Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

No widocznie tak skoro próbowałeś!! I idź sobie poszukać innego Tematu jak nie masz swojego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa
Acha czyli nie ma żadnego ciekawego faceta na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w każdym bądź razie skopiowałem całą stronę wraz z wypowiedzią i złożyłem doniesienie na Policję i odpowiednie organy . Nie mam nic do stracenia bo gram fer. Najwyżej zlikwidują całą tą Kafeterie a nieodpowiedni czy nieuczciwi użytkownicy poniosą konsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, Sam wypisuje głupoty, a potem ma pretensje, że ktoś mu to śmiał wytknąć. Ile ty masz lat? Jeszcze mamusią postrasz tu nas, a i całą kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariolka trzymasz się jakoś? Tak to jest z internetowymi znajomościami, nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem czy też taki będzie mądrala jak Policja zapika do twoich Drzwi. Ja gram fer a ty jesteś cykor!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam na siebie donosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierz mi , że czasem lepiej być pomarańczowym gościem niż niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tu już kilku takich. Jeden z okolic Wrocławia niejaki Andrzej T Teraz pewnie mu nie do śmiechu. A kiedyś i tobie też będzie nie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijany jesteś, że wypisujesz te dziecinne bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze rozumuję. Jaro nasmarowal jakieś teksty na temat swojego życia seksualnego pod niebieskim gościem. Wytkneliście mu to. A on teraz asekuruje się policją? Śmiechu warte. To dzieciak jakiś, nawet nie gimbus, bo może wiedzialby od czego są organy ścigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych wpisów tak to wynika, normalny klient założyłby sobie nowe konto i nie ośmieszał dalej. Każdy miał jakąś wtopę na kafe. Ja rozumiem jak ktoś podszyłby się pod jego nick, ale w tej sytuacji . Zachowanie obrażalskiego przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o co tyle hałasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie każdy pisze co tam chce! Po to jest to forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, nie wiem o co tyle krzyku. Wszystkich nas pozamykają, będziemy mieli okazję poznać się w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam nie przeszkadza co pisze Jaro A Jakiś gość się zawzioł że na kogoś kto ma niebieski pseudonim i stąd ta afera. Nie pasuje komuś czyjaś wypowiedź to niech nie czyta i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale swoją droga to ma rację. Nikt nie jest anonimowy na necie. Czy to ma niebieski pseudonim czy czerwony czy jakiś tam jeszcze. Jeśli ktoś jest nieustępliwy to może namieszać jeden drugiemu. Tak więc raczej uważajmy co piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba normalne, że nikt nie jest anonimowy, ale czepiać i obrażać się za coś co się samemu napisało- śmiać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że Gość najzwyczajniej się uwzioł na Jarka. Prześledziłem trochę jego wypowiedzi i nic tam nie widzę niestosownego!! Nawet jeśli chodzi o te Sauny!! Wszystko jest dla ludzi z granicą zdrowego rozsądku!! Chodzi do sauny gdzie jest ta strefa nagości to niech sobie chodzi to jego sprawa. A w nawisie mówiąc. To prawda że z Sauny najlepiej korzystać nago. Bo chyba o to chodzi gościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ale się tu narobiło!! Kiedyś tu sobie zajrzałam i była fajna normalna ludzka atmosfera a teraz awantura na całego. Gościu chyba był najzwyczajniej zazdrosny że dwoje ludzi umie sobie normalnie porozmawiać o wszystkim i niczym. Nie znam ani Marioli ani Jarka ale jak dla mnie są Ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten Gość co atakuje Jarka. To taka Hiena!! Ma tą przewagę że może śledzić jego wypowiedzi. A jarek nie. I to jest sedno sprawy. Czepia się go atakuje sam nie wiem czemu. Dla mnie Gościu nie masz za grosz honoru i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i będę zawsze a po tobie zostaną tylko wspomnienia!! Jak widzisz są tacy co poznali się na tobie. Bardzo ktoś cię trafnie nazwał Hiena!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho?? Nie ma już tej miłej atmosfery??!! Nie przejmuj się Jarek tym Gościem Jest i będzie Dupkiem!! Mariolka 14 wracaj to tego tematu fajnie wasz się czytało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź sobie po hopaj do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×