Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość Neska 15
Wiem. Myślałam że to wszystko jest łatwiejsze. A tu życie układa się jak chce a nie tak jak się zaplanuje. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nie lamac sie tu :) Neska juz mozesz isc na badanie, nie jak stuknie rowno rok. Lekarz ci je zrobi tak czy tak :) Uda wam sie musi sie udac, mi tez sie udalo po 4 latach i jestem w 13 tygodniu ciazy :) To bardzo ciezkie tak czekac i czekac i czekac, ale wkoncu sie uda i kazda z Was bedzie cieszyla sie swoim malym Szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Pewnie macie racje. Aż się boję że będzie bardzo źle. Jakoś nie miałam oporów przed lekarzami ale teraz to zupełnie inna sytuacja. Jak do wtorku nie będzie @ a testy będą negatywne to idę na betę a potem chciał nie chciał do gin. Trzeba w końcu wziąć się w garść bo nikt inny za mnie tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
25. Czasami 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może jeszcze test nie wyjść.Mi wyszedł chyba 2 dni po spodziewanej @ i to mega słaba kreska przy cyklach 31 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Zobaczymy jak się ułoży:) Testy mogą kłamać ale beta na pewno nie. No chyba że @ przyjdzie wcześniej ale mam nadzieje że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa po co ja podjudzasz na bete przeciez jutro jest juz weekend i w dodatku 6 swieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Niestety jutro przychodnia jest zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu powiem jak zwykle wulgarnie S********J ;D Neska a tak poważnie to zapomniałam , że jest weekend . Mylą mi się dni przez te wszystkie święta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja wcale po zlosci tego nie napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Gościówa nie ma sprawy. Teraz tyle tych świąt że zgłupieć można. A o co chodzi z tym gościem? Miesza tu jakiś na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem hmmm ciekawe.... I pewnie postów powyżej też kilka osób pisało , a nie ty? Jak chcesz się wcinać do dyskusji to się zaloguj , a jak nie to zamknij dziób i nie wchodź na tematy które ciebie nie dotyczą . Podejrzewam , że nie jesteś przypadkową osobą , bo komu by się chciało wszystko czytać, tylko stałą kafeterianką do tego zakompleksioną , skoro nie łaska się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam na cycki :/ Udalo mi sie pomalowac kuchnie 2 razy a luby polozyl ten dodatkowy prad do konca. Jutro tylko ze soba polaczy i zrobi pstryk na wejsciu. Eh. Jutro trzecia warstwa bo trzeba zaktyc te obrzydliwa zielen dokladnie o pomarancz :D od razu kupimy farbe na przedpokoj i pomalujemy i caly dol bedzie zakonczony :) no i zaakrylowac sciany i domalowqc gdzie trzeba :) w srode wchodza mi z kuchnia, maja robic niby dwa dni..eh. Dzis kliknelismy zmywarke i indukcje. Boze co za zaawansowane sprzety :p moje raczki odpoczna w koncu od zmywania :p * U mnie @ juz 5 dzien i konca nie widac :( * Witam nowe Kolezanki i zycze Wam wszystkim spokojnej nocy bo ja juz ide sie puscoc z Morfeuszem czy jak mu tam :) Aspirynka i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja zasnac nie moge chyba chorobsko mnie lapie albo cos. glowa mnie pobolewa troche mi niedobrze i mam rozpalone poliki. temp. nie mam czolo zimne. moze grypa zoladkowa. mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Agnes ja chora od 31.12....zaziebilam sie i o dalej mnie trzyma. :( Oj oby nie zoladkowa... Zdrowiej sprobuj odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nawet przenioslam sie do drugiego pokoju bo moj M gra. a ja sobie cichutko radio slucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Pobudka! Ja niedawno wstalam, ogarniam sniadanie i dalej do roboty. Luby jeszcze spi ale zaraz Mu wpuszcze psa do pokoju to wstanie :D Milego dnia! * Gosciowa - dwa dni temu pisalam i spam i potem zapomnialam. Chcialam pogratulowac Ci zdolnej Córeczki, co to byl za konkurs? Fotograficzny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Kurcze tyle miałam napisane i wszystko mi się skasowało ;( U mnie dzisiaj piękna pogoda, pranie wstawione to ładnie wyschnie na dworze :) A tak a propo to jakich płynów do płukania używacie? Mi się wydaję, że jakoś krótko wszystkie pachną. Początkowo z polskich używałam - E, Lenor,Silan, a teraz przeszłam na niemieckie- Lenor i Softlan . Daisy , na fb był konkurs na najlepsze zdjęcie podczas zabawy :) Wysłałam zdjęcie małej jak w kartonie się bawiła i wygrała :) Sesja robiona przez dwóch fotografów do wykorzystania do końca marca :) Tylko nie bardzo wiem gdzie ją zrobić z racji , że pogoda ni w pięć ni w dziesięć ;/ Myślałam o jakimś zamkniętym placu zabaw tylko czy wpuszczą tam fotografa? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Gosciowa teraz to raczej takie sesje robione sa w pomieszczeniach. Fajnie scenerie sa zrobione i tyle. Teraz na fb az sie roi od takich sesji dzieciecych. Nawet mojego m siostra robila synom. Maluszek siedzial np w. Aalizce. Bez skarpet i koszul w samych jeansach. Fajnie to wygladalo. U nas koszt takiej sesji to okolo 350-400zl za 20 zdjec. U mnie dzis tez piekna pogoda. Jak na zlosc wyskoczyla mi jeszcze wielka beldka na wardze. Wyslalam juz meza do apteki. Az mi wezly plsie powiekszyly. Boli mnie cala prawa strona twarzy. Najlepiej bym sie cala owinela jakims szalikiem... Agnes jak sie czujesz? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja uzywam E ciemno rozowego, pieknie pachnie wg mnie, daje 2 nakretki na jedno pranie, 2 plukania na ciuchy mlodej, jedno plukanie 2 nakretki na ciuchy nasze. Niestety za to przeszlam z powrotem na Lovele do prania mlodej. Chcialam dobrze i kupilam Vizir do kolorow i oczywiscie od razu na skorze krostki itp. Teraz powoli wracamy do znosnego stanu skory. Tego E plynu uzywam od bardzo dawna. Przeszlam wszystkie inne i cos mi nie lezaly. Chyba ze polecicie jakis super hiper to moze wyprobuje :) u nas duzo plynu idzie bo duzo piore hehe. Osobno malej ubrania, a po przedszkolu to zawsze do prania wszystko, ale to raczej taka przepierka bo ani to brudne tylko do odswiezenia. Osobno nasze kolorowe, nasze czarne, jakies tam dekikatne, biale tez wiadomo i sie tego zbiera tyle ze hej. Co do sesji to mysle ze spokojnie chyba wpuszcza fotografa..chyba ze zycze se pieniedzy za to. Tez gdzies po znajomych mam te wszystkie 'fotografy' :D I z tego co widze to maja tez sesje w studio. Cen nie znam - sama fotografuje poki co swoje szczescie :) Ale kiedys moze sie skusze..chocby ze wzgledu na jakis ciekawy pomysl niz na mozliwosci aparatu. Obecnie sama podczytuje roznych ustawien aparatu, aso, przeslony itp. Dostalam do buta zabawke i teraz mam problem ja rozkminic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze Daisy ale z ciebie chwalipieta na maxa. az w******jace to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie niezmiernie ze moge komus podniesc cisnienie przy sobocie. :) Obiecuje ze nadal nie bede zawodzic. Mua! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja od rana na nogach. posprzatalam z psem na spacerze bylam. malanadzieja- czuje sie juz lepiej. dzisiaj ostatnia w tym cyklu lutke wezme i ciekawa jestem co bedzie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przy sobocie :D ale dzisiaj mam lenia :P leżę i oglądam tv z kompem na kolanach :) nawet głowy mi się podnieść nie chce, odsypiałam do 10.00 długi weekend no i podróż, szybko zleciało, w 4h 430 km, to są drogi nasi drodzy włodarze :P, do Gdyni jechaliśmy 5h a o 100 km mniej :|, tam widziałam tylko jeden radar i to w samym hamburgu :) co do płynów to ja używam silan aromatherapy - ten czerwony czy jaki to tam, pięknie pachnie, jest intensywny i nie mam uczulenia (nie wiem jak z dziećmi) aha...postanowiłam trochę wyluzować z "robieniem" dzieci, takie postanowienie noworoczne, nie wiem czy się sprawdzi, ale zawsze można spróbować :) nie chcę wyliczać sobie dni od @ do @, od dni płodnych do @ i takie tam :) M wróci około 10.01 to będziemy bez stresu cieszyć się sobą, kurcze tylko jak go namówić na wyjazd do Paryża :P, nawet loty już znalazłam, nie są drogie, tylko jakiś nocleg trzeba skombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×