Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne - no ja to bede wypytywac o kosmetyki dla dziecka dopiero przed porodem bo do tego czasu zdaze 10 razy zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - a ja przed porodem to pewnie będę chodzić, czytać etykiety i kupować :) orientacyjnie na razie pytam...na razie wszystko na tym się opiera, bo tyle ile głów tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jak M wróci, to znowu nie będę miała czasu na komunikację, a to już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska wcale nie mam super figuru. brzuch duży przed ciaza ale zamierzam po porodzie ostro wziac sie do roboty. Joanne ja początkowo Nivea i oliwia bambino.później zrobiło sie cieplo to z oliwki zrezygnowalam bo zatyka pory i wszystko uzywalam Nivea. jak sie okazalo ze. Młoda ma azs to wszystkie kosmetyki atoperal baby. a teraz to roznie. nawet muszę pochwalić baby dream z rossmana bo tez wszystkie produkty które miałam były super i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Bullitka - plywa 10/10 tyg. Tyle samo jest na ladzie i na morzu, jakoś 2.5 miesiąca wychodzi :) pierwszy raz oglądam taniec z gwiazdami, przesada :| no ale nic w tv nie ma buu joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja juz po imprezie ;-) maz oczywiscie zostal troszke podpity. Ale sie nie obawiam... Mamusia go przypilnuje ;-) Ja uzywalam koametykow nivea. Mysle ze teraz bede to samo uzywac. Wiem ze wiele kobiet uzywa emolium czy. Jak to sie tam nazywa, ale wg mnie jezeli nie ma takiej koniecznosci to jest to naprawde zbedne. Neska kochana... Gdzie ja chudzinka? No cos Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no ja tez ogladam. Idzie sie przyzwyczaic do takich rozlak czy za kazdym razem jest tak samo trudno?? A powiedz sprawdzalas w chinskim kalendarzu jaka plec ci wychodzi dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek mydelko zwykle dla noworodk nivea i oliwka nivea a po miesiacu plyn do kapieli i szampon 2w1 nivea i oliwka. No i do pupci uzywalam najpoerw wazeline tak zolta tylko zeby nawilzyc a jak sie cos dzialo to sudocrem. Albo linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciow ja tez sie troche zcielam z m na poczatku... Ale stwierdzilam ze nie ma sensu.... a Twojego meza gdzie wygnalo? Jeszcze wczoraj goraczkowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudocrem zszedł na psy. Absolutnie nie pomaga nic a dużo miałam do czynienia z odparzoną pupcią. Teraz polecam zwykły tormentiol albo bepanthen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny i mam taka sucha skore ze masakra. Schodzi mi platami. Glownie na boczkach.... Jakby mi stara skora cala chciala sie zluszczyc. Jak po przesadnym opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie bardzo chwale sudocrem. U mnie wszyscy uzywaja w razie potrzeby i pomaga. Bullitka my kapalismy zawsze codziennie. Wiesz... Dziecko ulewa czasami, albo mleczko bokiem polecie... Ale glownie dlatego ze to taki wg mnie troche wyznacznik czasowy. Zalozmy przyszla godz 19 bylo kapanie karmienie i spanie. I tak codzinnie. Zawsze kladlam nadie spac w dzien o konkretnych godzinach. Dziecko sie przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ja kapalam codziennie. W sumie dalej kapie... M przyszedl właśnie, pracował tak dlugo. W****ilam sie bo wczoraj cały dzień nad nim latalam, biegalam do sklepu, robilam kisielki itd a dzisiaj kiedy juz mu dobrze jest z morda na mnie wyleciał o glupote. z reszta tak caly dziwnego dzisiaj. Nie ma w sobie za grosz współczucia a wie ze ja tez sie dzisiaj zle czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Dokladnie jak mn pisze kąpiel to super wyznacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka napewno nie. Wazne jest by dziecko mialo swoj czas rozpracowany. Drzemka, jedzenie spaniw, kapanie itd... Przynajmniej ja tak uwazam. Taki codzienny rytual. Mam wrazenie ze dziecku to troche pomaga by wiedIec co sie bedzie dzialo. Moze glupoty pisze. Gosciowa no niestety tak to juz jest z tymi naszymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkatalka
