Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja w końcu w domu;-) trochę mnie zeszło:-P robię szybki obiad,spaghetti. A więc od ostatniej wizyty kilo na plusie myślałam że będzie więcej. Zbadała mnie,powiedziała że szyjka długą i w porządku,nie wiem ile bo nie mówiła a ja nie pytałam. Badała mnie na fotelu. Te moje wieczne uczucie wilgoci,to uplawy ,powiedziała że następny raz dostanę jakieś globulki i kilka z nich mam użyć w nie34 tyg jak będzie to badanie na paciorkowca . Czyli jesteście dużo przede mna:-P Klucie to tak jak pisalyscie dziecko naciska główką,tetno 151. Moje ciśnienie 120/80 Spamuje mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowalam nic coazaowego . Chodzę w domu w dresach a jak gdzie idę mam leginsy ,mam kilka bluz luźnych i koszulek,ja w górze nie urosła bardzo gorzej dol,wszystko mi w nogi idzie... i napewno prędko do starych spodni nie wrócę... Całkiem mnie od mięsa odrzuciło,w ogóle nie jem a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja dzisiaejszy posilek zwrocilam.nie dobrze mi strasznie na wymioty znowu zbiera a niema czym.wykancza mnie juz to wszystko,tego brakuje zebym zygala do konca ,jeszcze sama w domu masakra.kasia dobrze ze wszystko wporzadku z wami:)kasia mi tez w nogi poszlo i d**e .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja dziewczyny juz Wam pisałam nie raz, WSZĘDZIE GDZIE PRACOWAŁAM były osoby PO ZNAJOMOŚCI, GŁÓWNIE RODZINA, i sama się zwalniałam, atmosfera nie do wytrzymania!!!!!! no i ..marne zarobki;) co do mięsa- ja zawsze mało jadłam,jakoś nie wiem czemu i teraz znowu mam niskie żelazo mimo,że biorę to na receptę:( taki typ -nie wiem kiedy zacznę szukać pracy....moze od razu siekniemy 2gie dziecko, praca jest ale lipna i za cenę 1100zł netto, no kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- mnie od 2 tyg.mdli na zmianę ze zgagą,ale to norma...i też nie wiem, czy nie wrócę do wymiotów, masakra. do 3 miesiąca wymiotowałam nawet po łyku wody, herbaty,pół jabłka, PO WSZYSTKIM!!! mogłam 10-12 razy dziennie- w zależności ile razy coś zjadłam, mógł być gryz.MASAKRA, nie znałam nawet z opowieści takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca wypić lyzeczke imbiru ,mi pomagał na początku. Będziemy ćwiczyć w lecie i będzie git. 33ona ja też będę szukać pracy za rok,musimy coś znaleźć. My chcemy drugie dziecko za 3 lata może. Także za rok będę szukać pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona ja wymiotowalam do17tc codziennie masakra z kibla ciezko bylo wyjsc.ja zazdroszcze tym ktore bezobjawowo i problemowo przechodza ciaze.a ja ciagle cos juz mam dosyc.chcialabym zeby byl37tydzien a tu jeszcze tyle.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca u mnie to samo, a jak m np. poszedł siku to do wanny zwymiotowałam, bo non stop miałam wymioty, to była katastrofa.lekarz mi przypisał czopki w pupę TORECAN- tylko,że go biorą osoby po wlewach-chorzy na raka, bardzo silny lek. Używałam tylko w skrajnych przypadkach- czyli np. święta i imieniny. Potrafiłam zwymiotować od samego zapachu np. kanapki- TY też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wspolczuje wam tych wymiotow. Mnie sie zdarzylo ostatnio kilka razy, ale to w zwiazku z ta cholerna zgaga. Potem mialam wrazenie, ze mi gardlo wypalili kwasem solnym, ohyda. Poza tym ja wlasnie ciaze mam raczej bezproblemowe. Jestem jedna z tych kobiet, co to by mogly rodzic co roku, jak to kiedys bywalo :) Moja kuzynka probuje od lat w ciaze zajsc i nie moze, bidulka, az sie czuje winna, ze mi to wszystko tak latwo przychodzi. Oczekujaca, ktos cos pisal o imbirze. Mnie to lekarz polecal na zgage, ale tylko pogorszylo sprawe, podobnie jak mieta. Ale moze na nudnosci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
wyglądałam jak zarzygana Zombie z anoreksją, sory za dosadność.lekarz stwierdził,że pod kroplówkę jak mnie podłącza w szpitalu to po 2-3 dniach znowu będzie to samo....moja rodzinka się załamała jak mnie widziała, nic nie pomagało,żadne imbiry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez od pewnego czasu znowu lekko mdli ;./ ale nie tak jak na poczatku oczekujaca zmierz cisnienie koniecznie bo jak do tych obrzekow ci dochodza wymioty to wiesz trzeba byc czujnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam ze od samego zapachu wymiotowalam,lodowki nieszlo otworzyc,wedliny niejadlam wcale przez te tygodnie bo s,mierdziala mi.asik teraz mam cisnienie90/60 rano mialam100/80takze wporzadku.mi mieta imbir i nic niepomagalo.zrobilam kisiel zobaczymy czy zwroce czy nie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nic nie pomagalo na wymioty i mdlosci zupelnie nic .. mysle ze nie ma na to lekarstwa ani zadnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam straszną opryszczkę i pryszcze , nigdy tak nie miałam i to w sferze T , jeszcze doszły pajączki itp :( normalnie muszę nieźle maskować jak gdzies wychodzę ... oczekująca ja zawsze piłam colę jak mnie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe z tą nerka.Miałam usg. lekarz mówi ze do końca będę tak się męczyć, że najprawdopodobniej cesarskie w 36 tyg zrobia.Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Ilonek- będzie dobrze:) zobaczysz ja w 4 miesiacu piłam po łyku coli- i mdłości przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Dzisiaj jestem juz po wizycie, pierwszy raz byl ze mna m. Cudownie bylo widzic jgo mine, gdy lekarz pokazywal mu synka. A gdy zobaczyl jego buzie, mialam ubaw po pachy. Oczywiscie z mojego m. Maly wazy 1300, wedlug usg 29 a wedlug poloznej 31ty. Orientacyjnie urodze synka 3200. Ulzylo mi :) A i maly urodzil sie jak do porodu. A na twardnienie brzucha mam brac magnz i nospe. Teraz mam zrobic wyniki na mocz,krew i hbs. Czy ktoras z was juz robila hbs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi pojade do sklepu albo m wysle to kupi mi cole.zjadlam kanapke i znowu stoi w gardle.ilonek niemartw sie wszystko sie ulozy lekarze wiedza co maja robic.sisilka ja w przyszlym tyg bede miec hbs wymaz.a ty kiedy masz miec robiony?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam luzny dzień od zajęć. Właśnie wróciłam z mężem od dentysty on robił zęba a ją byłam pokazać dziasla . I mam pytanie do was ją byłam na fotelu,oglądali mi dziasla ,a mąż miał w pokoju obok robione zdjęcie 1 zęba,czy to mogło czymś dziecku zaszkodzić? Oczekujaca bardzo mi cię żal,spróbuj sucharkow albo biszkopty. Ilonek musisz to przetrzymać,napewno będzie dobrze,jesteś pod dobra opieką. Ją zaraz muszę jechać z teściowa do endokrynologa. Dziś cały dzień po lekarzach jeżdżę,jutro coś porobie koło domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wyżyna ósemka,ból niedoopisania,pół nocy przepłakałam,cała szczęka mnie boli,niemoge jesć ani pić,miałyście tak i kiedy wam przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na mdłosci też nic nie pomagało, więc nie wiem co polecić. na zgage polecono mi migdały i to działa. Nie długo , więc trzeba mieć mały zapasik. Kupiłam do łóżeczka materac z gryki-pianki i kokosu i powiedzcie mi, którą stroną najpierw dać? hbs czyli to to samo co ten gbs chyba , nie? własnie jakby któraś Was coś o tym napisała to byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek, trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze. Pozostale dziewczyny, to badanie to wymaz na obecnosc paciorkowca. Jak bedzie pozytywny to zdaje sie podaja antybiotyk, ale pewna nie jestem, bo w Anglii tego nie robia. Ktoras pytala o przeswietlenie zeba - spokojnie, Tobie to nie mialo prawa zaszkodzic. A mnie po raz pierwszy dzisiaj stawia sie brzuch, momentami az boli. Leos daje znac, ze rosnie :-D Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz padam ze zmeczenia. Ta szkola mnie skonczy. Robie zarzadzanie 2 st a cos czuje ze do niczego w zyciu mi sie nie przyda,wiadomo brak znajomosci. Mnie sie nie miesci w glowie zeby w tych czasach nie robili badania na paciorkowca, w lutym tego roku takiej znajomej siostrze, dobie po urodzeniu dziecko zmarlo przez ta bakterie. Oczywiscie nie miala tego badania a potem jak sie okazalo ze od tego to wcisneli jej ze mogla to zlapac nawet dzien przed urodzeniem i zarazila dziecko a ona mloda nieswiadoma i nic z tym nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj robia badanie na gronkowca zlocistego, ale nie na paciorkowca. Coreczke szwagierki zarazili wlasnie gronkowcem w szpitalu, 3 tygodnie lezala pod kroplowka. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka ja robilam w grudniu HBs to badanie sprawdza czy jest sie zarazonym wirusem HPV, a GBS to na tego paciorkowca u mnie pisze ze od 33-37 tc najlepiej kolo37. Moj Mikus szaleje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mam twardnienie brzucha bezbolesne i na chwile to normalne w 29 tygodniu ciazy? Biore witaminy femibion i tam jest magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Na 3 tygodnie przed porodem też miałam robiony wymaz i dostałam podczas porodu antybiotyk czy jakoś tak i wszystko było dobrze ;) a ja trzeci tydzień wlacze z zapaleniem uszu no jakaś masakra ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia troche lepiej mi po kisieliu troszke pochodzilam po podworku po swiezym powietrzu.na wyzynajaca siie osemke nic niestosowalam ale teraz kolejna sie wyzyna,jak wyroznie pojde usunac.jutro mamy pojechac po plytki bo maja byc te co zamowilismy moze kupimy zyrandol i zlew jakis.mam straszna ochote na lody galkowe.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19magda dziękuję. Oczekująca badania mam zrobić do kolejnej wizyty u gina, a kolejna wizyta 30 kwietnia. Najprawdopodobniej pójdę na trzy dni przed wizytą u ginekologa :) . Zapomniałam wcześniej napisać, mój gin powiedział że teraz co druga ciężarna chora, taka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×