Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Cześć kochane ! Ja od wczoraj sprzątanko mam :) Jeszcze kuchnia i łazienki mi zostały :) Ciesze się , że wszystko będzie posprzatane w tym tygodniu :) Witam nowe dziewczyny :) Magdalena chyba żartujesz sobie?? Test robiłaś 9 dni przed terminem @ ?? Logiczne, że wyjdzie negatywny. A co do objawów ciąży to moim zdaniem stanowczo za szybko. Kurcze niedługo zbliża się czas testowania każdej z was :) 3mam mocno, mocno kciuki !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczeta mija popoludnie? ja znowu grzeje brzuch wzielam tabletke. a maz przyniosl mi piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja dzis zabiegana od rana poza domem..potem wstawilam pranko, poprasowalam wczorajsze, rozwiesilam swieze, wstawilam nastepne..eh czasem sie czuje jakbym obslugiwala sztab wojskowy :D No i jeszcze przygotowalam mlodej zestaw aniolka - jutro jaselka. Tylko kurde nie ogarnelam skrzydelek wczesniej i te z zeszlego roku slabo wygladaja - chyba obszyje je lancuchami srebrnymi i tyle :p Kolejny dzien wzruszen bedzie. Ja to zawsze ze lzami w oczach na tych wystepach jak moja corka mowi.. :D Jejku ja nie oblatana w tych luteinach i dufastonach..lutke bralam na podtrzymanie ciazy tylko. Co do testowania to chyba wszystkie zeswirujemy :D Ja mam dzis 13 dc. Wczoraj zasnelam wiec dzis staranka po 2 dniach przerwy - moze to bedzie to :D :D Co Wy wszystkie bidulki takie bolace :/// mi pomaga nurofen czerowny. No i ketonal, recepty ciagne od dentysty :D Ja to owu nie wyczuwam..moze znowu bede miala 41dc :( to testowanie wyjdzie mi ehhhhh 10 stycznia..masakra jakas! Evelynka - czesc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - grzej się grzej i znieczulaj piwerkiem :) ja lampkę winka czerwonego na poprawę endometrium :) Daisy - aniołek?? jak słodko, a na co dzień też jest grzeczniutka ?? ja też nigdy nie brałam tabsów, ostatnio naczytałam się na temat castagnusa i brałam kilka dni ale odstawiłam bo podobno rozregulowuje @, czytli prawie całe opak. leży w szafce :) ja owu mam odczuwalne, ale ta @ w tym cyklu była leciutka :) no z tym, że zaczęło boleć "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - trzeci rok z rzedu moje dziecko ma role aniolka :D Chyba naprawde dlatego, ze jest taka grzeczniutka. Nigdy nie moglam na nia 'narzekac'. Kazdemu zawsze zycze takiego grzecznego dzieciaczka :). Czasem mowi 'nie' :D No coz taki wiek, ale nie jest to czesty przypadek :). Slucha sie zawsze, nic tylko by sie tulila i dawala buziaczki :). Kurde cos mnie prawy jajnik kluje tak co kilka sekund. A ja dirna wczoraj nic! Mam nadzieje ze to nie owu :/ Ponoc te dni po owu to na chlopca sie dziala. :) Ja wiem jakie to niesprawiedliwe bo co bedzie to bedzie..ale kurcze ja bym chciala dziewczynke. :/ zawsze sie smiejemy ze ja do owu ostro walcze a po to Luby musi jak spie zebym nie wiedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam castagnus dwa cykle i przestalam no mi rozregulowal cykle. Daisy jesli masz dlugie to moglabys brac to powinny ci sie skrocic. no chyba ze juz biezesz a ja.gapa nie doczytalam.