Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja kolo Trojmiasta wiec i ceny inne. No przeciez nie bajerowalabym..Na pewno dsloby sie zbudowac taki dom taniej. Ale te ceny w katalogach np domow szkieletowych to obejmuja sama konstrukcje, wtedy kosztuje 50-70 tys, do 100m. Doliczcie fundamenty, konstrukcje dachu, sam dach zalezy co polozyc, okna biale, oklejone, drewniane. Elektryka, instalacja pod alarm, schody, kominek, szambo. No wyliczac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze ,że ściemniasz Daisy tylko szokuje mnie taka rozbieżność cen... A to 150 tys jest za cały postawiony dom. Doże nie na wypasie ale zawsze to swoje. A teraz idę spać, bo łeb mi faktycznie rozsadzi ;( Dobranoc kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz wypoczywaj :) Odespij impreze :) No jak Ty kolo Pucka mieszkasz to jak to sie stalo ze sie jeszcze nie spotkalysmy??? :D My tu ogarniamy i zaraz pewnie tez sie walniemy na jakis film. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa- bo Ty zaczepna jesteś :P, nie, nie nazywam ludzi wieśniakami, bo sama chcę uciec z dala od miasta :) odkładam kobitki komputerosa i muszę przysnąć, mam nadzieję, ze świat mi nie będzie wirował ech... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Hej:) Wczoraj pisałyście że późno wstałyście to ja też dopiero teraz:) Jak tam bóle głowy i inne ? Betka jak samopoczucie dzisiaj? Lepiej? Mnie od wczoraj piersi bolą. Mam nadzieje że to dobry znak a nie na @. Choć na @ tak mocno jeszcze nie bolały. Albo się wkręcam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) Ja już na nogach od 9. Ahhh jak przyjemnie jest gdy budzi cię córka gramoląc się do łóżka :-D Uwielbiam poranki. Ból głowy trochę ustąpił ale nadal się utrzymuje cholerstwo ;/ Daisy a tak a propo to jeszcze niedawno bardzo często byłam w Gdańsku jak z małą po lekarzach jeździliśmy - teraz się troszkę uspokoiło ;) Neska - może jutro będzie nasz szczęśliwy dzień ! Z rańca idę do lekarza a ty na betę leć ! Tyle czasu spóźnia ci się @ to dobry znak :-) Oczywiście nie ma co się nakręcać , bo różnie to bywa. A co do bólu piersi to w tej ciąży bolą mnie nieziemsko ;( Gorzej niż bym miała zawalone mlekiem ;/ Mam nadzieję, że gin zrobi mi barania genetyczne, chociaż strasznie się ich boję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jak minęła nocka?? ja pół nie przespałam, głowa mnie boli paskudnie, kark dalej spięty, cały nos mnie boli :( ale nic...posprzątałam już i czekam na koleżankę, wpadnie na ploty :) dziewczyny, jutro też idę do lekarza, aby zobaczył, czy wszystko w porządku, za Was trzymam kciuki :) miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tez niedawno wstalam. Czuje sie jakby odrobine lepiej, przed snem nafaszerowalam sie jeszcze lekami. Zjemy sniadanko i, raczej Was nie zaskocze, wezmiemy sie do roboty. Ale dzis planujemy wszystko skonczyc. Przez te robote nawet nie pojdziemy dzis na Orszak Trzech Kroli. :/ W zeszlym roku bylismy, trwalo ze 4 h, mloda byla potem chora 2 tygodnie, wiec moze z drugiej strony to kepiej. * Joanne - eh bidulo pij ciepla herbatke! Ja pije czarna, nie slodze od ponad 10 lat juz, a cytryny nie uznaje bo ponoc herbata z cytryna to najgorsze co moze byc, cos tam sie wytwarza blabla. * MalaNadzieja - jak Twoje oko? Nic nie dajesz znac, juz lepiej? :/ Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tak lepiej. Jeszcze zaczerwieniona galka oczna wiec caly czas aplikuje krople. No i powiwka jeszcze