Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ewinkaa to chyba chodziło Ci o mnie ;) mamy tak samo termin z om mi wychodzi na 3.06 ;) Ja przeżyłam poród bez żadnego znaczenia .... to jest tak że zapomina się o tym bólu jak się ma maleństwo już przy sobie przynajmniej u mnie tak było pamiętam że bolało że blagalam o znieczulenie ale teraz jestem mądrzejsza wtedy tylko prysznic i z powrotem na łóżko porodowe i nie pozwalali mi się ruszyć myślałam że nie wolno a teraz wiem że można wszystko robić. U mnie w szpitalu jest znieczulenie nawet bezpłatne ale.... anestyziolog jest jeden i nigdy nie ma czasu aby podejść a więc chyba mogę zapomnieć o znieczuleniu chodź bym chciała raz ta " górę" zdobylam teraz mogę trochę odpuścić ;) pogadam z moim gin zobaczę co mi powie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej. Oczeekujaca trzymaj sie pisz wszystkie cie wspieramy. . Ilonek ja pisalam ze moj synek wazyl 1300 w 29ty. Dzis zaczol sie 30ty. U mnie pogoda byla super, teraz na szczescie popadalo bo moj blednik strasznie szalal. Teraz jest chlodno ale przyjemnie. Firanki sie bardzo podobaly. . Zrobilam sobie niespodzianke i zjadlam pol kilo truskawek ;) :D maly szaleje tak z widac jak sie kreci przez sweterek ;) . Sylwia ja caly czas lecze zeby, zostaly mi jeszcze dwie plomby i wszystko robie na zywca. Nigdy nie leeczylam zebow ze znieczuleniem, ale na pewno twoja dentystka sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny ! Cały czas was podczytuje więc jestem na bieżąco :) Oczekująca trzymaj sie dzielnie :) Mój Michaś w 32 tyg ważył 2100 g więc trochę się boję , że będzie klocek. A co u dziewczyny co się dzidzia nie ruszała? Pamiętam jak w październiku pierwszy raz tu napisałam a tu już kwiecień i niedługo poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc82 no to duzy maluszek , moja to bedzie chyba małym okruszkiem hehe :) to chodzi mozeniejeden - niestety nie mamy z nia kontaktu ,,, podejrzewam ze jest szczesliwa mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05------Dominik Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka znalazlam tabelke az 50str do tyłu..Zaktualizowalam troche dziewczyny jesli ktorejs nie ma a ciagle jest z nami dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka imie Pawełek dobrze pamietam? 33ona - Jaś ??> jak juz macie cos wybrane to podrzucajcie imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie AAAJ cos sie nie odzywa, a pisala regularnie. Ja za moment zwariuje, bo chlopcy od powrotu ze szkoly bez przerwy sie kloca I przepychaja, jak ten trzeci do nich dolaczy to chyba uciekne z domu :'( Zaraz wstawiam bigos, bedzie jutro na obiadek, bo chyba z rok nie jadlam I strasznie za mna chodzi. Poza tym, to juz ostatnie tygodnie, bo potem tylko marchewki I Chodakowska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05----Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina ja na początku ciąży mialam wyższe, wciąż około 140/85, a czasami zdarzało się i 160/100, potem mi zmalało (w okolicach 28tygodnia) i było w okolicach 130-135/75-80. A wlasnie jak na złość dziś mam 143/89, już rozmawiałam z lekarzem i na szczęście mam w domu depegyt,którego wcześniej nie kazał brać, a teraz napisał żeby wziąć i pilnować, z tym,że po godzinie od wzięcia spadło do141/83 wiec mało. Póki co na spokojnie sobie leżę i czekamy, jak jutro będzie w takich granicach górne lub dolne to mam jechac na IP, dodam,że dziś bardzo spuchły mi nogi (co wcześniej mi sie nie zdarzało), a Ty też masz problemy z ciśnieniem?bierzesz leki?jak wysokie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam:-( Dawno nie było tabelki. Dzięki że wrzucilyscie;-) Ją wciąż czekam na ruchy,bo jakąś cisza. Koło 23 jest najbardziej aktywna. Jak nic nie będzie to jutro muszę jechać do lekarza lub na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz tym cisnieniomierzon elektronicznym t nie wierzyc one tak zawyzaja ze porazka , juz nie mowie na pacjentach ze potrafia pokazac 170 a na sluchawke jest 130 ale sama na sobiesie przekonalam jak slabo mi bylo na sluchawke 90/50 na aparacie ok 130/80 wiec roznice bywaja napwrde kolosalne dlatego jak ktos mi mierzy elektrycznym to jedenm nastawiona zawsze na nie , moja gin akurat mierzy sluchawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - wez napisz do nas meila na czerwcowemamy@wp.pl i ja wtedy ci odpisze z haslem skoro nie doszlo moze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa no od ostatniej wizyty u gina po raz pierwszy u niego miałam 150/ 70 pierwsze mam wysokie kazał mi kontrolować w domu bez leków i nie schodzilo mi poniżej 130/60 , 140/ 70 na moim cisnieniomierzu po 2 tygodniach byłam na kontroli u diabetologa tam 150/95 i szok i wtedy diabetolog mi przepisala to samo co ty masz . Dobrze się czułam do czasu teraz od kilku dni budzę się i zasypiam z bólem głowy ;/ i kilka dni temu ścianęłam obraczke i już jej raczej nie założę bo puchne ; ( Za to maleństwo od dawna nie był tak aktywny ;) cały dzień przypomina o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06-------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06-------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06------- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Paweł 