Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
33ona a trio? tam ladnie i dobre jedzenie wg mnie a menu od 90-110zl 3 opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
Esmi Kubus podobny do Ciebie mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
odnośnie pampersów-na noc daję oryginalne,również jak gdzieś jedziemy.A w domu zwykłe czyli "babydream","tibelly".Narazie żadna pielucha nie przemokła.Kupka czasami wyjdzie górą pieluchy na plecki lub na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
to ja mam chyba jakaś felerną paczkę pampersów, bo wystarczy że mały raz nasika i już czuc ciepło i wilgoc z tej pieluchy. jak ma ją więcej niz 2 godziny to body jest wilgotne i czuje to nie tylko ja bo nawet mamie i męzowi pokazywałam. ubranko śmierdzi siuśkami:O pamiętam że jak się urodził to dostalismy pampersy rozm2 i było ok. a teraz była znajoma u nas i dostalismy własnie trójki wielką pakę i przemakają za każdym razem, moze byc malo nasikane a body zamoczone. Serio. Chce je jak najszybciej zużyc po domu, a na wyjscia zakładam dady. Ja sama zawsze kupuje dady i nigdy nie przeciekly nawet po całej nocy do rana. pampersy zmieniam w nocy bo inaczej masakra. mnie dziś mąz wkurzył ledwo zdążył wejsc do domu, niby pierdoła ale uraził mnie i się nie odzywam. miałam mu usmazyc kotlety na kolacje ale pieprze to ,siedzę sobie na necie. mały śpi. dzis był okropnie marudny, nie mam sily na nic. od 3 dni slabo śpi w nocy i budzi się z płaczem, a nigdy taki nie był, ogolnie wesołek z niego a od wtorku ciągle płacze i marudzi, chce spac tylko na rękach. już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hmm moze on duzo siusia poprostop ja to zmieniam pamperesa nie rzadziej niz co 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
potem was doczytam tez padam:( Agata adas ma niesamowita czuprynke:) Esmi kubuś cudny. Dzis rano m zawiozl kubusia do babci na dzialke w lesie ja z malym doe uszykowalam pojechalismy do szpitala po pelna dokumentacje medyczną bede dzialac :). apropo satana jsk brzuch???? potem pojechalismy do ratusza sie przemeldowac potem doo hm bo nie wzielam dreskow malemu:), potem na poczte a na koniec do tesciowej tam kuba odwalil scene ze wydarlam sie na niego potem mu przeszlo zjedlismy tam obiad kawka i do donu w domu prsnie kąpanie dzieciakow i juz spią:).Ja padam tak wyglsda kazdy dzien jsk m ma wolne jiech juz do pracy spada:). Flavia mnie moj tez wkurza cały czas jakis netwowy jest nic mu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jak ja ci sie bede snila to prosze nie mow mi bo ja sie noje chorob i smierci:). Ja wierze w takie sny tez czasem mam tak dziwnie kiedys mi sie snilo ze moj tata bardzo chcial gdzies jechac jdchal dodawsl gaz a samochod nie chcial jechsc i nastepnego dnia jechsli gdzies i w polowie drogi w miare nowy samochod im sie rozwalil moim zdaniem to byl znak ze mieli dalej nie jechac. w ogole jak moja babcia umierala w szpitalu to lekarze mowili ze ona nic juz nie kontaktuje i w ogole ale przysiegam ze jak weszlam do niej na sale jakas godzine przed smiercia to jej oczy skierowane byly na mnie nigdy nie zapomne tego spojrzenia. uuu az mi ciarki przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- trio to dla nas i akurat mojej rodziny i m to drugi koniec miasta, jakoś tak się wszyscy osiedlili na Dojlidach,Zaściankach,Zagórkach;) znaczy na zadu..iach :) -Flavia-ja zmieniam pampersa przed każdym karmieniem, bo po karmieniu uleje na przewijaku. srednio co 2h, czasami jak mi marudzi to potrafię zmienić co godzinę, bo myślę,że ma mokro w pupę;) dady- w nich ma wilgotno, a pampki- ma w nich sucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka
