Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
flavia ja zawsze grzałam do wrzatku wode i do tremo, wtedy trzyma długo cieplo ale nie wiem czy mozna do bradzo cieplej wody od razu mleko wsypac, czy wlasnie tych witamin nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia ja biore takie na 40stopni podgrzane do karmienia starcza bo moja czesto je i zanim wyjde gdzies to zostaje czesto godz 1,5 do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Dzięki za mile powitanie :) o mamy wlos urodzilabym w czerwcu, bo 30go zaczęli mi poród wywoływać :) widzę, ze dużo z Was już po chrztach. Ja caly czas nie mogę się za to zabrać. Cały czas też nie mogę się zabrać za ćwiczenia. Jak mam 3godziny wolne wieczorem to wprost padam... któraś z Was pisala o wierceniach maluszka o ile dobrze pamiętam. U nas trochę pomogła zmiana mojej diety na - niestety - bardzo okrojoną :/ zero mleka i przetworów mlecznych, pełnoziarnistego pieczywa, surowych warzyw i tych wzdymających, wędliny -tylko własnoręcznie pieczone mięso... Jest lepiej, ale żarcie strasznie monotonne. Dzisiaj piekę jabłka co by jakieś urozmaicenie mieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sobie do malej gadam no zdrezmnij sie troche toi mama odpocznie troszke i tak ja bujam w wozku patrze a ona spi, mi sie oko pomknelo zdrzemnelam sie a mala nadal soobie spi. Dzis z mezem jedziemy corka robic zdjecia do tych cholernych paszportow bo inaczej na swieta nawet do domu nie bedziemy mogli pojechac do moich rodzicow. Dziewczyny dzis w nocy snila mi sie tesciowa, byla mlodsza niz jja pamietam, sen byl jak prawdziwy , stala nad moim lozkiem i glaskala mnie po glowie , kurcze to bylo takie realne. az sie boje zajzec do sennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja to wychwalam pod niebiosa ze istnieje cos takiego jak catering hehe :P zamawialam czesc dan w sumie nie duze ale teraz jak bede cos robic to bede zamawiac na pewno bo oszczednosc czasu nerwow i w dodatku jak sie policzy to i koszt zrobiea taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
moze i racja,bo nas chrzest wyniosł 750 zl.dla 20 osób w domu.Zbierałam rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
AAAJ jak to przeczytalam dostalam gesiej skorki , ja wierze w takie rzeczy , wogole mi sie s nia zmarli z rodziny zawsze tylko dla mnie , i przed smiercia tez mam sny i potem umiera dana osoba , a najbardziej to mialam taki sen ze wybieralam sie z mama do cioci na cmentarz i we snie mowi mi zeby duze wklady kupic do zniczy , wiec ide soboie z mama na grob kupilismy jakis znicz , przychodze patrze a tam pelno duzych ladnych zniczy tylko bez wkladow w srodku .. albo wujek mi sie przysnil mial zawsze brwi takie geste i ciocia mu obcinala i juz nie pamietam jak to bylo w tym snie czy to wujek mowil czy jaki czulam ze cos z tymi brwiami ze nie podciete ma,sie skarzyl czy cos , i mowie cioci ze mi sie wujek snil i ze cos z brwiami zwiazane a ciocia łzy i mowi ze nie zdazyla mu podciac przed smiercia ... nie wiem ale wierze w to tylko nie wiem czemu do mi akurat sie snią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Flawia moze zrob tak że weźmiesz wode ze soba tylko gorącą i w aucie przed wejsciem do kosciola namieszasz świeże mleko woda po pół godz drogi w aucie troche ostygnie ale bedzie ciepla to i mleko przez godz w kosciele nie wystygnie całkiem. Ja wcześniej brałam ze sobą tylko juz gotowe mleko jak gdzieś dalej wychodzilismy i nic malej nie było :) Jeszcze ponad godzina drogi przed nami mała troche pomarudzila ale teraz śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde asik to niezle. mi sie tylko tesciowa sni , ale zawsze dobrze nigdy zle, ona byla dla mnie bardzo wazna osoba wiecej jak matka, strasznie za nia tesknie, nawet teraz siedze i rycze. najlepsze jest to ze ona sni mi sie zawsze jak potrzebuje jej obecnosci, a moze to ja ja myslami sciagam juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tylko mnie Jola tą ceną utrzymalas w przekonaniu ze catering to dobra sprawa hehe albo moze mialas tak duzo jedzenia porpostu ze tyle wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia moja jedzac po pół godz. nie raz jadla zimne juz mleko i nic jej sie nie stalo uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mi też włosy stanęły na rekach.. ja to sie boje takich rzeczy asik Ty masz chyba jakiś dar hee sny prorocze... ja bym sie bała :D z tym wujkiem to serio przyszedł Ci sie pozalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi maz jeszcze mowi ze zdarza mi sie we snie z nia rozmawiac, mowi ze to tak realny dialog jakby naprawde siedziala kolomnie i rozmawiala, maz wie ze strasznie przeszlam smierc jego mamy, i ojca zreszta tez. jest mi tylko strasznie smutno ze tak szybko odeszli i nawet nie zdazyli zobaczyc naszej drugiej corki ale to juz tyle lat jak nie zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka wlasnie tak sobie to tlumacze. Byla raz taka sytuacja niewiem czy sobie wmawiam czy nie ale opowiem Jechalam ze 3 lata temu z mezem do polski, zmienilismy sie maz sie troche polozyl a ja jechalam i nagle jakby cos mnie dotknelo za reke, dziwnie sie poczulam i zjechalam na parking wyszlam sie przewietrzyc , minelo mnie kilka aut po chwili jechalam dalej a za niecale 1,5 km ciezarowka zdrerzyla sie z autem osobowym ...wszyscy z tego auta zgineli i ja wiem ze to moja tesciowa mnie ostrzegla ale inni sie z tego smieja i mowia ze to tylko zbieg okolicznosci., ale ja wiem swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mysle ze przychodza do mnie dlatego ze ja sie nie boje .. podobno tak jest nie wiem , ale tez prawda jest sen o zębach szczegolnie z krwia tez snilo mi sie ze dwa razy i to wlasnie przed smiercia dwoch wujków , wiec cos jest w tych snach , ale ogolnie jesli sie sni ze ktos umrze to wcale to nie oznacza smierci wrecz przeciwnie ze zdrowy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc asik ja tez sie nie boje, a sny z tesciowa wrecz uwielbiam maz sie cieszy ze tak bardzo kocham jego matke. A nawet powiem ze tesciowa zawsze stawala po mojej stronie heheh nawet jak nie mialam racji to i tak byla za mna , maz niestety musial sie z tym pogodzic heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
AAAJ trzeba sie pomodlic za dusze osoby ktora sie sni .. zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witamy dzikidzik :-) Ewinka ją jej daje mm jak zje z dwóch piersi i dalej płacze to wtedy dojadą 50ml i po godzinie 30-40ml i wtedy idzie spać,inaczej darze się dopóki mi się nie nabiera z piersiach. Jolka ja robię też w do u teraz w niedzielę będzie 18osób zbieram rachunki na ciasta 150 i mięso 180 póki co dziś chyba jadę kupić resztę. Mleko ponoć dwie godziny nadaje się do spożycia mi tak pisze na tym bebilonie. Ja też nie wiem jak to wyjdzie z tym karmieniem przed chrzcinami. Ja bym dała cieplejsza wodę żeby dłużej ciepło trzymała. Co do snów mi się teść śnił na początku ciągu tak jakby się to teraz działo nawet wiem w co byliśmy ubrani. Najpierw przytulil teściowa a potem odwrócił się do mnie i powiedział "to co,mówisz że znów będę dziadkiem:-)" i obudziła się wystraszona odmowilam zdrowaske i poszłam spać. Moja babcią mówi że to dobrze jak się śnią znaczy że czuwają nad nami i nie wolno się bać tylko pomodlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
asik,sam tort i dwa rodzaje ciast kosztowały 160 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde drogo bardzo u nas ciasta nikt nie chcial jesc tylko a tesciowa i babacia upiekly po dwa rodzaje i tortu tez nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
w tę niedzielę idziemy na chrzciny do mojego brata,ja będę chrzestną.U nich będzie 12 dorosłych osób i 3 dzieci.Robią w restauracji,bez alkoholu.Płacą 40 zl/osoba a za dzieci połowa.Cena zależy od menu.Oprócz tego tort we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
oo zeby tyle bylo u mnie to bym sie nie zastanawiala u nas koszt ok 100zl za osobe plus alkohol we wlasnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
my placicmy 80zl/os dzieci od 5lat 40zł ciasta alko swoje mamy 21 dorosłych i kilkoro dzieciaków a to sama najblizsza rodzina chrzestni dziadkowie i rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Cześć dziewczyny !!! a ja od rana zrobiłam skalpel potem spacer z Kubą zaszłam do koleżanki sklepu oraz odebrałam paczkę z AVONU :-). Na pocztę zaraz wyślę zdjęcie Kuby - kończy dziś 2 miesiące !!! :) Ja również wierzę w take sny ... mój mąż nie ale ja tak :) Mój dziadek już nie żyje 5 lat a był mi bardzo bliski ! i po śmierci przyśnił mi się uśmiechnięty i czasami modle się. A na grobie prowadzę monolog. Dzisiaj bylam w pepco kupiłam 3 ramki , 2 fajne duże kubki oraz body z napisem " Mały Królewicz" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc myślałam nad cateringiem ale moja mama zdeklarowała się że pomoże i teściowa i każda po 2-3 dania się zrobi i fajnie. Ciasta kupujemy moja mama załatwiła dużo taniej :D a tort dzisiaj zamówiłam u takiej Pani co robiła dla mnie na Panieński :D i już w tej chwili kupujemy napoje, musimy jeszcze serwetki i coś jeszcze dla dziewczyn wymyślić chyba kupie babeczki a One będą dekorowały :D zawsze to jakaś zabawa ;-) Zdjęcie Kuby już na poczcie !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej 125 zł/osobę i miejsc na wrzesień nie ma:( w restauracjach tych co mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona że co ? jejku ale drogo wolę już w domku zrobić :) ale Ty masz dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tak, chciałam" 3 po trzy", kurde księdza nie było jak na złość, można w piątek chrzcić?chyba zostanie oklepana Santana, mi już zbrzydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×