Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny moja Lenka wczoraj skonczyła 6 tygodni,piła 90ml od wczoraj po wypiciu jakby była jeszcze głodna i dzisiaj tez, od kiedy wasze dzieciaczki piły 120ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej u mnie mały od kilku dni wariuje, zjada z dwóch piersi a pózniej mi chlusta aż na podłogę tak z pół szklanki może wyleje:( nie wiem co robić, już wyjmuję cyca ,ale też płacze - mam jeszcze ok.30 szt.dady dwójek i tyle samo pampersów -rozm.2. kończę i zaczynam trójki- bo mam 4 wielkie paki dady - ja uważam,że skoro koło nóżek wychodzi kupa, znaczy że za duży pampers w tym miejscu, u mnie mały ma dość chude nogi i normalnie szpary widać czasami koło nóżek od pieluchy, no i niestety często kupa wychodzi.Mały jest długi i w jedynkach kupa wychodziła na plecy.Co nie zmienia faktu,że i w dwójkach to samo się dzieje;) zależy czy siedzi w bujaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
gosc mój miał własnie 6tyg jak zacząl zjadac 120ml Krystian też ma długie i chude nożki, ogólnie te jego nogi to śmieszne takie długasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak przestawałyscie karmic piersia jak zasuszałyscie pokarm, jakies tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
u mnie sam zniknął bardzo szybko. Moj 120 zaczął pić jakoś od6 tygodnia też, teraz już czasem pije 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a ma 9 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia to twoj duzo je.moj je po60-90 bo jak wiecej to ulewa i tak co2godz ale prawidlowo przybiera.mi okres po ciazy sie rozregulowal i trwa krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Kurde pisałam może później doda mój post. My używamy 3 mam jeszcze 2 paki i chyba 4 kupie mój jest grubasek wiec musi mieć większe mam sąsiadke co urodziła 30 maja to mój przy jej to wielkolud. Ona 33 ulewa bo się objada mój leje czasem aż plusk na podłogę ale przybiera wiec ok Kubuś tez ulewał tak :). Postaram się wysłać nowe zdjęcia i w poniedziałek wyślę mój pierscionek:) jak odbiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wlasnie urzadza sobie drzemke, ja wyprasowalam sobie wstawilam pranie kolejne, odkurzylam pomylam podlogi teraz siedze przy kawce. Strasznie mnie brzuch boli od tego plamienia. az takie klucia czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- też myślę,że za dużo je, no kurde z 2 piersi i piszczy więcej, mm kiedyś już 2 razy dałam po 60ml i też ulał, on nie zna umiaru i to mnie martwi, oprócz tego on płacze, bo widzi co się stało, może czuje mój niepokój,że tyle ulewa:( smutno mi jak widzę,że broda,rączka, noga i ubranko zarzygane, ja i podłoga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mam nadziei że jak pojadą do wróci do siebie a do poniedziałku będą. 33ona nam właśnie w 2 kupa wychodziła ale ma dość takie uda,a teraz spokój mam z kupa. Moja właśnie zjadła 50ml mm bo ją swojego luźniej miałam co dać bi niedawno wrabala z dwóch cycow. Widzę zw jest mądrzejsza z dnia na dzień ale silowo nic nowego. Ja dziś sprzątałam pokój lazienke drugi pokój jutro kuchnia salatki mycie podłóg jeszcze na zakupy i do spowiedzi mam dziś dość lezymy i mam nadzieję że mała zaraz usnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wysylam fotki na poczte z dzisiejszego spacerku za 2dni Milusia konczy juz 2 mc :D jednak z tym smoczkiem zmienionym bez porownania w kilka miniu zjada 130 ... ale dzieciaka męczylam ludzie tyle ze za szybko je to pozniej marudzi troche i czkawka i ulewanie wiec staram sie robic jej pzerwy ale ona soie denerwuje i placze wtedy ale juz sie uczy ze musi wolniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik ja tez musze zmienic smoczek w butelce bo maly za szybko pije az sie dlawi:/ucze go smoczka ssac i jedynie przed spaniem ssie.moj za4dni bedzie mial3miesiace i coraz madrzejszy.sily tez ma wiecej dzis trzymal z minute glowe na brzuchu.jutro jader kupic mu jakas czapeczke bo wyrusl juz ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
