Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość brzuchatka na czerwiec
dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Brzuchatka Wszystkiego Najlepszego!!! Oczekujaca wiec my za 3 dni zaczynamy 18tc wiec wchodzimy w 5 miesiac. Ależ ten czas zasuwa. Ide dziewczyny zaraz do fryzjera na balejaz. Wiem, że nie wszystkim sie to podoba i bedzie fala krytyki ale jakos to zniose. Nie bylam u fryzjera od pol roku koncowki to mam takie ze szkoda gadac. Brzuchatka w ktorym ty jestes tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziękuję pięknie :) my dziś mamy dokładnie 16t4d więc tez za 3 dni zacznę piąty miesiąc ;) aha a następną wizytę też mam 30.12 :) a co do fryzjera to ja ide się farbować 23 grudnia :P i dobrze mi z tym :D chcę być fajną ciężarówką :) a że mam swoje włosy blond a farbuje na ciemny brąz to nie mogę sobie pozwolić na wielki odrost ;) ale moja fryzjerka ma jakieś łagodne farby ona mówi że to jak odżywki więc się nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja tez uważam, że jezeli farba jest bezpieczna to nie ma co siac paniki. Tez chce byc fajna, zadbana mama :) Na kiedy masz termin porodu ? Ja mam na 29 maja i aktualnie jestem w 16t5d czy jakos tak. Od poczatku mam problem z okresleniem tygodni i miesiecy :) Brzuchatka ja tez mialam miesiac temu urodziny i tak sobie myslalam ,ze szkrab jest w brzuchu a w nastepne juz z nami . Tym bardziej,ze z tygodnia na tydzien coraz szybciej leci. Nie moge sie doczekac az poczuje ruchy , bede wtedy spokojniejsza ,ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no to by się zgadzało bo mi termin na ost usg wyszedł na 30.05. :) ale oś czuję że wurodzę w czerwu jednak.... ja tez każdego dnia 'wypatruję' ruchów, tak bardzo chciałabym już je poczuć, bo teraz czasem sie zastanawiam czy ja w ogóle jestem w ciąży czy mi się to śni nie czuję tego czasami jakoś :( a tak jakieś małe kopniaczki by mnie utwierdzały w przekonaniu że wysztko w porządku :) jeszcze troche cierpliwości nam trzeba... może do końca roku już coś poczujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Moja koleżanka miała termin porodu jak my i poczuła ruchy na początku stycznia. Nie cały miesiąc i my poczujemy :) Mnie brzuch urósł poza tym nie czuje, że jestem w ciąży. Wszelkie dolegliwości mnie ominęły. Lece do fryzjera. Odezwę się jak wrócę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka wszystkiego najlepszego:)ja dzis znowu wymiotowalam masakra:/co drugi dzien wychodzi.co do malowania wlosow tez mam jasne a maluje na ciemno a mi wlosy szybko rosna ostatni raz malowalam w lipcu a teraz w niedziele pomaluje:)robia sie wam rozstepy?mi zrobily sie dwa ale nie na brzuchu tylko nad biodrem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
brzuchatka, sto lat, spełnienia wszystkim marzen :) ja nie mam rozstępów, cycki mam coraz większe i mnie strasznie bolą, ruchów nie czuje, mam nadzieje, ze wkoncu poczuje, 8 stycznia mam polowkowe prenatalne, jak to leci, masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziękuję Wam bardzo dziewczyny :* mam nadzieję, że ten dzień będzie tak miły jak poranek :) ja rozstępów też chyba narazie nie mam chociaż szczeze to nie smaruję sie codziennie :/ leń jestem chyba i tyle... zastanawiacie się juz co trzeba kupić do wyprawki? ja chyba po nowym roku zaczne powoli kompletować rzeczy dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czesc wam. u mnie dziś 15,4 tc. i mam do was pytanie o ruchy, otóż ja nie czuje ich w środku nie mam żadnych bąbelków ani nic, tylko jak leżę i obejmę brzuch rękoma to czuje że mi tam coś przelatuje pod dłońmi, nie wiem to są te ruchy czy wmawiam sobie? tak bardzo chciałabym już poczuc dzidziusia. do tego teraz nie rośnie mi brzuch, wyskoczył bardzo w 14tyg i od 2 tygodni jest taki sam. teraz czekam bo zauważyłam że u mnie brzuch nie rośnie stopniowo tylko wystrzela co kilka tyg. np w 9 tyg troszkę się pokazał, pózniej cisza aż do 14 tyg i teraz znowu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi lekarz na ostatnim usg powiedzial, ze narazie nia mam prawa czuc ruchów,a tym bardziej kopania bo maluch jeszcze nie kopie tylko sie kręci, nie wiem dlaczego tak powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja tylko jak nacisę na brzuch to czuję w środku taki ucisk na jelita czy co tam jest pod spodem ale jako takich ruchów to nie nawet jak leże i trzymam ręce na brzuc*****eszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasiadka mi mowila ze ona takie prawdziwe ruchy czula od7miesiaca a tak to nic nieczula.mi brzuch urusl troche wieczorem jak leze jest wiekszy ale w dzien mniejszy.zobaczymy jak dalej bedzie.martwie sie ze cos nietak bedzie a w piatek wizyta zobaczymy co powie lekarz.co do wyprawki to ja zaczne od lutego jeszcze zalezy od funduszu jak bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
