Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mamoK- nie mówiłam, na szczęscie po tym budyniu poszło. mi 2 tyg temu tez pokazywał gdzie główka ale jeszcze nie była tak nisko a teraz mam wrażenie ze się opuścił ja do porodu biorę taką starszą szeroką koszule nocną, nie jakaś obciachową ale ma juz kilka lat więc nie żal będzie wyrzucic. a na karmienie mam 2 nowe takie ładne rozpinane przy piersiach mamowa- teściowa pewnie myślała ze tobie chodzi o kogokolwiek do pomocy, nie przyszło jej do głowy ze chcesz spędzic ten czas z narzecoznym i dzieckiem a nie babką 70 letnią. jak proponuj***abkę to powiedz ze nie trzeba fatygowac starszej osoby kasia- jutro jadę do gina to zapytam, bo rodzinna nic mi nie dała. dzisiaj 5 dzień ale dało mi już w kosc, boje się o malucha bo tak brzuch skacze jak kaszle. oczekująca u ciebie to naprawde juz hardcor wszystko pootwierane, tylko czekac az mały wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka kolka,to na cholere ci wogóle chłop? jak dziewczyna chce by narzeczony z nia był przy dziecku to swiadczy o nich jak najlepiej że chcą budować z dzieckiem relacje oboje pozatym bedzie zmeczona i obolała wiec po co stesujesz biedna dziewczynę ty cwaniaro i nadopiekuńczo chorobliwie kobieto! puknij się w łeb a nie piszesz głupoty bo moze twój chłop ci był potrzebny dla zapłodnienia? hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek zachowaj tej energii na finał :), podziwiam i zazdroszcze:). Gosciu jedno pytanie ty masz z tego satysfakcje czy masz za duzo czasu czy jaki cel twoich uszczypliwych wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Oczekujaca zachowwaj spokoj, tak jak pisza doswiadczone mamy troche to potrwa. Ja wczoraj poczulam jakby mi ktos szpilki wbijal w pepek, brzuch twardnieje i puszcza czy to te cwiczenia macicy? Kupilam sobie koszule do porodu i pare ubranek dla malego. Chyba ma juz mocno ciasno bo kopniaki coraz bardziej bola. Z reszta jest ok, czuje sie swietnie choc wiadomo coraz ciezej ;) Ja chyba zaczne pakowac torby po 15maja, czeka mnie jeszcze prasowanie i zakup kosmetykow i srodkow higienicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek już dawno powinnaś być spakowana,to nigdy nic nie wiadomo. Teraz nic cie nie jest a za pare godzin może się poród zacząć i co wtedy? Będziecie latać jak popieprzeni w te i wewte. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- rozwarcie raczej w godzine sie nie zrobi i od tak rodzic nie zaczne. A tak w ogole o mnie się nie martw.. Wszystko mam w jednym miejscu, a do szpitala 1km. Nie jestem typem panikary maz również wiec nie bedziemy latac jak 'popieprzeni'. Moja mama szla do porodu dwa razy na nogach bo nie bylo auta, ale to byly inne czasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez ru*chy czuje co raz mniej jak kopniaczki, czasami sprawiają bol, ale co sie dziwic, maluszek rosnie a miejsca co raz mniej :) mnie wlasnie dzis chyba zaczely lapac skurcze to pewnie te przepowiadajace i jeszcze parcie na pęcherz a siku nic a nic :) jutro zadzwonię do luxmedu zapisać sie na usg ciekawe ile maluszek wazy :) marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Marika z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja nie spie.maly daje o sobie znac tak szarpie raczkami az nieprzyjemnie sie robi.marika to twoje pierwsze dziecko?ciekawe czy ja zdarze miec usg ,chociaz mowil ze nawet przed porodem mi zrobi samym.m spi aby chrapie a ja leze i przewracam z boku na bok bo zle w kazdej pozycji.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki Ciezka noc mialam, problem z zasnieciem, nawet mimo masazu plecow ktory maz mi zafundowal. Nie moglam sobie miejsca znalezc. Ogolnie czuje sie super, nawet jestem wypoczeta. Maz juz do pracy pojechal, pozniej corke do szkoly obudze i bede nad obiadem myslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja wcinam rozmrożony sernik ze świąt, pycha mi ogólnie dobrze się śpi , z przerwami na siku co ok.2h:) współczuję bólu,ale to już niedługo mój mały często ma teraz czkawkę, taki łapczywy jak coś zjem to od razu pije wody płodowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle spałam,wszystkie kości mnie bolały.Obliczyłam,ze zostało mi 36-37 dni do cc.Bede sie martwic o dzieci jak pojde do szpitala.Oni najbardziej sa za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka z lublina, oczekujaca to moja druga ciaza, mam core która ma 7 lat :) marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona smieszne uczucie czkawki:)moj mial tylko raz i tyle.mnie ten brzuch boli.zaraz zjem sniadanie bo m dopiero po pieczyywo poszedl.nastawilam pranie i naszykje rzeczy dla mnie na wyjscie ze szpitala zeby czekaly.ja dzis o dziwo wstalam tylkoa3razy siku.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to mamy corki w tym samym wieku :) Moja w listopadzie skonczy 8, a jak narazie jest mala 7letnia nasza ksiezniczka. Czesto przytula sie do brzucha i rozmawia z dzieckiem, mowi ze bedzie starsza siostra i ze bedzie sie nia zajmowala:) Az czasem takie rzeczy mowi jakby miala z 15 lat, mysle ze dzieci sa bardziej rozumne niz nam sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marika ja jestem z lubelskiego tez:) w lbn studiowalam i troche pracowalam.w jakim szpitalu masz zamiar rodzic?