flavia,używasz już trójek?Moja malutka waży 5 kg.a ja nadal używam jedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a ja nie widze roznicy, i w pampersach i w dadach ma mokrą pupe bo strasznie dużo sika, po 2h czasem jakby cegła była w środku, taka cięzka od sików ta pielucha, ale na szczescie nie mam z pupka problemow, nie ma zadnych odparzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Mała ma uczulenie na pampersy, t mały :D używamy happy. Ale ostatnio kupilam je drożej niż pampersy, więc chyba się przespaceruję do biedronki po rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jolka a ja uzywam 2 jako nie liczna tutaj jeszcze hehe moja wazyla dwa dni temu 5300 ale nie zauwazylam wielkiej roznicy w 3 wiec zuzyje 2 do konca :) mojaszwagierka uzywa 4 a corka wazy 11kg i jest pulchna wiec nie wiem od czego to zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Dziewczyny, ale macie tempo pisania. Jak nie ma mnie kilka dni to naprawdę trudno nadrobić. Mój synek ma specyficzną przemianę materii. Kupy robi raz na 3-4 dni i to wcale nie takie duże, pampersy po dwóch godzinach prawie wcale nie zasiusiane. Zmieniam co jakieś 3-4 h i ciągle używam jedynek mimo że mały waży już 5 kg, ale naprawdę są na niego dobre. Ma bardzo małą pupcię. Jest na 50 centylu, więc zdrowy. Dwa dni temu miał szczepienie 5w1, a dziś cały dzień był strasznie marudny, ale bez gorączki, prawie wcale nie spał, nie wiem czy to przez szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Synek Arkadiusz, ur. 15.06.2014, waga 3310 g, 55 cm dł. Nomadic i MamoK, niestety mam ten sam problem ze starszą córką. Jest teraz o wiele bardziej marudna, choć staram się jej poświęcać maksimum uwagi, to jednak ona widzi, że teraz tak samo liczą się potrzeby kogoś jeszcze. Jednak tłumaczę to sobie buntem dwulatka, może z tego wyrośnie. Ewinka, ja też często wiążę w kieszonkę i zarówno teraz synek, jak wcześniej córka układała się często krzywo, ale raz na jedną, raz na drugą stronę. Wszyscy jesteśmy w sumie asymetryczni i to może nasza budowa ma na to wpływ, a to bardziej wystające żebro, a to może większa pierś itd i już się wydaje, że krzywo, nie ma się co przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Justi moja jest 75c i udka ma a pampki dobre :) tez dwa dni temu mielismy szczepienie i dxis marudzila bo nie mogla usnac usypiala na pol godz i sire budzila i plakala dzis przez to ze zasnac nie mogla ale dzis rozrabialam mlekp z ciepla woda z termosu a z niego bylo czuc kawe i maz mowi ze to przez to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my na chrzciny dostaliosmy2z pampersa i uzywamy ich.Igorek wazyl w poniedzialek6555g ale pampersy juz ciasne zostalo30szt wiec zuzyjemy.mi rece odpadaja maly piszczy tak dziasla te dokuczaja,nie spal od16i przed chwila zasnal a lulalam go2godz na rekach.wiecie wkurza mnie tesciowa bo powiedziala ze nieumiem opiekowac sie dzieckiem:/masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam 3 z dady ale nie ma dużej różnicy,w 2 kupa zaczęła wychodzić bokiem a teraz ok. Oczekujaca a ona nie widzi ile pracujesz? Nie słuchaj jej jakąś głupia baba z niej naprawdę a myslalm że już będzie ok a jednak kicha . Moja o 4 wstała i chciała gadać mąż szedł na rano i mówił donieść agrr a ona powtarzała,świetną jest calyczas powtarzała zanim:-) Coś się rozregulowala bo w nocy wstaje w cały świat,co noc budzi się o całkowicie różnych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
oczekująca teściowej nigdy nie dogodzisz wiec nie zwracaj na nią uwagi.Ja zauwazulam ze po zwyklych cwiczeniach w czasie zabawy maly lepiej trzyma glowe, jest silniejszy i wczoraj udalo mu sie przewrocic z brzucha na plecy, ale tylko raz i w zlosci to zrobil. Moj robi tak Ałuuuuuuu i ja powtarzam za nim, potem on znowu ałuuuuu i taka rozmowa, tez w nocy mi zaczal sie smiac, ale o 5 wzielam do lozka i spalismy do 7 choc troszke marudzil ale mama wyspana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi super Kubuś:) AJJJ piękne te zdjęcia, a mala jaki pączuszek:)Dziewczyny moj maly w bujaku uwielbia spac ale dluzej siedziec nie chce, marudzi mi, karuzele bardzoo lubi i godzinami moze sie gapic i skakac ale w tym chyba mu sie nudzi, moze jest za malutki? ale bede miec do karmienia, bo planuje juz pod koniec 4 miesiąca coś mu dać innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
