Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Paracetamolem lecza wszystko, fakt :-D Ale akurat w tym przypadku sie przydal, bo glowa mnie bolala niesamowicie. Na szczescie wykluczyli stan przedrzucawkowy, kazali monitorowac cisnienie I natychmiast wracac, gdyby cos sie dzialo. Lekarz powiedzial, ze w najgorszym wypadku wczesniej rozwiaza ciaze. Na porod sie nie zanosi, skurcze oscylowaly pomiedzy 0 a 35%, wiecej chyba bym miala przy biegunce :-D Oczekujaca, olej tesciow, skup sie na Igorku. Moze Asik ma racje I faktycznie dokarmiaja maluchy, dlatego nie bardzo chce jesc. Ewinkaa, stopery to dobry pomysl. Wczoraj spedzilam kilka godzin na sali z druga babka, ktora sluchala muzyki na caly regulator, a mi leb pekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny wczoraj bylam z maleńka na spacerku ubralam jej body z dl. rękawem i krótkie spodenki czapeczke na glowke ale taka na lato i przykrylam nóżki pieluszka tetrowa. Ubrala bym ja tylko w body na krotki rękaw ale by lam glownie w parku a wiadomo tam chlodniej. Oczekującą masuj piersi pod prysznicem na zmianę cieplna zimna woda i opuszkami palców masuj sutki . A w domu jak juz będziesz zrób sobie bawarke albo herbatę z anyżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość wyżej to ja klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje się juz troszkę lepiej nie jest idealnie ale potrafię sama zalozyc buty a to dużo. No kobietki która następną :-) początek czerwca jak się czujesz? Nic cie nie bierze? Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie spi tylko ja niemoge spac bo aby ruszy sie to budze sie.dzis i tak spalam2godz w nocy.asik malenstwo przyniesli mi po porodzie rano o6 i ciagle jest ze mna aby kapia to trwa5minut a sama karmie przebieram lulam:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca napewno w domu sie wszystko rozkręci, na spokojnie bedziesz sobie karmic malego, tęsciowa niech spada na drzewo, ale Ci zazdroszcze ze Ci sie taki przystojniak z włoskami urodził:) ciekawe czy mój bedzie włochaty:) mama3chłopców a masz juz dokładną date CC ? ewinka ja pamietam jak bylam w szpitalu i dziewczyna tak chrapała ze miałam ochotę ją udusić :D na szczescie urodziła kolejnego dnia i ją zabrali na inną salę, o której podłączają kroplówkę? Widze, ze dzis wszyscy umęczeni zgagą, ja myslałam ze wykituje w nocy, mega zgaga az na wymioty mnie brało do tego duchota, musiałam sie rozbierac, moj sie pyta co robie a ja normalnie pizame ściągłam mały tak szalał ze myslałam ze z brzucha wyjdzie, nie wiem zawsze spał. Wczoraj miałam prezez 2 godziny skurcze, ale były nieregularne i dupa, poszłam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja ostatnio dużo śpię i nie mogę się wyspać. Aaaj też mi się jakieś głupoty śnią. Oczekujaca napewno będzie dobrze z usg. Ale odkąd każda z nas jest w ciąży już zawsze się będziemy martwić. A dokarmiaja małego jak pokarmu nie masz? Dużo tych pokładów zeszło,ja mam jedną paczkę i paczkę dużych podpasek najwyżej się dokupi. Dziś jak się budzilam to bolała mnie głową,zjadłam tabletke i jest ok.Moja ostatnio często ma czkawke czuje to w kroku;-) ogólnie czuje się dobrze tylko strasznie mi ręce spuchly i dretwieja jeszcze bardziej. Kruszynka jak u ciebie? Mamo3 u mnie już byś musiała na wyrazie3 dni zostać. Cieszę się że jest ok. Ewinka jak samopoczucie? Klaudia podpinam się pod nomandic jak wybierasz mała,jak z nią wychodzisz? Dziewczyny a po porodzie kiedy można wyjść z dzieckiem. Jak wyjde że szpitala to mogę np. 1 dzień 10 min,2-20,3-30? Czy raczej nie? Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emElka
