Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
wogole polozne mowia ze mam grzeczne dziecko.dostaje teraz kroplowke i jest naswietlany.moze jutro wyjdziemy jak duzy wynik nie wyjdzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety takie mam odczucia ... :( A ja przed chwila skończyłam doprowadzać sie do porządku przed wizyta :P a teraz nisko mnie boli i Kuba szaleje :D Nie wiem na co mam ochotę czy kanapkę czy na coś innego :-D mam ochotę na loda z automatu :D A po lekarzu pojade do mamy :) Flavia ja też myślałam ze urodzę wcześniej ale chyba tak sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, tak udało się i bardzo się cieszę że dotrwaliśmy do bezpiecznego terminu z naszymi synkami. Wolę przeleżeć połowę ciąży, a nawet przenosić, niż urodzić za wcześnie. Gdyby nie interwencja w szpitalu w 28 tc to już wtedy bym urodziła i nie wiadomo jakie by były losy mojego synka... Teraz boję się trochę tego syndromu ponospowego, bo trochę tego łykałam. Boję się, żeby mały umiał ssać jak się urodzi a w przyszłości nie miał wad wymowy i zgryzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca martwie sie co to bedzie jak wrocisz przeciez przez takie nerwy mozba pokarm stracic dziecko bedzie sie denerwowali z toba co za ludxie !? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Początek, trzymamy kciuki:) zaczyna się:) ewinkaa "Nigdy nie myslalam,ze tak będę pragnęła tych bolesnych skurczy, glupota" uśmiałam się, ale to prawda:) Ale mój i tak musi posiedzieć do czerwca jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek, trzymaj sie, bidulko. Oby poszlo w miare szybko. Flavia, rozbolala mnie glowa, wiec tak na wszelki wypadek sprawdzilam I bylo 163/98. Po 15 minutach 156/93 I wtedy zadzwonilam do szpitala. W szpitalu, na sluchawkach, bylo 129/78. Tez wysokie, jak na mnie, ale w normie. Asik, wlasnie dlatego kupilam laktator, ze juz przy Damianie, po porodzie sn, marnie u mnie bylo z pokarmem, a po cc to juz w ogole bylo tragicznie. Zobaczymy, czy sie sprawdzi. Moja kuzynka zawsze powtarza, ze pokarm ma sie w glowie I cos takiego, jak brak pokarmu nie istnieje, co mnie troche wkurza ;-) Mamokubusia, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w biedronce akcesoria dla mam i dzieci :) sudocrem za 17 zl duży, chusteczki do pupy z takim fajnym pomnikiem, body, mydelka, proszki lovela i płyny ;) i biustonosze do karmienia, majtki o ciuchy dla mam, fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko przejrzałam gazetkę i w sumie fajne promocje ale większość rzeczy mamy ale te body to brzmi fajnie 3 pack :D za 19,99 zł A ja właśnie sobie piję lemoniadę i nie długo będę się szykować :) U Was też taka piękna pogoda ? ja nie wiem w co się ubrać hehe U mnie dach robią i dzisiaj własnie tuż obok mojego okna i widzę robotników ;P jak tam stukają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3chł- to tak jak u mnie miałam 150/100 a w szpitalu na słuchawkowym 120/70 i tez wypuścili mnie po wynikach wyszło że ok. Ale w domu czasem mam skoki tego gornego. A tobie to sie zdarzyło jednorazowo czy masz skoki ciśnienia? agata- z checią bym zobaczyła, ale daleko do biedronki musiałabym specjalnie jechac. kurcze nie mogli dac w poniedziałek kiedy będę w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mni tez cos wierca od rana wtrr asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie pisze bo nie ma co:( jestesmy w szpitalu mielismy wczoraj wyjść ale niestety rana zaczela mi się babrać:(, dzis mi załoźyli sączki, dali antybiotyk:( nie umiem