pasowało. Jeszcze zobaczymy jak to będzie do chrzcin jeszcze daleko, narazie niech maluch siedzi w brzuszku i rośnie:) a wesele tez mamy na początku sierpnia ale nie pojedziemy bo synuś bedzie za malutki i wesele za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dość:-) będę spać jak susel ale drewno zarzucone. W przyszłym tygodniu przyjadą tuje:-):-) ale się cieszę:-) Zjadłem loda w nagrodę:-) Ja bym chrzcie chciała zrobić w sierpniu,fajnie by było 3.08 wtedy mieliśmy ślub:-) Ja nie mam chyba aż tyle ciuszkow co wy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do chrzcin jeszcze nie myślałam czy w domu czy w restauracji,zobaczę jak wygląda cenowo,ale jak będzie ok 15osób to chyba się zamieścimy w domu,mama mi pomoże...a jak nie to chyba zrobimy w restauracji. Ja odpoczywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia odpoczywaj bo sie napracowalas dzisiaj:)ja leze i czekam az m wroci.odgrzeje mu pierogi.mi sie jakos spac zaczyna chciec ale czekam na moje seriale.jutro jade na caly dzien do rodzicow bo m bedzie tacie pomagal a ja sobie posiedze:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Co do chrzcin to ja już mam termin na 31 sierpnia bo mój brat będzie chrzestnym i tak ma urlop i przylatuje do polski i kuzynka która będzie chrzestna tak samo przylatuje a więc fajnie mi się zagrało;) i chyba zrobię w rodzinnym domu bo tam jest dużo miejsca i na pewno taniej ;) Dzisiaj przywieźli mi komode a więc od jutra biorę się za pranie i prasowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie duzo ubranek, ja mam tez sporo koszulek, i piżamek, ale też dostałam, malutkich mam kilka par na 50 ale dostałam, nie kupuje już , bo naprawde z tych malenkich nawet nie skorzysta, moze cos na wyjscie kupie, zobaczymy. Mam dużo czapek, takich malenkich i wiekszych, jakbyscie obok mieszkały, bym Wam oddała, mi 3 wystarcza. Co do chrztu, nie wiem, napewno nie w domu, bo nie mam tyle miejsca:) a kiedy tez nie mam pojecia, jeszcze duzo czasu :) tyle dziś zrobiłyście, ja nic, leże cały dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też miałam bardzo intensywny dzień .... u synka w pokoju zrobiłam przemeblowanie jeździłam z łóżkiem biurkiem ... m jak przyjechał i to zobaczył to zaczął na mnie krzywo patrzeć .... powynosilam krzesła do piwnicy i wiele innych zbędnych rzeczy ... a na koniec zamówiłam pizze a teraz odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez planujemy chrzcić w sierpniu,mój brat też będzie chrzcił synka w sierpniu.My w domu robimy przyjęcie,mam na tyle miejsca.No i bez alkoholu,bo nasze rodziny nie pijący i my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje chrzciny 15 sierpnia ,Flavia moja gin jest wlasnie taka ze nie daje zwolnien dopiero przed porodem bo uwaza ze ciaza - jesli nie jest zagrozona - to nie choroba i pracowac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca leczę i nawet mi się nie chce iść wykąpać. Mogłam iść zanim padlam bo teraz będzie mi ciężko po serialach pójdę:-) Ja jutro będę w mieście to kupię butelki albo coś:-) Nadwyrezylam rękę idzie rzucania drzewa:-) jutro rozruszam :-):-) Moja kilka razy się ruszyła a teraz chyba śpi:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatko ja kupilam yorka u siebie na rynku bo kolezanki mojej kumpel tam sprzedawal wiec byla znizka kupilam 3w1 za 990zl , a moja kolezanka z super rabatem kupila joggera 3w1 za 880 ;p ale widzialam yorka na necie z przesylka za 1430 tylko pewnie chcialabys go obejrzec na zywo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno brzuchatka wcale ten granat z biela nie bedzie niepraktyczny bo material z budy odpinasz caly i mozesz uprac tylko bez tego dziubka daszka ale on tez sie caly chowa do srodka wiec nie musi wystawac a to czym okrywasz gondole to i tak nie uzywasz latem , a spacerówka zawsze jest w kolorze dołu czyli bedzie granatowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja byłam dzisiaj z moim w szkole rodzenia. akurat była kąpiel noworodków i okazało się ,że to jednak ja będę kąpać. Mój facet się bał :P. Byliśmy też ostatnio na usg 3d i Nasz synek wyjątkowo poszedł po swoim ojcu , a nie po mnie. Wszystko ma takie jak on. Ja czuję się dość ok, ale mimo wszystko staram się oszczędzać i sądze, że Wy dziewczyny też powinnyście, a zwłaszcza oczekująca. Teraz czujesz się na siłach, ale pamiętaj, że jutro może być inaczej. Trzeba uważać na siebie. Czy któraś z Was miała już badanie na gbs? czy Robił Wam to ginekolog czy dawał skierowanie? Naczytałam się o tym i chciałam żebyście w miare możliwości podzieliły się informacjami z życia wziętymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki asik ;) to super promocja! Pytam wlasnie gdzie kupilas bo nie pamietam skad jestes i moze nie mam tam tak daleko ze slaska ;) bo jak nie znajde blizej to pojade do czestochowy do producenta to nie az tak daleko :) a pomacac przed zakupem musze hehe a jak mowisz ze ten bialy by sie sprawdzil to tym bardziej chcialabym go obejrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ale się umęczyłam od 12ej chodzę po mieście, byłam w PZU,innych sklepach, odebrałam wyniki z laboratorium, ćwiczyłam w szkole rodzenia, pózniej m ze mna na wykładzie byłw szkole rodzenia,pozniej Biedronka -kupiliśmy słodyczy na 97zł równo...i padam z nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki ;) Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, dzisiaj m chciał pójść do wojska, niestety 250km od domu, ale okazało się że w jego stopniu nie potrzebują ;) Szkoda nam tej pracy, ale macie rację patrzę do przodu. Dzisiaj pierwszy raz posprawdzałam ile rzeczy mam dla małego, kurcze jak was czytam, to ja mam niewiele. Pajacyki, body, pół pajacyki, rapersy to raptem do 3 miesiąca po 6 sztuk max. Czapeczki mam ze 4. Teraz się zastanawiam czy mam kupować???? Mamuśki ze stażem :) czy tyle wystarczy??? . Mi zaczynają puchnąć dłonie i stopy, ale to kwestia że za mało piję, ale już od wczoraj się poprawiłam :D chleję jak słoń :D . Jutro mama mnie wyciąga do lumpa, a potem pożyczamy od moich rodziców autko i jedziemy na zakupy oraz do teścia na grób. Pół dnia zajęte jak nic ;) A w środę wizyta u gina. . Mamowa ile kosztowało usg 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Brzuchatka masz blizej do Czestochowy eheh , ja jestem z Podlasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam tak, że 230 za całe usg i 20 było dla chętnych ,żeby nagrać to na płytke. żadna z Was nie miała robionego tego wymazu na gbs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamowa ja wlasnie na ten wymaz mam isc do szpitala,bo inaczej musialabym placic100zl za niego a tak lekarz bedzie mial mnie pod kontrola.mowil ze ten wymaz robi sie jakies4tyg przed porodem.kolezance dodatni wyszedl i dostala antybiotyk i mala i ona zdrowa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Oczekująca. własnie ja chodzę prywatnie do lekarza i pewnie też jak coś będzie kierować mnie do szpitala, ale ostatnio jak sie pytałam o badania to mówił ,że już nic takiego robić nie będziemy poza moczem i morfologią. Może faktycznie przezd samym porodem będzie kazał robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do 87 asik czym rozni sie York od Joggera? Mysla o Joggerze,ale nie wiem czy nie zmienic na Yorka:-)Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kolezanka tez miala robiony w 37tyg ale ona po terminie urodzila i tez w szpitalu lezala.wiem ze robia je od34tc jak ma wczesniej dzidzia sie urodzic.mi gin mowil ze teraz zrobi zeby wrazie co antybiotyk podac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u Ciebie to lepiej faktycznie wcześniej. Oby ten Twój maluszek za szybko jednak nie wychodził. Oszczędzaj się kochana. A będziesz miała poród wywoływany czy cesarkę? może pisałaś , jeśli tak to przepraszam, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×