Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość guziczekgg
Ja mierzylam od kosci biodrowej do kosci biodrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wy juz macie kreske na brzuchu?ja niemam.brodawki i sutki mam ciemne i duze.alez mi dzien szybko zlecial.oczywiscie tesciowa daje sie we znaki ale odpowiadam sie do niej tak jak ona.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
hej, ja nie mam tej ciemnej kreski i nie wiem czy sie pojawi. Oczekująca jestesmy juz w 17 tc. Zazdroszcze Ci, ze czujesz ruchy. :) Ja jeszcze nic. W przyszlym tyg ide na pasemka bo wlosy mam tragiczne. U mnie samopoczucie bez zmian tzn. zadnych objawów ciąży . Niedługo swięta , nowy rok i zleci nam do maja, czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale nie każdej się ta kreska pojawi. u mnie nie najgorzej tylko mam tak jakby bulgotania w brzuchu dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny ja chyba nie będę mogła brać witamin bo wczoraj wziełam na wieczór (falvit mama) żeby iść spać bo słyszałam że może być niedobrze i miałam niezłe rewolucje zwrotne :/ dziś po śniadaniu wziełam jeszcze raz ale inne prenetal jakiś zobaczymy... ale jak znowu zwróce to chyba nie będę ich brać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja mam tą kreske, ale slabą, co do witamin, akurat te mogą Ci nie służyć. Pamiętam jak bylam jeszcze u ginekologa na nfz to byla dziewczyna, ktora strasznie wymiotowała po witaminach, ktore przepisal lekarz i kosztowaly ponad 50zł... witaminy to witaminy, bez przesady a dzidziusiowi najlepiej służy to, co mama zje i tak, oczywiście jak je rozsądnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no właśnie będę próbowała zmienić ale głupia wzięłam takie wielkie obakowanie 90 tabletek za ponad 60zł i co mam z nimi zrobić :/ sporobuje je brać dzis wzięłam w trakcie porządnego śniadania już ok poł godziny temu i narazie troszkę mi niedobrze tylko zobacze co będzie dalej może się 'przyjmą' ja mam w ogóle wrażenie że mi brzuch z dnia na dzień robi się większy :D dziś jest chyba 2cm większy niż wczoraj! masakra;) aha i nie jestem pewna ale chyba wczoaj jak szłam spać to poczułam takie delikatne smyrnięcie kilka razy po prawej stronie (tam dzidziuś ma głowę) czyżby to były ruchy? ;) nie chcę się nakręcać poczekam jak się będzie to coś powtarzać to chyba będzie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej:) Prenatal to własnie ja biorę od początku ciazy, gin mi zalecił i nie jest mi po nim niedobrze, czuje się normalnie. kosztuje 50zł opakowanie 90 tabletek. Tej linii na brzuchu o ktorej piszcie to jeszcze nie mam. A brzuch sobie zmierzyłam z ciekawości tak jak pisałyście i mam 33-34cm ale takie mierzenie jest niewiarygodne lepiej sobie zmierzyc obwód. U mnie obwóch brzucha pod pępkiem 86cm, przed ciązą 80cm (chodzi o brzuch, nie mylic z talią:D) Strasznie nisko mam brzuch szczerze to kończy mi się razem z gumką od spodni:D I tylko taka piłeczka wystająca, ale spora. Czy wy macie dalej zaparcia i wzdęcia? ja dalej mam. szczególnie wczoraj mnie męczyło. My jutro zaczynamy 16tc, ale tez czas leci, zbliżamy się do półmetka ciązy. chciałabym juz poczuc ruchy, moze juz niedługo:) w następny poniedziałek mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no to widzę że przepłaciłam :/ ale ja mam do tego talent :) ja nie miałam problemów z zaparciami i nie mam nadal oby tak już zostało... przyjęła się dzis ta tabletka więc mam nadzieje że będę mogła je brac nadal :) to jest chyba prawda że teraz wchodzimy w taki czas pełny energii ja tak mam od paru dni wszystko mi się chce (wczoraj ulepiłam sama piewszy raz pierogi ok 80sztuk! mąż był dumny bardzo ;) ) dziś też mam dobry dzień, mam nadzieje że uWas jest tak samo mamusie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny a gadacie do swoich brzuszków? :D ja czasami ale mało, mam nadzieję że się rozkręcę jak juz będę czuła ruchy... podobno tak się buduje więź z dzieckiem jeszcze w brzuchu ;) narazie ciągle się macam po nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore pregna plus i dobrze sie czuje gorzej bylo jak bralam femibion1ja mam coraz ciezsze noce.wczoraj zasnelam o24 a od3niespalam bo mdlilo mnie o4 wymiotowalam i tak na zmiane do6rano dopiero zasnelam ale tesciowej krzyki daly mi spac godzine.wczoraj maz tak sie z nia klocil i powiedzial ze sie oddzielamy ale zobacze co wyjdzie.obiecal mi ze jutro kupi mi sztucce ktore mi sie podobaja a w przyszlym tygodniu pojedziemy na gielde z ciuchami i kupie buty moze babki jakies.