Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny sama do siebie gadam :( idę zrobić melisę z lipą bo ostatnio jakoś zwykła herbata mi nie wchodzi tylko takie ziołowe... czekam aż się ktoś odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitka ja mdlosci mam codziennie rano i zdarzaja sie wymioty a jutro zaczynam17tydzien:)brzuchatka a twoj lekarz niedaje ci zdjec z usg?moj mi daje po4lub5 w roznych pozycjach i tam wszystko pisze.wogole gadalam z kol i mowila ze ona ruchy zaczela czuc w 18tc a jest bardzo chuda wiec to chyba zadny wyznacznik jest.ja bym tak chciala zobaczyc dzidzie i wiedziec czy wszystko ok a tu jeszcze tyle czasu;/ oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitka ja mdlosci mam codziennie rano i zdarzaja sie wymioty a jutro zaczynam17tydzien:)brzuchatka a twoj lekarz niedaje ci zdjec z usg?moj mi daje po4lub5 w roznych pozycjach i tam wszystko pisze.wogole gadalam z kol i mowila ze ona ruchy zaczela czuc w 18tc a jest bardzo chuda wiec to chyba zadny wyznacznik jest.ja bym tak chciala zobaczyc dzidzie i wiedziec czy wszystko ok a tu jeszcze tyle czasu;/ oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
tak daje mi zdjęcia ale to mi ał tak jakby bez pomiaru i tych danych nie ma :( no nic poczekam do natępnej wizyty może sobie zrobię liste o co zapytać ;) wydaje mi się żę powiedział że waży ok 100g? już nic nie pamiętam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja tez tak mam ze tyle mam pytan a pozniej kilka wyleci z glowy.bedziecie malowac wlosy na swieta?ja pomaluje ale jakas szamponetka bo tak lekarz mowil.ciekawe ile moje wazy i ile ma cm ale musze wytrzymac jeszcze ten tydzien i nastepny.oczekujaca.brzuchatka a kiedy mialas ostatnia@?moze twoj dzidzius jest wiekszy i dlatego zmienila ci sie data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
25 sierpnia była ostatnia @ ostatnio z prenatalnych wyszko 01 czerwca więc to tylko 1 dzień różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
tzn 2 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja mialam23ostatnia@ i pierwsze byl termin na1czerwca a ostatnio na27maja wiec zobaczymy jak wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hehe no widzisz to się pewnie jeszcze nie raz zmieni :) moze razem urodzimy :D jeszcze z gość85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny a Wy jeszze wchodzicie w swoje normalne ciuchy? chodzi mi o spodnie bo ja jeszcze tak, ale w niektóre dzinsy już ciężko się wbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja wchodze narazie we wszystkie spodnie, wczoraj się ważyłam to jest 2 kg na plus, ale moj lekarz karze się warzyć na czczo, ja rano jestem plaska, a wieczorem mam brzuszek, dzis bylam u koleżanek i mówią, że nie widać nic, maly brzuszek mam, ale dupa mi chyba urosla, ha ha ha :p mój chłop tak coś napomknął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wchodze w dzinsy z przed ciazy tylko zapinam na 1guzik wtedy mnie niegniota.kupilam dzis nowe ciazowe i bede w nich chodzic.mi tez poszlo troche w nogi masakra .ale po ciazyu biore sie za siebie bo przez2lata przytylam8kg i teraz chce po ciazy schudnac bede cwiczyc przy dziecku:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja po domu chodze w leginsach bo mnie włąsnie nie gniotą w brzuch, lubie luz teraz, najchętniej bym chodzila na golasa :p, bo cycki też mnie bolą ciągle, a czasem rwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mi chyba dupa też trochę urosła :) ale cycki właśnie nie za bardzo... są trochę nabrzmiałe ale żeby się powiększyły to nie i mąż awiedziony ;) bolą najbardziej rano a tak to grodawki przy dotyku tak to nie dokuczają mi zbytnio. myślałam że będę mieć cyce jak donice (bo jestem raczej płaska) a tu dupa ;) nie wiem czym ja te dziecko będę karmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja też nie mam cycków za bardzo, ale zaczeły coś rosnąć nie powiem, są większe, wszyscy się smieją, że z tych moich cycków nawet mleka do kawy nie będzie, ale zobaczą! moje kuzynki też małe piersi a rok ponad karmiły i miały mleko, a nie jedna cycolina ani kropelki, tak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no właśnie to nie jesr reguła może jeszcze nie czas na wielkie cyce, czasem po porodzie dopiero robią się większe... a ćwiczycie cos? bo mi lekarz kazał się poruszać trochę ale nie mam pomysłu mąż kupił mi piłkę do ćwiczen jakieś spacery może dłuższe ale np basen odpada bo nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz w poszedniej ciąży robił mi tylko trzy razy usg.A w pierwszej ciąży miałam usg co wizytę.Także to chyba zależy od lekarza.Ja już w domu chodzę w spodniach ciążowych.Bo zostały mi tylko jedne spodnie,w które wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cyce mam duze bo kupilam miesiac temu stanik i za