powiedźiec jak mi zle jeszcze mały mial pobrana krew na zoltaczke leze i rycze cały czas:( m wpada ale siedzi z kuba nie powiem to jest najgorsze tęsknota za kuba:( jeszcźe nigdy tak nie teskniłam w źyciu :( marze zeby ten koszmar sie skonczył blagam niech bedzie koniec:(. Maly jęst cudny ale przez to wszystko nie umiem się do końca cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK no co ty opowiadasz, przecież to kwestia kilku dni i będziesz w domku ze swoimi synkami. nie smuc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia zawsze bylas pozytywnie nastawiona i pogodna pamietaj ze 90% problemow rozwiazuje sie samo dkatego nie zamartwiaj sie ta rana funkcjonuj mimo niej a sie zagoi i bedzie dobrze :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 i ilonek ją teść dziś 36i4 ;-) Ja rano poplewilam ale jest tak gorąco ze już się nie da więc leze sobie na słońcu z nogami w górze i się opalam, popijam przy tym wodę z cytryna, wieje wiatr i jest mi cudownie;-) Początek czyli zaczęłas rodzic;-) jest ktoś z tobą? Jak się czujesz? Flavia ją ostatnio tak mam ze non stop się czuje ze bardzo mi się siać chce, ze nie mogę wytrzymać a tu pater kropli i już. Justi mój też mówi ze jak już będę mogła to będą iskry lecieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamoKubusia- nie martw się, wszystko co złe minie, jesteś pod dobrą opieką, a Kubuś jest duży i dzielny, na pewno ma dużo zajęć:) teraz najważniejsza jestes Ty i noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamoKubusia- nie martw się, wszystko co złe minie, jesteś pod dobrą opieką, a Kubuś jest duży i dzielny, na pewno ma dużo zajęć:) teraz najważniejsza jestes Ty i noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez niby mam wszystko ale ten pojemnik na chusteczki fajny :) do pupki dokupie po urodzeniu bo mam linomag i jak będzie pasowal to chce używać jednego kosmetyku tak samo płyn do prania jak się sprawdzi to dopiero kupię kolejne. mamakubusia jeszcze trochę i wrócisz do domu i będzies Się cieszyć rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kubusia będzie dobrze teraz masz załamanie ale już jutro będzie lepiej zobaczysz. A mąż nie moze na chwilę Kuby przyprowadzić? To pewnie wasze pierwsze rozstanie napewno ci ciężko. Oczekujaca już wszyscy wiedzą ze twoi teście nie nadają się do życia wśród ludzi. Szkoda tylko twoich nerwów. Nic na to nie poradzimy. Twój mąż powinien ich do pionu postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia nie smuc sie jeszcze troszke wytrzymasz i bedziesz w domku. Ja robie dzis lazanki na zyczenie meza i corci. Wczoraj sobie zazyczyli a ja dzis robie. u nas pogoda kiepska chmurzy sie, popaduje, ehhh z domu nie chce sie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, glowa do gory, bo teraz moze byc juz tylko lepiej. Jeszcze troche I bedziesz z Kubusiem I Michasiem w domku. Sciskam Cie mocno. Flavia, w tej ciazy taki skok zdazyl mi sie po raz pierwszy. W ciazy z Damianem mialam takie skoki wlasnie pod sam koniec, dlatego wywolywali porod. AAAJ, u mnie tez leje I znacznie sie ochlodzilo. Jedyny pozytek z tego taki, ze troche mi opuchlizna zlazla. Kasia, no prosze, kolejna do kolekcji :-D Moze wszystkie urodzimy w ten sam dzien. Potem mozemy robic zjazdy rocznicowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam rano w szpitalu ustalać termin c c.Poprzednio 5 lat temu tez miałam c c,dlatego wybrałam cesarkę.A więc mam sie stawic do szpitala 9 czerwca rano a 10 czerwca bedą mnie ciąć.Mam nadzieje ze wytrwam te 18 