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny o poranku :) ja już po kawce oraz po śniadaniu i jakaś ociężała jestem :P A ja w nocy chodzę siku raz czasami dwa razy ale jeżeli chodzi o przekręcanie się to niestety coraz bardziej jest mi ciężko oraz większy ból pachwin , krocza i podbrzusza. Chyba mój mąż śpi i czuwa bo jak poszłam do WC i długo mnie nie było bo leciało strasznie powoli i mało to nagle się zapytał czy wszystko okey :P Chyba zdaje sobie sprawę, że to już tuż tuż ponieważ jak ja do Niego dzwonie jak jest w pracy to się pyta czy coś się dzieje :P a ja mówię , że tak dzwonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wstaje siku raz lub dwa razy w nocy.A piję naprawde bardzo duzo w ciągu dnia-2 lub 3 butelki wody 1,5 l.Oprócz tego zupa,herbaty.Jak wstanę to odrazu wypijam 2 szkl.wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pij***ardzo duzo,ale w nocy bardzo pic mi sie chce i strasznie sie poce,musze miec na noc2kubki z piciem.ja dzis kompletnie niemam sily na nic,moze przez pogode bo duszno od rana.mam nadzieje ze przywioza dzisiaj nam ta szafke ostatnia i juz m zrobi wszuystko w kuchni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi mój tez tak mówi, a nie daj bóg żebym zadzwoniła niespodziewanie, albo czasem pisze smsa zadzwoń bo ma darmowe minuty do mnie to dzwoni z przerażeniem w głosie. jolka ja pije tyle co ty ok 4 l dziennie samej wody, do tego jakis sok herbate. ostatnio lekarka sie mnie pytała czy mam cukrzyce ze tyle pije, a ja po prostu jestem od dawna przyzwyczajona ze pije dużo wody, czasem nawet z nudów sobie popijam po łyczku. dzwoniłam do lekarza, ale nie ma go i odebrała pielegniarka, mówiła ze mogę dziś zrobic wyniki albo poczekac ze 2 dni, po zakończonej rozmowie przypomniało mi się ze przeciez juz robiłam siku i nie ma sensu dawac rozrzedzonego moczu. dzis pojadę na zwykłą wizyte, spytam o ten śluz i wezme zwolnienie, a wyniki zrobie w środe moze juz będzie lepiej i wtedy tylko zadzwonie zapytac czy ok. Od tego kaszlu bolą mnie boki brzucha, dziś troche pospałam chociaz, ale ten kaszel okropny, całą noc jadłam cukierki miętowe zeby gardło nie bolało. 33ona mój często czka po kilka razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chciałam zapytać mam ktore maja ustalona cesarke, w ktorym dokladnie tyg. Bedziecie mialy Ja Wykonane? Ja wstepnie mialam pojsc do szpitala w tym tyg. Ale przez dlugi weekend gin. Stwierdzil zeby wstawic sie Po czyli poczatek 39tc. Mam nadzieje ze przez to nie zacznie sie Nic wczesniej, bo jakos nastawilam sie juz na cc Z Gory dzieki za odp. PAULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez staram sie duzo pic okolo 3 l plynow na dzien plus noc okolo 1 l wody. Corcia juz pojechala do szkoly, a ja mam czas dla siebie. Spacer odpada bo strasznie pada i wieje. Dziecko strasznie mi sie rozpycha, brzuch skacze na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam , że jak się napije przez cały dzień wody czy innych płynów to wieczorem potrafię kilka razy sikać :P A wczoraj Kuba tak kopnął jak mąż trzymał rękę na brzuszku to aż się wystraszył i zabrał rękę :D i powiedział, że mocno kopnął :D Ja dzisiaj mam zamiar odpoczywać bo jakoś zmęczona jestem :/ ale obiadek dzisiaj zrobię rosołek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka AAAJ a mozesza mniej wiecej napisac jak pamietasz bol porodowy ? :) co do siku jeden dwa razy jeju dziewczyny zazdroszcze ja potrafie wstawac i z 6 razy , nie wiem skad to sie produkuje aczkolwiek na noc chce mi sie pic ;/ teraz wstawanie z rwa to meka , dzis mam wizyte u gin spyttam sie co dalej bo zwariuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja mialam porod wywolywany oksytocyna, co do boli dla mnie nie byly az tak straszne, mialam odczucie takiego skrecania w srodku dolu brzucha, rodzilam bez znieczulenia boi nie bylo tak zle. Jedyne co mi dokuczalo to odczucie ciaglego parcia na pecherz, zdawalo mi sie ze ciagle musze siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka, moja córa cieszy się strasznie na braciszka choć jak się dowiedziała że to nie siostrzyczka to była lekko zawiedziona, ale teraz tak samo jak Twoja córcia często przytula brzuszek i mówi do niego, zaczepia maluszka żeby ją kopał i ma świetną frajdę jak zechce się ruszyc :) oczekująca, co do szpitala, spróbuje na staszica, jak mnie odeślą to pojade do Świdnika, a jak i tam nie to w Krasnymstawie będę mogła rodzić z moją położną ze szkoły rodzenia (jak dojade) :) a Ty gdzie zamierzasz rodzić? od razu odradzam Lubartowską i Jaczewskiego... marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik nie martw sie nie bedzie zle, po porodzie szybko sie zapomina, ja juz po pol godz od porodu szlam pod prysznic sie wykapac, chodzilam normalnie troszke krocze ciagnelo bo bylam nacinana ale naprawde nie bolalo az tak, wszystko da sie zniesc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marika ja chce rodzic w szpitalu u siebie w janowie lubelskim tam jest dobra opieka nad dziecmi i matkami,ale gin moj przyjmuje jeszcze w innym w nisku i wrazie to tam tez jest opcja,tyle ze tam od razu zajmujesz sie sama dzieckiem podobnie jak w lublinie chyba na janczewskiego.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×