Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Witajcie :) Kto jak nie wy staraczki bedzie najbardziej uświadomiony w temacie. Otoż: okres spoźnia sie 7 dni, test negatywny ale po kilku godzinach na nim pokazała sie 2 krecha. co o tym mysleć ? Aaaa mega ból cyców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Małanadziejo. Ale czy nie dziwne to ze test negatywny zmienił sie w pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwne, bo zmienil sie po kilku godzinach a taki wynik jest juz nie wazny. Tak czy siak radze udac sie do ginekologa bo takie opoznienie @ moze swiadczyc o zaburzeniach hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska Słońce nie masz fb? Kochana wrzucę na maila ale potem, ok? bo nie mam już czasu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska załączam na maila te fotki-jak wejdą to wysyłam :) pewnie chwile to potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałaNadzieja - super, ze jesteś :), dzięki za podpowiedź odnośnie wózeczka, martwiłam sie tym właśnie bo nie kładzie się na płasko, ale skoro nie każde dzieci tak chcą spać, czyli to nie jest jakaś tragedia :) widziałam, ze wypad do zoo udany, pięknie wyglądasz i dalej taka chudzinka, córcia jaka szczęśliwa :) Neska - zamówiliśmy wózek bo był w promocji do wyczerpania zapasów, a dużo ludzi go oglądało i brało, szkoda, aby okazja nam z przed nosa poszła, no i nie dogadanie, bo pierw pan mówił, że będzie za miesiac a okazało sie, ze ten model za 2-3 dni no i będzie stał w domku, co do staników to masz racje, mnie lekarz namawiał, kupiłam taki dla mamuśki a i tak chodzę w zwykłych bo inaczej się w nich wygląda a i tak bez stanika wyglądają na mamuśkowate, lepiej jeszcze poświecić dekoltem łądnym :D Gosciówa - M grzeczny, poszedł spać do duzego pokoju, aby nie przeszkadzać mi i nie chuchać bo najadł się sosu czosnkowego :P, przykryłam go w nocy bo leżał taki biedny skulony hehe. Dzisiaj chyba pojedziemy na zakupy jakichś ubrań, M spodenki krótkie, a ja jakąś spódnicę muszę kupić bo na leginsy za ciepło a sukienki nie założę :P Odpoczywajcie sobie i się nie przemęczaj, brzuszek rzeczywiście masz nisko i reaguj jak coś się będzie działo, nie zwlekaj zbyt długo, moze Bartus bedzie szybciej niż nam się wydaje, ale niech grzeje się jeszcze w brzuszku, bo tutaj jeszcze zdąży zabalować :D a kto nie ma fb ten nie żyje :D Neska jesteś dzielna :D Betka no nie mogę z tej wody, pięknie wyglądacie z M i jaki on romantyk :D ach gdyby mój był taki :D Bullitka - z checia zdjecia obejrzę :D odpoczywaj sobie w cieniu, teraz upały nam doskwierają, ja też się męczę :( joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nie mam fb. I dziękuję że wysłałaś na maila:) Śliczne widoki:) Raj na ziemi:) A gdzie to jest? Joanne pewnie że skoro jest okazja to czemu nie:) Ja na ostatnią chwilę też nie będę kupować bo nie wiadomo co może być. A mój m sam lepiej żeby nie wybierał:) Udanych zakupów:) My z m w sobotę idziemy na zakupy bo muszę sobie garderobę uzupełnić:) A m też niech sobie coś kupi żeby mu nie było smutno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska nie ma sprawy-dziękuję :) to jest grecka wyspa Korfu :) Dziewczynki któraś z Was pytała o nasze staranka-takie cienkie były w tym cyklu, ale brzuch boli mnie już charakterystycznie więc wiem że przyjdzie @ i nawet mnie to nie dziwi także spoko.. Ze zdrowiem moim ok dzięki że pytacie, ale nadal biorę antybiotyk taki doraźny do nosa-mam go wziąć do końca rety ale jest tego sporo.... Ogólnie wszystko na loozie-mamy teraz dużo planów i zajęć-każdą chwilę pochłania dom a jeszcze myślimy o jednym wyjeździe za granice pod koniec sezonu więc nie mamy ciśnienia i wiecie-super mi z tym :) będziemy się starać oczywiście, ale moje podejście zmieniło się kolosalnie i serio teraz czuję, że żyję :) bez spiny i płaczu, ciągłych nerwów i pretensji do całego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie za godzinkę urywam się z pracy i jadę na działeczkę ustalać kolejny etap prac :) już nie mogę się doczekać tylko szkoda, że sobie nie