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oczekująca oby dotrzymał słowa! jeśli jest taka sytuacja to przekonuj go do tego, życze Ci żeby w końcu się udało i żebys miala spokój... kurcze to bardzo Cie męczą te wymioty to jakoś już za późno na takie rewelacje chyba może zapytaj lekarza? żebyś się nie odwodniła! a o to niestety nie trudno pij dużo wody... biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja czasami mowie ,wczoraj malenstwo wieczorem sie ruszalo:)takie pukanie i plywanie czulam.wiecie co ja mam tak dosyc twsciowej ze juz niewytrzymuje.mieli dolozyc sie do centralnego montazu bo my kupilismy co potrzebne a teraz okazuje sie ze niedoloza sie.wczoraj mialam sprzatanie miesa bo byl masaz i tesciowej malo nieroznieslo ze to ja wszystko sprzatalam a ona niemiala nic do powiedzenia,wczoraj tak przesadzila ze slowem sie nieodezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że teściowa to temat rzeka.Moja na szczęscię mieszka 200 km ode mnie.I rozmawiamy przez skapa i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Współczuje teściowej, nie zdecydowałabym się na mieszkanie z nią, pewnie jak się dziecko urodzi to już w ogóle będzie jazda.Ja pewnie póżno poczuje ruchy bo mój maluch jest malo *****iwy, na usg sie rusza, ale szału nie ma, raczej rączkami macha, a wszystkie piszą, że dzieci tak skaczą i fikołki robią...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od witamin boli zoladek zawsze tak mialam wiec chyba nie dam rady ich brac dzis bylam na stopniu czystosci bi mialam nieliczne bakt w moczu a gin dmucha na zimne i polozna robiaca badanie macnela mi brzuch i mowi o juz ok 20 tyg ja sie smieje ze jutro 14bedzie od piczatku mam duza macice w ciazy przez ci balam sie ze bliznuaki ale polozna mowi ze to dibrze bo dzuecko ma duzo miejsca i moze duze urosnac :) oczekujaca mnie tez jeszcze mdli ciekawe jaka bedzie plec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój lekarz nie kawał mi brać jeszcze witamin.Zobaczymy co powie za tydzień na wizycie.Zrobiłam we wtorek badania i powiem wam,że się boję wyników.Nie wiem czemu.Niby dobrze się czuje .Miałam aż dziewięć badań do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktora to lepila pierogi bo nie moge znalezc ja kocham pierogi ale nie robie moze jakis dobry przepisik na ciasto i farsze ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
też uwielbiam, szczególnie ruskie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ruskie :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja nie lubie ruskich, za to uwielbiam pieczone pierogi z grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam duza macice i dzidzius pewnie bedzie duzy.moj na usg to w roznycch pozycjach sie pokazywal,klaskal rtaczkami i nozkami;) jeszcze tydzien i wizyta,i uslysze sewrduszko i niebawem pol ciazy zleci.ja uwielbiam pierogi ruskie moze zrobie w piatek to zawioze troche tacie bo sam w domu teraz.dzis moj dzidzius *****iwy nmawet w dzien sie ruszal duzo:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca to w którym jestes tyg że już czujesz ruchy.? Ja jutro zaczynam 16 i juz nie mogę się doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde oczekujaca ja drobna mala boje sie zeby dzidzia za duza nie byla . Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja jestem drobna,chuda.Dwa porody siłami natury .Pierwszy syn 4300 i 55 cm ,drugi 3780 i 57 cm.A jakoś dałam radę i nie było tak źle.Zobaczymy jak teraz będzie.Wydaje mi się ,że dzidzia będzie najdrobiejsza i najmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja jestem w 17tygodniu i czuje ruchy,pierwsze myslalam ze to cos zlego a teraz wiem ze to ruchy.mi lekarz mowil ze bedzie wieksze i ze macica jest juz do polowy dlogosci do pepka ale to na ostatniej wizycie.zobaczymy jak teraz bedzie dowiem sie za tydzien i mysle ze przed swietami zrobi mi usg poprosze go o to,bo dawno mialam robione w 13tygodniu bylo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lacerta a bylas nacinana?dlugie mialas porody?moja mama mowila ze ona porody miala szybkie ale dlugo bole miala.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca pierwszy mam wpisane w książeczce u Marcina ,że 8 godzin a drugi że 16.A w rzeczywistośc***owinnam miała mieć wpisane na odwrót,bo drugi był krótszy i lżejszy.Mniej bolesny.Tak przy obydwóch byłam nacinana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×