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy a co ty tak bardzo drugiej dziewczynki chcesz?? :) Mnie się marzy parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie mazy chlopiec od zawsze cjcialam chlopca. strasznie zazdroszcze siostrze ma dwoch smykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - moim marzeniem jest mieć maluszka, ale po cichu liczę, ze to będzie dziewucha :), w sumie mój M ma siostry, ja mam siostry, czyli wiemy co będzie :D, ale imię dla chłopaka też już wybrane, ale znając życie zmieni się jeszcze 10x :) no i zazdroszczę podwójnie, domyślam się, ile Cię kosztowało wychowanie aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - insemniacja jest taka droga??? Kurde , mam nadzieje ze bedziesz tym wyjatkiem i uda ci sie zajsc w ciaze . Masakra jakas Agnes- a probowalas panadol femina?? Na mnie tylko te tabletki dzialaja A ja czekam juz 2 dzien na fryzjerke i jakos dotrzec nie moze do mnie -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne a jeśli można spytać to co masz za typy imion?? :) Bo dla chłopca nie mamy zbytnio ;/ Coś przeczuwam , że będzie 2 dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - insemka do tego mrożenie nasienia, prowadzę sobie rozpiskę w excelu ile nas klinika kosztuje i za co :) no i zobaczymy ile do ew. porodu będzie "na liczniku" a mniej w portfelu :) ach, czasami myślę, że to jest niesprawiedliwe, no i skąd się biorą tego typu problemy??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja rzucając hasło imion, mój M potwierdził, ze Leoś czyt. Leon mu się też podoba i tak pozostało :), mało spotykane no i chyba nie jest jakimś udziwnieniem?? a może tak mi się tylko wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
hahahaha Joanne ja właśnie też myślałam nad Leonem ( miał na imię tak mój dziadek ) :) Albo jeszcze Franek :) Kostek ale Konstanty już właśnie nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - Leon to mój wuj i podoba mi się jeszcze Julian, mężowi również, także się zobaczy, ale ja wiem, ze i tak jak będzie to dziewucha :) a emkowi Twojemu też się podobają czy jemu bez różnicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
On by wolał tradycyjne : Piotr , Mateusz itd :) Ale mi się nie podobają :) Jest strasznie nakręcony raczej na Franka :) A mi jeszcze Tymek się podoba - tylko M nie bardzo jest za tym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
To widzę mamy całkiem podobny gust ! :) A dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam, ze będzie miała imię po babci, czyli Ewka i bezapelacyjnie tak będzie, M się ucieszył bo po jego mamie :) podoba mi się jeszcze Pola i Tosia :D , a u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Tośke już mam :) Pola to też jedno z moich ulubionych imion :) Ale M kategorycznie się na to nie zgadza :( A tak to Marysia i Gabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wlasnie siostra mi powiedziala ze nasza kolezanka w ciazy. plakac mi.sie chce. co do imion to my mamy dla chlopca Ignacy a dla dzw Basia. lecz czy bedzie mi to dane nadac imiona. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - cierpliwości Kochana, główka do góry :), będzie dobrze, ja mam spokój wewnętrzny i powiem, że lepiej mi z tym nastawieniem, czego Tobie również życzę :) przyznam, że dopiero po operacji zaczęłam mieć pozytywne myślenie, ale pamiętaj agnes - na nas też przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne bardzo mi się podoba Twoje nastawienie! :) Oby każda tak tryskała energią jak ty ! Agnes nie ma co się załamywać - weź się w garść i do dzieła kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zla bo luby znowu wrocil tak pozno :// kurcze zrobilam igla i nitka te skrzydla i aureolke..wzielam grube lancuchy srebrne swiateczne i do dziela. Wyszlo cos pieknego! Ale juz wolalabym jechac po nowe chyba niz tyle czasu nad tym siedziec :p * Agnes - ja nic nie biore poki co. Poczekam zobaczymy. Chociaz cisnienie jakies tam jest.. Jaka tragedia ze tylko raz w miesiacu okazja zajsc :/// * Moj sasiad ma syna Leona juz Wam mowilam kiedys :p A jego brat ma syna Tymona :D Ja bym chciala