Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MałaNadzieja jak to śledź w śmietanie bez śledzia?? moja babcia to robi pyszne śledzie w śmietanie, ale ja tylko tą śmietanę jem z ziemniakami bo śledzia nie tkne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja calyy czas podaje termin wedlug OM bo zazwyczaj nim lekarze sie sugeruja. A moze licza Ci w dol bo poprostu licza skonczony tydzien. Ale jestes w 8 tc ;-) Aaaga masz termin w dzien urodzin mojej corci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wielką ochotę na makrelę wędzoną. Jutro muszę sobie kupić i zrobię pastę z makreli to na dwa dni będę miała :) pyszne jedzonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ja rybki akurat lubię :) Mój termin to sprawdzałam w necie jaki termin wychodzi i w jednym źródle mam 25 a w innym 23 listopada. Wszystko się okaże u gina co on mi wyliczy :) Daisy a mi może wpisz już 25 lat bo za 2,5 miesiąca tyle mi stuknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie tak Ci wychodzi wg OM. Potem ten termin pewnie bedzie sie wahal wg USG. Ja mam nadzieje ze urodze w pazdzierniku. Listopadowych domownikow mam juz dwoch :-) plus chrzesniaczka, siostrzeniec, dwoch szwagrow... Troche ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny , jak dobrze ze was mam :). Malanadzieja - no ale jak to robisz? Tylko sama smietane ? Czy jest sledz tylko ze go nie jesz? Mozna wogole sledzie jesc? AaAga - a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe grono :) Ja nikogo nie mam z listopada. Nawet nie kojarzę nikogo z rodziny, żeby urodził się w listopadzie. Szczerze to wolałabym inny miesiąc, cieplejszy od marca do września włącznie ale przecież nie będę marudzić. Trzeba się cieszyć z tego co jest. Ja jestem w pełnej euforii, że wreszcie nam się udało :) W piątek idę ponownie na betę, żeby zobaczyć jak przyrasta. A dopiero za tydzień do gina, oszaleć można z nerwów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka smietana, cebulka, moze byc koperek albo szczypiorek i ogorek kiszony np. Pieprz i sol no i to na ziemniaki. Ja bardzo lubie :-) U mnie w regionie to bardzo popularne :-) A sledzie mozna jesc. W irl mowili mi ze nie wolno jesc tunczyka. I serow plesniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dlatego jak tylko coś się dzieje, to zaraz pisz. Ale przede wszystkim tak się nie zamartwiaj, pomyśl w takim momencie o maleństwach i że swoim stresem im szkodzisz. Musisz wyluzować troszkę a wszystko będzie dobrze :) Ja już lepiej się czuję. Przeszło mi, ale moja mama się załamała jak mnie zobaczyła po pracy bo strasznie blada byłam no i słaba też :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja w mundurkach najlepsze do takiej śmietanki :) Ja to tylko takie gotuje do śmietanki. Joanne a kiedy M wyjeżdża? Znowu na 10 tygodni? A jest szansa, że w trakcie będzie "wpadał" do domu chociaż na chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ja nie pracuję, w domu jestem więc nie mam się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - to teraz mi narobilas smaka. Aaga - to dobrze ze nie masz dodatkowo stresow z praca zwiazane. Ja jutro ide do zakladowego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko cieszę się, że wszystko w porządku i że dzieciaczki rosną :) No i do tego jaka jesteś wyjątkowa :) mam nadzieję, że nie będziesz się już tak martwiła i będziesz mogła cieszyć się ciążą :) moje dane do tabelki: 28 lat, 10 dc, 6 cykl starań, termin @ 7.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka mi też MałaNadzieja apetytu narobiła :) chyba poproszę babcię, żeby mi na piątek zrobiła śmietankę :) Mniam :D A ja gdybym pracowała to bym już musiała być na zwolnieniu, bo kiepsko się czuję, co chwilę mam straszne zawroty głowy, że ledwo stoję. aż dziwne to dla mnie, że tak szybko mnie chwyciło. A gin by mi jeszcze zwolnienia nie dał bo za wcześnie :/ A tak to kładę się i mam wszystko gdzieś, mogę odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko to Maluszki ladnie rosną :) serduszka silne :) w luteinie jest wyższa dawka progesteronu także myślę, ze taka uderzająca dawka pozwoli Ci się pozbyć tych plamien i wkoncu zaczniesz cieszyć się ciążą. bullitko po 12 tygodniu w razie jakichkolwiek plamien choćby tyciuskich lekarze w Holandii przyjmuja na oddzial i dzialają? skoro jutro idziesz do lekarza to poproś o zwolnienie przy tych plamieniach powinnaś jak najwięcej wypoczywać. * ja narazie sie nie wpisuje do tabelki z powodow oczywistych :P * Gościówa mam nadzieję, ze u Karolci to poporstu taki urok. zrobie jej badania z krwi i moczu i jak wszystko bedzie dobrze to bede spokojniejsza. wage skontroluje Jej za miesąc u Pani doktor a w międzyczasie popracujemy nad jedzeniem warzyw