Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gościówa ok :) Mój M będzie robił mi zdjęcia, to wyślę. Na razie mam jedno bo chcemy zrobić taki album z moim brzuchem jak wygląda w ciąży i jak się zmienia po kilku tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dołączyłam ok 150 strony więc nie było wcześniej nikogo kto się obraził, kto miał jakieś wonty? To niemożliwe żeby jakaś przypadkowa osoba śledziła z dnia na dzień tyle stron. Tylko my uzależnione:) To na pewno ktoś kto się tu udzielał. Aaaga ja akurat od razu zapałałam do Ciebie sympatią:) Nie wiem dlaczego ale taka miłą mi się wydałaś:) Betka trzymaj się cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ale fajowe zdjęcie ! :-) Fajny macie pomysł z tymi fotkami. My nie mamy głowy do tego teraz przez ten beznadziejny remont. Kiedy masz teraz do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - sliczna dzidzia :))) . Jaka juz duza :)). Cudowna. Jeszcze MN i ty zostala nam jaka bedzie plec dzidziusia :). Narazie jest 3:2 dla dziewczynek Neska - no ktos nas czyta regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga dzięki za zdjęcie:) Śliczności:) Dobranoc MałaNadziejo:* Słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaga sliczny maluszek, gratulacje :) ja tez powoli sie zegnam :) spokojnej i wyspanej nocy buziaki :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Jeszcze raz przepraszam, ale nie wiedziałam, że wtedy się nie dodało zdjęcie :( Ja wizytę mam dopiero za miesiąc 18 czerwca. Może wtedy się dowiem co noszę pod sercem bo to będzie chyba 17 tydzień. Jak mi 3D zrobi to może już coś zobaczymy :D Nie wiem co mam jeszcze Wam napisać, bo nie doczytałam wszystkiego co pisałyście :( Nadrobię po weekendzie, bo teraz ten egzamin nie daje mi spokoju :/ Jutro dzień nauki :/ Zdjęcie moje w całej okazałości też wyślę - obiecuję :) Lecę spać, bo zmęczona jestem. Od tego ciągłego smarkania krew mi z nosa leci :/ chwilami ciurkiem ehh.. to pa :) Do usłyszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga śliczny maluszek :) * Betka witaj :) Cieszę się, że wyjazd udany. Czekam na relacje i fotki :) * Ja zaraz też się kładę, bo po dzisiejszym dniu, to padam. Ale z M właśnie film skończyliśmy oglądać i znajomy mi wysłał link do dzisiejszych zdjęć, ale nie działa, więc czekam na nowy :) Jak będę miała już fotki, to podeślę na maila i pochwalę się co tam natworzyliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki :* Przeczytalam wszystko ale nie bede sie odnosic. Po wpisach Agnes dzisiejszych jest mi troche przykro ze ja tak ocenilam ostatecznie, w koncu chyba tylko ja wybranialam ja do ostatniej chwili :/ no nie wazne naprawde szkoda srac do wlasnego gniazda. U nas wszystko ok :) Dzis przyszedl parowar, ktory kupilam fagasowi na urodziny (ma w czerwcu) i od razu testowalismy hehe zrobilam na obiad ziemniaki, kalafior, marchewke, lososia i dorsza. Rybki w folii z maselkiem, pomidorem, bazylia i cytryna :) jest tez aromatyzer na przyprawy, no i kazde pietro grzeje sie swoja temperatura i wlacza sie w czasie kiedy nastawie. Dzwoni, pika, jest wyswietlacz, jakies tam programy gotowania. Ogolnie ekstra sprawa - pierwszy raz jadlam jedzenie gotowane na parze tylko za malo przyprawilam hehe chyba sie balam ze przesadze? :D luby az sie oblizywal, mlodej smakowalo tez ale ona tylko dorsza i ziemniaczki :). Teraz moj fagas robi koktail z truskawek dla mnie, a moj bekart juz spi :D jutro ja, celebrycki pustostan, w przedszkolu obchodze swoje swieto. No nie moge :D :D :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obejrzalam gessler i teraz film na tvn. Latalam po sklepach troche dzis, szukalam jakis adidasow ale nic nie znalazlam, chcialam cos z metka hehe, ale wybor maly. Musze jechac do Go Sportu. Te buty z ccc i deichmana sie ciagle rozpadaja. Kupilismy za to zraszacz do ogrodu i dzis siedzielismy, a zasiana trawka sie podlewala. Bo niby trzeba co wieczor lac, a nam sie nie chce stac ze szlauchem i oblewac tyle m2.. * Jutro rano zajrze ale potem pewno juz nie za bardzo bede pisac. Weekend sobota u tesciow na dziwn mamy, niedziela u moich wiec tez zleci.. * @ trwa w najlepsze, wczoraj mega bolalo, dzis ciut lzej. * Betka no co Ty znowu chora :( :( :( Dobranoc spijcie dobrze! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak zawsze rozbawiłaś mnie na maxa! :) * Dostałam właśnie fotki, więc zaraz coś na maila podrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety fotki mają tak duże rozmiary, że ładowałyby się kupę czasu, teraz się kładę, ale jutro je pozmniejszam i wtedy wyślę ;) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) podczytuje Was w wolnej chwili :) tak sie ciesze, ze trzymacie sie wszystkie razem az mi łezka sie kreci w oku ze brakuje mi czasu zeby prozmawiac, popisac z Wami. jutro postaram sie nadrobic wpisy chociaz to juz nie to samo co usiąść sobie przy kawce poczytac, popisac teraz naprawde musze sie wysilic zeby móc chociaz Was poczytac. Daisy przykro mi, ze sie nie udało az zła jestem tylko nie wiem na kogo i na co? dlaczego "to" bywa czasem takie trudne. mam nadziej, ze uda sie nastepnym razem :* trzymam kciuki :* Neska gratuluje Ci córeczki a Joanne synka, miałam przeczucie co do Waszych Maluszków dziewczyny :) i sie sprawdziło az sie śmieje sama do siebie :) hi hi Kochane ściskam Was W S Z Y S T K I E bardzo mocno, przepraszam ze napisałam dosłownie tylko tyle ale obiecuje poprawe :) Oczekująca gratuluje Ci z całego serca Synka :) Dużo zdrówka dla Igorka :* Już niedługo bedziemy gratulować Gościówie :) Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betko dużo zdrówka, Szybko Nam wyzdrowiej :* specjalne zyczonka dla Ciebie i dziewczyn na emailu :) buziaki dziewczyny, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy piąteczek a ja juz od 5 nie śpię :P dzien dobry wstawać !!!!! piekna pogoda poraz kolejny, czyli z domu trzeba sie ruszyc :) jakie plany macie? Tych pracujacych również pytam :D MalaMi Ty dalej na popoludnie? Bieganie dzisiaj będzie? A moze jakieś spotkanko ze znajomymi? Rewelacyjne zdjecia :) my moze taka sesje będziemy mieć ale z brzuchem, a jak nie to swoim aparatem, w końcu pomagal nam go wybierac nasz fotograf :D * Bullitka dzis tez do pracy? Czy jedziecie gdzieś z mężem w plener? * Betka a jak z ta Twoja choroba? Co znowu? Przewialo Cię? Kurcze, moze powinnaś unikać przeciągów, klimatyzacji itd? Ja przez wezly tak mam, lekki wiaterek i za uszami juz popuchniete....trzymaj sie Kochana, aż dziw ze tak chorujesz :( staranka będą czy dalej leczenie? * gościówa - mamuśka Ty pewnie w domu będziesz kolejny dzien? Ach jak ja Ci wspolczuje, nie mozesz posmazyc cielska na sloncu, niestety ja tez nie, choć uwielbiam :D jej a macie w ogródku poziomki? Jak ja je uwielbialam za dzieciaka, ale tylko na dzialce ciotka miala :) * Neska - jak Ty sie czujesz? Dzidzia daje sie we znaki? Moze juz typowaliscie z M imiona co?? Zdradź nam chociaz jakie Tobie sie podobaja :) * Aaga - Ty siw tak nie przejmuj, bo nikt tu nie pisal, ze Ty sie pod kogoś podszywasz :P, ja o ile pamietam w takim stanie tez nie mialam sily na pisanie, na trochę sie wylaczylam i od czasu do czasu skrobalam, a Ty masz jeszcze szkole, wspolczuje Ci bardzo, jeszcze ta pogoda, moze piekna ale w takim stanie ciezko jest przy niej myslec :) * życzliwa - dzieki, ze wpadlas, u corci wszystko dobrze? Pewnie rozrabia, co? Trzymaj sie cieplutko, domyślam