Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam. U mnie dziewczynki wszystko w porządku. Ale cały czas myślę o Tobie MałaNadziejo i cały czas wierzę w to że ciąża jest wczesna i pęcherzyk jeszcze się pojawi w macicy:* Betka za Ciebie też trzymam kciuki:* Może tak jak piszesz torbiel sam się wchłonie. Oby. Bullitka a jak tam u Ciebie? Aaaga coś się nie odzywa. Jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Malanadzieja - kurde jacys dziwni ci lekarze. Przeciez to jest jeszcze bardzo wczesna ciaza to skad oni biora takie rzeczy?? Przeciez pecherzyk ciazowy widac dopiero 6 lub 7 tyg a ty jestes najdalej w 3 wiec czego ono szukaja?? Wiesz moja taka znajoma poszla do szpitala i jej powiedzieli ze dziecko nie oddycha. Niech pani jedzie do domu po rzeczy i zaraz do nas wraca i bedzie lyzeczkowanie. Ona cala w szoku poszla do swojego gonekologa i sie okazalo ze dziecko zdrowe i nic mu nie jest!! Urodzila pieknego zdrowego chlopczyka. Mam nadzieje ze w twoim ptzypadku tez lekarze sie myla!! Betka - ja po pracy zmeczona. Bardzo bolal mnie brzuch jak wrocilam ale wzielam no- spe i przeszlo. Jak ja sie stesknilam za moimi kolegami :) dostalam od wszystkich po calusie. Ale 4 godz na nogach dalo mi kopa. A od jutra juz caly dzien Agnes - co twoj maz rozumie przez to ze chce z prezerwatywa?? Nie chcecie juz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Wiem ze trzeba miec nadzieje ale mi jej juz brakuje. Mam zbyt cienke endometrium ze y moglo dojsc do normalnej ciazy. I plyn w zatoce douglasa co swiadczy o pozamacicznej. Bullitka a nie wolalas jeszcze posiedziec w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja mam jednak nadzieje ze mimo wszystko bedzie jeszcze dobrze. Jestes bardzo dzielna. Ciesze sie ze wrocilam do pracy. W domu i tak nic nie wysiedze. W tym tyg moj szef odchodzi i dostane nowego :(. A taki zgrany duet tworzylismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale juz coraz blizej do bety :-) Lekarz byl u mnie. Powiedzial ze moze jutro wypusci mnie do domu. Jezeli mi sie nie pogorszy i nie zaczne krwawic. Bo jest to za wczesnie zeby tak mnie tu trzymac bo i tak narazie nie moga nic stwierdzic. Ciesze sie.chociaz jeden plus. A nadal czekam na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - to super wiadomosci :))). Obiecaj ze jak tylko wyjdziesz to idz do innego lekarza na konsultacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tu mnie przebadalo 4 lekarzy. Plus moj na miejscu ktory dal mi skierowanie. Nie widze sensu. A juz napewno nie teraz. Jezeli beta bedzie rosla tk poczekam az bedzie wiecej niz 1000 i wtedy dopiero moga cokolwiek stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no ale powiedz ze jest jakas szansa ze wszystko skonczy sie dobrze, prosze powiedz to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem bullitka. Naprawde. Narazie czekam na ten drugi wynik. Dziewczynu ja przepraszam Was bardzo ze tak zasmiecam watek moimi smutkami, bo widze ze wiele dziewczyn sie nie pojawia, nie wiem czy to przeze mnie. Jezeli macie dosc moich wpisow to poprostu dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja- coz za glupoty piszesz. po to jest watek zebysmy pisaly o swoich zmartwieniach i smutkach. ja np nic nie pisze bo ilez razy mozna pisac zebys sie trzymala ze wszystko bedzie oki.:-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no co ty!!! Nawet tak nie mysl !!! My wszystkie martwimy sie o ciebie !! Pisz jak najwiecej . To pomaga . My wszystkie trzymamy za ciebie kciuki kochana. Razem przezywamy radosci a takze smutki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo nie myśl tak. W takich trudnych momentach ciężko czasem pozbierać myśli i dobrać słowa. Ja myślę ze każda z Nas jest myślami z Tobą. Jesteśmy tu nie tylko po to żeby mówić sobie czesc ale też po to żeby wspierac się w trudnych chwilach kiedy nie jest po naszej mysli. Także pisz co Ci leży na serduszku. Sciskam Was mocno i przepraszaj ze od dłuższego czasu nie odnoszę się do wszystkich wypowiedzi ale pisze ostatnio z tel i trochę trudno mi jest pozbierać myśli i napisac a troszkę tego jest ;) jak tylko laptop lepiej się poczuje to napisze tymczasem sciskam Was wszystkie bardzo ciepło. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja nawet tak nie myśl. Wszystkie jesteśmy z Tobą myślami i nikt teraz nie będzie gadał o pogodzie. Wręcz przeciwnie pisz jak najwięcej abyś choć na chwilę choć na minutkę zapomniała o tych wszystkich przykrościach które Cię spotkały. