Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
No dokładnie. Eye się kilka rzeczy nie podobało w naszych wpisach i tekst typu " w c***a lecisz" mógł ją niezmiernie obrazić, chociaż nie miałam nic złego na myśli. Jak zobaczyłam wpis to aż dech w piersiach mi zaparło ;) Myślałam, że agnes zrobiła test ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy napewno dam znac. Milo jezepi ktorejs sie udalo :-) szkoda ze nie chce sie pochwalic oficjalnie ta wiadomoscia-zalogowana. No ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ha ha agnes testowanie wypada na 3 króli ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ale to by znaczyło,że udało cisię zajść w ciążę w zeszłym roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za powtorki net cos szwankuje. nooo tak by bylo gosciowa ze w tamtym roku. kurcze ale byloby Bosko:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A tak poza tym to dopadł mnie JUŻ częstomocz ;( kurcze dziwi mnie to , bo w pierwszej ciąży 8-9 miesiąc latałam w nocy do łazienki. A teraz już. czasami nawet 2-3 razy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Agnes trzymam kciukaski :) Ale ktoś tu wczoraj ciśnienie widzę podniósł.. echh ja tam tez bym się od razu pochwaliła takim szczęściem i z pewnością nie anonimowo :) Muszę Wam powiedzieć, że ciężkie te powroty do pracy są po dłuższej przerwie.. między papierami zjadłam sucha bułkę, bo czasu na kanapkę nie było heh i w końcu zaraz idę po kawę bo zaraz zasnę.... Jakaś taka nerwowa atmosfera u mnie w pracy nastała.... no i w sercu też, bo staranek nie zaczęliśmy :( może dziś się uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz od rana pada, teraz wręcz leje..... może to też ta pogoda wpływa na mnie kiepsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Betka:-) u mnie tez pogoda deszczowa nastroj taki sam. wyskoczylam z psem po chlebek i do domku pod kolderke. maz jeszcze spi. ojj jakis senny dzien bedzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Bylam u lakarza. Poparzenie rogowki II stopnia. Takze juz od dzis mam wolne. Zapisal mi masci i krople z antybiotykiem. Mam obserwowac. Teraz siedze z zaklejonym okiem i nic nie widze bo ja ogolnie mam troszke popsuty wzrok. A co dopiero na jedno oko..... U mnie padalo tylko rano. Teraz jest w miare ok. My na dobra sprawe tez jeszcze dobrze nie zaczelismy staranek a dzis 11dc. Nie mam ochoty przez ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wspolczuje naprawde. lecz oko nienadwyrezaj drugiego zbytnio. zycze szybkiego wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadziejo współczuję ale dobrze, że pojechałaś do lekarza!! Zdrówka dużo życzę no i owocnych starań-żebyście je zaczęli.. U nas dziś 10dc i jeśli nie zaczniemy to będę krzyczeć już chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druga połówka ma chyba jakiegoś moralniaka, że nie zaczęliśmy wczoraj bo już dziś do mnie z pracy wydzwania i wypisuje smsy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Widzisz Małanadzieo ja opłacało się iść ! Teraz się kuruj kochana ! :* Mnie dzisiaj ciśnienie podniósł ZUS ! Głupia pipa nie chciała mi udzielić informacji jakby musiała płacić ona na mnie kasę a nie ZUS ! W*******m się nie ziemsko ,pojechałam jej trzesnęłam drzwiami i wyszłam. Do cholery po to przecież tam siedzą ,żeby c***omóc! A tak poza tym to u mnie piękna pogoda ! Normalnie wiosna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa kochana nie denerwuj się...! Wiem, że ludzie potrafią być beznadziejni, ale szkoda zdrowia Twojego i Maluszka ;) ciesz się piękną pogodą - u mnie nadal jest obrzydliwie bleeeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mam szczęście ,że zawsze na tą głupią starą jędze trafiam jak idę do ZUSu . I jak tu się nie w*****ć?! No powiedz mi jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bywa niestety... pomyśl o czymś miłym ;) np co będzie we wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Ja od 7 na nogach, bylam juz z mloda i moja mama u mojjj babci - jutro ma 81 urodziny i zarazem imieniny :). Teraz u mamy siedzimy do popoludnia pewnie zostaniemy i zjade jak luby bedzie wracal tez do domu. *MalaNadzieja - ufff biedactwo, dobrze ze poszlas do tego lekarza. Teraz wypoczywaj i dbaj o to oko. I tak tyle dni przecierpialas :(( to jednak l4 rozumiem? Raczej mam nadzieje! Teraz jestes jak moja corcia z zaklejonym oczkiem :) My pojdziemy na kontrole w przyszlym tygodniu, juz prawie 3 miesiace nosi ten plaster dzien w dzien. No ale po miesiacu juz poprawa byla wiec licze ze ze teraz tez bedzie. * Gosciowa - eh nie denerwuj sie tyle. Swoja droga dobrze 'slyszec' ze nie tylko mi zdarza sie rzucic k***a czy czyms innym :p Moim zdaniem i tak delikatna bylas - ja tak nie umiem, jak sie wkurze to cisne ile moge takim nieuprzejmym babsztylom czasem. Ja zawsze jestem mila uprzejma dziekuje dzien dobry itp a mi taka fuknie to zamieniam sie w zielona zabe :D Ja nie wiem czy bede szla na l4 w ciazy. A jak nie pojde i potem pojde na macierzynski to tez beda mi zdjezdzac do firmy sprawdzac czy pracowalam? :D Chyba ksiegowa powinna cos wiedzec. Pracuje miesiac ale wydaje sie ogarnieta. * U mnie slonce, ale mokro chyba musialo cos kropic. Zimno jak zwykle, rano bylo 0st. *aa Gosciowa - ja do wc chodze w nocy regularnie :D Czasem mysle czy nie czesciej niz za dnia :D * Ciekawe co u Eveline - umknela mi wczoraj, pisalam jeszcze wieczorem post ale mnie zaspamowali :D Ach kochane kafe musza mnie uwielbiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy lepiej do zuzu nie idź z takim zapytaniem , bo szmaciska jedne tak cię zjadą, że szok... Lepiej właśnie do księgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Malanadzieja - dobrze ze wkoncu poszlas do lekarza. Teraz ty odpoczywaj a inni niech pracuja Ja tez dalej na tabletkach. Cos ciagle sie mnie czepia :(. Wszystko siedzi w zatokach a dzis jeszcze do pracy na nocke. Achh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny dzisiaj caly dzien w lozku:-) . M spal do 13-tej. poszedl rozpalic w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o reeeety ale bym poleniuchowała chętnie z M...... zazdraszczam :) tzn nie chorób oczywiście, ale tego leniuchowania ;) zdrówka dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes smakowal ci szampan? Najpierw piszesz że nie wierzysz w ciążę i pijesz alkohol - szampan na sylwestra. A teraz się cieszysz se na trZech króli testujesz bądź bardziej odpiwiedzialna. Jako jedyna tak zrobiłas inne dziewczyny o piciu szampana zdecydowałypo negatywnym tescie. Ogarnij się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu skad wiesz ile wypilam tego szampana. czy napisalam ze litry wypilam. a poza tym co cie to obchodzi. rety juz nie macie sie do czego czepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×