Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy opłaca się jeszcze odpłane pisanie prac

Polecane posty

Gość klarka31
Wszystko zależy od tego, kto bierze się za prace. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą https://pisanie-na-zlecenie.com.pl/ Ludzie, którzy tworzą to miejsce są wstanie pomóc w różnych przypadkach, jeśli chodzi o pisanie prac. Każdy klient może liczyć na stały kontakt, dzięki czemu nie będzie mowy o jakichkolwiek nieporozumieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boro77
Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak: pedagogika; psychologia; socjologia; historia; polonistyka; filozofia; teologia; etyka; administracja; stosunki międzynarodowe; pielęgniarstwo i położnictwo; inne Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: jacekrobak77@o2.pl Pozdrawiam. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkie Piorko
Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak: pedagogika; psychologia; socjologia; historia; polonistyka; filozofia; teologia; etyka; administracja; stosunki międzynarodowe; pielęgniarstwo i położnictwo; inne Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: biuro@lekkiepiorko.net Pozdrawiamy. Zespół Lekkiego Piórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkie Piorko
Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak: pedagogika; psychologia; socjologia; historia; polonistyka; filozofia; teologia; etyka; administracja; stosunki międzynarodowe; pielęgniarstwo i położnictwo; inne Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: biuro@lekkiepiorko.net Pozdrawiamy. Zespół Lekkiego Piórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawaplagiatugmailcom
Poprawa plagiatu, korekta prac, wolne terminy!!! ekspresowa realizacja Oferuję profesjonalną i rzetelną pomoc w zakresie dostosowania prac licencjackich i magisterskich do wymogów uczelni. Zajmuję się korektą oraz edycją tekstu, poprawiam błędy ortograficzne, stylistyczne, interpunkcyjne, składniowe, gramatyczne, itd. Zajmuję się kompleksowym przygotowaniem pracy, jak również poszczególnych jej części. Jeśli nie wiesz, jak napisać plan, ankietę, metodologię lub sprawia Ci trudność analiza wyników - napisz, a na pewno pomogę. Sformatuję pracę, dostosowując ją do wymagań formalnych uczelni. Napisałaś pracę i chciałabyś ją sprawdzić programem antyplagiatowym przed złożeniem do dziekanatu? Zapraszam do współpracy. Po sprawdzeniu w systemie antyplagiatowym okazało się, że raport nie jest zadowalający? Zmodyfikuję tekst w taki sposób, że współczynniki podobieństwa znajdą się w granicach normy. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie poprawy plagiatu - zapraszam do kontaktu: poprawaplagiatu@gmail.com Zapewniam ekspresowe terminy realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzN
Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych. Opracowania tworzone przeze mnie są zgodne ze standardami polskich szkół wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych dlatego, też jestem w stanie pomóc każdej osobie, która zwraca się do mnie. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Do opracowanych tekstów dołanczam raport antyplagiatowy. Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Kontakt email: grzegorz.nosiadek@gmail.com tel: 509215901 www.latwepioro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje rzetelne, niedrogie oraz szybkie pisanie prac licencjackich, magisterskich, rozpraw doktoranckich i habilitacyjnych. Preferuje wszystkie kierunki humanistyczne oraz inne. W razie czego proszę o kontakt pod numerem telefonu – 533086698 lub na adres mailowy: jacekrobak77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat kontrowersyjny w 2013 r. a teraz mamy 2017 - ktoś jeszcze kupuje te prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość episaniecompl
Oferujemy pomoc w redagowaniu tekstów i korektach. Nie bierzemy zaliczek. Na życzenie dołączamy bezpłatny raport antyplagiatowy. Gwarantujemy możliwość bezpłatnych poprawek podczas realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Rozliczamy się etapami. Wszystkie informacje są dostępne na stronie serwisu. Od naszych klientów wiemy, iż z osobami, które oferują pisanie i pobierają przedpłaty kontakt urywa się po zaliczce, albo praca jest zlepkiem informacji z internetu na zasadzie kopiuj-wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość episaniecompl
Oferujemy pomoc w redagowaniu tekstów i korektach. Nie bierzemy zaliczek. Na życzenie dołączamy bezpłatny raport antyplagiatowy. Gwarantujemy możliwość bezpłatnych poprawek podczas realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Rozliczamy się etapami. Wszystkie informacje są dostępne na stronie serwisu. Od naszych klientów wiemy, iż z osobami, które oferują pisanie i pobierają przedpłaty kontakt urywa się po zaliczce, albo praca jest zlepkiem informacji z internetu na zasadzie kopiuj-wklej. http://www.episanie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość episaniecompl
Oferujemy pomoc w redagowaniu tekstów i korektach. Nie bierzemy zaliczek. Na życzenie dołączamy bezpłatny raport antyplagiatowy. Gwarantujemy możliwość bezpłatnych poprawek podczas realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Rozliczamy się etapami. Wszystkie informacje są dostępne na stronie serwisu. Od naszych klientów wiemy, iż z osobami, które oferują pisanie i pobierają przedpłaty kontakt urywa się po zaliczce, albo praca jest zlepkiem informacji z internetu na zasadzie kopiuj-wklej. http://www.episanie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha88