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki i myślimy o Tobie. Przytulam Cię mocno i całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo ja również-wiesz przecież :) JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!! P.S. a u mnie @ nadal brak... dziwne pobolewanie w podbrzuszu odczuwam.... Przychodź małpo!! :) no chyba, że zdarzył się cud to nie przychodź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee kochana-śmieję się :) nie nastawiam się na żadne cuda w tym cyklu hehe :) w następnym tak jeśli będzie wszystko ok :) A dobrze, że mi przypomniałaś, bo muszę się do internisty zapisać-zaraz zadzwonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam malanadziejo masz jakies wiesci? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja tylko na chwilkę. *MałaNadzieja trzymaj się! Jestem z Tobą! Na razie nie bierz tego co lekarze mówią do siebie, bo czasami się okrutnie się mylą!!! Pamiętaj, że ostatnie słowo nie należy do lekarzy, bo Kto Inny o tym decyduje! Modlę się za Ciebie! :* *Bullitka81 oszczędzaj się i czekam na dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline dziekuje. Agnes niestety jeszcze nic nie wiem. Nie wiem czy wogole przyjda mi powiedziec przed wieczornym obchodem. Skoro lekarz juz u mnie byl i pozwolil mi jesc... Bullitka :-* Ciekawe jak tam nasza Aaaga sie miewa. Ostatnio byla tak zdolowana a teraz jej nie widac. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo nawet tak nie myśl, jesteśmy tutaj po to by sie wspierać, ja rzadziej tu zaglądam bo ograniczylam kontakt z komputerem, a z Tel. Źle sie pisze. Pisz dziewczyno tyle aby Ci pomoglo, jesteśmy razem juz tyle czasu :) u mnie bez zmian, czekam na @ do niedzieli chyba,nie sledze za bardzo, wymyslilam sobie dekomoryzacje wlosow, dzisiaj dzialam, mój M boi sie efektu a ja jakoś nie za bardzo. Wybaczcie,moze niestosowna wypowiedz w takiej sytuacji, trochę bardziej na roluznienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne czyli co dokladnie chcesz sobie na tej glowie zrobic? Ja tak zadko fqrbuje wlosy ze nie znam sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo a sumie jeszcze nie wiem, na razie kolor beds sciagac, a pozniej naloze albo sredni blond albo cos z rudego, M bardziej sklania sie drugiej opcji, a ja chce siw troche zmienic, ogolnie teraz man granatowa czern, choc juz lekko sprana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja też tak niedawno zaszalałam-przed samym Sylwestrem hehe teraz jest już ok, ale początki były ciężkie także 3mam kciuki, żebyś była zadowolona :) ja z ciemnych włosów zrobiłam się na blond-aktualnie mam mój ukochany odrost i krótkie włosy (uwielbiam!!) Myślałam, że długo z tym blondem nie wytrzymam, a teraz każdy mi mówi, że lepiej wyglądam :) takie zmiany są bardzo wskazane :) może nie aż tak drastyczne jak moje, ale warto :) jeszcze teraz parę kg w dół i będzie lux :) już się do siebie uśmiecham, ale muszę jeszcze popracować nad moim ciałem :) Mam 167 cm wzrostu i aktualnie ważę 62 kg a chciałabym niebawem zobaczyć 5 z przodu-później obniżę kolejne cyferki :) stopniowo :) teraz nawet jak sobie dobrze odpuszczę i "zapomnę się" to i tak nie tyję :) moja wymarzona waga 55kg ale jak będzie 57 to będę najszczęśliwsza na świecie, bo 55 to raczej nierealne :) ot taka mała odskocznia od tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie macie kolory oczu? Ja mam ciemno brazowe i tak jakos zawsze dziwnie mi wygladalo jak dziewczyna ma ciemne oczy i jasne wlosy. Kiedys sama bylam blondynka. Nawet naturalna. Jako dziecko. Teraz sobie siebie w blondzie nie wyobraza. Juz szybciej sklanialabym sie wlasnie ku rudemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jasne zielone oczy takie jaskrawe przechodzące w niebieskie-zależy jakie światło heh taki kamaleonik mały jak to mówi mój M :) Mam też bardzo ciemną oprawę oczu, czarne długie brwi i rzęsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam oczy niebieskie i blond wlosy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam zielone oczy :P Mała nadziejo musisz chyba się przejść do gabinetu lekarskiego jak możesz i spytaj o wynik bo tak to pewnie na wieczornej wizycie się dowiesz dopiero. właśnie przypomniałyście mi, ze przydałoby mi się cos z włosami zrobić tylko nie wiem czekoladowy brąz czy blond hmmm :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×