Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaMi Ty konczylas filologię z nauczaniem języka angielskiego? Gdzie? :) Ja konczylam translatorykę z nauczaniem j. ang. na UG :) Może się znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - bo jeśli zaczniesz teraz Jej gmerać w dwóch językach (rodzimy i obcy) to Ona biedna nie będzie wiedziała, jak układać słowa, jak je akcentować, jak płynnie akcentować zdania itp. Bo zaczniesz uczyć ją mówić płynnie po polsku, a Ona będzie osłuchana z językiem angielskim i skończy się na logopedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się boje że za bardzo Jej mieszamy. oczywiście, ze dla "fanu" jej puszczamy i tak zaczelo sie od jednej piosenki było zabawnie potem druga itd Ona to bardzo lubi. Te piosenki sa rytmiczne i podobają się jej obrazki widac jak Je "chłonie" :p to są piosenki typu, że świnka robi: oink oink a krówka mooo i to widac ja bawi poznaje pierwszy obrazek z piosenki i melodię. wyszło na to, że to taki punkt dnia jak np kapiel albo owoc około 10. nastraszyłaś mnie tym logopeda :p życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem w przedszkolu: '- Karolinko, jak robi świnka? - Oink, oink' To już taki mega czarny scenariusz, ale dziecko nie wie wtedy, które wyrażenie jest poprawne czy chrum, czy oink. Pani jej powie, że chrum, a ona z płaczem, że przecież mama uczyła ją inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu mówimy tylko po polsku a te piosenki trwają około 10 lub 15 minut dziennie kiedy "razem śpiewamy" i "tanczymy" . życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze lepiej zrezygnowac z tego punktu zabawy i odpuścić te piosenki póki jest jeszcze taka malutka? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno założyłam Nam emaila: zajdewciaze@o2.pl stwórzcie sobie email jeśli nie chcecie podawać swojego prywatnego i wyslijcie na ten email prośbe o hasło a potem powierdźcie ta prośbę pod zalogowanym loginem na kafe. Odeslę Wwam hasło i będziemy mieć wspólnego emaila co? czekam może ktos napisze :) wiczorem zjarzę jeszcze na kafe i ewentualnie na emaila i odeslę haslo. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa 22
Hahaha Daisy dobre. W macu siać marchewki ? :-) Poza tym mówiłam, że w ogródku warzywnym nie robię nic :-D Sprzątałam sobie póki miałam okazję. rozwoził ziemniaki to mu Tosiulke wcisnęłam :-) ... U nas dzisiaj pogoda tak piękna, że aż mnie nosi. W końcu weszło we mnie życie i odzyskałam chęci do sprzątania :-D Już nie mogę się doczekać kiedy jakiś remont zaczniemy co w końcu coś się ruszy. To niby dobre 4 miesiące jeszcze do narodzinale czas leci bardzo szybko. ... Małanadzieja- mała słodzinka z tej twojej córy. Może faktycznie wymienimy się jakimiś fotami na mailu , który życzliwa założyła? Chociaż mi wstyd się pokazać teraz. Dam zdjęcie kiedy byłam piękna i młoda zanim zaszła w ciążę z Tosia :-D ha ha. W niedzielę siostra powiedziała , że widać ,że będzie córa, bo zwyczajnie brzydka się zrobiłam. Cera straszna , buzia strasznie okrągła :-/ choć wiele nie przytyłam. Buuu .... Betka mówiłam, że będzie wszystko ok ! Nie ma innej opcji ! :) ... Bullitka teraz z niecierpliwością czekamy na twoje i Małejnadziei USG :) Ja wam za miesiąc pewnie pokażę już małego olbrzyma he he ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ile szkół, tyle opinii. Ona po prostu jak bedzie wieksza albo i teraz i zobaczy swinke pepe w tv to bedzie Ci mowić oink, oink. Tak normalnie dzieci przeciez reagują. Ja sama widzę, jak dzieci uczą się w przedszkolu - panie na angielskim mówią och i ach jakie dzieci robią postępy. Moja córka uczy się od 3 lat angielskiego w przedszkolu i umie co prawda ładnie liczyć, kolory i kilka nazw przedmiotów, alfabet, ale nie uważam by była to nie wiadomo jaka wiedza. Do tego te laski siadają i całą godzine do dzieci mówią po angielsku co dla mnie jest chore. Po co takie zagrania, skoro dzieci pojda do szkoły i tam pani z angielskiego pewnie będzie po licencjacie z pedagogiki i będzie miała FCE na C. Paranoja jak dla mnie. :) Ale mówię każdy ma swoje opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok Daisy własnie chodziło mi o taką ekspercka opinię kto ja kto ale Nasza Daisy się zna :) dziękuję jak to dobrze, ze spytałam ufff no nic bedzie musiała moja Malutka polubic piosenki po polsku poszukam wieczorkiem podobnych i będziemy tanczyć i spiewać przy nowych :) dzięki Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa i Daisy już Wam wysłałam sprawdźcie czy działa :) Gościowa u Nas piękna pogoda również juz nie moge sie doczekać spacerku z Karolka wlasnie będziemy się powoli zbierać i czuję niespodzianke od Karolki w pampersie hihi Macie dziewczyny haslo to "podawajcie je DALEJ". Ja niestety musze uciekać obowiązki i Malutka wzywają :) życzliwa, odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka wysłałąś zapytanie o hasło? hmm odpisz pod loginem na kafe poniewaz nie wiem czy odpisać. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy sliczna fotka, śliczna Ty, sliczna corka na rawdę wygladacie na mega szcześliwe :) ja wieczorkiem podesle swoje takze do przeczytania i do zobaczenia wieczorkiem ja już musze uciekać :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka teraz wejdz na o2 i zaloguj sie na zajdewciaze@02.pl i wpisz podane hasło :) I tam będą nasze maile, zdjęcia itp. Fajna rzecz ze po lewej stronie mamy foldery i tam jest folder galeria i nie bedzie trzeba szperac po mailach w poszukiwaniu zdjec tylko tam beda wszystkie :) Ja z o2 nie korzystalam nigdy haha więc się ucze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko masz login i hasło to wskakuj ma maila :) loguj się :) ja nadal czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka: wejdź na stronę: www.o2.pl potem zajrzyj w zakładke poczta. wpisz login: zajdewciaze a potem hasełko przeslane przez Nas i gotowe jestes Nami :) zyczliwa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka wyslę Ci jeszcze raz i daj znac czy doszło. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi ktoś mnie wyprzedził, to loguj się kochana ja juz uciekam tym razem serio serio bye bye życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy super :) miło Cię widzieć :) i Wercia superowa dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×