Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja - @ nie ma.. * Evelynka musisz to się najpierw podpisać ze chcesz hasło. Rozumiesz, bezpieczenstwo :D Wszystkie to przeszlysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak wiem juz pisze tylko ze ja z tel a tu mi troche schodzi :-P ale potwierdzam ze prosilam o haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dokulałam do domu... Jednak ten rower to dla mnie duuży wysiłek, ale nie powiem jestem z siebie dumna, bo dałam radę.. Ale z @ na rowerze, to masakra. Niby ma się ten tampon, ale nie czuje sie pewnie, więc chyba poczekam do końca tygodnia aż mi przejdzie i od poniedziałku będę jeździła na spokojnie. Teraz Wasze foty :) Bullitka - Ciebie, to sobie wyobrażałam jako brunetkę. Serio w ogóle mi nie przeszło przez myśl, że możesz być blondynką. Ale laska z Ciebie :) * Mała Nadzieja, Daisy i Gościówa - Was to sobie właśnie tak wyobrażałam. We dwie ciemne i Gościowa w blondzie. A Wasze córy istne cuda. Śliczne dziewczynki :) * Joanne myślałam, że masz krótkie włosy. Nie wiem czemu, ale tak jakoś mi pasowało. I nawet Baśka się załapała na fotkę :) Ale fajnie, Was zobaczyć i od razu inaczej się pisze wiedząc tak naprawdę, kto jest po drugiej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za haslo, wprawdzie jestem teraz w pracy ale akurat przynioslam dzis zdjecia kolezance z mojego makijazu slubnego to jak bede miala chwilke to tez sie Wam pokaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam na maila swoje zdjęcia. najbardziej aktualne to pierwsze i ostatnie. chociaż ja, to się prawie wcale nie zmieniam :D Dorzuciłam jedno z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi fajnie. Taka nietypowa uroda. Ja niestety nie moge niktorych zdjec otworzyc w tel wiec pozniej sprawdze na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury jestem blondynką, ale w rudym lepiej się czuję. Zdecydowanie pasuje do mnie i mojego charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ale fajniutka ta Twoja Wercia :) i okularnica jak ja :D MałąNadzieja - loczek mały z tej Twojej córy, po kim ma takie włoski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - Ty mi podpowiedz jakiej farby używasz, bo ja dziewczęta, aktualnie mam lekko rudawe włosy, po tym dekoloryzatorze :P, chcę mieć rude na ślub mojej siostry :D Bullitka - ale laseczka z Ciebie :* jak maleństwo?? Mój M (ten ze zdjęcia żeby nie było :P) już mnie od grubasów wyzywa, chudzielec się odezwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że agnes zdjęcia też się w końcu doczekamy ! ... Mała mi ja to w chwili obecnej jestem brunetk a, taką "wyblakłom " Chyba pójdę w tygodniu do fryzjera i dalej pójdę w blond.Tylko strasznie się boję ,że wyjdzie taki jak na ślubnym zdjęciu - tak to miał być naturalny bląd. W tym ostrym rudym wyglądasz super :-) ... Joanne pasowałby ci taki rudy :-) Już od grubasków?? Rany jak zrobię zdjęcie to pokażę wam jak ja wyglądam. Ale jak chcecie to mogę wysłać zdjęcie ( tylko jedno jedyne mam jak byłam z Tosią w ciąży) w 7 miesiącu a tłuścioch byłam ,że ojeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - dawaj :D Evelynka - miałaś batdzo podobna fryzurę do mojej na ślubie, też miałam żywego kwiata :), jak wyczochram z dysku to prześlę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz już tak no ostry rudy, to się nie farbuję non stop, ale jeszcze czasem się zdarza. Raczej wybieram taki spokojniejszy :D Bo moja mama mówiła, ze dziko wyglądam. Ostatnio farbowałam L'oreal Casting Creme Gloss 743 - ognisty bursztyn :) Z rudym problem taki, ze jak się człowiek do farby przyzwyczai, to jak na złość wycofują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam Dziewczyny ze zadna z Was nie pasuje mi do tego jak sobie wyobrazalam, ale fajne z Was kobitki i dzieciaczki tez przeslodkie :-) a joanne jestes tak podobna do mojej kolezanki ze az nie dowierzalam jak zobaczylam fotke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma krótkie włosy i też taki jebitny rudy nosi- w innym nie wygląda :-D ... Doznałam szoku. Moja koleżanka ,która we wrześniu będzie miała 19 lat jest w ciąży z chłopakiem z którym jest 2 miesiące? może 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - mialam pisac ze najlepiej wg mnie wygladasz na tym slubnym zdjeciu. Mialas piekny kolor wlosow :) Ja tez mialam podobny - taki sarni haha, jak rozjasnialam sie na platyne :D Jutro czy kiedys poszukam zdjecia to Wam wysle :D * Ale mam nerwa. Maly sika co 3 minuty normalnie można p*****lca dostac. A duza sie k***a zrzygala na pol salonu! No juz nie moge. Az sie lubemu oberwalo. Maly na dworze, duzy w garazu niech tam sobie rzyga w lubego krolestwie a nie mi tu po parkiecie :( Do tego maly nie wiem kiedy nasikal dwie mega kaluze u gory pod drzwiami naszej sypialni i pod pokojem malej. A mala wiadomo od razu w to wlazła i to rozniosla. No szlag by to trafil.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka taka wymuskana na tych 'profesjonalnych' zdjęciach pochwal się normalnymi zdjęciami też, żebyśmy mogły zobaczyć jak wyglądasz na co dzień, a nie w dniu ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :-) z Was tez sliczne dziewczyny i od razu widac ze takie rowne babki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana ale wybuchowa dzisiaj jesteś :-D Sama chciałaś psinkę :-D A jak do tego dojdzie ci maluszek w brzuchu to już w ogóle masakra będzie... ... Jezu no co ty. Wszyscy mówili, że wyglądałam strasznie na własnym weselu jeśli chodzi o włosy. No i byłam w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×