własnie tez mi się wydaje, że najpierw ruchy powinno sie czuc od środka, a ja tak nic nie czuje, dopiero jak położę rękę to czuje jakby tam sie cos przemieszczalo, nie wiem jak to jest. co do wyprawki to ja mam dosłownie kilka sztuk na razie 1 body, jakieś czapeczki, sweterek. Więcej kupie na wiosnę:) Wczoraj się tak pokłóciłam z moim mężem że masakra, caly wieczór przepłakałam tak mnie wkurzył. nienawidzę takich sytuacji bo pózniej boje się o maleństwo że coś mu się stanie jak ja się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis wymiotowalam o 6 rano masakra jeszcze tak nie mialam zeby mnie to obudzilo ;/ a juz bylo dobrze a dzidewczyny z tymi miesiacami to nie jest tak ze np 16 przez 4 to 4mc 20tydz przez 4 to 5mc ja to tak licze szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne chyba chodzic prywatnie do lekarza ktory pracuje w szpitalu jednak to inny komfort psychiczny i luz jesli chpodzi o zwolnienia bo moja gin to raczej do zwolnien nie skora , caly czas mam infekcje zatok przez co okropny bol glowy naparwde juz mam dosc wszystkiego czasami ... ewidentnie ciaza mi chyba nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ile płacicie prywatnie za wizyte? ja płace 80 zł z usg i lekarz super, moje kolezanki chodza nawet za 150,200zł, takze te 80 zł to nie jest majątek, a lekarz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie chce chodzic to w sumie standart 100zl bez usg 160zl z usg polowkowe 200zl mieszkam w Białymstoku gdzie zupelnie ceny nie sa dostosowane do zarobków nie wiem skad to sie bierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny, ja również się przyznam że całkowicie się pogubiłam z liczeniem tygodni i miesięcy. Dziś powinien być 16tydzień według mojej wstrętnej położnej, a według usg 13,5. Zastrzelcie nie mam bladego pojęcia co i jak. Mam nadzieję że 23 grudnia gdy będę u gina wszystko dokładniej się okaże. Mama zaś mi mówi że jestem gdzieś w okolicach pod koniec 3 miesiąca. Czuję się dobrze, właśnie zabieram się za porządki świąteczne, niestety sama męża mam w szpitalu (ale spoko poszedł na dermatologię na badania nic mu takiego nie jest, ale wybrał sobie termin masakra wtedy gdy najbardziej jest potrzebny ale nic, mam pełno energii i sobie poradzę). Ja również mam zamiar w tym tygodniu pomalować włosy, co do rozstępów to nic nie zauważyłam( ale przyznaję się też jestem leń smaruję się może 3 razy w tygodniu :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Nie poszłam bo mam dzisiaj wizytę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Odnośnie terminu z USG tez mi wypada na 30.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Wróciłam od fryzjera i powiem wam, że od razu humor mi się poprawił :) Dużo dziewczyn ma termin na koniec maja :) Ja już nie mogę się doczekać kiedy maleństwo będzie z nami a tu jeszcze 5 długich miesięcy. Agata daj znać jak wygląda badanie połówkowe. Bo wychodzi na to, że będziesz miała z nas najwcześniej. Ja mam 5 dni po Tobie i chciałabym wiedzieć jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Dam znać, to jest po prostu drugie badanie prenatalne, więc podejrzewam, że dokładnie lekarz sprawdza organy dziecka, serce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dzięki. Czyli wygląda tak jak pierwsze tylko bez pobrania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
pozątek czerca to daj znać po wizcie jak tam :) będę trzymać kciuki żeby wszystko bylo w porządku, na któa idziesz? ja zaraz dzwonie umówić się na drugie prenatalne ciekawe na kiedy mi wyznaczy termin.... mi na pierwsych nie pobierali krwi, ale ja nie robiłam tego testu pappa to po to Wam powierali tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka Wszystkiego Najlepszego To ja jestem koniec trzeciego miesiąca.Zawsze to lepiej jak lekarz pracuje w szpitalu,bo się trafia do szpitala i się jest niczyją pacjentka.Mój lekarz nie pracuje w szpitalu.Dziewczyny może zróbmy tablekle będzie wiadomo która na kiedy ma termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja poklocilam sie z m bo wygarnelam mu ze boi sie matkiobiecuje ze zrobimy kuchnie i bede miec spokoj a ciagle jest to samo.mam dosyc ostatnio po piwie powiedzial mi ze jak mi niepasuje to moge sie wyprowadzic.zabolalo mnie to bardzo.nie odezwe sie do niego i nie powiem mu zeby pojechal ze mna do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
pobierają krew wlasnie na test pappa, mi pobierali bo miałam skierowanie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole jak powiedzialam ze chcew w wigilie jechac do taty bo sam bedzie to go nieobchodzi bo on matki i ojca niezostawi.szlak mnie trafia.mialam robic ciasto na swieta salatki rybe krotkiety ale nic miezrobie.w d***e to mam.ja niebede tesciowej zarcia szykowac i kupowac a w goscie nas niezaprasza tylko synia i corke.co wy byscie zrobily na moim miejscu?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×