czytam i czytam i podziwiam was kobietki.Za wytrwalosc, nadzieje. Tyle milosci jest w was. czuje sie jak wyrodna matka,.nigdy nie lubilam dzieci,mam rodzenstwo ale jestem wygodna i samolubna. zaszlam w ciaze w wieku 35 lat bardzo szybko, zaraz jak odstawilam pigulki.maz przeszczesliwy.kocham corke i dbam o nia jak moge,jednak czesto wkurza mnie jak placze bo chce byc tylko na rekach,konsekwetnie unikam noszenia.w nocy nie chce mi sie wstawac, odciagam pokarm kiedy moge i wprowadzilam tez papki. co zrobic by miec wiecej cierpliwosci i okazywac corce wiecej uczuc? jestem jak zolniez , posilki o okreslownej porze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też koleżanki właśnie poszły. Fajnie było, posiedziałyśmy, pogadałyśmy, pograłyśmy na kinekcie w sporty różne :) Ale ja to chyba taka domatorka jestem. Fajnie jak ktoś przyjdzie, ale ta cisza teraz i spokój i tylko my we dwoje to cudowne :P Natalka nie wiem, co ci poradzić, ja pracuje w przedszkolu, więc cierpliwość chyba mam wrodzoną. Zresztą my wszystkie, tak bardzo pragniemy dziecka, że żadne niedogodności nam nie straszne. A Ty nie chciałaś tego dziecka? Czy zaszłaś tylko dla męża? Pytam z ciekawości, nie musisz odpowiadać na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu same pustostany piszą, co dla nich dziecko jest centurm wszechświata - nie znaja innego życia i nie mają innych celów, stąd tyle w nich "miłości" - zresztą zobaczymy na jak długo, bo małe dzieci to słodziaki, a nastolatki to już większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry mamuśki, teraźniejsze i przyszle :) szybko wczoraj odlecialam, w nocy znowu pobudka na nocnik ech, jeszcze wstaje ze 2 razy a potem ciezko zasnąć :) Bullitka Kochana - kąp codziennie jak dziewczyny mówią, moim zdaniem dziecko sie poci nawet jak leży, ulewa itd., lepiej będzie spac po kąpieli czyste i pachnące. Jest taki kalendarz sprawdzania plci? Nie slyszalam, mozesz podać linka bo ja zielona. Co do przyzwyczajenia sie do wyjazdów...mysle ze dla naszego zwiazku to jest "zdrowe" tesknie bardzo wiadome, ale czesto go widzę na Skype i slysze nawet przez telefon, dużo pracy mnie czeka związanej z dzidzia i tatusiem. Nad tym najbardziej ubolewam, on pewnie tez, ale taki juz zawod, a "handlować rabarbarem" raczej ne będzie :) kto nie zna takiego życia niestety nie jest sobie w stanie wyobrazić jak jest, a bywa różnie, po prostu bywa różnie.. MN masz racje, emolientow używa sie w ostateczności, są na bazie parafiny a to przecież pochodna ropy naftowej, tez mysle, ze nie ma co szaleć i cudować, no i widzę, ze wiekszosc z Was nivea uzywala Mala Mi - tez jestem domatorem, jakoś nie za bardzo lubuje sie w goszczeniu u innych, kinekt powiadasz? Rewelacja na imprezach przy piwku, ale to byly czasy, korzystaj poki mozesz :P nie zebym marudzila, bo znajdzie sie ktoś kto zaraz napisze memorial o tym jak to chcialaba marudzi, kazdy etap w życiu jest fantastyczny i jeden sie kończy inny zaczyna, milo po prostu wspominam skakanie na nartach i grę w golfa u znajomych hehe. Natalka - ile Twoje dziecko ma? Pytam bo moze jeszcze nie oswoilas sie z myślą, ze zostalas mama. Mysle ze wszystko przyjdzie z czasem, tutaj moze nie ma reguly, ale widzę sama po sobie, ze im bardziej wyczekane tym bardziej będzie "niunkane". ja dzisiaj lece do teściowej, pogody jeszcze nie widzę, ale piec byl wylaczony i nie zmarzlam....a przyszedl rachunek za gaz, jestem przeszczęśliwa :D milego dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta :-) nie mam czasu przeczytac o czym pisalyscie, jutro nadrobie. U mnie kiepsko, mam taka infekcje ze wczoraj mialam krew w moczu :-( oczywiscie szybko pobieglam do lekarza i dostalam antybiotyk. M tez dostal nowa recepte takze oboje teraz bedziemy na antybiotykach :-( no nic ale jak trzeba to trzeba. Wlasnie jestem w drodze do fryzjera bo dzis mamy wesele :-) Mala Nadziejo udanej zabawy, dzis obie sie bawimy :-) Pozdrowionka dla wszystkich, jutro napisze wiecej i moze jakies zdjecia wrzuce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie dzis piekna pogoda od rana . Mam nadzieje ze bedzie tak caly dzien :) Joanne - ja mam tak samo z tym sikaniem. Budze sie czesto a potem problem z zasnieciem. Na dlugo jedziesz do