Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ewinka trzymamy kciuki żeby poszło sprawnie. Jesteś dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek trzymaj się, pomyśl że niedługo zobaczysz maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa i początek trzymajcie się :) U mnie skurcze przeszły, chyba ze dwie godz spokoju i znowu się rozkręca. No jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek Ty też już? Początekczerwca ja miałam podane oxy właśnie wśród już ostrych bóli, nie pamiętam ile wtedy było rozwarcia nawet nie pamiętam ile się też tak męczyłam, odeszły mi wody, położyli na stół po ok pół godz podali mi oxy (u mnie w szpitalu to niestety standard), ból niesamowicie okropny się zrobił ale podobno z oxy czy bez jest ten moment krytyczny, że człowiekowi wydaje się że tego nie zniesie, a potem już parcie, faktycznie szybciej się to po kroplówce rozkręciło, a rodziłam chłopa 4300 i to pierwsze dziecko:) nie mam porównania jak jest bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek skocz na izbe niech zobscza czy nic sie nie rozkreca zeby nie czekac do nocy zwazywszy na to ze chcesz miec cc :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoKubusia nie smuć się, spójrz na to z innej strony, że np Kuba z twoim M są tacy dzielni i samodzielni:) Max za kilka dni będziecie w domciu wszyscy razem. Wiem, że jest ciężko, ja z moim synkiem rozstałam się na kilka dni jak trafiłam niespodziewanie do szpitala z 3-4lata temu to był mniej więcej w wieku Twojego Kuby, wiedział co się dzieje ale tęsknił a ja ogromnie za nim tęskniłam, rozmawiałam z nim przez tel a w końcu się rozpłakał a mi taki żal serce ścisnął popłakałam się jak bóbr a okazało się że się popłakał bo tata mu czegoś zabronił zrobić:) heh, był dzielny:) a ja się aż za bardzo przejmowałam, ale mamy tak mają:) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że to skurcze przepowiadajace. Mama i siostra tak miały 2 tyg przed porodem. Tym bardziej że przechodzi teraz znowu nic nie boli. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek bierz nospę a jakby co to jedz na ip, bo u ciebie jeszcze chyba troche za wczesnie na poród, lepiej dla małej niech poczeka ewinka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinkaa, poczatek - trzymajcie sie, dziewczyny! Ilonek, zaciskaj kolana, bo inaczej bedziemy zmuszone wyrzucic Cie z klubu :-D Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej laseczki, ale się zmachałam, już do szpitala wszystko mam- byłam właśnie z m na zakupach na mieście:) -u mnie upał niesamowity było 32 C!!!!! masakra straszna, m teraz śpi tak się zmęczył i jest przeziębiony:( - ja dziś pranie robiłam,wszystko wyschło:) -mały buszuje mi w brzuchu Dziewczyny zazdroszczę Wam,że u Was już cos się dzieje,a u mnie 36 tydz.i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia!! ależ mam zgage...upał piękna pogoda, ja w domu bo mój chory jak fiks a samej nie chce mi sie wychodzić, potem puchne strasznie wiec czekam na poród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wlasnie mi odeszły wody, skurcze co 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka jak rrozwarcie jak bol wzielas juz zzo ? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinkaa super, zaraz będzie kolejny bobasek:) oby ładnie i szybko poszło, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Odłączali oxy i mowili,ze dzis juz nic z tego,podłączyli pod ktg i przynieśli kolacje,jak usiadlam to cale lóżko zalałam,ale polozna nie kaze wstawać,najpierw mialam zjesc,bo potem mi nie pozwolą,wiec siedze taka zasikana:-) skurcze co 3minuty,rozwarcie mialam bez zmian przed odejściem wod czyli 4cm. Bol jest znośny,taki jak największy bol okresowy x5, ale trwa niedlugo.wmiac mi sie chce,ze taka zasikana siedze i czekam:-) w ogóle śmiesznie bo juz bylam zdołowana,żenić sie nie dzieje. zzo dopiero na porodówce, a ja na razie jeszcze na