wzięłam ubrań na zmianę bo w sukience będę po budowie biegać hehe ale to nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamietacie jak pisalam wam o mojej znajomej w ciazy u ktorej dziecka wykryto wade w mozgu? Wlasnie sie dowiedzialam ze wywoluja jej porod, ale uprzedzili ja ze dziecko moze nie przezyc porodu a nawet jezeli przezyje to nie na dlugo :( :( jest mi tak strasznie przykro, nie moge przestac o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety MN nie mogę czytać ani słuchać o takich rzeczach-wiem że takie sytuacje się zdarzają :( :( niestety ;( strasznie mi przykro :( a w którym tc jest ta koleżanka? :( nie mogę czytać ale pytam dalej ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mn dzisiaj kończę 34. Więc od jutra będzie leciał 35. Ehhh przykre to strasznie . Nie wiem czy dałaby radę psychicznie.Nosić tyle swojego maluszka pod sercem i nagle stracić :-( x Nawet Daisy i jej luby mają fb :-D A ty Neska czemu nie masz? :-) Kochana z Tosią jak młody Bóg do samego końca. Nic nie uwierało, nie bolało prócz męczącej zgagi x Ja marzę o tym, żeby pojechać na zakupy ciuszkowe ale bez brzuszka i odchudzona :-D Mmmm kiedy to będzie :-D x Ale masz Joanne kochanego m :-) Ja tez nienawidzę jak m śmierdzi czosnkiem i piwem kiedy ja o " suchym pysku" :-D x Wy też macie lenia do obiadów w te upały? No kurde i się nie chce ani jeść ani tym bardziej robić :-/ x Becia ale zazdroszczę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takich rzeczy nie powinno się pisać ani mówić szczególnie kobietą ciężarnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka super że masz takie podejście:) korzystajcie z życia póki możecie:) MałaNadziejo to straszne co piszesz. A w którym tc była ta dziewczyna? Gościówa to widzisz ciąża ciąży nie równa. Mi też się nie chce jeść. Wczoraj to w ogóle mało zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu a dlaczego tak uwazasz? przeciez niestety sa to sytuacje prawdziwe, co teraz lepiej udawac ze nie dzieja sie takie rzeczy? rownie dobrze kobieta w ciazy nie powinna ogladac reklam fundacji itd, kazdy musi liczyc sie z tym ze tak czasami bywa a nie udawac ze wszystkie dzieci na calym swiecie rodza sie zdrowe. nie rozumiem. dziewczyny ona juz byla mniej wiecej w terminie porodu, no nic... czekam na informacje jakies :( Gosciowa no to juz moze naprawde powolutku organizm sie przygotowuje, w sumie za 3 tyg mozesz rodzic :) masz Daisy w znajomych? ojj mi sie tez nie chce obiadow robic. a juz tymbardziej wymyslac. upal nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN nieee ale Joanne ją znalazła i jej faceta, który rzekomo nie ma fb :-D x ale mam lenia , asakra. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - i o to chodzi. Teraz juz pojdzie z gorki. Psychika jest bardzo wazna. Mala mi - masz juz stresa przed piatkiem?? Joanne - masz linka od tego wozka? Jak wyglada?? Gosciowa - a jak Tosienka w takie upaly?? My wlasnie dzis zamowilismy pokoj dla dzieci :D cale bialy z wysokim polyskiem. Jest tam szafa, komoda , poleczka z wieszakami i 2 lozeczka :). W prezencie dostalismy dowoz do domu, wanienke z termometrem , babyfon i materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka Tosia super. Zazdroszczę temu dzieciakowi :-) Ma w sobie tyle energii i życia , że szok :-) A Ty Bullitka masz jakiś link do mebelek? Biały to chyba twój ulubiony kolor co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po pracy :) Ale zaraz na szybko coś zjem i dalej biorę się za papierologię, bo trochę jeszcze mam. Odebrałam jeszcze po pracy wyniki cytologii, bo też muszę mieć do szpitala. Bullitko w poniedziałek idę pod nóż, w piątek będę jeszcze odpoczywać :D Póki co stresu nie mam, pewnie w niedziele wieczorem mnie trochę chwyci, ale jakoś dziwnie spokojna jestem. Cieszę się, że będę miała to za sobą :) Waśnie pochwal się mebelkami :) X Betka zdjęcia przepiękne. Strasznie zazdroszczę Wam tego wyjazdu. A jaka woda... Marzenie. A mężuś jaki romantico, mój taki nie jest :P W życiu by mu do głowy nie przyszło takie coś :D Cieszy mnie Twoje