Witam kochane Panie tez mam termin porodu na czerwiec. Wczor aj bylam na wizycie kontrolnej u gin. I mam minimalne rozwarcie wody plodowe. Zachowane glowka dziecka odpycha sie nie schodzi tak bardzo na dol jeszcze.mowila ze wszystko wporzadku a jestem w 38 tc z usg wychodzi duzy chlopak. Co myslicie o tym zaczynam sie martwic troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, oczekująca fajnie, że Igorek tak ładnie śpi w nocy :) Dzisiaj się dowiemy co tam z moją mamą... ale mówiła, że jest lepiej wieczorem z m pojedziemy. Dzisiaj mam USG zobaczymy ile Kuba waży i mierzy a w tej chwili wierci się w brzuszku i chyba mu dobrze u mamy. Mama3chłopców mam nadzieje, że ciśnienie ustabilizuje i wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ech szpital jak szpital, wiadomo,że ciężko i nudno i gorąco... W do.ku o tysiąc razy lepiej, ale musze sie pozytywnie nastawiać bo co mi da smucenie i użalanie sie nad sobą?nic... ogólnie jest bardzo ladnie, współlokatorki mimo że chrapaczki to sympatyczne:-)położne przemiłe,jedzenie bardzo dobre, czekam na obchód i decyzje czy podłączają dziś kroplówkę,bo dowiedziałam się,że mogą zrobić przerwę jednodniową i podłączyć dopiero jutro,także mały stresuj mam... jak podłączą to tym razem na 6h, może się coś ruszy... . obok na sali jest mamusia z noworodkiem i juz położne kazały jej wychodzic na taras z dzieciątkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, cc wyznaczyli na 10 czerwca, zostaje tylko czekac. Ewinkaa, Ty to chyba w ogole jestes pozytywna babka :-D Pozazdroscic, bo ja wrecz przeciwnie. Moj starszy syn jedzie dzisiaj na wycieczke szkolna, a tu leje, ze swiata nie widac :-( Poczatek czerwca, dalej cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi, trzymam kciuki za Twoja mame. Na pewno bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców to może nasze dzieciaczki przyjdą na świat w tym samym dniu :) Lekarz chciał mi cc wyznaczyć na 10, ale ostatecznie przez moje wysokie ciśnienie się wstrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ja stracilam duzo krwi i duzo poszlo mi po porodzie i chyba2przed zuzylam.igorkowi zoltaczka sie nasilila i zostajemy w szpitalu tylko musza sprawdzic z krwi ile jest to moze do jutra zejdzie,mam taka nadzieje.zmienia sie z dnia na dzien.esmi zobacvzysz z mama wszystko ok bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona z tym placzem to niby zabobon ale chyba chodzi o to ze jak mama placze to jest zestresowana (nie mowie tu o placzu ze szczescia) a jak jest stres to nie ma pokarmu hamuje sie laktacja tak nam mowila polozna i chyba niestety to prawda :( zeby byl pokarm mama musi byc zrelaksowana i szczesliwa a oczekujacej niestety stresow przez tesciow nie brakuje :/ takze obys oczekujaca miala spokoj i ciesze w domu o ile to z tymi ludzi w ogole mozliwe... aha oczekujaca nie wiem do konca jak to jest ale polozna tez mowila ze odciaganie pokarmu laktatorem daje odwrotny skutek j wcale nie rozkreci laktacji lepiej czesto dziecko dostawiac a laktator uzywac przy nawale pokarmu jesli jest taka potrzeba... Fajnie ze masz malego juz przy sobie ciekawe ktora nastepna ;) u mnie cisza tylko wieczorami mega bol w pochwie te klucia mam nsdzieje ze to szyjka sie skraca ze dzieje sie cokolwiek! W poniedzialek wizyta u gina mam nadzieje ze ostatnia i cos sie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moja