patologii jestem,nic nie wiem jeszcze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka powodzenia :*:* ! A ja dzisiaj byłam u lekarza i nadal mnie męczą badaniami i muszę zrobić KTG ... więc znowu jutro do miasta ach się nie chce ... Mój Kuba w 38 tygodniu waży już UWAGA 3500 g !!! jejku jaki to klocek będzie :P ogólnie bardzo dobrze się czuje we mnie , wykryto u Niego Wodniak Jąderka ale lekarz uspokoił, że to nic poważnego :) więc myślę pozytywnie :) Ja już bym chciała w przyszłym tygodniu urodzić bo mnie męczą te badania wszelkie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi ale masz fajnie już w poniedziałek zdjęcie krazka , mówisz że to Twoja najdłuższa ciąża czyli jak konczyły sie poprzednie? Ja mam zdjecie dopiero w połowie czerwca ale itak juz finisz, leze juz 9 tydzien../ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka troche Cię męczą skoro masz już skurcze to chyba sie rozwija sytuacja? a teraz jak już wody odeszły to już w ogóle. Esmi mój też ma wodniaka w jądrze, podobno nic złego i to częsta przypadłość u chłopców,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mogę się doczekać córeczki,mam 3 synów więc bardzo się cieszę z dziewczynki.Mój mąż mówi,że płeć nie ma dla niego znaczenia,byle zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No zaraz idziemy na sale, cala dla nas wiec fajnie , bardzo sie cieszymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, fajnie że masz dobry humor :) Będziesz brała zzo? Powodzenia kochana, już niedługo, już niedługo. Anna, to moja druga ciąża. Pierwsza zakończyła się w 35 tc. Całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe, ale prawdopodobnie już wtedy miałam niewydolność szyjki, dlatego teraz wzmożona czujność lekarzy w tej ciąży od początku dała mi szansę dotrwać aż do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Ewinka, poczatek trzymam za was kciuki. Juz nie dlugo malenstwa beda z wami. . Oczekujaca mam nadzieje ze m i twoi rodzice dadza ci takie wspacie ze cokolwiek zrobia ci twoi wstretni tesciowie nic nie zakloci waszego cudu :) . U mnie byylo dzis 35, nie wytknelam nosa z domu. Nogi mi mocno nie popuchly ale czulam ze sa nabrzmiale. Niestety ale rece rowwniez mi cierpna. Jutro mam wizyte u gina, poprosze aby zobaczyl czy mam rozwarcie czy porod sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, udanego parcia ;-) Dobrze, ze humor Ci dopisuje :-D Poczatek, mam nadzieje, ze wszystko ok I sytuacja rozwija sie pomyslnie. Jolka, wcale sie nie dziwie, ze jestes szczesliwa, tez bym byla :-D W moim przypadku pozostaje miec nadzieje, ze trafia mi sie fajne synowe, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka,ale super! dasz rade! po twoich wpisach widać że dzielna babka z ciebie jest :-) Ciekawe jak początek czerwca? i powodzenia oczywiście! mamo3chłopców,rozsmieszyłaś mnie pozytywnie :-) pozostaje tylko życzyć ci tych fajnych synowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszczę ewinka, niedługo zobaczysz swojego skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz jestem po. Po nieziemskich meczarniach zrobili mi cesarke bo małemu spadalo tętno. Jas wazy 2880 i jest wszystko ok. Ja natomiast nie czuje nic i mam drgawki, ale mowia ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia (30l)--------------LEOŚ------ ur. 02.04.2014r klaudia --------Zuzanna Zenobia ---ur. 07.05.2014 mamakubusia09 (30l)---Michaś ---ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)-----------Igorek------ur.19.05.2014 Początekczerwca (19l)--Jaś -------ur.22.05.2014 gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic--------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze narazie tylko oczekujacej udalo sie urodzic sn , teraz czekamy na Ewinke , poczatek jak sie ograniesz napisz co i jak jak skurcze wygladaly czy rozwarcie sie robilo itp jaki to bol ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×