sie, ze przy dziecku jest ciezko sobie czas wolny znaleźć :) * Daisy milego wypoczynku, mam nadzieje, ze nie obrazilas sie na nas, dlatego tak rzadko zaglądasz, choć moze przerwa Tobie lepiej zrobi i od nas i od...termometrow :D odstaw wszystko i szalej maleńka :) trzymam kciuki :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNdzieja - A Ty jakie masz plany na dzisiaj? Pewnie koktajl z truskawek co? Hihi, ja mam jeszcze arbuza i banany, to z bananów będę pic :) odpoczywaj i sie nie przemęczaj :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Joanne ja nie śpię od 8 ale dzwoniłam do mamy z życzeniami imieninowymi:) Nad imionami siądziemy może w niedziele jak już po sobotniej wizycie upewnię się co do dziewczynki:) Mnie się podobają najzwyklejsze imiona Zuzia, Julia ale tak na pewno nie dam bo wszędzie ich pełno:) A mała wczoraj naprawdę brykała jak nigdy:) Dzisiaj już też mnie raz kopnęła:) Betka no właśnie jak się dziś czujesz? Życzliwa my wiemy że nie masz za bardzo czasu i nie wyrzucaj sobie tego. Twoje kilka minut z nami raz w tygodniu też jest bardzo wartościowe i cieszę się że chociaż od czasu do czasu jesteś z nami:) Jesteś naprawdę Życzliwą osobą w sumie pseudonim zobowiązuje:) Dziewczyny u mnie nie ma truskawek! Przez tydzień kupiłam tylko 2 razy i czekam z niecierpliwością na wysyp:) Wtedy zawsze kupuję w koszyczkach i mrożę na zapas:) Mała Mi później obejrzę zdjęcia:) Teraz idę śniadanko zjeść:) A syrop na zaparcia czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie. Ja jeszcze w lozku leze bo maluszek kopie wiec szkoda mi wstawac. Jak leze to czuje go bardzo nisko. Zyczliwa wiadomo dziecko, slub i wesele duzo pracy masz kochana wiec nie prejmuj sie nami. Pojawisz sie raz na jakis czas i tak jest bardzo milo :-* Joanne ja sie czuje ok. A plany na dzis???hmmm moze pojde na kawe do szwagierki. No i koktajl obowiazkowo. Zaraz ide kupic truskawki bo zostal juz mi tylko kawaleczek arbuza z owocow. Neska no cos ty? Nqprawde nie ma truskawek? U mnie na kazdym kroku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska mozesz podać nazwa tego syropu? Kurcze, bo ja tez mam problemy z brzuchem a chcialabym w końcu pozbyc sie tego co tm zalega :/ z checia wypilabym senesu, ale cóż...zakazow i nakazów w tym stanie wiecej niż zezwoleń :) oj zamecze doktorka na najbliższej wizycie :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja no nie ma:) Wczoraj byłam i nie było. No trudno muszę się uzbroić w cierpliwość:) A mnie też kopie nisko:) Joanne ten syrop to: Lactulose-MIP. Wzięłam wieczorem całą podziałkę dołączoną i o 3 w nocy musiałam lecieć także pół podziałki wystarczy na pewno. Tak ok 15, 20 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja właśnie wstałam, ale coś głowa mnie boli. Być może od tego ciągłego słońca :/ * Joanne nie wiem czy będę biegać, ale raczej wątpię. Nogi mnie bolą jeszcze bardziej niż wczoraj. nie wiem jak przeżyję dzień w pracy :P A M. tez długo dziś pracuje. Ja to tak sama raczej na to bieganie, nie chce iść. Pewnie wrócę po pracy i trochę posprzątam, bo w weekend więcej nas nie będzie niż będzie. Dziękuję za miłe słowa jeśli chodzi o zdjęcia. Trochę się nad nimi namęczyliśmy, więc tym bardziej mnie cieszy, że się komuś podobają :) Takie sesje brzuszkowe bardzo mi się podobają i też będę taką chciała :) * Neska super, że już czujesz małą :) Zdecydowanie imiona Zuzia i Julia są w ilościach nadzwyczajnych :D Dodatkowo Maja, Wiktoria, Nikola i Oliwia ;) A zdjęć jeszcze nie wrzuciłam na maila. Joanne widziała na facebooku, bo się "zaznajomiłyśmy" :) Cóż moje imię i nazwisko jest w mailu, więc nie trudno mnie znaleźć ;P * MN - zazdroszczę, tego pływania w brzuszku, też bym pewnie