Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

U nas ciężarna nie musi zapisać pasów. Ale lepiej mieć zaświadczenie od lekarza przynajmniej ode mnie policja chciała wiem mam takie i nie zapinam. To ją tez kupię te saazetki. Skoro polecacie;-) Mi stopy zaczynają puchnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasow u nas, wsumie niewiem ja jezdze bez bo mi wygodniej jest, nic mnie nie uciska, raz kontrole mialam, ale na temat pasow policja nic sie nie odezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze bez chociaz po ostatnim wypadku sie zastanawiam czy dobrze robie ;/ oczekujaca czemu masz sobie nie poradzic ?? to tylko dziecko hehe placze je robi kupe bedzie dobrze podejdz do tego na luzie nikt cie nie bedzie z tego rozliczal kazdy to przeszedl i poradzisz sobie to najpiekniejsze chwile uczycie sie siebie nawzajem kazdy powinien to przejsc i nic nie bedzie nie martw sie na zapas, zmienie na 19 maj ale narazie spamuje tabele co do budzenia dziecka na karmienie wczoraj byla mowa o tym : a wiec wszystko zalezy od tego jak dziecko przybiera na piersi powinno budzic sie do ok 3-4mc co 2h mniej wiecej , na sztucznym co 3 a nawet wiecej bo te mleczko dluzej sie trawi i zalega w zoladku, jesli dziecko slabo przytbiera to jak najbardziej budzic a nie tyle nawet budzic co na spiocha karmic jak sie da , bo nikt nie powie ze dziecko ktore przesypia cala noc a ma miesiac czy dwa ze to jest normlane bo nie jest , bo nawet jak mleko jest tresciwe czego nie wiemy to i tak czas jego trawienia jest taki a nie inny i dziecko powinno zglodniec , sa przypadki ze przychodzi mama na szczepienie dziecko przez 6tyg przybralo 300g ;/ wiec odrazu pytanie czy sie budzi w nocy , na co mama no nie grzeczne cudowne dziecko spi jak aniolek .. kasia nasz meil czerwcowemamy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do brzuszkow wszystkie sliczne :) Ilonek rzeczywiscie nie duzy a jak malutka ile wazyla ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 go kwietnia wazyla 1,8 kg a 13 mają nie robił usg, powiedział, że zrobi 30 maja. No i ja już się denerwuje, że mało wód albo ona nie rośnie. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak maluch się nie budzi w nocy to co ile trzeba go przystawuac co 3-4 godz wystarczy w nocy? bo w dzien ze co 2 to wiem. A będziecie wprowadzały plan dania? bo ja tak. np o 19 kąpiel, ubieranie, karmienie i o 20 sen. moja szwagierka tak wychowała swoją i super. teraz ma 3 lata i drzemkę ma od 12-14. mogą cos zaplanowac i w ogóle za to moja koleżanka ma 2 dziewczyny i tam hulaj dusza o któres idą o tej idą, czasem nawet o 23, nie ma czasu dla siebie nie moze ich zagonic do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ty masz świetny brzuch:-) członek twój mi się nie otwiera. Brzuchatka nie masz dużego brzuszka . A ponad biodrem to rozstęp? Bo mam w tym samym miejscu. Kupiłam żółtą wanienke i chyba mam wszystko,wyjdzie w praniu;-) idę się poopalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej ! Oczekująca gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi :) Ja mam z om termin na dzisiaj ale nic się nie dzieje. I czekamy. Nie mam żadnych objawów. Naturalne sposoby wywołania porodu nie są skuteczne na mojego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc85 zycze powodzenia i szczesliwego rozwiazania :) kasia podziwiam kurde ja wrocilam zzakupow jestem naouchnieta ze rece to dretwe cale a o opalaniu nawte bym nie pomyslala hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, ja dzisiaj też ledwo zipie A co mają powiedziec kobiety z terminem na lipiec, sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej oczekująca u mnie też z KRUS 2 listy i 2 różne sprzeczne opinie, dziwne...zadzwoniłam i ponoć komisji nie będzie, bo wystarczy te orzeczenie lekarskie to sama nie wiem;) mój dzisiejszy obiad: schabowe z piersi kurczaka,ziemniaki, sos z pieczarkami-duużo pieczarek, sałata z ogórkiem, bo m nie je szczypioru- prawie wiadro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mnie nachodzą jakieś fale duszności,że aż mam krople potu na czole i na szyi a wczoraj myślałam,że w nocy się uduszę,a m nie chce otwierać okna na noc, bo chłodno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Tantum Rosa- jest super, jak coś mnie podrażni- to polecam,to łagodzi obtarcia,pieczenie itp. u nas trzeba to wziążć do szpitala- 6 saszetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore tego :) pamietajcie o papierze toaletowym , podkladach itp bo na pologu na warszawskiej nie ma nic lacznie zpoloznymi jak napisala moja koelzanka raz dziennie je widywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kasia wstretny rozstep mam i na udach pod posladkami na brzuchu odpukac nie... boje sie ze sie ich nie pozbede nie mam zludzen Agata wlasnie tez mi sie wydaje ze wysoko bo mala mi pupe pcha bardzo pod zebra az boli chcialabym zeby sie obnizyl chociaz troszke :) Dzis z mezem caly dzien jestesmy na ogrodeczku juz kielbaske z