Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość Doopencja
Holewkamena, właśnie dobitnie dałaś do zrozumienia Twarogowej, że wedle jakichś tam standardów ma nogi o jakieś 10 cm za krótkie. Chciałaś dobrze, wyszło źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam brzydka i do 19 roku życia się tym nie przejmowałam a teraz coś mnie naszło i zmieniły mi się zupełnie wartości. Jeszcze niedawno miałam w d***e to czy będę mieć chłopaka a teraz niesamowicie bym chciała:( Jednak człowiek zmienia się z wiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liLiMarlenee
DZiwne.Ja czuję się straszliwie wielka mam 175 cm wzrostu,wiec nie cieszą mnie moje nogi ktore sa długie,bez znaczenia czy do proporcji czy nie.Ty,jeśli chcesz być niższa,a tak strasznie wojujesz o to zeby mówić że masz dlugie nogi>?ja bym się bardzo ucieszyła gdyby mi ktos powiedział że mam krótkie nogi,rece,, itd bo zawsze byłam uznana za dłuuugą gąsienice i chudą zyrafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
5 cm debilu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liLiMarlenee0 co ty p********z? przeciez ja wyraznie mowie ze JA MAM krotkie nogi, wez sie naucz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
twarogowa pokazala swoje prawdziwe oblicze. wyzwiska odpowiedzia na dobre rady:D siedzi taka ciagle na fotelu zre ta kielbase pasztetowa i narzeka na wszystkich i wszystko. bym takiej wzial i jebnal to by rozumu nabrala glupia parowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziua
ty babo cał dzien siedzisz przed kompem na tym forum?? wchodze tu dzisiaj trzeci raz i za kazdym razem odpisujesz bo przejrzalam strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Wedle tych wszystkich internetowych tabelek 85 cm to przeciętna długość nóg kobiety mierzącej 175 cm. Tak więc kto tu jest debilem? Sama zaczęłaś się powoływać na te tabelki, to chociaż bądź konsekwentna i nie wyzywaj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
mowie ze siedzi caly czas na wielkim fotelu i żre tylko kabanosy pasztetowa kiełbase golonke i ziemniaki. siedzi tylko tyje i narzeka jak kwoczna kwoka. i gdacze jeszcze ciągle jak kura na grzędzie kokokokoko kokokoko koko koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedze caly dzien, czasami wchodze z telefonu. No ale co mam innego robic jak mam wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
A idealna długość nóg (a więc synonim długich nóg) to wedle tabelek +4 cm dodane do przeciętnej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakosz pasztetów powinni ci bana wlepić :o mówisz że twarogowa tylko narzeka a sam powtarzasz te same, nieśmieszne teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
ale ona ma 180 wiec 5 cm róznicy a nie 10!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
xPaTeRx z tą fotą to trafiłeś jak kulą w płot, bo Twarogowej z postury bliżej do typowej modelki high-fashion niż do tej korpulentnej paniusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musimy go po prostu ignorowac to mu sie znudzi. Pisze z dwoch nickow i ciagle te same, zenujace teksty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo powiedziałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Ok, zgodnie z tabelami brakuje jej 5 cm do przeciętnej długości, a do słynnych ,,nóg do samej podłogi" brakuje jej jakichś 9 cm. Jeszcze raz powtórzę - chodzi o proporcje a nie ,,suchą" długość samych konczyn. Choć na moje oko krótkich nóg nie ma, przynajmniej optycznie, bo są szczuplutkie. Ja mam grube nogi przeciętnej długości i przez to optycznie wyglądają na krótsze od tych krótszych, ale szczupłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
5 cm debilu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HulaHopp
a ptaszka przypadkiem nie nosisz w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roziazKadloza
pewnie w rzeczywistosci jestes smętnym kurd*plem 160 cm w kapeluszu.nie masz co robic wiec całymi dniami siedzisz na necie i chcesz upokorzyc niepewne siebie,wysokie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
oho, żyrafa się oburzyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dowodzie mozna napisac byle co.ja mam 160 cm a napisałąm 165 i ch*uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra, ja serio mam 180 cm i nie widze sensu dlaczego mialabym klamac i gnoic wysokie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujesz sie bardziej kobieta czy bardziej facetem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no życie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×