33ona (33l) ----------------24.06------chłopczyk lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik masz rację te elektroniczne są kosmiczne tylko że u mnie np jest na odwrót na słupkowym mam wyższe niż na elektronicznym. Już powoli mam dosyć ...;( staram się nie martwić ale się nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja za każdym razem mam na wizycie swój ciśnieniomierz.położna mi mierzy słuchawkami a potem mierzymy moim, albo odwrotnie, wyniki zawsze były porównywalne,więc wierzymy moim pomiarom domowym... cisnienie znowu wzrosło,bylam sie umyć,zaraz znowu zmierzę. mamina a ile razy dziennie bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie zeby cisnienie nie skakalo . dla rozsmieszenia czytam ostatnio watki o porodzie i jak to przeczytalam nie moglam smiechu powstrzymac haha: " maz byl przy mnie ale stal jak ciapa i wiecej przeszkadzal niz pomagal; nawet zdjecia nie zrobil na koniec a tak bardzo mi na tym zalezalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam wszystko co napisalyście jestem dzis padnięta, juz nie wiem kiedy mi zrobią ta sypialnie 2 m2 sciany do zrobienie a partacze jakieś ja od razu chcialam tego co mieszkanie nam robił ale z developerki mowi ze na reklamacje swoich wysylaja wczoraj jeden zjebe dostal, jutro ma byc inny ktos boze ja nie mam na to sily. Dziewczyny dziś mój synek mnie rozwalił zapytal mnie " mamciu a ty nie mogłabyś wysrać tego dzidziusia?" tak dosłownie zapytał:). Nie mówi raczej brzydkich słów, tak mu sie powidziało:). Asik bardzo ładnie wyglądasz, wszystkie macie śliczne brzuszki. Początek ciesz się że masz maly brzuś moja kolezanka miala makutki a urodzila synka 4200kg. Co do wagi obstawiam ze moj synek wazy juz 3 kg jest mi ciezko bardzo w brzuchu. W piatek mam wizyte u gina juz sie nie moge doczekac:). moj maly w 30 tc wazyl 1800 teraz jest 34 tc. Zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci. Wiecie myslalam o porodzie mam wymarzony schemat ktory sie nie sprawdzi pewnie:). OCzekujaca pisz co u ciebie, a popatrzylam na tabelke ja to juz bardziej staruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej u mnie Paweł będzie,ale wciąż rozważamy propozycje.Mikołaj raczej nie, Konrad może, najprędzej Paweł:) takie normalne imię.Julian ładne,ale będą mówić Julek- a tak mi się nie podoba... Mamo- ale się uśmiałam,że uciekniesz z domu,dzieci się kłócą i to normalne, ja brata tłukłam non stop;) mam zgagę, norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamakubusia- dobry synek;) a co ja mam powiedzieć na swój wiek? pociesza mnie fakt,że urodziłam się w połowie grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka mam brać tylko naczczo pół tabletki ... i to wszystko mierzyć ciśnienie mam rano i wieczorem ale mierze średnio co 2, 3 h oczywiście jak mam możliwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
146/77 uff, spadło:-) więc ulga:-) mamo kubusia, przeczytalam to co synuś powiedział mojemu mężowi i mamci-wszyscy się uśmialiśmy:-) w zasadzie,to rozumując jak dziecko to bardzo logiczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia, ale sie uśmiałam :) ja juz po szkole rodzenia, temat był kiedy jechac do szpitala, jak mają wyglądac skurcze porodowei położna mówiła, ze jak wody odejdą to lepiej jechać od razu, bo moze sie wdać zakażenie, ale moga odesłać do domu jak nie będzie skurczy. Mowiła coś o masowaniu krocza, masujecie? ogólnie poszłam za póżno na tą szkołe, bo sie konczy jak bede w 38tygodniu, a ta kobitka mowila, ze wtedy duzo kobiet już rodzi, ale mam nadzieje, ze skoncze kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie śpie wiecie mój mały w brzuchu śpi w nocy wstaje na siku i nigdy go nie czuje wstaje ze mna lub chwile po mnie:).Dziś u mnie pochmurno i deszczowo jak wiecie dla mnie ok wczoraj było przegięcie:),duchota dziewczyny cieszmy aie ze rodzimy przed upalami:). Mój brzuch ma 109cm czyli w porownaniu do waszych jest gigantem;). Flawia masz taki szpiczasyy brzuch, fajowy jak ten dzidziuś sie ulozył:). Jestescie pewne imion ja sie zastanawiam Dominik/Piotruś/Michał Wczoraj zapomnialam luteine wlozyc dzis rano pierwszy raz nie polało sie za mnie:).od poniedzialku wszystko odstawiam poza witaminami :). Oczekująca daj znac ja synek po usg czy faktycznie taki duży. Agata ile masz czapeczek:),ja dokupie juz po swietach reszte rzeczy malo mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Po dluzszej nieobecnosci wkoncu mam spokuj. Tak w skrocie Tydzien temu na weekend bylismy na malym rejsie, tutejszym statkiem turystycznym, bylo cudownie. Wracalismy w niedziele w nocy a i tutaj najlepsze w poniedzialek o 7 rano telefon od kuzynki czy moge ja i jej meza z dziecmi z lotniska odebrac bo zrobili nam niespodzianke. Kurcze kobietki ja naprawde lubie jak mnie ktos odwiedza ale z wczesniejszym powiadomieniem, jednak 4 dodatkowe osoby w domu, miejsca mam dosc nawet i na 10 osob ale to takie niespodziewane. Ale coz stalo sie wczoraj odlecieli i powiem wam ze to byl chyba najciezszy tydzien w moim zyciu, taka zmeczona nigdy nie bylam, te dzieci strasznie rozbrykane i krzykliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×