nastawienie, dobrze, że się zrelaksowaliście i odetchnęliście trochę :) X Gosciówa dzieciakom taki upał, to rzadko kiedy przeszkadza, więc Tośka w siódmym niebie pewnie :) A Wy jakiś wózek znaleźliście już? U Was to tuż, tuż... X Joanne udanych zakupów :) Ojj Twój M taki kochany, żeby Ci tam nie chuchać, to na kanapę się położył :) X MN straszne rzeczy piszesz :( Ludzi takie tragedie spotykają, że aż za serce ściska. X Neska, a co planujesz sobie kupić? Jakieś typowo ciążowe rzeczy? Dziewczyny napiszecie kiedy macie terminy porodów, bo już zapomniałam, a tak mi to dziś po głowie chodziło, kiedy nam się forumowe dzieciaczki posypią. Gościówa, to już tuż, tuz. właściwie to chyba jeszcze tydzień i będziesz mogła mieć spokojną głowę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a macie tez dla Tosi jakis basenik cosie moze Tosia popluskac?? Mala mi - no widzisz, to juz chcialam szybciej ci ten zabieg zrobic :P . A bedziesz musiala w szpitalu zostac czy w tym samym dniu do domciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczynki ale ledwo zyje, wfocilismy do domku i kolacje zjedliśmy...nog nie czuje :( My to jestesny aparaci, pojechalismy pooglądać panele, tapety i farby i....kupilismy wszystko :) no i odsiezamy nie tylko sypialnię na przyjście malego ale tez kuchnie i pokoj duży :) moze jak będzie ladniej to sie szybciej sprzeda :) a tak to kupilam spodnico sukienke i 2 koszulki...no i w końcu mam co ubrać przy 32 stopniach....koszmar Bullitka czekamy na zdjecia pokoiku dla maluszkow :D kiedy będą meble?? MN to straszne co piszesz :( MalaMi to juz niedlugo będziesz po operacji :) w końcu dolegliwosci minął :) jej zasypiam juz...milego wieczoru zycze :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi wózek kupimy w lipcu i chyba będzie to atlantic espiro 3w1 Z tej niższej półki taki najbardziej odpowiedni się wydaje :-) x Bullitka mamy taki malusi basenik bardziej na plażę :-) Tosia się kąpała w sobotę ale w niedzielę ciut zaziębiona była :-/Więc chyba jeszcze nie czas na takie dłuższe kąpiele w baseniku. x Jutro idziey w końcu na tą Tosi wygraną sesję zdjęciową :-D Pewnie już zapomnieliście ha ha tak daawno to było.Ale czekaliśmy na te cieplejsze dni, a jak sie pojawiły to jakoś zawsze coś wypadało :-/ No a ja siedzę z farbą na głowie. Jej jak nienawidzę się farbować sama . Cała się upierdzieliłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka najprawdopodobniej na jeden dzień. Rano idę, po południu wychodzę, ale w domu będę musiała leżeć. Trochę mnie to dziwi, bo będę miała znieczulenie ogólne i wydaje mi się, że dobę powinnam być na obserwacji chociaż, no ale taka polityka :P X Joanne to zaszaleliście :) Kiedy zaczynacie remont? :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ładny wózeczek :) Oo to pochwal się potem fotkami ślicznej niuni :) Ja to mam już takie odrosty, że masakra, a sama się pofarbować nie umiem :/ Mogę wpaść do Ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Joanne ale ja wa zazdroszczę takich zakupów :-) My jak jedziemy na takie zakupy to albo pokłóceni wracamy , albo części nie kupimy, albo jeszcze coś innego :-D Właśnie kiedy zaczynacie? To teraz będziemy czekać na twoje fotyki.zrób przed i po remoncie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi mogłaś szybciej mówić :-D Byśmy wzajemnie się pofarbowały, a tak to mam całe ubranie i połowę ciała upierdzieloną :-) Zdjęcia na pewno pokażę jak tylko je dostanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - kiedy zaczynacie remont? Cala kuchnie bedziecie wymieniac?? Gosciowa - mebelki beda dopiero na poczatku sierpnia. Mam zdjecia tych mebelkow ale nie za ladne bo to maz je robil. Ale juz wysylam. To sa zdjecia z 1 lozeczkiem ale my zamowilismy 2. No juz nie dlugo zacznie sie sezon wiec wiecej bedzie mogla sie popluskac. Mala mi - pewnie to tez zalezy jak sie bedziesz czula po tym znieczuleniu. Napewno bedzie wszystko dobrze. Bede caly poniedzialek trzymac kciuki za ciebie aby wszystko odbylo sie pomyslnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×