oczekujaca u mnie byl troche inny problem bo ja zmienilam na szybszy na taki od 3mc bo z tamtego sie meczyla biedna jadla ok 20minut i nie zjadala wszsystkiego i zasypiala ze zmeczenia a teraz szybko je moze nawet troche za szybko ale uczy sie :) oczekujaca daj dane do tabelki i fotke wyslij bo kazda juz ciekawa ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej asik- to co powiesz na mojego syna- on 60ml sztucznego jakieś 2 tyg. temu w 10 sekund zrobi, max 15 sekund- bierze duże hałsty.Moja mama już kilka razy mówiła-że nie widziała czegoś takiego u dzieci.Przy piersi już nawet 6 min. nie siedzi.Nic dobrego z tego nie ma, bo ulewa i się krztusi:( jak się urodził w szpitalu dokarmiałam, to widziałam jak dzieci jedzą- czyli normalnie kilka minut albo i kilkadziesiąt, a u mnie- nie zdążę podać on już zjadł i zaraz ulewanie:( też robię mu przerwy, noszę,odbekuję, ale on wogóle się nie nauczył niczego:( -jakbym nie widziała, to bym nie uwierzyła,no ale mam takie dziecko:) Będzie wysoki po nas, bo długie nogi ma, dobrze,że nie trzeba będzie się garbić do rączki na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Potrzebuję waszej pomocy. Tydzień temu byłam u gina, mały był pod opieką mojej mamy. Niestety obudził się im i podali mu mm(Enfamill). Od tamtej pory mamy problem z kupą. Dodam że Bartuś był i jest cały czas uśmiechnięty i rozgadany, nie płacze, nie zanosi się. Przez kilka dni podawałam mu Infacol, ale puszczał tylko bączki. Dopiero moja mama wsadziła mu termometr, kupa poszła. Dwa dni temu znów musiałyśmy to powtórzyć. Już nie jadł mm, nie wiem jak mu to uregulować. Wszyscy mi doradzają abym podała mu łyżeczkę soku z jabłka. Ale może macie już jakiś sposób aby załatwiało się dzieciątko samo????????????? Proszę pomóżcie nie chcę aby się bartuś męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Sisilka dziecko moze kupy nie robic tydzien do 10 dni nawet i to nirmalne to nie od mleka tylko jego przewod pok dojrzewa juz i dlatego tak ::) nue wsadzaj termometru jesli nie marudzi i idchodza gaxy bo pozniej xa kazda kupa bedziesz musiala wkladac :) moja robi co 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
sisilka skoro jest wesoly to po co go zmuszac do kupy? widocznie wszystko trawi, jesli teraz ciagle jest na piersi to nie widze problemu, watpie ze jedna butelka mm zatrzymałaby kupe, jesli juz to daj sie napic cieplej wody.33ona bylas z nim u pediatry? to nie jest normalne ze tak pije i chlusta, a jaki rozmiar smoczka? jak najmniejszy to dziwne, ze tak szybko umie wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ulewaniem to może nic takiego Agatka mój Kuba i Michał jedzą znaczy Kuba jadł cacka pod korek i Kuba ulewa i Michał ulewa i nic im nie jest więc ona 33 popytaj pediatra oczywiście ale sądzę że wszystko ok jak ktoś tego nie zna to przestrasza się jak Michał uleje ja to znam wiec dla mnie norma Kuba juz marchewkę jadł i ulewał. MÓJ dziś kończy 3 Mc wrzucę potem zdjęcia a teraz idę obejrzeć milenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata-tak, nawet widziała jak karmię pediatra,co do domu przychodzi-nie mylić z położną, bo wezwałam jak miał 2 tyg. Położna mówiła, że to "żarłoczek" lub inna,że"wampir".Mi pokarm szybko wypływa, a on tak lubi, grymasi, ba wrzeszczy jak musi ciągnąć te mleko gęste i czasami go odbekuję,ale częściej podaję drugą pierś:) - butelka