Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy najwazniejsze zebys mierzyla temp przed wstaniem z lozka o tej samej porze. Najlepiej do godz 8. Ja narazie do gina sie nie wybieram. Nie mam po co wlasciwie. Aaaga wiem ze powtarzam to do znudzenia ale pamietaj ze test owu nie swiadczy o tym ze owulacja byla na 100% A co do ewy chodakowskiej- nie bede z nia cwiczyc napewno. Ja tam wole sobie po swojemu tak jak ja chce. Jakos ten fenomen ewy chodakowskiej mnie nie przekonuje. Moze dlatego ze ona mi sie poprostu nie podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga po clo takie bole sa normalne. Wlasnie wrocilam z mojego marszu 40min zrobione. Normalnie az sie zapocilam. Wiatr mi wial prosto w twarz i ciezko sie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja wiem, że pozytywny test ovu o niczym nie świadczy, ale mnie cieszy to, że coś się dzieje :) to już zawsze krok na przód :) Dobrze wiedzieć, że te bóle są normalne po clo :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja przy oddawaniu moczu czuje ucisk w jajnikach, taki dziwny ból, ale jajniki przez clo bolą już dobre kilka dni, więc się nie martwię tym. To napewno nie jest żadna infekcja. Clo po prostu tak wpłynęło na nie. Może to głupie ale cieszy mnie ten ból, bo coś się dzieje. Nie jest to już bezsensowne czekanie na ovu, która nie występuje. Testy ciążowe też bez sensu robione, bo wynik znany przed zrobieniem.. ehh.. W następnym cyklu monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - mnie tez jajniki bolaly przy braniu clo. teraz czekam na @ jutro ma byc. i kolejny cykl z clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a testu jeszcze nie robiłaś? Zrobisz rano (albo nad ranem :P) ? Skoro jutro masz termin to testuj :) czekam na pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - mnie tez juz 5 dzien trzyma. Wlasnie wylrzalam sie w wannie 1.5 godziny w goracej wodzie z wszystkimi solami i ksiazka. Opowiedz jak bedzie wygladac twoja kuchnia?? Moja jest w stylu amerykanskim. Jest cala zabudowana a na srodku wyspa z plyta ceramiczna. Wyglada to bosko. I jest z wysokim polyskiem czyli ze w kazdej szafce mozesz sjorzystac jak z lustra. Kiedy testy ovu wychodza to jest duze prawdopodobienstwo ze jest ovu. I skoro wychodza dodatnie to znaczy ze cos sie dzieje. Agnes - a czujesz sie jak na okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moze jednak nie bedzie kolejnego cyklu z clo :-) trzymam kciuki. Na kiedy planujesz test. Bullitka polecam imbir z cytryna i miodem. Jest duze prawdopodobienstwo ale nie jest to na 100%. Mi testy owu zawsze wychodzily pozytywne ok 13 dc a jesnak owulacji prawdopodobnie nie mialam. Tak twierdzi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robilam testy przez kilka dobrych cykli. Prawdopodobnie byla "przymiarka" do owulacji ale pecherzyki prawdopodobnie nie pekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy organizm jest jednak inny, i każdy cykl również. Niczego nigdy nie można być pewnym. Podczas monitoringu gin też może stwierdzić, że pęcherzyki są ale czy pękną i się zapłodnią to już nikt nie wie.. Podobno można krew zbadać, albo zrobić jakieś badania, żeby stwierdzić czy ovu była naprawdę i pęcherzyki pękły. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie niektorzy lekarze robia monitoring kilkukrotnie. Chwile przed prawdopodobna owulacja okreslaja czy pecherzyki rosna. Potem juz po owulacji sprawdzaja czy jest jeszcze plyn w zatoce douglasa czy jakos tak. Gdzies kiedys czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć :) Mi mój gin kazał przyjechać w 12-13 dc, żeby sprawdzić czy są pęcherzyki, ale skoro u mnie cykl trwa 30-31 dni, ostatni 31, dlatego ovu była dopiero 18 dc to chyba ja do niego pojade 15-16 dnia. Chyba tak będzie najlepiej? Nie ma sensu wg mnie jechać wcześniej. Źle myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - niestety nasza obecna kuchnia jest za mala na wyspe, ale juz projekt domu z nowa kuchnia prezentuje wyspe calkiem okazale :). Moja kuchnia dzis to lodowka, sciany i kable :D W czwartek wieczorem bedzie jednak juz ponoc gotowa. Fronty beda koloru bordo wysoki polysk, blat granitowy, granit tez bede miala jako panel scienny, tylko cieniej wykrojony. Do tego na panelach system Zobal :) Zlew, baterie kupilismy nowe rowniez granitowe, wymieniamy tez plyte - z gazowej przechodzimy na 80 cm indukcje. Doposazylismy sie w zmywarke, do tej pory raczki radzily sobie z talerzami :). Czekamy poki co na dostawe agd, ma byc wszystko w srode. Zostanie nam okap, mam juz wybrany, taki skosny czarny, standardowy. Piekarnik zostaje bo kupowalismy rok temu pod choinke sobie. Machnelam sobie jedno cargo, cudem sie zmiescilo i