Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość czasnawyprawke
Witam. Mam do was takie małe pytanie. Musze zacząć kompletować wyprawkę ale chyba będę musiała zrobić to przez internet. Tak jak niektóre z was muszę leżeć cały czas. Czy można jakoś zrobić by większość rzeczy była w jednej paczce? tzn np wszystkie akcesoria do kąpieli? Nie stać mnie by wszystkie ręczniki, płyny, itp mogły być osobno wysłane bo gdyby tak zebrać za wszystko koszty przesyłki miała bym, drugą wyprawkę. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to wy macie bardzo krótkie te szyjki, u mnie aż taka krótka nie jest, no ale miękka ostatnio wyszło 2,7cm i gin każe uwazac. co 2 tyg kontroluje szyjkę i jak narazie jest wszystko ok więc troszkę odetchnełam. wcześniej brałam nospę, magnez, luteinę. w szpitalu leżałam 2 razy dostawałam jeszcze skopolan i te zastrzyki na płucka. teraz biorę tylko luteinę i magnez. Luteinę mam odstawic za 3tyg. ja mam 31tc mam nadzieje że już będzie dobrze do końca:) jak dla mnie szpital to mega dołujące miejsce szczególnie w takich sytuacjach. mój mały dzisiaj "pedałował" nóżkami i wyczuwałam stópki obie jak przebierał. cudaczek mój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na wyprawkę- ja ci napiszę u jakich sprzedawaców ja kupowałam/ kupuje. Tez staram się zeby większosc było od 1 sprzedawcy. popatrz sobie. rzeczy do kąpania kupiłam u sprzedawcy Super _ Dudek (bez spacji) rzeczy do łóżeczka typu pościel itp w w w- edisa. pl (bez spacji) a plyny proszki i kosmetyków dużo ma asplaneta _ pl (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnawyprawke
Flavia dziękuję za odpowiedź. Wstyd się przyznać ale prędzej nie korzystałam z allegro więc jestem kompletnie zielona. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie tego. Czy oni sami wrzucają do jednej paczki czy trzeba ich jakoś poinformować? No i jeśli na aukcji jest kilka dostępnych kolorów jak tam wygląda informowanie? Przez meila czy przy zakupie bezpośrednio na stronie wyskakuje jakiś mini formularz do uzupełnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, ja czekam na paczke i do teraz nie przyszła i mówie super, nie pojade na szkołe rodzenia, i zadzwonilam do tej położnej prowadzącej, a ona mi mówi, ze zaczyna sie 8 kwietnia, takze luz:) czas na wyprawke, wiesz co, teraz allegro jest naprawde przejrzyste, jak zamawiasz pare rzeczy u jednego sprzedawcy to klikasz kup teraz" i po kolei dodajesz do koszyka, to, co chcesz kupic, i z boku masz cene ile wszystko wynosi, czyli forma formularza, na dole jest "informacja dla sprzedającego" i tam piszesz jaki kolor, model wybierasz poszczególnej rzeczy, na samym koncy wybierasz sposób dostawy, automatycznie pokazuje Ci sie kwota ile masz do zapłaty i przelewasz pieniązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zakupie wyskakuje ci formularz tam wypełniasz dane telefon, jaka przesyłka czy kurier itp i masz okienko "wiadomosc do sprzedającego" i ja tam zawsze piszę ze zakupiłam np kocyk kolor zielony, pościel np w żółte kropki i tak dalej i proszę o przesyłkę kurierską. wysyłają w jednej paczce. A ty masz konto na allegro? bo w sumie jak masz to żadnej problem a jak nie masz to nie wiem jak to jest czy w ogóle mozna zamówic bez konta?. Ale możesz też spisac sobie rzeczy od 1 sprzedawcy jakie chcesz i zadzwonic że zamawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnawyprawke
dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi. Ja konta nie mam ale mój ojciec zakładał w tym roku by wystawić telefon więc z tym nie będzie problemów. Mam nadzieję że sobie poradzę a jeśli będę miała problemy napiszę tutaj. Powodzenia dziewczyny w wytrwaniu do tego bezpiecznego 36 tc i szybkiego i mało bolesnego porodu wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na wyprawke tylko sprawdzaj czy maja informacje na stronie z danym przedmiotem gdzies z boku ze kupujac na roznych aukcjach u niego za przesylke placisz raz bo niektorzy zdzieraja kase i za kazdy przedmiot kaza placic osobno patrz tez w zakladce forma dostawy czy jakos tak czy doplacasz za kolejna sztuke jak sie bierze przesylke kurierska to zazwyczaj nie ma doplaty za kolejna sztuke ale sprawdzaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dość:-) ogródek przekopany, zasądzone 50 truskawek :-) bardzo się cieszę,teraz odpoczywam po kolacji. Ja nie mam nic do kąpieli. Ale kupię z hippa Fride kupię ale w maju wszystko. Bardzo mi przykro że lezalas w szpitalu,mam nadzieję że dolezysz te 5 tygodni i ueodzisz zdrowego dzidziusia:-) napewno będzie dobrze :-) Ja jutro rano jadę do lekarza,zapytam o ta szyjke ,myślę że mi zbada bez problemu. I zapytam kiedy usg. Od terra też pewnie będę mieć wizyty co dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie przebarwienia takie ciemne na piersiach,bo ja mam na piersiach a pod lewą piersią ąż takie ciemnobrazowe pod fiolet półkole :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Gosc ja rowniez mam takie przebarwienia na piersiach ale sa po bokach. Jutro mam gina wiec zapytam czy przebarwienia znikna. . Ja dzisiaj z mama zakupilam pare rzeczy dla malego w pepco. Nozyczki, szczotka do wlosow, dwie butlki (mala i duza), kocyk. Fajnie bylo wkoncu oderwac sie od sprzatania ;) Dzisiaj sie zwazylam okazalo sie, z mam 7kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie mam. Ale mam duże ciemne brodawki-otoczki . Są jeszcze raz takie jak były no i sutki jeszcze raz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam takie zabarwienia na piersiach i to straszne.wy tez macie takie ciezkie noce?ja z nocy na noc coraz gorzej.tragedia.dzis wypuiore ciuchy m,ugotuje sobie piers z warzywami i na obiad zupe ogorkowa bo m pojechal juz i moze kotlety mielone.wczoraj mama mowila zebym spakowala sobie torbe na porod a ja zapomnialam wziasc od niej torby taka roztargniona jestem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a co bierzesz na opuchlizne?bo mi to tabletki niepomagaja za bardzo.a teraz im cieplej tym gorzej bede puchla zapewne:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , a ja od rana już nie śpię , śniadanko zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczekujaca ja nie biore nic lekarz zdecydowane zabronil dostalam tylko jakis antybiotyk bo twierdzi ze to puchniecie jesli nie ma zatrucia jest normalne tylko poprostu nalezy je kontrolowac , wiec powiem ci ze porpostu co ja robie pij***ardzo duzo wody nogi mocze w chlodnej wodzie z soda trzymam do gory czyli standardowo ale najgorzej ze mam jakby sztywne piety jakby tak bylo tyle wody i one takie napiete i az boli na to nic nie pomaga bo to ne schodzi, przez to tez mam bole stawow bo mam obrzeki n okolo nich a o dretwieniach rąk to juz nawet nie wspomne bo tylko bym narzekala ale jak sie budze to doslownie mam dlonie bez czucia , prawda jest jedna niestety ciaza mocno nadwyreza kręgosłup .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:-) Ja wstałam i zbieram się do lekarza,a nie chce mi się:-) Dziś nawet pospalam ale budzilam się do3 razy żeby zmienić pozycję. I obudzilam się na brzuchu! Powiedzcie czy coś mogło się stać? Też mam strasznie opuchniete stopy,ale najbardziej dłonie cały dzień,masakra i prawa ręką mi dretwieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia podziwiam ja chyba nie umiem juz polozyc sie na brzuchu hehe na pewno nic sie nie stalo spokojnie dziecko jest w macicy w pecherzu plodowym w wodach owodniowych nic mu nie bedzie :) ew troche mialo ciasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie spie na brzuchu wogole.asik wiem co przechodzisz mnie tez wszystko boli od opuchlizny a rece to tragedia popuchniete strasznie.dretwienie to codziennosc i bol kregoslupa.maz mowil ze tak w nocy steczalam i co chwila sie przekrecalam.kasia napisz jak po wizycie co ci lekarz powiedzial.