maly jest ale wolalabym miec mniejsze w staniku zle mi chodzic bo zebra bola.a brodawki bola przy dotyku.co do cwiczen ja tez mam tak pilke ale jakos niekorzystam probowalam rowerkiem dzisiaj ale boli brzuch jednak i dupa.moj maz sie cieszy z duzych cycow a ja nie bo kregoslup tez boli niestety:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze mieszczę w spodnie, rano to są wręcz za duże, a na wieczór cisną, ale to chyba normalne: o ciążowych pomyśle po badaniach i chyba do koleżanki zadzwonię i do kuzynki bo one na pewno coś tam mają z ciuchów, u mnie ogólnie dziewczyny się wymieniają i ciążowymi ciuchami i jakimiś ubrankami dla maluchów. a piersi też mi jeszcze nie urosły tylko trochę bolą ale da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziec**** usg nie musza rodzic sie zaraz chore,ale skutki uboczne moga wystapic pod kilkoma postaciami i pokilkunastu latach. Warto poczytac o skutkach ubocznych naduzywania usg A tak na marginesie, w ostatnich latach coraz wiecej rodzi sie chorych dzieci i jakos czeste wykonywanie usg tu w niczym nie pomaga. Czyli wlasciwie po co tak czesto je wykonywac,jezeli nie ma potzrby i wskazan od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata udaj sie jak najszybciej do lekarza,takie mocne bole glowy w ciazy sa niebezpieczne i lepiej to sprawdzic. Jezeli chodzi o usg,to osobiscie u siebie nie naduzywam,ale pacjentkom czesto robi sie poprostu na ich samo zyczenie gdyz odmawiajc lekarz jest zle odbierany,a zalecajacy czeste badania zachwalany jako najlepszy.Wiem to z wlasnego zawodowego doswiadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 20.54 rzeczywiscie usg wykryje niedoskonalosci lub wady ale ich nie usunie.czesto wykonywane w niczym nie pomoze,to tylko zaspokojenie ciekawosci matek,ktore chca zobaczyc jak najczesciej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny boli ktoras brzuch wieczorami?mnie dzis boli wzielam nospe i nic :(boje sie strasznie.bol jest kilkusekundowy co jakis czas i wystepuje pod pepkiem bardziej z lewej strony.jak myslicie co to moze byc?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Oczekujaca- nie popadaj w panikę :) Ja dziennie biorę 6 tabletek magnezu, 4 luteiny, 3 albo 2 nospy i nie popadam w paranoję. Nie ma co sie nakrecac, bo to jest najgorsze. Bole brzucha mam codziennie.. Nawet po nospie. Ratuje mnie tylko pozytywne myślenie i nauka. Im mniej czasu tym spokojniejsze myśli. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Zapomniałam dodać, ze mam straszne bole krzyża i skurcze lydek. W szpitalu lekarz stwierdził, ze mam jak najmniej chodzić, w ogóle nie dźwigać i jak najmniej siedzieć zeby nie uciskac na macice.. Mimo tych wszystkich przeciwności cieszę sie, ze mam pod serduszkiem tak mała istotke i zrobię dla niej wszystko chociaż juz brakuje mi sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem prawie deska :( W pierwszej ciąży piersi eksplodowały mi dopiero na kilka dni po porodzie, o 2 rozmiary. Karmiłam rok, po pół roku były o rozmiar większe niż przed porodem, a po roku, jak odstawiłam, to wróciły do standardowego rozmiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety się zmagam z bólami krzyża... Dziś byłam na usg prenatalnym i się zaczęło... Z dzieckiem wszystko ok, ale okazało się, że ciąża jest starsza o około 5 dni niż wg terminu @ i dziecko już ułożyło się w sposób charakterystyczny dla okresu od 14-15 tygodnia, przez co takie dokładne usg jest utrudnione. Lekarz musiał bardzo mocno uciskać mój brzuch sondą i momentami to strasznie bolało i kuło, ale nie dało się inaczej zrobić pomiarów... Po badaniu, jak wróciłam do domu, nie byłam w stanie nic przełknąć, ale zmusiłam się na kilka rzodkiewek no i zaczęły się niezłe wymioty przez cały dzień... Nic już nie zjadłam aż do wieczora, parę mrożonych truskawek bo wydawały mi się najbardziej możliwe do przełknięcia, oczywiście też w całości zwrócone po skosztowaniu... Jestem w 14tym tygodniu i to mój pierwszy dzień z wymiotami... Czy to możliwe, że dopiero teraz się pojawiły? Zaczynam się niepokoić, że to badanie mogło mieć jakiś wpływ na to. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca co mowia lekarza?ile zostajesz w szpitalu?ja niestety znowu mam mdlosci i wymioty bola mnie strasznie zoladek i zebra:/brzuch jak narazie nieboli .oczekujaca23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Byłam wczoraj na usg. Wszystko jest ok. Maleństwo ma już 115 g. W pomiarach ciąża wyszła od 13w5d do 15w5d. Uśrednione 14w4d termin zbliżony do tego z @ bo tam jest 3.06 a tu wyszło 5.06. Może tym razem nie urodze po terminie. Poprzednie były wywoływane. Doktorka śmiała się że będzie uzdolnione muzykalnie bo grał na nosie. Nawet na zdjęciu to wyszło. Super to wygląda. Asiula84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×