boli. Poparzona rana wciaz jest, ale jest o niebo lepiej. Ja sie tak ostatnio zastanawialam czy jezeli mialam w ciazy USG 3d to tez jest jakis zwiazek z badaniami genetycznymi? Lekar Z tez wtedy mierzyl wszystko. Polkule mozgu, aorte, komory serca, nerki itd. Jak wyglada takie badanie genetyczne? Pamietam ze bylam w invicta robic to USG 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc genetyczne robia powyzej 35 r.z. lub gdy rodzice sa zdrowymi nosicielami jakiejs choroby genetycznej? Tak wyczytalam wlasnie. Bo inaczej to jak sobie zazyczysz to do tego trzeba zaplacic? Badz co badz lepiej wiedziec czy ew. cos bedzie nie tak. Ja tez mialam usg 3d, ale to chyba nie to hm.? Gosciowa nie panikuj.przeciez chyba nie ma powodow by cos bylo nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Agnes kiedy masz dostać @? Jesteś już po terminie? Jeśli się spóźnia to super:) MałaNadzieja a co się z twoimi oczami dzieje? Joanne wracaj do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- dobrze ze z okiem jest lepiej i sie goi.:-). dzisiaj mam 27dc w trzech poprzednich cyklach juz mialam okres w tym dniu a dzis lekki bol rano brzucha i koniec teraz nic. tylko piersi bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miejmy nadzieje ze wredota juz nie przylezie. mi wg kalendarza zaczely sie juz plodne dni. takze powoli dzialamy. jeszcze troche i znowu luteina. W przyszlym cyklu luteine odpuszczam. To bedzie sotatni cykl z clo wiec bedzie co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj znowu maz uciekl na jakis mecz.... jak wroci to zaraz ja ide na swoj przemarsz :0 dzisiaj 50min ale nie wiem czy dam rade bo mam straszne zakwasy. co za wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu dzisiaj cisza. u mnie tez cisza :-). wlasnie obgadalismy z mezem maly remoncik wkoncu dwoch pokoi. sypialnie sobie urzadze. juz za dwa tygodnie jak fachowiec bedzie mial termin wolny. w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie koleżanka mi mówiła , że ten lekarz do którego chodzę robi je na NFZ aż się zdziwiłam , bo ceny takiego badania są kosmiczne ! Małanadzieja wolałabyś nie wiedzieć?? Głupie to co piszesz,bo przecież niektóre wady da się leczyć w ciąży. Nawet gdybym wiedziała ,że dziecko jest chore to i tak bym urodziła ale wolałabym wiedzieć i mieć świadomość co i jak w razie choroby. Agnes to dobre wieści nam niesiesz :*** Kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja nie panikuję, ba narazie nie mam o co :) I nie wiem czy mi je zrobi w ogóle i czy akurat jutro :-) Ale lekki niepokój jest, poza tym miałam dzisiaj ciutkę różowego śluzu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- bol glowy minal? a czy te badanie nie jest czasem niebezpieczne dla dziecka mimo wszystko? jak jutro nie dostane okresu to zatestuje pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no agnes co ty. To chyba wygląda jak zwykłe badanie. Sama z resztą nie wiem :-) Gdyby to było niebezpieczne to na pewno bym się nie zgodziła na to ;/ Ból głowy na szczęście trochę ustał. Podejrzewam ,że ciągnie mi od kręgosłupa niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa nie zycze sobie zebys pisala mi ze to co pisze jest glupie. Zwazaj kochana troche na slowa. I tak. Wolalabym nie wiedziec. Nie wiele jest wad ktore leczy sie w ciazy. Nie chcialabym np wiedziec ze urodze dziecko z zespolem downa. A usg 3d moze wykluczyc ewentualne wady narzadow np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×