tesciowej ?? Mala mi - to normalne ze teraz tak bardzo podoba ci sie samotnosc z m . Wkoncu tyle czasu mialas wspollokatorow to teraz musicie sie nacieszyc wolnoscia :). Evelynka - a u ciebie skad ta infekcja?? Baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane :) my wlasnie przy sniadanku z Wercia, na tarasie przy kawce i juz na samych podkoszulkach :) czekamy na tosty :) tu nadal piekna pogoda, dzis pojdziemy na jakis dluzszy spacer do lasu :) luby z nami woec mozemy sie zapuscic bo tak sama z mala i z psami nigdzie dalej nie chodze. * Natalko mysle ze to kwestia czasu, dsj sobie czas, nie kazdy od razu po porodzie musi palac miloscia i zachwyceniem z tytulu urodzenia dziecka. My mamy cierpliwosc bo nasze dzieci sa juz wieksze, moja corka ma np. 7 lat juz. Oprocz tego 2 z nas jeszcze maja juz dzieci. Wiadomo ze inaczej sie zyje z takim kumatym kilkulatkiem, nawet dwulatkiem jak u Gosciowy, niz z kilkutygodniowym bobasem :) * MalaNadziejo milej zabawy Ci zycze, pewnie juz od rana jestes na nogach i Nadie walkujesz z tymi loczkami :) Bawcie sie dobrze i uwazaj na brzuszek :* * Evelynka strasznie mi przykro teraz oboje sie meczycie na antybiotykach. Mam nadzieje ze szybko sie z tym uporacie. Dbaj o siebie bo u kobiet taki stan zapalny to ciezka sprawa. * Milego dnia kochane Wam zycze wybaczcie ze nie odnioslam sie do wszystkich postow. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udanego szaleństwa na parkiecie, bawcie się dobrze :) podesłałam zdjęcie na @...gościówa - nawet z uśmiechem :P niestety myślałam, ze ten brzuch przez noc się zmniejszy haha, no cóż, naiwniaczka :P, uwierzcie, ze jego połowa to te czekolady, których nigdy nie jadłam a teraz nie dają mi spać :P ale jak odmówić schogetten truskawkową :P Bullitka - Ty chudzielcu, ja powoli się zaokrąglam :) idę do lekarza 6 maja to wskoczę na wagę, jak na jednej to na jednej ważenie :) lecę do teściowej, pewnie pół dnia spędzimy razem, rosół ugotowała, tylko nie wiedziała, że mam go jeszcze w lodówce hehe buziaki i miłego odpoczynku :) a dziewczynom szampańskiej potupajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) U nas dziś pochmurno, ale ciepło, może jakiś deszcze przyjdzie, bo jednak duszno było przez ostatnich parę dni. Mój M od 6 w pracy był na kilka godzin (nadgodziny znów), a teraz pojechał jakiś komputer naprawiać do klientki. Więc ja dzionek sama spędzę, mam w planach posprzątać łazienkę i trochę gitarę pomęczyć, bo dawno nie ćwiczyłam, a na majówkę chcę zabrać. Jak luby się wyrobi czasowo, to mamy plan pojechać jeszcze dziś do ikei po parę drobiazgów do domu. * Daisy nawet się nie wypowiem, po prostu zazdroszczę stukrotnie :D * Evelynka a skąd ta bakteria, wiesz coś? Na jak długo ten antybiotyk masz? * Joanne ojj korzystam póki mogę :) chociaż czasy imprezowe daawno mi przeszły, ale czasem miło jest się rozerwać. A brzuszek też już masz delikatny, ślicznie wyglądasz :) * Bullitko pewnie masz rację, na razie cieszymy się sobą. Ja czasem jeszcze nie dowierzam, że mieszkamy razem. Taki pierwszy duży, ważny krok zrobiliśmy :D * Dziewczyny bawcie się dobrze na tych weseliskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja od rana strasznie zalatana :-) M w pełni zdrowy więc rano szybko skoczyliśmy na zakupy i jutro wyprawię mu urodzinki. Na szczęście grill, bo nawet nia miałabym gdzie pomieścić gości :-D Teraz czekam aż Antoninka zaśnie i dalej do roboty :-D . Joanne aleś ty śliczna ! Ciąża ci kochana służy :-) Brzuszek śliczny . Aż mam ochotę was wyściskać ha ha. . Dziewczynki bawcie się dobrze ! MN nie upij się za bardzo czasami :-D ha ha.Koniecznie czekamy na wasze zdjęcia :* . Mała mi ja lubię gości i do gości chodzić ale czasami mam dosyć i wolę sobie z m pojechać na jakiś fajny obiadek i po prostu pójść z naszym kundlem i Tośką na spacerek :-) . Natalka ty się nie przejmuj. Każdy ma chwilę załamania i serdecznie wszystkiego dość. Wyjdź sobie gdzieś z przyjaciółkami i zabaw się ! :-) Pomoże choć na chwilkę . Daisy zrób jakieś ładne fotki, bo my ciekawe jak tam miło spędzacie weekend:) Coś wczoraj robiliście czy zwyczajnie obchodziliście dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×