grilla zjedlismy cudna pogoda i w ogole cudownie jest hihi cielawe tylko kiedy krolewna zdecyduje sie opuscic swoj palac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ją kocham słońce. Na słońcu czuje się jak ryba w wodzie;-) a mysle czy nie kupić basenu ze stelazen byłby raj;-) Ją się cieszę ze rodzimy przed latem. Mam trochę spuchniete stopy i zaczynają mi pękać pięty bo już długo w klatkach chodzę. Ręce mam już tak długo spuchniete ze to norma;-) Ją smaze mielone dla męża. Nie mam pomysłów na obiad. Jak pytam męża ro mówi zrób co chcesz a potem a czemu to a gdzie mięso a znów to... Brzuch atka ją zwróciłem uwagę bo mam sama w tym miejscu i też po poglądami staram się z nimi walczyć ale w ciazy nie za wiele można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kocham slonce ale muszeuec obok wode bo inaczej mam dosc po 10 minutach :) w weekend moze pojade nad rzeke odpoczac zobaczymy ile wytrxymam , moj ostatnio stwierdzil ze nienawidzi mielonych, pulpetow zreszta tez wiec ich to nigdy nie robilam , z miesa mielonego robie albo baklazany faszerowane, musake, canneloni i do zupy meksykanskiej male kotleciki do stodka bo tam je toleruje :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jesli chodzi o malowanie paznokci to tylko na rękach nie mozna czy na nogach też nie? chodzi mi do porodu. bo własnie mam chęc pomalowac na jakiś kolor paznokcie u stóp tylko pózniej w razie porodu nie będę przeciez siedziec i zmywac. Bo u rąk to wiem zeby nie malowac ze względu na zasinienie np podczas niedotlenienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 28st słoneczko świeci,przyszłam z miasta cała mokra ale aż chce się żyć i wyjść jak taka pogoda piękna! kasia ja cię podziwiam bo ja za długo na słońcu niemoge bo zaraz mi się słabo robi i musze uciekać w cień. Ciekawe jak tam Ewinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,dobrze że napisałaś o tych paznokciach bo niemiałam pojęcia że nie można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pieknie ale bylam w sklepie tylko, spuchły mi nogi i mam gosci na kawie dzis. Co do paznokci ja myslałam, ze nie mozna ale na dzien dzisiejszy maluje na kolor stopy a dłonie na bezbarwny. Szwagierka pokechała do porodu w czerwonych u stop, lekarz sie tylko smial ze do koloru pomalowała. chodzilo o krew i nie kazał zmyć, dłonie miała zmyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie malujcie tylko na bezbarwno asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pieknie sloneczko swieci, jutro znowu ma lac. W taki upal kotletow sie nie chce, wiec dzisiaj zupka pomidorkowa albo omlet - do wyboru. Wlasnie wrocilam od lekarza. Leos to prawdziwy akrobata, znowu sie kopyrtnal i lezy glowa w dol :) Poza tym wszystko ok, na wczesniejszy porod sie nie zanosi, niestety. Brzuszki poogladam pozniej, teraz ide pranie wieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja mam RWE bo boli jak cholera niestety i ledwo co doszłam do domku ,byłam na USG nerek i mam piasek i jutro mam znowu wizytę.... Z mama nie wiadomo co sie dzieje nadal , jest w szpitalu i badaja ... A ta pogoda mnie dobija ... Ehhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej dziewczynki:-) -u nas w szpitalu pierwsze co sprawdzają to czy ręce i nogi tzn.paznokcie są niepomalowane -ja pasy zapinałam do końca,jednak tak jest bezpieczniej gdyby cos sie stalo,tylko tę dolna czesc pod brzuchem -a u mnie cisza... Po pierwszej kroplówce nic a nic się nie ruszyło:-( widać Staś mimo pieknej pogody nie chce wychodzić z ciepłego gniazdka. Jutro dopiero próba nr 2,wiec zobaczymy, szczerze mówiąc troche sie zdołowałam pobytem w szpitalu,ale tłumaczę sobie ze juz tak blisko wiec muszę dać radę. ściskam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi trzymam kciuki za mame co wlasciwie sie stalo ? Ewinka moze jrszcze ruszy czekaj cierpliwie :) mi rwa prawa ustapila to terax mam z lewej strony jestwm wkurzona ile juz mozna :( asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ale uparciuch, moze samo Cie w nocy ruszy? esmi własnie, co sie stało? rwa kulszowa jest okropna, tez sie z tym borykam ale nic nie da sie na to poradzić, w moim przypadku pewnie po porodzie ustąpi, tak lekarz mówił bo macica opadając ucisneła nerwy a dziecko jest coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarze sami nie wiedza co sie dzieje , dzisiaj miała punkcje i prześwietlenie ... Jutro mama sie dowie ... Jakas masakra :( ... mi odbiera prawa nogę cholera i ledwo chodzę ... I z nerwów wczorajszych to e nocy miałam skurcze które bolały ale potem przeszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi,współczuje :-( moja mama też miała w zeszłym miesiącu operacj***ardzo to przeżywałam,oby było wszystko dobrze z twoją mamą. Ewinka,kurcze ja myślałam że tu już rodzisz a tu maluszek się niespieszy ;-) matko jak gorąco ufff a ja mieszkam na samej górze,okna pootwierałam żeby trochę się schłodziło i odrazu inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×