Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny ;) No to się dzieje ;) Początek Gratuluję ;) zdrówka Wam życzę ;) Ewinka a tobie to zazdroszczę miałaś termin tak jak ja a tu już :) 3-mam kciuki za i szybkiego mało bolesnego parcia ;) daj znać czekamy na tylko dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek, super że już po i wszystko dobrze z Jasiem. Gratulacje, a teraz odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mam prośbę jak byś mogła przy mnie dopisać Michałka bo mi coś tu nie idzie :) z góry dziękuję; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek ale super!gratuluje!!! Synus nie wielki,ale najważniejsze że zdrowy. Coraz więcej rozpakowanych mam;-) jak wybierzesz sił to napisz coś więcej;-) Ewinka jak tylko urodziłsz to pisz nam,jak będziesz mieć siłę oczywiście;-) trzymam kciuki. Dziś pewnie urodzisz;-) Ja dziś dość dużo robiłam i bolą mnie stopy od chodzenia. U mnie w słońcu było 37 a w cieniu 29,dobrze że wiało,może coś popada. Ja dziś wymrazalam kurzajke z palca u nogi bo coraz większą i bolała,mam nadzieję że pomoże. Zjadłem dziś dwa duże lody;-) jutro się będę pakować;-) jeszcze koszule muszę kupić bo zapomnialam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Początek czerwca Gratulacje!!!! Dziewczyny, następna w tabeli jestem ja. Termin z om miałam na wczoraj czyli 21 maj. Jeżeli się nie rozpakuję do przyszłej środy ( czyli tydzień po terminie) to będą wywoływać. Póki co, szyjka nie gotowa do porodu, zamknięta :( Nie mam żadnych objawów, czuję się b. dobrze. tylko meczy mnie czekanie na godzine "0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość85 może się nagle ruszy bez zapowiedzi. Ja nie czuje żadnych skurcze pomimo że ciągle coś robię i powinno być coś czuć. Młoda coraz silniejsza dziś się strasznie rozpycha wypina dupke cały czas;-) i ostatnio non stóp ma czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w punkcie "nie wiem" tzn miałam dzisiaj ktg na które skierował mnie mój lekarz telefonicznie nic nie mówił czy jakaś wizyta jeszcze czy man czekać aż samo się zacznie po prostu czuje się zostawiona sama sobie po szpitalu umowilam się na wizytę ale właśnie przez telefon kazał mi iść na ktg a na wizytę już nie .... jutro do niego zadzwonię zobaczę co mi powie bo na ktg wszystko dobrze wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maminia jutro wpisze imie :) gosc85 chyba w tabelce pomylka w terminie xaszla i 33ona chyba u ciebie tez bo ha dzis m 36i6 a ty 36i3 a w tab roznica miedzy nami 11dni, ja leze w lozku stopy odpadaja bylam dzis na tenisie ale odbilam tylko kilka razy bardzo bym chciala juz byc po bo z tym brzuchem nic nie mozna asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość g
początek czerwca gratulacje.Ja mam termin na pierwszego czerwca ale nic się nie dzieje,zazdroszcze wam bardzo ,rozpakowane mamuśki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Początek wielkie gratulacje:) kolejna juz rozpakowana, super:) jak bedziesz na silach opisz nam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie kochane, dziekuje Wam bardzo ! A to bylo tak: wczoraj od godz 4 rano do 8/9 mialam regularne skurcze krzyzowe i koncowke czopu (szedl z krwia) , a pozniej rozeszły się i byly nieregularne . Żeby nie siac paniki pojechalam o 16.30 na KTG do swojego lekarza. Najpierw sie wyzalilam poloznej, ze mam bole krzyzowe a na zapisie wyszlo wielkie 0 skurczy. Polozna myslala, ze wymyslam. Poszlam do gabinetu na fotele a tam się okazało, ze mam 4/5 cm rozwarcia i pol porodu za soba. Oczywiście sie ucieszyłam ! W szpitalu dostawalam takich boli z krzyza, ze wariowalam !! Wzielam prysznic i znów ktg. Wszystko fajnie było do czasu aż malemu przestalo bic serduszko. Po chwili g***townie wzrosło.. nim się obejrzalam lezalam na sali operacyjnej a wokół mnie zespół gotowy do cesarki Przez cały poród byłam świadoma tego co robią. Jas urodził się siny i zimnawu :( Teraz jest już ok. Widzialam go dosłownie chwile i chce mi się beczec bo vjce go juz ucalowac. Męża odeslali do domu i leze sama w sali jsk patyk. Najgorszemu wrogowi nie zycze boli krzyzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Mam po cesarkach. Jak znioslyscie pierwszą dobe po cieciu ? Ja szczerze mowiac mam straszne bole brzucha mimo morfiny, ktora dostalam nawet o tym nie wiedzac ! Nie wiem w jakiej pozycji mam lezec zeby zasnac. Balam sie CC jak ognia, a w sumie nie ma czego, naprawde. Przed wczoraj nosilam troche drewna, delikatny sex z mezem we wannie i na rano akcja była gotowa. Dzisiaj zaczelabym 39tc to chyba tak jak Flavia :D Zapomnialam dodac, ze jak przytulili mi Malego do policzka to zrozumialam, ze bylo warto tak cierpiec. Momentalnie lzy mialam w oczach.. niesamowite uczucie ! Moja mama prawie plakala mimo tego, ze wczesniej byla trochę zla ze sobie skomplikowalam życie w tak mlodym wieku, moj M jest taki dumny !! Czekalam na reszte majowo-czerwcowych mam :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek gratulacje :)wazne ze z malym wszystko dobrze.ja wczoraj mialam spadek cisnienia,maly dokuczal strasznie do16 od rana.ma zoltaczke i naswietlaja go.zabrali mi go na noc bo jestem oslabiona i zabronili wstawac.tesknie za nim ze on sam tam lezy.plakalam przerz to ze zabrali go.