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale sie wyspałam, masakra :) malutki juz z rana mnie budził, ale dopiero teraz wstałam, cały dzien wietrze pokój i jak sie kłade zamykam i to powietrze chyba na mnie tak dobrze działa:) kasia napewno dzidzi nic sie nie stało, ona jest tam dobrze chroniona w tym brzuchu, hajby jej nie pasowały by ci dała wycisk:) mam nadzieje, ze mnie ominie jakiekolwiek puchnięcie, narazie nie mam z tym problemów. Dzis zupa z kalarepy i racuchy, szwagierka do mnie wpadnie, przywiezie ubranka i w przyszłym tygodniu zaczynam prac wszystko i prasowac, układać:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, znowu mnie nie chce zalogowac. Kasia, ja tak raz sie przekrecilam we snie na brzuch, kiedy bylam w pierwszej ciazy, ale bylo mi tak niewygodnie, ze sie momentalnie obudzilam :) Na szczescie natura tak to wymyslila, ze dzieci sa dobrze chronione przed namy samymi, hehe. Ja codziennie rano jestem taka spuchnieta, rece zwlaszcza, ale potem przechodzi. Za to wieczorem mam popuchniete kostki. Asik, mnie tez tak bola piety i lydki w ogole. Codziennie smaruje zelem z wyciagiem z kasztana. Mialam takie same problemy przy poprzednich ciazach i lekarz twierdzi, ze to przez to, ze jako dziecko mialam ostrogi pietowe i teraz cierpie, kiedy przybieram na wadze :) Ale najgorsza jest ta cholerna zgaga!!!! Dzieki Bogu za peptac, bo inaczej chyba bym umarla :( Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo a do kiedy pracujesz mozesz juz odpoczac ? chociaz w sumie jak tu odpoczywac maja jeszcze dwojke w domku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny ja wczoraj byłam na szkole rodzenia z m. Współczuję opuchnięć i drętwień- mi co dziwne drętwieje dłoń z palcami, wtedy jak to zauważę,pompuję,tzn. ściskam ją, tak ćwiczę i przechodzi,trzeba to rozruszać:), a stopy na razie jak pochodzę to - wyskakują żyły i pulsują i są gorące, a zawsze miałam zimne, kupiłam rozmiar większe adidasy i jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiadomości nie mogę wysłać bo SPAM ://// W poniedziałek i wczoraj byłam na warsztatach malucha i fajnie było, były upominki ale najważniejsze były o pierwszej pomocy dla ciężarnej i dziecka :) Dzisiaj widziałam na allegro ciuchy ciążowe masakra jakaś takie ceny wysokie, że aż mi szkoda wydawać ... więc dzisiaj będę wybierać rzeczy dla maluszka może z mężem pojedziemy na zakupy i pochodzimy popatrzymy. A i Pani ze szkoły rodzenia powiedziała, że najlepiej mieć jedno mleko modyfikowane bo różnie to bywa :) więc będę miała w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi90 pewnie zeby potem w nocy nie jezdzic i nie szukac warto sobie jedno pudelko kupic mleka , chociaz na suraskiej calodobowa to nie jest zle heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja z ciazowych to mam tylko spodnie w ktorych teraz niechodze bo glowka bardzo uciska i niewygodnie mi.wole zalozyc dresy bluze i jakas bluzke albo sweter a ceny sa kosmiczne.ja czekam na m niedlugo przyjedzie i zjemy zupe.jedno pranie rozwiesilam teraz drugie sie pierze.dzis chlodno u mnie wiatr zimny:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja już mam wszystkie kosmetyki dla dziecka, jeszcze tylko proszek i pampersy. Wczoraj zamówiłam też łóżeczko i lampę do pokoju bo chcemy coś pozmieniac. Może do końca tyg przyjdzie albo w poniedziałek bo nie mozna bylo za pobraniem. Tez mam ciężkie noce, dzis prawie wcale nie spałam bo miałam takie dziwne nogi takie jakby zdrętwiałe nie moglam się ułożyc. Pospałam dopiero nad ranem. Najgorsze są takie noce jak nie mozna spac, bo ja się denerwuje, mąż też nie spi bo go budzę kręceniem. Pózniej jestem niewyspana, zła. Ja nie puchnę mam nadzieje że nie będę, może dlatego że tak dużo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×