Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nani32

Pociagaja mnie kobiety z pozoru chłodne niedostępne

Polecane posty

Gość Nani32

Wlasnie ten typ kobiet najbardziej mnie kreci i dziala na wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama taka jestem i wiem jak to dziala, czasem to az męczy, facet lubi zdobywac, łatwa zdobycz nie daje satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nani32
Wiesz to jest dokladnie tak jak piszesz a mysl o uwodzeniu takiej kobiety tym bardziej dodaje mi apetytu a ja uwielbiam jak cisnienie stopniowo rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, dokładnie tak działa...z facetem jest wtedy tak , ze albo ma sie baardzo dośc i trzeba blokowac, albo samej w koncu sie zaczyna łamac oprór, tylko wtedy to moze byc niebezpiecczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem identyczna :) ale tez wiem jedno jesli naprawde stwierdzam fakt iz ten facet ma nie odpowiednie cechy charakteru to zeby nie wiem co robil i jak sie krecil to i tak nic nie zdziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nani32
Kwestia rowniez tego czy facet choc troche trafia w gusta bo w innym wypadku to krolowa lodu napewno nie peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno okreslic czy chodzi o gust, czasem jest tak , ze facet jest naprawde przystojny i nic, nawet zeby tanczył nago. Myslę , ze glownie chodzi o to , aby On potrafił dotrzec do kobiety, tez musi być jakas chemia. Czesto męzczyznom wydaje sie , ze jak wcisna bajer dziewczynie, obsypią komplementami typu "ale jestes sexy" to juz maja sukces. A jest bardzo błedne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia charakterów, kwestia poglądów i ta na ogół pozorna niedostępność..... To jest duży problem bo często się zdarza ,że facet fajny , ale na sam jego widok (ja to zauważam) nie ma śmiałości i co ja mam zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w zasadzie pociagaja cie kobiety cieple i dostepne a te chlodne i niedostepne nieeeeee....czyli nie jestes az tak nadzwyczajny na jakiego chcesz uchodzic, zwykly facet szukajacy "kury domowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robisz jak już zdobędziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×