dzieki temu bede miala fajna szafke narozna na wyjsciu, bardzo mi na niej zalezalo, zeby mloda lub ew bobo nie uderzalo sie w rog. No i do tego w miejsce obecnego powstanie nowy stolik, rowniez granitowy, grubosci blatu, na jednej chromowanej nodze. Bedzie przywiercony pod oknem. Pod drugim oknem zlew. Pod szafkami system oswietlenia podszafkowego, po dwie lampki led na takiej jakby listwie, z wlacznikiem i kontaktem dodatkowo. Stad te prowadzenie pradu po scianach. Udalo mi sie jeszcze namowic lubego na polaczenie calego oswietlenia podszafkowego w jeden wlacznik :). Naprawde ciesze sie na nowa kuchnie :) Nie jest duza bo 10m2, mozna by powiedziec w kwadracie prawie ze, jedna sciana jest dluzsza a ta na przeciwko to wyjscie bez drzwi. * Na temat monitoringu niestety jak zwykle sie nie wypowiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak, ale on chyba przyjął, że ja mam cykle 28-dniowe. No nic. Pojadę tak jak zalecił. Pytam już bo śledzę przez internet jak ma wizyty wolne, i ubywa ich. No i nie wiem czy się już nie umówić, bo wyjdzie, że nie będzie miał wolnych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - testu nie robilam za szybko jeszcze. Bullitka- troche na okres troche nie. poczekam i zobacze co bedzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam testy ovu i wychodzily dodatnie. Do tego mialam robiony monitoring i faktycznie wystapila owu. Tak jak mowicie sorawdzali takze czy jest ten plyn i byl. I do tego jeszcze badanie krwi i wszystko wyszlo pozytywnie. Wiec monitoring potwierdzil testy. Ale tak jak mowisz u niektorych dziewczyn pecherzyki zanikaja i ovu nie wystepuje. Moja znajoma tak miala. Daisy - zmywarka to chyba najlepsza rzecz jaka wymyslona :D. Zaoszczedza sie mase czasu. A kiedy macie zamiar ruszyc z budowa nowego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no nie wiem wlasnie, musimy podowiadywac sie w bankach jak z ta wplata wlasna z nowymi zasadami, dom niby mamy od kwietnia na sprzedaz wystawiony, no ale mam znajoma ktora swoj dom sprzedawala 5 lat :D. Jak sie sprzeda to sie sprzeda i fajnie, jak nie to trudno bedziemy myslec co wtedy. Projekt juz kupilismy w maju, dzialki ogladamy na biezaco. Kto wie moze bedzie to spontaniczna decyzja i ruszymy na jesieni? Zeby fundamenty sobie posiedzialy. Poki co to takie gdybanie. Mielismy taki okres ze juz juz ale odpuscilismy. Od sierpbia zrobilismy za to tu na nowo dwa pokoje u gory, siebie przebieslismy do nowej sypialni, mloda do naszej starej sypialni, jej stary pokoj gotowy na malenstwo zawsze sie smieje bo kolory pozostaly, zabawki. Lazienke u gory zaczelismy robic, na dole zrobilismy salon na nowo no i przedpokoj i teraz kuchnia. Wiec z braku laku cos sie dzieje. Po staremu calkiem zostanie jedyne lazienka na dole :) * U nnie @ nie odpuszcza. MalaNadzieja tez tak miewalas ze 7dni? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ten dom tez jest nowy?? Dlaczego wlasciwie chcecie nowy? A moze warto pomyslec o rozbudowie?? Moze wyjdzie taniej i odrazu mozecie zaczac. Ile dni juz masz @? I tak ciagle okres czy najpierw plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) żyję.. Hehe fajnie wczoraj było ale chyba mi coś zaszkodziło bo w nocy źle się czułam i dziś w ciągu dnia też kiepsko.. Od kilku dni jestem jakaś nieswoja, nie mogę dojść do siebie, ogólnie chyba mnie coś pobiera.. Zaraz mam gościa a najchętniej bym się do wyrka wrzuciła.. M ma nową grę więc jakby go nie było... Hehe ;) niech gra bo nocka jest dziś moja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy. Tak. Ja mam zawsze 7dni ale najpierw tylko plamienia potem dzien-dwa krwawienia potem 1 dzien plamienie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Daisy jak chcecie poszukać jakiegoś banku to może wybierzcie się do open finance albo podobnego doradztwa. Ja też mam za sobą budowę domu i okazuje się że mam najmniejszy procent kredytu niż inni którzy wzięli kredyt w pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam na jakimś forum , że z paracetamolu jest najlepszy apap ale ja nie mam ;( tylko ibuprom. A jakieś naturalne sposoby znacie? Od czasu do czasu przez kilka dni tak mnie tył głowy boli, że ryczeć mi się chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ibupromu nie bierz bo nie wolno. Wypij sok z cytryny. Kiedys ktos mi mowil ze pomaga ale ile w tym prawdy to nie wiem. A dla corki nie masz paracetamolu w syropie np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol mam czopki a syrop ibuprom ;/ Sok z cytryny piję ze 3-4 razy dziennie ale na żołądek ;( Także ewentualnie by mi pomogło a ból się nasila .... Chyba się położe bo innego wyjścia nie widzę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×