Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gościówa - właśnie rewelacyjny kolor, ale wiesz, pisze to ktoś, kto ma teraz p*****lca na punkcie jaśniejszych haha, od kiedy pamiętam...granatowa czerń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam granatową czerń i to bardzo długo. teraz już od dawna nie farbuję, kolor mam spoko, a o dziwo siwych brak. Nie wiem co mi jest, faktycznie dziś chodzę ostro wściekła. Od razu przepraszam jakby coś mi się jeszcze zdarzyło palnąć dziś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - chciałam między rudym a blondem, jak to Daisy nazwała...sarni czy jakoś tak haha :D teraz się opalać nie bedę z racji maleństwa a blada jestem jak trup... Daisy - zamierzasz tak trzymać małago szczocha i żygusia na zewnętrznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ale czaderski brzuchol, no i sorki że się przyglądała, ale nie widzę zadnych blizn !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie plot to im tam postawie na podworku piekne budy ocieplane w rozowe i zielone kropki :D maly zaraz mi zje elewacje haha ide go wpuscic :p A suka niech w garazu sie zastanowi co robi. Zawsze przychodzila i dawala znac ze sie wybiera na rzyganie a dzis o prosze jak nasikane to i narzygane niech bedzie. Moze niech jeszcze nasraja i rozjezdze to rowerem. Kurde nie mam roweru wiec na rolkach :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - na razie smaruję cycki, kupiłam z bielendy też coś tam mama, one wszystkie są rzekomo od 4 m-ca, a ja świeżynka, to stosuję się do zasad :) zazdroszczę, ale brzucholek piękny, już swojego nie mogę się doczekać, a co do imienia?? serio Kostek Wam się podoba, no patrzcie, jak polska kinematografia potrafi wpłynąć na szarego polaczka :) uduszę twórców "listów do M" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Kobietki po krótkiej przerwie :) Nie umiem tak siedzieć, czytać co piszecie i się nie odzywać. To nie w moim stylu :P Ale chociaż przemyślałam wszystko co się dzieje u mnie i wiem co mam robić :) MałaNadziejo, Bullitka i Joanne jeszcze raz Wam bardzo bardzo gratuluję fasolek :D Cieszę się strasznie, że Wam się udało :D Doczekałyście się :D Daisy ciężka sprawa z tą Twoją @ :/ chyba powinnam pójść do gina, żeby przepisał Ci leki, bo przy tak długich cyklach to ciężko będzie zajść w ciążę :/ Musisz wyregulować cykle i sprawić, żeby były krótsze. Witam nowe dziewczynki :) Jedni dołączają inni odchodzą.. Fajnie, że forum nie umiera :P A ja mam dostać w poniedziałek @, w zeszłym tygodniu w pon miałam ovu, mało bolesna bo pęcherzyki malutkie, piersi bolały, jajniki troche i przeszło. No ale jakieś dziwne rzeczy się u mnie dzieją jak zwykle, bo wczoraj mega mnie jajnik lewy bolał, czułam jak idzie ból, nastąpiła mega bolesna kumulacja i chwila spokoju i tak cały dzień, dzisiaj powtórka.. wczoraj zrobiłam test ovu bo miałam jeszcze jeden i kreska prawie taka sama jak kontrolna czy jak się ona nazywa, no w 80% taka sama.. Czyżby owulacja taka późna? No nic już nie czaję z tego mojego cyklu :/ Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aaaga! Jezeli w zeszlym tyg pecherzyki byly male to skad pewnosc ze wtedy byla owu a nie wlasnie teraz? A co z tym Tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ja mam problem na komputerze, mają dużą pojemność i nie chcą się otworzyć a ja kret i z miniatury niewiele widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja miałam monitoring i według moich ostatnich cyklu i wyliczeń gina właśnie wtedy powinnam mieć owulacje, w 18 dniu, tak jak w ostatnich chyba 3 miesiącach. Czyli jak by w terminie. Pęcherzyki miałam malutkie, nawet 2 tabletki clo nie pomogły, nie działają na mnie. Teraz mam brać 3 jak dostanę @ od 3-7 dc. Także wtedy powinna być owulacja, no ale wychodzi na to, że jest dopiero wczoraj/dzisiaj. Nie wiem czemu tak.. Nie czaję tego kompletnie :/ A tsh w normie. Rozmawialam o nim z moim ginem tak na poważnie i powiedział, że naprawdę nie mam się czym martwić. Gdyby było wyższe o 0,5 lub 1 to wtedy coś bym musiała brać a tak to naprawdę nie muszę się stresować. Teraz w kwietniu/maju mam iść do szpitala na hsg, badanie drożności jajowodów. Oby było chociaż z tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam prośbę o hasło z maila djbass :P bo ja w moim mailu mam imię i nazwisko :P a to taki stary i nieużywany mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aagaaa super, ze się odezwałas czekalyśmy na Ciebie :* mam nadzieje że wyjazd był udany :* * Dziewczyny żadnej z Was nie poznaje hihi :P * Joanne wyobraziłam sobie Ciebie całkiem inaczej ze względu na to, że mialam w liceum jedną Jaonne w okularach i tak sobie Ciebie skojarzyłam. Fajna z Wws para i super Baśka fajny fajny piesio * Daisy sliczna Ty właśnie sobie Ciebie wyobraziłam ale bije od Ciebie taka szczerosć masz sliczny usmiech a corcia to cała mamusia boskaaa i faktycznie fajne ma te okularki szkoda że tak zle skonczyły * Gościówa Nasza dziewczyna z charakterkiem ale się zmieniłaś tzn chodzi mi o kolor włoskow od blondynki do czarnulki :) fajna z Ciebie dziewczyna mimo charakterku z zadziorem jeseś bardzo sympatyczna z twarzyczki :) fajan ta Twoja coreczka słodziaczek :) * Ewelina poprostu slicznie sama sie nie moge doczekac moich slubnych zdjęć :) * Bullitka to już totalne zaskoczenie ślcizna blondyneczka :) i nie wyglądasz na 160cm dałabym Ci jescze z 10cm :) * Mała Mi to mala mi :) hihi naprawdę nietypowa delikatna uroda :) * mała nadzieja też nie do poznania hihi naprawdę bardzo fajna dziewczyna i córeczka kolejny słodziak :) agaa napisz pod zalogowanym nickiem na kafe, że prosisz o hasło dziewczyny zaraz zmniejsze rozmziar zdjęć i prześle jeszcze raz życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga, powinnaś dostać, Życzliwa - podrzuć jeszcze swoją słodzinkę córunię :), też zaskoczona jestem MałaNadzieja - przypomnij ile masz lat?? bo młodo wyglądasz :), Bullitka - szok normalnie :) jeszcze tylko Agnes niech się pokaże :), Betka nasza :), Neska.... Daisy - wyglądasz na "równiachę" :) fajne obydwie dziewczyny, a córcia po prostu słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam hasło :) No oczom nie wierze w to co widzę, żadnej z Was sobie tak nie wyobrażałam! Muszę dojść do siebie to też wyślę moje zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmniejszyłam Kochane rozmiar zdjęć żeby nie było problemu z ich obejrzeniem. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to taka dziewuszka jestem, mała, niepozorna, wszędzie ode mnie dowód chcą :D A ja zaraz 26 lat, kto by pomyślał... Życzliwa jeśli chodzi o te piosenki, to Daisy ma rację, żeby małej nie mieszać za bardzo, bo potem rzeczywiście będzie miała problem z prawidłowym akcentem czy właśnie takimi prostymi odgłosami zwierząt, które brzmią inaczej w każdym języku. Jeśli nie ma być dwujęzyczna, to na takie piosenki przyjdzie czas, jak już będzie mówiła po polsku :) Daisy ja nie kończyłam filologii tylko pedagogikę wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym na prywatnej uczelni w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to taka dziewuszka jestem, mała, niepozorna, wszędzie ode mnie dowód chcą :D A ja zaraz 26 lat, kto by pomyślał... Życzliwa jeśli chodzi o te piosenki, to Daisy ma rację, żeby małej nie mieszać za bardzo, bo potem rzeczywiście będzie miała problem z prawidłowym akcentem czy właśnie takimi prostymi odgłosami zwierząt, które brzmią inaczej w każdym języku. Jeśli nie ma być dwujęzyczna, to na takie piosenki przyjdzie czas, jak już będzie mówiła po polsku :) Daisy ja nie kończyłam filologii tylko pedagogikę wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym na prywatnej uczelni w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga, pokaż nam się :D, Życzliwa - fajny brzucholek :D a jedno zdjęcie to w hotelu Dobosz?? zjadłam dzisiaj z chłopakami deser lodowy, w sumie prawie go połknęłam, ostatnio mam problemy z jelitami chyba...rewolucje takie że szok, nie śpię dziś od 4.40 i ledwo żyję, ale dalej patrzę, czy jakiś zdjęć nie wkleiłyście :) rzeczywiście, lepiej się pisze z kimś, jak się kogoś widziało :) mniej pytań w głowie i myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ja i tak bede sie upierac ze tsh nie powinjo przekraczac 2,5 przy staraniu o dziecko. Tak mowi kazdy endokrynolog. Mam przyklad u kilka znajomych, ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz. Joanne 27lat skoncze 25.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×