kol mowila ze te wkladki ida jak szalone to lepiej idrazu brac duzo :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko daje szpital podkłady też, ale ja kupiłam paczkę żeby za każdym razem nie prosić. Od rana mam skurcze, boli dół brzucha a potem plecy. Nieregularne. Na rodzenie trochę za wcześnie 36 t 4 dz. Może to przepowiadające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek, to my idziemy leb w leb - u mnie tez 36 t I 4 d :-D Brzuchatka, to chyba co polozna, to opinia, bo mnie z kolei powiedziano, ze laktator wlasnie pomaga rozkrecic laktacje I zeby sciagac w systemie 10 7 5. Pewnie jak zwykle wyjdzie w praniu. A, jeszcze wczoraj rozbawila mnie jedna dziewczyna w szpitalu, bo wpadla na oddzial krzyczac, ze ma skurcze. Byla juz po terminie, wiec polozna do niej, ze wszystko ok I skurcze ti dobry znak, po czym zapytala jak czeste, a dziewczyna na to, ze co 10 minut, ale sa nie do zniesienia I ona juz nie daje rady :-D Poloznej tez ewidentnie chcialo sie smiac, ale dzielna byla I jakos wytrzymala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja od rana mam bole krzyzowe i biegunke. Nie chce nikogo straszyc, ale mam tak silne bole krzyzowe, ze gryze lozko. Póki mam sile to siedze w domu i wypoczywam. Do szpitala się nie wybieram jak na razie, bo u nas nawet nie ma znieczulenia ! W domu sobie swobodnie moge pokrzyczec i polezec w cieplej wodzie, ktora i tak juz nie przynosi za wielkiej ulgi. Najgorszemu wrogowi nie zycze takich cierpien.. ciekawe co bedzie pozniej jak juz jest taki bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczatek moja kol miala krzyzowe mysl pozytywnie , chociax wiem ze sa straszne tzn z opowiesci , mamo a u nas system odciagania 3-5-7 moja kol dzieki laktatorowi wlasnue po cc miala pokarm :) ha dzis 36t6d wiec tez kolo was asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi ja też trzymam kciuki za Twoją mamę, mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. mamo3 a u nas upał, no i co Ty gadasz,że nie jesteś pozytywna, z wpisów Twoich ja uwazam,ze wręcz przeciwnie. a jak tam mama Kubusia i Michasia, jak sie czujesz? . będzie dziś kroplówka. 6h. Będą sprawdzać w trakcie rozwarcie,mozliwe przebicie pęcherza ale wszystko sie okaże...juz sie nie nastawiam,ze ten WIELKi dzien nastapi dzisiaj,bo potem znowu będzie rozczarowanie. Nigdy nie myslalam,ze tak będę pragnęła tych bolesnych skurczy;-) glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka wczoraj czytalam ze jak lozysko dobrze funkcjonuje to wydziela enzym kt rozklada oxy wiec czesto.jak.organizm nie hest gotowy to i oxy nie pomoze zobaczymy jak.pojdzie u ciebie rob przysiady :) moja kol mowi ze trzeba cw nogi i rece bo po parciu ma mega zakwasy heh a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy ...A ja mam chopla woda cytryna i mieta i wczoraj tak wypilam litr ... A dzisiaj juz szklankę ... Ale ciepło a ja od rana mam spuchnięte nogi ,listen nie widac :/ A U mnie hormony tez daja niezle w kość :/ ehhh jestem tak wielka ze boje sie ze dla męża nie jestem juz atrakcyjna ... Masakra jakas :( i też uczuć tak nie okazuje :( Sorki dziewczyny ale musiałam sie wyżalić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi co ty gadasz, przeciez wiadomo że w ciązy ciało się zmienia. zaraz urodzimy i będziemy lepiej wyglądac. Moj tez czasem żartuje że jestem grubas, albo mama chipcia ale mnie to nie rusza wiem, że to żarty. Ja to dziś się wysikac nie mogłam, wstałam w nocy bo tak mi