Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość Eyeque
Mała Nadzieja - nie dostałam go jeszcze po łyżeczkowaniu macicy po poronieniu. Tzn chyba dostałam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy poronilas? w ktorym tyg? nie wiedzialam, nie doczytalam. ja tez kiedys poronilam. ale bylo to kupe lat temu. jeszcze przed slubem, przed corka. w 13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ja w tym miesiącu chyba polegnę, coraz silniej czuję że @ przyjdzie tak jak miało być czyli w ciągu max 3 dni...:( zaczyna mnie boleć podbrzusze tak jak zawsze na okres...na bank dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
niby tak, ale wiesz co? ja już nie wierzę w cud...bo skoro za każdym razem @ przychodzi, ciągle nie zachodzę to niby dlaczego teraz miałoby być inaczej? :( nie widze powodu...mam te same jajniki, te same hormony...nikt mi nie wymieniał podwozia :P skoro póki co nic to co by się teraz miało zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ok roku, ale nie jest to staranie systematyczne bo dla mnie starć się o dziecko to uprawiać seks np. co 2 dni lub codziennie przez cały miesiąc, a my to robimy 4-5 razy w tygodni ze względu na prace męża...więc nie wiem czy się liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Mała Nadzieja - zabieg miałam dokładnie w tym samym dniu, w którym rozpoczęłabym 11 tydzień. Toluś, dołączam się do pytania Nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Toluś 4-5 dni w tygodniu to nie regularne starania? :). Chyba bym nie mogła chodzić przy takich "nie staraniach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
oczywiście miało być 4-5 razy w miesiącu!!! hehe więc to chyba za mało żeby ustrzelić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Aaa, to no inna bajka :). No to wybacz kochana, ale podejrzewam, że nie chodzi o twoje podwozie, ale po prostu brak trafności w dni płodne. Zdrowe pary mają rok i często zachodzą, np po dziewięciu miesiącach, kochając się co dwa dni. Sama znam takich kilka. Głowa do góry i kup sobie testy owulacyjne, będziesz wiedziała przynajmniej, czy w ogóle jest jakaś szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej Laseczki :) Melduję się po pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
tzn. że moje dotychczasowe starania były daremne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiula! Tulus moze nie daremne bo moze akurat trafiliscie. ale nie ukrywajac plodnych dni w miesiacu jest nie wiele wiec trafic akurat w taki dzien jezeli stosunek jest 4-5 razy to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ale czy te testy są wiarygodne? a Wy uprawiacie sex np. codziennie lub co 2 dni i nic? czy tez rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Tolus zgadzam się z Nadzieją. Kasiula, jak test:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Ja wiem dokładnie, kiedy mam owulację - wtedy nie ma zmiłuj, seks codziennie. A i tak zajście w ciążę zajęło mi pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uprawaiam seks srednio co 2-3 dni. chociaz czasami bywa ze rzadziej. czesto sie z mezem mijamy niestety. nie wiem do konca czy sa wiarygodne. ja w tym cyklu uzylam pierwszy raz. pierwszy uzyty test wyszedl ku mojemu zdziwieniu pozytywnie. zrobilam go dlatego ze mialam zaczac brac luteine, a luteina blokuje owulacje podobno. wiec przesunelam sobie ja na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata6451
Cześć, a ja testuje za 2 dni, ale nie mam żadnych objawów, jedynie piersi jak na okres lekko bolą, co prawda to optymistyczny topic, ale nie czuje sie jakoś inaczej, więc chyba nic z tego nie będzie, jakoś tak czuje sie pesymistycznie, koleżanka dzis do pracy przyszła z dwutygodniowym bobo , ponoć wpadła jak brała tabletki, i jakoś tak zazdrość poczułam :p eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Agata. ja taka zazdrosc czuje juz od pol roku widzac co chwile jakas znnajoma jak nie w ciazy to z wozeczkiem. niestety tego nie przeskoczymy. termin @ masz na za 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
może być tuluś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ale jak to się dzieje ze jest sex w owulację (no bo jak współżyjecie cały miesiąc regularnie to się trafi) a ciąży nie ma? dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to sklada sie wiele czynnikow. w moim przypadku akurat jest tak ze mam bardzo dlugie cykle z reguly. i czesto bbywa tak ze dlugie cykle sa cyklami bezowulacyjnymi. dlatego wlasnie lekarz porzepisal mi clo i luteine. mialam wyniki prolaktyny i tarczycy ktore sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata6451
Czesc MałaNadzieja Tak, w niedziele powinnam miec okres, ewentualnie w poniedzialek, Kurcze ale chciałabym być w ciazy, kiedyś tak nie myslalam, ale odkąd zaczęliśmy sie starać to mnie ta mysl co chwile dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agata ja zazwyczaj robiłam ze dwa dni przed spodziewanym okresem bo zwyczajnie nie mogłam wytrzymać:) Kurcze,może będziesz tą pierwszą, która się pochwali?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata6451
Tolus, dokładnie tez sobie zadaje to pytanie :p i dla mnie tez to jest dziwne, człowiek współżyje w owulacje i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×