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam rano w szpitalu ustalać termin c c.Poprzednio 5 lat temu tez miałam c c,dlatego wybrałam cesarkę.A więc mam sie stawic do szpitala 9 czerwca rano a 10 czerwca bedą mnie ciąć.Mam nadzieje ze wytrwam te 18 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka wytrwasz juz możesz odliczac dni. mama3chł- a ile przed terminem ci wywoływali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie posiewy z dwóch dziurek jałowe, nie wykazały gbs. Teraz najlepiej byłoby szybko urodzić, żeby coś się nie przypałętało w ostatniej chwili. U mnie na początku ciąży posiew z moczu wykazał gbs i brałam antybiotyk. Lekarz powiedział, że jak się to świństwo raz złapie to potem może nawracać..grrrrr . MamoKubusia rozumiem Cię doskonale, też tak miałam jak byłam w szpitalu, najgorsza ta tęsknota za starszym dzieckiem, ale zaciśnij zęby, szybko zleci, a później jaka radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka zazdroszczę ze wiesz kiedy będzie ten dzien. W sumie jeszcze dwa tygodnie i dziudxus będzie w twoich ramionach. My z mężem dzialamy zęby coś wcześniej ruszyło marzy mi się początek czerwca czyli w 38tyg. I powoli seks przestaje boleć i dostarcza coraz większych przyjemności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, musisz dotrwac, to pokroja nas w tym samym dniu :-D Flavia, mialam wywolywany w terminie, dokladnie dzien przed. Nic nie zapowiadalo rychlego porodu, a cisnienia nie dawalo sie zbic lekami I ciagle oscylowalo w granicach 160, wiec uznali, ze nie ma na co czekac. Na dokladke zaczelam panikowac, bo bylam pewna, ze wody mi odeszly, bo pare razy strasznie mi polecialo po nogach, w dodatku byla w tym krew I balam sie, ze Damian sie udusi. To pewnie tez podnosilo mi cisnienie. Juz w trakcie akcji porodowej okazalo sie, ze pecherz trzeba przebic, wiec to nie wody mi odchodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3chł dzięki za wyczerpującą wypowiedz. ja od 2 dni mam prawidłowe 120-75, wieczorem troche wyższe. ale zdarzyły się skoki kilka razy na 140, powiem w pn lekarzowi tylko ból głowy nie daje mi spokoju, ale to moze nie od ciśnienia. mojego męża i moją mamę tez od kilku dni ciągle boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy ! Mam skurcze i bole krzyzowe w przedziale czasowym od 3-17minut.Jestem tak potwornie zmeczona, ze zasypiam w przerwach pomiedzy skurczami. Powiedzcie mi proszę czy ktoras z Was miała oxy i jakie sa po tym skurcze ??? Pytam bo jestem przekonana, ze jak pojade do szpitala to ja dostane. Czekam tylko na meza az wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek, ja po podaniu oxy mialam skurcze w zasadzie bez chwili przerwy przez pare godzin, zanim sie sytuacja unormowala I staly sie bardziej regularne. ALE ja nie mialam absolutnie zadnych boli przed podaniem kroplowki. Mialam porod wywolywany, jak to mowia, na sucho, przy zerowej akcji porodowej. U Ciebie porod prawdopodobnie jest w toku I postepuje, wiec pewnie zareagujesz inaczej. Nie chce Cie oklamywac, bo to bez sensu, ale po oxy skurcze sa bardziej bolesne I intensywne, ale za to porod postepuje znacznie szybciej. Twoj maz juz jest w drodze? Im szybciej pojedziesz, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja jestem w trakcie oxy, od 11... bole dopiero sie pojawiają,są nieprzyjemne ale nie mam jeszcze potrzeby jęczeć. Boli jak bardzo silny bol okresowy i kłuciem przebija ten ból do pleców. Podobno mam sie przygotować na taki ból,ze będzie sto razy silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×