się chciało siku a czułam że coś blokuje i nie chcialo dobrze poleciec, to chyba główka gdzieś uciska. ewinka- czekasz i czekasz to jest najgorsze, uparty ten twój mały, pewnie się zapiera nóżkami ze tam mu dobrze:D Ja też czekam jeszcze mam 2 tygodnie i nie wiem kiedy urodzę, wczesniej myślałam ze urodze przed terminem, teraz to juz sama nie wiem, nic nie odczuwam żeby miał nadejsc poród. tylko w nocy brzuch pobolewa, ale to taka pierdoła bo nawet nie zaboli mocniej tylko muli. Teraz coś czuje że Krystianek jednak wybierze sobie czerwiec na narodziny. A ja juz bym chciała go miec:) oczekująca- wiekszosc dzieci przechodzi w szpitalu żółtaczkę jeszcze troche i wyjdziecie do domku:) Olewajcie teściów, to chorzy ludzie skoro kłócą się ze ojciec odwiedza własną żone i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3chł- a jakie miałaś cisnienie ze pojechałaś do szpitala? oczekująca powiedz jeszcze jak twój mały jest ubrany w szpitalu w taką pogodę i jak położne kazą ubierac w upały ilonek- wez nospę to przejdzie początekczerwca- niech twój maluch wyskakuje juz najwyzszy czas. słyszałam ze bóle krzyżowe są najgorsze współczuje. moze niedługo urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik,bez zmian drętwienie i puchięcie mam non stop,najgorzej w dzień jak coś robie dopadamnie jakiś bezwład,wczoraj mi poleciała szklanka ;-) widze że u ciebie to samo,musimy tak jak pisałaś wytrzymać aby do porodu :-) oczekująca,współczuje twojemu dzieciątku takich dziadków,o ile można ich nazwać dziadkami! żeby tyllko niezauroczyli maluszka tą swoją zawiścią ;-( ewinka,to jednak dzisiaj pruba nr2,oby pomyślna,dużo was na sali leży? wszystkie do wywołania?dobrze że nie jesteś sama bo jest z kim pogadać no chyba że się leży z jakimiś dziwaczkami,ja naszczęście trafiałam na fajne dziewczyny na sali i do dziś mamy kontakt :-) Początek czerwca,trzymam kciukasy :-) ciekawe czy dzisiaj urodzisz. Esmi trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie odzywałam się jakiś czas, ale już nadrobiłam zaległości. Oj dużo się tu dzieje :) Serdeczne gratulacje dla mamyKubusia i Michasia i dla Oczekującej :) . emElka, moim zdaniem niepotrzebnie się martwisz. Jakby było coś nie tak to lekarz by Ci powiedział, jeszcze trochę czasu masz, spokojnie, dziecko się obniży... . U mnie też dzisiaj 36t4d :) Jeszcze nigdy tak długo nie byłam w ciąży ;) i czuję się baaardzo słoniowato. Symptomów porodu na razie brak, w sobotę usg, a w pn zdejmują mi pessar i zaczynam szaleć. Mąż się nie może doczekać tych szaleństw po półrocznej abstynencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesciowi sa chorzy jak mozna tak gadac.wogole juz ida komentarze na temat imienia ze powinno byc inne.flavia maly ma body owiniety w becik taki szpitalny i pieluche tetrowa.nie pytalam jak ubierac go,ale teraz i tak sie grzeje.na wyjscie zaloze aby body i pajacyka bawelnianego i kocykiem okryje.poczatek moze sie zaczyna akcja,ja w niedziele tez wymiotowalam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi widzisz dotrwałaś dłużej niż z córeczką, teraz juz musi byc dobrze:) Ja też myślałam o sexie ale się troche boje, bo wydaje mi sie ze po tym od razu urodzę. A ja taka niezdecydowana ,ze bym chciała juz synka a boje sie tego wszystkiego. jutro zaczynam 39tc i wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. z moich obliczeń wynika ze maluch waży teraz ok 3600-3700 jesli przyrasta tak jak przyrastał wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×