nie wstawała ;) A po ile u Was są truskawki za kilogram? Mają jakieś straszne ceny czy już znośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :* Ja od 6 na nogach ale jestem ledwo żywa... zmęczenie objawia się na każdym kroku, a choroba nie pomaga :( znowu odbiera mi głos-ledwie gadam, gardło i zatoki zainfekowane i martwię się o ucho bo coś mi dokuczać zaczyna :( czuję się jak babuleńka jakaś, bo na nic nie mam siły i cały czas choruję :( Na wyjeździe było świetnie!! Oprócz szkoleń mieliśmy sporo rozrywek-strzelnica myśliwska, kręgle, tańce :) zjeżdżałam rowerem z jaworzyny 13km po górach heh po kamieniach i wodzie bo woda przepływała przez tor kilka dobrych razy ale było świetnie :) potem pierwszy raz w życiu jeździłam kładem - to był mój debiut także jako kierowca więc jestem z siebie dumna hehe bo po górach łatwo się nie jeździ-zaliczyłam kilka błotek ale zabawy było od groma :) pojechaliśmy też na termy do Białki oczywiście przez Słowację-piękne widoczki :) ogólnie wyjazd zaliczam do udanych a gdybym byłą zdrowa to już w ogóle byłaby rewelacja... Dzisiaj od 8 jestem w pracy, ale niedługo uciekam, bo jeszcze jutro mamy komunię a ja nawet nie wiem w co się ubrać na ten upał i jeszcze do sklepu, na pocztę etc...... Życzliwa zaglądaj do nas i nie miej wyrzutów sumienia, że tak rzadko - my tez byśmy chciały Cię mieć tutaj częściej ale rozumiemy że Karolinka i obowiązki są najważniejsze ;) także pisz kiedy tylko możesz ;) Wybaczcie, że nie odniosę się do każdej z Was ale totalnie nie ogarniam co się działo przez te kilka dni jak mnie nie było ;) postaram się już być na bieżąco :) Miałam porobić badania, teraz znowu jestem chora więc muszę do lekarza się jakoś dostać... zaczynam właśnie dni płodne, ale chyba kolejny cykl sobie odpuścimy, bo pewnie znowu leki dostanę :( :( powiem Wam szczerze, że nie mam już siły... teraz urlop mieliśmy wykupić ale ja taka chora to tam za przeproszeniem zdechnę...... nie wiem, nie wiem.... już chyba zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale maila też jeszcze nie zdążyłam sprawdzić.... a fotki jakieś wrzucę jak tylko znajdę na to czas :) Super, że czujecie już takie wyraźne ruchy Waszych pocieszek malutkich :) :) Mam nadzieję, że u WAS wszystko ok???? Zmykam wysyłać oferty i pewnie pomału będę się zbierała na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka tak mi przykro, ze znowu Cię to choróbsko dopadło. Skąd, to się bierze :/ Już miało być dobrze po tych zastrzykach, a tu coś takiego. Oby lekarz nie przepisał Ci czegoś mega silnego i będziecie mogli starać się o dzidzię, chociaż w trakcie choroby, to też taka nikła przyjemność ;/ Trzymaj się Kochana :* Udanych zakupów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :-) Daisy czemu tak rzadko zaglądasz? Jakoś tak dziwnie bez ciebie :-) . Joanne tak do wieczora siedzimy w domu. Ewentualnie do sklepu pójdziemy. No nie daje rady inaczej . Stopy mnie strasznie palą od spodu, że nawet nie mogę chodzić :-( Puchnę od siedzenia. Nie no jakaś tragedia . Do tego gardło mnie boli jak nigdy :-( Ehhh wy kochane wiedziałyście kiedy zajść w ciążę ! . Betka kochana ale miałaś czadowy wyjazd :-D Zazdroszczę. No co ty tak ciągle chorujesz bidulko? oże czas zmienić lekarza? To chyba jest jakieś nie poważne żeby non stop się tak męczyć z choróbskiem :-/ . Bullitka a ty co dzisiaj w planach? . Życzliwa super , że się odezwałaś ! :-) Rozumiemy kochana. Teraz Karolcia jest w takim wieku gdzie potrzebuje najwięcej uwagi. Tosia już skończyła 2 latka więc zaczyna zajmować się sama sobą ( czyt. bawić) . . Mała mi ale ekstra zdjęcia ! Jej kochana wyszłaś zjawiskowo ! Ślicznoto ty nasza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×