i mięska. nawet nie che myslec o tej operacji to zawsze obciązenie dla takiego maluszka :( na allegro jest całe mnóstwo uzywanych wozeczkow ja swój wylicytowałam x-lander xt za uwaga 315zł a nowy był warty przy zakupie ponad 2 tysięce zł takze na pewno cos znajdziesz. miałam możliwość mieć nowy wozeczek moi rodzice się upierali, ze kupia prosto od producenta ale ja tez jestem uparta i nie widze potrzeby kupowania woka za 3tysiące na 1,5roku gdzie taka kwote mozna przeznaczyć na coś bardziej konkretnego. * Neska hemoglobina 13 to bardo dobry wynik :) tez bralam femibion koszmarna cena około 70zł płaciłam za femibion 2 a jedynka też jest w podobnej cenie. ale faemibion ma juz w swoim skladzie kwas foliowy i to w bardzo dobrej przyswajalnej formie take folik jest Ci niepotrzebny. * Agaa nie szalej z nerwów :) będzie dobrze. beta Ci ładnie wzrośnie, zobaczysz i usłyszysz serduszko i nie zapomnij z wrażenia o zdjęciu My uwielbiamy oglądac takie male kruszynki a Ty będziesz miec super pamiątke :) mi gin dala juz zwolnienie od 4 tygodnia (było widać już pęcherzyk i cialko żółte) ze względu na prace z cytostatykami, plamienie i wczesniejsze poronienie ale to troszke inna sytuacja. ja nie mialam zawrotów głowy może przy okazji bety zrob sobie morfologie? * a ja do jutra jestem sama. moj narzeczony w sprawach służbowych pojechał aż do Krakowa gdyby Karolcia nie była taka malutka to pewnie pojechałabym z Nim a tak to jesteśmy same. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny dzien mija. ja chwilke spalam. teraz ogladam nastepne odc Prawa Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie na You Tube: GoPro strażak ratuje kotka i otwórzcie pierwszy filmik jaki Wam się wyświetli. aż łezka mi się zakreciła w oczku. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie na You Tube: GoPro strażak ratuje kotka i otwórzcie pierwszy filmik jaki Wam się wyświetli. aż łezka mi się zakreciła w oczku. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz z mala w domu. Bylysmy w pasmanterii kupilam material, koronke, kwiatka, gumke i jakies resztki scinki i bede jej szyc spodniczke na pierwszy dzien wiosny :D igla i nitka tak postanowilam. Bo zaplacilam za wszystko niecale 50zl i bedzie miala cos oryginalnego hehe a w sklepie znajdz cos typowego to nie ma szans. Najwyzej nie wyjdzie moze udowodnie lubemu ze naprawde potrzebuje maszyne i przestanie mi jeczec ze mam nie kupowac sobie. :p Jutro uzupelnie tabelke rano bo juz mnie nie bedzie na kompie dzis tylko na komorce :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam obiadek:) Zjadłam oczywiście a reszta czeka na m jak wróci z pracy:) Życzliwa ja za femibion płacę ok. 30 zł ale nie wiedziałam że 2 aż 70. Strasznie drogo. Folik lekarz też kazał brać a właśnie w femibionie też jest. Ten filmik z kotkiem widziałam jakiś czas temu ale niestety kotek zdechł bo się zaczadził. Też mi wtedy łezki poleciały. Daisy to do dzieła:) Ja już mam za sobą nawet 2 pary spodni ale musiałam stare spruć żeby mieć krój bo sama nie umiałabym wykroić niestety. Aaaga fajnie jest tak poleniuchować i nie myśleć że do pracy trzeba iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelynka fajna kuchnia. super zieleń, bardzo ładne połączenie kolorów. jak Wy to robicie, ze macie tak sterylnie czyste blaty :P u mnie to jak nie mleczko Karolinki, to kaszka, a jak nie kaszka to soczek albo wzorek z palszkow Karolinki :p hihi zawsze cos. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - oj bardzo bym sie chciala wkoncu cieszyc ta ciaza. Ale pewnie dopiero zaczne po 12 tyg Aaaga - odpoczywaj duzo. Codzien bedziesz cos nowego odkrywac u siebie. Zyczliwa - ja jestem caly czas na zwolnieniu. A jutro man tylko kontrole zeby bylo wszystko ladnie na papierze. Jak Karolinka? Daisy - ja tez ciagle marudzilam o maszzynie a jak maz mi kupil pod choinke to juz 2 lata stoi jeszcze nie otwarta. Nie ma kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej Neska chcesz żebym sie poryczała niepotrzebnie dopowiedzialas mi tą historie o kotku abuuu :( abuuu :( niedobra Ty :P za femibion2 placilam dokladnie 69zl a za femibion 1 masz bardzo ładną cene ja mialam okolo 50zł. uciekam do Karolki wlaśnie się przebudzila ma dziewczyna wyczucie :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny chyba mnie grypa rozklada. gardlo glowa mnie boli. i jakos dziwnie dol brzucha jak na okres. kurcze dzien po okresie byl sex i potem juz nie. niewiem czy sie uda:-(:-(:-(:-(. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa właśnie się zastanawiałam czy to napisać. No ale trudno życie nawet dla takich kotków jest brutalny. Ja uwielbiam zwierzaki i takie historie mnie wzruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×