CANPOL do 3 miesiąca życia - on chyba już taki będzie czy co?takie aż hausty bierze i prawie nie oddycha przy tym, nie odpoczywa, to odrywam go od cyca -pózniej ryk i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Asik Milenka to taka mała dama elegancka chyba jak mama:-). Oczekująca wyślij nowe foty igorkai swoja:-), plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam butelke canpol a smoczek lateksowy,stożkowy.Nie sprawdziła sie u mnie butelka dr.Brown ani Avent-wywaliłam niepotrzebnie kasę:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Milenka jest słodka...:) i chyba dość długa? 33 ona mysle, ze mu to minie w koncu, taka widocznie jego uroda skoro pediatra twierdzi, ze ok:) moj dzis maruda taka, nie umie usnac, pije 60 ml mleka i zasypia, potem zaraz glodny znowu i ryczy.Dobrze, ze wykorzystalam rano moment i ogernełam chate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dzięki dziewczyny. Co do termometru to dzwoniłam do lekarza bartusia i on mi kazał tak zrobić. A zrobiłam to z mamą bo mi się ręce trzęsły. Jeszcze raz dziękuję uspokoiłyście mnie :) teraz karmienie :) a potem godzinka dla mnie bo potem spodziewam się gości. Siostra m ze swoim chłopakiem. Asik czy mogę coś brać bo spuchłam od zęba mądrości i przyznaję jest coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata no dluga baba z niej nie po mnie na pewno hehe co do wlosów Adasia sa urocze tak sie tylko zastanawiam jakie one beda jak jeszcze urosna haha :) Mamokubusia taka dama jak .. nawet ubrac ja ciezko nie lubi sie zaraz krzyk podnosi jak juz jej nie podpasuje ogolnie niedotykalska szyje jej myje w dzien bo załażą tam paprochy to tez cudem zeby nie krzyczala a tedraz oczko jej ropieje ma krople i trzeba przemywac to potrafi tak sie rozwyc ze szok , a przeciez maz codziennie po kapieli myje jje oczy i jest ok nie wiem moze ona nie jest przyzywczajona ze ja to robie :) I bedziemy miec zabieg na wędzidełko w pn mam sie umowic w szpitalu zabieg w znieczuleniu miesjcowym szybko rachu ciachu i prywatnie ide na echo i wizyte do kardiologa nie bede do wrzesnia czekac bo osiewieje .. ps Kubus rozkoszny duzy silny pieknie trzyma glowke :) Jola ja ci polecalam Tommee Tippee jest tak powolna ta butla ze widzisz moja mala nie dala rady ssac z niej prawie tak sie meczyla heh Tobie 33ona tez polecam tą butelke :) i jest taka okrągla jakby jak piers to nie powinnien sie oduczyc piersi po niej Sisilka no niestety paracetamol ;/ nic wiecej ja tez mam problem z 8mkami rosna mi od gimnazjum i mialam pousuwac ale sie balam , plucz szałwią oklad zimny na policzek i nic wiecej patrz czy ropa sie nie zbiera :) kupuje dzis tą lustrzanke postanowilam trudno moje skąpstwo musi to przezyc ;p a po 16 tez mamy gosci sioistra mojego tatty przyjechala w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak karmiłam Kubę miałam bóle głowy jak migrena nawet wymiotami i zdarzało się ze miałam te z aurą i jak przestałam karmić w tym samym czasie wróciłam do pracy i się śmieliśmy że wzięłam się za robotę to przeszło a to teraz jak karmie Michała wróciło wczoraj i dziś zaburzenia wzroku taka migaczaca linia i za chwilę po kilkunastu minutach ustępuje ale na maksa boli głowa kurde jak będzie się często powtarzało pomyślę nad mm. Asik mój to wszystko da sobie zrobić jak wyspany gile fridą przebierać pazurki wczorajszy sto można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pytałam o zasuszenie pojkarmu, mówicie że sam się zasuszy ale trzeba trochę ściągać mleko bo mi samo wypływa na koszulki, wiem tez że jesli sie ściąga to dalej będzie sie produkowac tak? a jesli nie sciagac to nie porobia sie guzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×