druga dziewczynke bo chce drugiego takiego aniolka :) Wiem, to glupie podejscie :p Ale naprawde jakos tak mam ze swiata poza nia nie widze to chcialabym drugie takie samo :p kokardki, spineczki, warkoczyki. Szczerze to jakby byl chlopiec to pewnie na chwile bym sie zalamala :/// U nas imie meskie narazie nie jest rozwazane. Damskie to Zuzanna, Wanda :D Nie sadzicie ze teraz taka mieszana moda troche nowosci z zagranicy, a troche staroci jesli chodzi o imiona, hm? Boli mnie kolano :/ chyba sie nalazilam albo za duzo hamulec wciskalam w korkach dzis :D Jak mi sie dzis nie chce....zla jestem bo chcialam legnac wczesniej a to te skrzydla, a mala wykapac cala z wlosami - potem susze pol h bo ma tyle wlosow, a jeszcze na koniec kilka warkoczykow jej machnelam i jutro na jaselka rozpuscimy i wtedy sie tam mamuski podniecaja :p :p Do tego jutro musze muske swoja przywiezc na jaselka bo razem z dniem babci i dziadka wypada bo te dni na ferie beda. I musze siebie zrobic na bostwo tez na te okazje :D Takze od rana w pogoni za jaselkami - moja mama dzis specjalnie farbowala wlosy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widze ze fajna Wam sie nawiazala rozmowa na temat imion :-) my nie ustalilismy nigdy zgodnie zadnych imion ani dla chlopca ani dla. dziewczynki bo to co mi sie podoba to mojemu M nie :-P takze jak juz kiedys bedzie trzeba cos wybrac to chyba zostawimy to na ostatnia chwile zeby nie bylo wojny ;-) mi sie podoba Michal dla chlopca a dla dziewczynki Natalia, czyli ani w strone tych dawnych imion ani nowoczesnych tak mysle. Test juz kupiony i nie moge doczekac sie jutrzejszego ranka :-) mam takie uklucia w brzuchu co jakis czas i czuje lekkie takie jakby skurcze i rozpieranie ale @ brak. Musze sie pochwalic ze dzis odebralismy klucze do naszego nowego mieszkania i jak tak stalismy w naszej przyszlej sypialni to w glowie myslalam gdzie staloby lozeczko :-) ehh wiem nie powinnam sie tak nakrecac bo moge sie rozczarowac ale to silniejsze ode mnie. Dziekuje za mile przyjecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy doskonale Cie rozumiem z tym marzeniem o dziewczynce, mam dokladnie tak samo :-) wiadomo najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale jakbym mogla wybrac to jednak dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczyny samopoczucie mam troche lepsze. chociaz w nocy dwie tabletki wzielam. zaraz przysne jeszcze troszke. evelyna - czekamy na wynik testu. oby pozytywny:-). Daisy - powodzenia w dzisiejszym dniu duzo sie bedzie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nareszcie weekend . Dzis byla masakra w pracy. Kolezanka z pracy na rannej zmianie probowala popelnic samobojstwo :(. Na szczescie sprzataczka ja znalazla jak podciela sobie zyly :(. Tragedia :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, no niestety na tescie jedna kreska i ani cienia cienia drugiej :-( a @ nadal nie ma, nie wiem co sie dzieje w takim razie, pewnie to jednak stresy... Bullitka to straszne co piszesz :-( ehh Kochane zycze Wam zeby ten piatek 13-go przyniosl Wam same dobre rzeczy :-) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny daisy sie melduje :) Milego dnia Wam zycze bo ja juz u mamy jestem..godzina jazdy w korkach jak ja tego nie lubie. Fakt dzis zajety dzien zjem sniadanie jedziemy na zakupy i potem do domku sie szykowac tezeba, wiec wieczorkiem sie odezwe jak bylo. Evelynka kurcze a moze nic straconego? Myslalas o becie? My zawsze cisniemy kazdego na bete zeby miec pewnosc :) Noo dzis ladny dzien znowu piatek 13go :D Oby bez afer :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×