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Początek- gratulacje,aż się rozpłakałam, takie to wzruszające,ważne żebyście byli zdrowi, a jestes sama, bo widocznie mały może w inkubatorze,żeby się dotlenił itp. tak ma być Dostaniesz mleko w piersiach i Ci przyniosą,wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- hej:) kiedyś wszystkie dzieci miały żółtaczkę, takie mają procedury, niedługo Ci go przyniosą znowu, macie dojść do siebie:) i będzie git, w szpitalu jest gorąco?bo w Białymstoku tropiki po 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje rozpakowanym mamom! Nie wazne jak sie urodzilo, wazne ze zdrowe!:-) ja mysle ze mam cholestaze ciazowa... najpierw swedzialy mnie w nocy dlonie i stopy a dzisiaj w nocy juz w innych.miejscach myslalam ze mnie cos pogryzlo... na szczescie we wtorek wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona wiem musimy dojsc do siebie.przyniesli mi mojego synia i spi jak aniolek.opuchlizna zeszla mu i juz niejest taki zolty.a jak slodko usmiecha sie przez sen.mnie brzuch boli bo macica sie obkurcza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek GRATULACJE :* masz już to za sobą :) A ja dzisiaj muszę jechać na słonimską na KTG ciekawe czy w ogóle zrobią ... chodź lekarz powiedział, żebym na jego nazwisko się powołała więc męczą mnie w ostatnich tygodniach, i jeszcze płacić normalnie płacę składki a jeszcze płacić ale cóż ... a jeszcze przy takich temperaturach ... zawsze jest okazja aby iść na lody :P Dziewczyny w Białymstoku ma dziś być upał ... 30 stopni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic lekarze nie mówili,żebym zgłaszała się na KTG. Mało tego-ani razu nie miałam robionego KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka ja miałam jedno ale spał i chciał abym jeszcze raz zrobiła :) i we wtorek też mam zrobić ja bardziej bym chciała w przyszłym tygodniu urodzić niż łazić wszędzie na jakieś badania zamiast odpoczywać to cały tydzień chodzę po lekarzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny, nie czytalam co u Was,później nadrobię.chcialam tylko skrobnąć co u mnie:-) otóż jes nasz Staś,piękniutki i słodziutki 3230g, 53cm. ok 19bylam na porodówce, ok.20skurcze zamiast częściej bl rzadziej,znowu dali oxy.mialam super położną,dostalam hiperwentylacji (chyba tak to sie nazywa),nie wiem czy pisać jak bolaly mnie skurcze,chyba nie ma sensu,ale o 24 dostalam zzo. Wtedy mi bylo dobrze,ale Stasiowi nie:-( tętno niskie,chyba z 5osob bylo przy nas.okazalo sie,ze nie ma poprawy.ok.2.30 cc.szybko, niespodziewanie. Podczas operacji okazalo sie,ze Staś nigdy nie dałby rady sam wyjsc,bo źle sie wstawil. aktualnie juz go nakarmilam,pieknie ssal. Czekam na przewiezienie na oddzial. . mimo wszystko to cudowny czas byl,bez męża bym sobie nie poradziła,także bierzcie ich ze sobą:-) ściskam i odezwę sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Początek gratulacje!!! ja sie czuje dobrze, przewracam sie z boku na bok,kazali sie ruszać. U nas nie byli tak,ze nie moglam Glowy podnosić,zobacze jak będzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny mi znowu cos się dzieje strasznie mnie brzuch boli ale nie rana tylko tak w środku tz macica za godz jade znowu na ip mapa śpi w wózku na tarasie uwielbia tam spać wczoraj odpadli jej pepek:-) trzy mam kciuki za rodzące lub te które będą rodzic w najbliższym czasie. :-) :-) :-) :-) :-) klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda bajkowa aż chce się żyć, wybrałabym się na działkę bo mamy za miastem, ale boje się po wczorajszych skurczach. Nie chciałabym zacząć tam rodzić. Noc miałam spokojną bez żadnych atrakcji, rano troszkę bolał brzuch, ale przeszło. Teraz wcinam arbuza i biorę się za sprzątanie :) Zastanawiam się jak to jest z pampersami, mam ok 100 szt 1 i 64 szt 2, nie wiem czy nie za dużo tych małych. Koleżanka urodziła dziewczynkę ok 3,7 kg to mówiła, że i tak cały pierwszy miesiąc jechała na 1. Zdziwiłam się bo większość od razu kupuje 2. Te malutkie 1 dostaliśmy w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mamusiek :) Ja dzis mam wizyte u poloznej, znow hehe. Ciekawe co mi powie. Mi dzis strasznie sie brzuch stawia i sa skurcze ale nieregularne choc bardzo odczuwalne. Noc spedzilam na lataniu do toalety, doslownie co pol godziny. Jem teraz sniadanko i popijam slaba kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka gratulacje:-) porod za porodem na forum:-) ostatnio byla gdzies mowa o tym ze coraz wiecej cesarek sie robi w Polsce, no jak narazie u nas tylko oczekujaca urodzila sn. Ciekawe kto nastepny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny nic się nie zanosi bo dla Kuby dobrze u Mamy w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś wstałam i źle się czuje. jest mi jakoś słabo i chce mi się wymiotowac. mierzyłam 2 razy cisnienie i ok 115/70 a głowa mnie boli. nie wiem co jest teraz włączyłam sobie wiatrak i leże się chłodze ale zaraz idę się wykąpac w razie czego gratuluję ewince i początek czerwca synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×