tesciowa nigdy sie niezmieni to byly pozory tylko:/kasia moj maly ma stala pore o22.30idzie spac a o3.30wstaje zje gada i spi spal do8.moj to czasami zawola mam jak cieszy sie ze z nim jestem,wola na aluu a jak smieje sie fajnie.mojego klade3dzien na brzuch i widac roznice.wasze dzieci maja splaszczona glowe z tylu?moj ma bo niechce na boku lezec wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj ma boczek splaszczony bo tylko tak lezy, walki nic nie daja bo jest za silny, wszystko wypycha, rozkopuje, mysle ze sie to wyrowna jak zacznie dziecko siadac i wiecej sie kulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
No moja mala ma juz ponad 6 kg. Dziewzyny ja mimo brania tabletek dostalam okres a raczej mocnego plamienia. Czytaam ze tak moze sie dziac przy 1 opakowaniu. Wrrrrr brzuch boli a mala dzis daje popalic. My uzywamy 3 z pampersa bo 2 male a rqczej strasznie obcisle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja po kapaniu zasypiala dopiero o 22 i spala do3i potem do 6. Teraz codziennie ma nowe pory od tygodnia się zmieniła od przyjazdu szwagierki dokładnie była dwa dni i mała zaczęła wariowac. No nic może jej przejdzie i w końcu będzie jak ostatnio będę czekać:-) Moja całą noc ma jeden pampers i nie jest jakoś bardzo mokry. W dzień różnie czasem jeden po drugim robi kupy a czasem jak sika tylko to na 3 godz spokojnie. Powiem wam że jak widzę jak szwagierka wychowala syna,to wiem że nie popełnie takich błędów,niech mi go zostawi na tydzień to mu zrobię surowych rodziców:-) ma 6 lat a dorosłych bije,my z mężem sobie nie pozwalamy na takie coś to nas się bardziej słucha niż rodziców. To zdecydowanie ich wina. A najlepszą teściowa ostatnio mąż mówi do niego że jak taki będzie to w szkole go dzieci nie będą lubić bo nikt nie lubi cwaniaków itd a teściowa odnos się do niego z szacunkiem to mówiące jej że mały do nikogo nie ma szacunku to się obrazila na mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój też ma ciutke spłaszczoną główkę z tyłu, nie widac mocno ale ja czuje rękę, nic na to nie poradzimy, główka jest miękka. ja układam teraz na bokach pieluch używamy rozm 3 są w sam raz. i moim zdaneim jest duża róznica miedzy 2 a 3, 3 są sporo dłuższe. ja mojego kłade o 8 i budzi się o 2 na karmienie, pozniej obudził się po 5 zjadł i jeszcze spalismy do 7.30 mój się dopomina więcej jedzenia robiłam 120ml i zjadał wszystko i plakał, więc robie 150ml nie zawsze zjada wszystko ale czasem tak. kasia u mnie to samo jak gdzies pojedziemy albo ktos jest u nas to mały pózniej nie do poznania, wariuje marudzi, 3 dni tak robi, az w nocy placze przez sen tak przezywa ja w dady tez całą noc nie zmieniałam, w pampersach zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Czesc dziewczyny :) moja tesciowa jakby była trochę zazdrosna o moja mamę bo częściej do Niej jeżdżę ale to zrozumiale ze czuje sie swobodniej w moim domu rodzinnym. A Kuba to różnie śpi ale wieczory ma tzw ustawione bo wie ze spacer, wanna , amku amku i kilku :) w nocy wstaje różnie zauwazylam ze jak jeździmy to dłużej śpi a jak w domku to śpi 5 h :) My jeszcze uzywamy 2 pampers i mamy jeszcze dwa opakowania pampers i dady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie ma glowki splaszczonej kladziemy ja z meEm na przemian raz jedna strona raz druga i na plasko kolo glowki zwijamy pieluszki raz z jednej raz zdrugiej strony przez to mala sie nie prEkreca a i szybciej z poelusKa zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×