Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniec malzenstwa

Jak sobie poradzic z koncem malzenstwa

Polecane posty

Gość koniec malzenstwa
Po 35 ale czuje sie jakbym miala 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to młoda jesteś jeszcze. Pewnie po prostu już znudziłaś się mężowi, samo życie... A jeszcze po ciąży już pewnie mu sie nie podobasz, faceci są prości w obsłudze, dla nich liczy się tylko żeby kobieta była ładna zgrabna i seksowna, a ty już mu się pewnie znudziłaś i chciałby jakąś nową doopcie, to straszne ale takie jest życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinkaaawa
cóż da ci płakanie nad rozlanym mlekiem ewidentnie cię nie kocha ewidentnie cię nienawidzi ewidentnie ma kochankę ale o tym dowiesz się po fakcie i ewidentnie nie daj sobie wmówić że jesteś nikim zacznij myśleć o sobie zbieraj dowody nagrywaj aby mieć potem możliwość wygrania i udowodnienia jaki był naprawdę abyś mogła mieć środki do życia, pomyśl co kiedyś powiedziałoby ci dziecko gdyby wychowywało się w takiej rodzinie? zapytało by cię dlaczego z nim byłaś i co byś mu powiedziała wtedy dlatego odwagi i siły ci życzę weż się za siebie i pozbądź się go z twojego życia rozwód rozwód i jeszcze raz rozwód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwa lata temu siedziałam na tym forum i myślałam o rozwodzie po ponad dwudziestu latach małżeństwa, nie pił, nie bił, nie zdradzał, a jednak, furiat jakich mało. Jego wyskoki psychiczne do mojej osoby były nie normalne, tylko miał zonka, ja nigdy się nie dałam i stawałam oporem, to go jeszcze bardziej podkręcało że nie mógł mi dać rady. Chciał mnie widzieć zapłakaną, sponiewieraną, nigdy nie zobaczył. Dziś od prawie dwóch miesięcy jestem rozwódką, i wiecie co, mój ex stał się po rozwodzie potulnym misiem, a ja czuję taką ulgę jakbym zrzuciła worek kamieni z pleców, warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ciesz sie ze przynajmniej jest szczer z Toba. Olewa Ci tak, ale ja znam gorsze malzenstwa gdzie nie wszstko jest tak jasne, raz facet olewa, pozniej nie. Moja kolezanka tkwi w takim bezsensownym ukladzie od lat. Przynajmniej ty wiesz ze to nie Ten. Znajdziesz sobie innego faceta. Jedno dziecko to nie klatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nikt za nas nie podejmie decyzji i nikt nam mie pomoże jak same sobie nie pomożemy .Tak naprawdę i tak byłaś sama a teraz masz dziecko a pan i władca niech spada to nie jest normalna rodzina a on na bank ma kochankę ,zabaw się w dedektywa i nie daj się .Ten stres spowodował depresję i bez wsparcia i leków nie poradzisz sobie ,jak śpiewa K.Kowalska masz to na co godzisz się ,pokaż pajacowi ,że się nie dasz ,widzisz że jest żle i musisz to zmienić nawet jeśli to ma być rozwód..Do psychiatry zapisujesz się bez skierowania i to nie wstyd ,dostaniesz na jakiś czas leki i musisz działać ,nie wiem czy pracujesz .,zawsze jest jakieś wyjście ,więcej wiary w siebie a sobota lub niedziela to pan zajmuje się dzieckiem a Ty idz do fryzjerki do kina lub na siłownię ,planuj i działaj,głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×