Ja z powodu zbyt dużego obciążenia zawodowego i rodzinnego nie byłam w stanie napisać pracy - brak czasu. Zgłosiłam się do pisanieprac.pl i się nie zawiodłam. Kontakt sprawny, firma z wieloletnim doświadczeniem, praca w porządku bez plagiatu i obroniona. Polecam i pozdrawiam. Mgr Marciocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem absolwentką prawa i administracji i chętnie pomogę w pisaniu prac magisterskich/licencjackich. W ciągu mojego wieloletniego doświadczenia pisałam prace z różnych dziedzin m.in. prawa, administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego, zarządzania, psychologii, pedagogiki, turystyki, politologii oraz filologii polskiej. Za darmo przygotowuję plan pracy oraz nanoszę wszelkie poprawki do swej pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą napisz na maila: wiktoriamak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy pomoc w redagowaniu tekstów i korektach. Nie bierzemy zaliczek. Na życzenie dołączamy bezpłatny raport antyplagiatowy. Gwarantujemy możliwość bezpłatnych poprawek podczas realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Rozliczamy się etapami. Wszystkie informacje są dostępne na stronie serwisu. Od naszych klientów wiemy, iż z osobami, które oferują pisanie i pobierają zaliczki kontakt urywa się po zaliczce -przedpłacie, albo praca jest zlepkiem informacji z internetu na zasadzie kopiuj-wklej. http://www.episanie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, jestem studentką pedagogiki oraz administracji i oferuję pomoc w pisaniu różnorodnych tekstów. Pomagam w pisaniu prac z następujących dziedzin: psychologia, pedagogika, administracja, prawo, socjologia, turystyka, media, zarządzanie, a także resocjalizacja. Przygotowuję DARMOWE propozycje tematów prac, plany oraz konspekty, a także służę bezpłatną poradą w zakresie doboru literatury. Udostępniam za darmo także ksero materiałów, z których opracowuje tekst. Pomagam również w pisaniu prac METODOLOGICZNYCH (EMPIRYCZNYCH)! E-mail: studentkapomocwredagowaniu@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zmuszony byłem poszukać pomocy i znalazłem. Powiek tak, podchodziłem do tego bardzo sceptycznie , tym bardziej, że dużo czytałem o różnych oszustach. Mimo wszystko znalazłem pomoc na biuro.taniepisanie@gmail.com , które polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Przede wszystkim są bardzo konkretni, utrzymują stały kontakt. Nie robią problemu czy dzwonisz czy piszesz email - na wszystko dostajesz odpowiedź od razu. W swojej racy nie miałem nic, bo mój promotor nie miał ochoty mi pomagać. Pomogli mi stworzyć nawet plan. Wykonują rzetelnie i na temat. Z poprawkami też nie robią żadnych uników tylko poprawiają za darmo. Co do płatności to dzielą na raty, więc dla mnie było to wygodne i bezpieczne. Wszystko otrzymałem na czas i tak jak mówili, więc byłem zadowolony , dlatego dziś mogę jeszcze raz Wam polecić, jeśli tylko potrzebujecie pomocy. biuro.taniepisanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaania
Ja już mam pracę napisaną, sprawdzoną przez promotora i anty plagiat. Wszystko ok. Mogę polecić firmę, ale nie wiem, czy link się wklei: https://magisterkikorekta.wixsite.com/magisterki A na pytanie kilka postów wcześniej mogę też odpowiedzieć. Tak jeszcze ktoś korzysta z takich usług, bo różnie w życiu bywa. Jedni podłapią dobrą pracę, o którą trudno, więc nie mają czasu na pisanie, a w żadnej firmie nie poczekaja na pracownika kilka miesięcy, aż magisterkę obroni. Kobiety zachodzą w ciążę, ludzie chorują, mają wypadki, umierają im rodzice. Czasem trzeba skorzystać z pomocy innych. I nie widzę nic w tym złego. W końcu sama praca to formalność, trzeba ją jeszcze obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina82
Piszącym to nie wiem, ale klientom często ratują życie. Ja ze swojej strony polecam serwis http://pisanie.edu.pl - trzy lata temu pomogli mi przy pracy licencjackiej, a w zeszłym roku przy magisterskiej. Moje prace pisał pan Artur i jestem bardzo zadowolona - miałam z nim stały, jak były jakieś zmiany, to od razu je wprowadzał. Polecam zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę przy pisaniu prac magisterskich, z zakresu logistyki, ekonomi, turystki. Możliwość zapłaty ratalnej. Stały kontakt z klientem. Więcej informacji na annika824@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałośni. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zrobi porządek z tym syfiarskim procederem, bando leni i oszustów :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez skorzystalam z pomocy. Po prostu nie mialam czasu, a nie to, ze nie potrafilam. Zlecilam panu Piotrkowi petrus.blazinski@wp.pl i napisal mi opracowanie na temat. Opracowanie z ekonomii Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulin
Ja skorzystałam z pomocy ze strony http://www.pisanieprac.org/, dzięki czemu udało mi się obronić pracę magisterską na 5 :) Według mnie to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś nie ma czasu na to, by zabrać się za pracę w pełni samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek2032
Zapraszam wszystkie osoby poszukujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy: - doktorskiej, - magisterskiej - licencjackiej, - i innych Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5. Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. Zapraszam do kontaktu na adres: zbyszek2032@gmail.com Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich piszących komuś i tych, którzy z tego korzystają: jesteście kanaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ostrzegam przed oszustką Panią Moniką P. Mail: prace.doktorskie@wp.pl Po wpłaceniu zaliczki kontakt znika. Posiadam tej Pani adres zamieszkania, wiem gdzie pracuje itp. Jeśli ktoś będzie potrzebował tych inf. proszę napisać w komentarzu... Udzielę tych informacji w wiadomości prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maty1879
Potwierdzam! Pani Monika P. to oszustka! uważajcie na nią, proszę o dane itp. do tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×