Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka to budynek 1-piętrowy (z poddaszem) 3 klatkowy z cegły :), no podejrzewam, ze w nocy bym spała, ale piec mi coś szwankuje, bo ciśnienie mi skacze. Mroziliśmy nasienie do IUI, ale potem lekarz wysłał mnie na laparo, zrobił co trzeba i w sumie gdyby mąż był na lądzie byśmy nie działali z IUI, ale szkoda nam cyklu, zobaczymy, może akurat się uda, no ale jak badania przejdę bo z tego co wiem, to jeszcze coś muszę przejść :) MałaNadzieja - ja niestety nie mogę tak liczyć bo wyszłoby, że @ mam 2 tygodnie a cykl 40 dniowy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadzieja - ja tez tak kiedys liczylam ale pytalam sie lekarza od kiedy mam liczyc i on powiedzial ze od bolu brzucha takiego typowego na okres. I wtedy tez taki prawdziwy okres. Ze czuje ze leci . A ty probowalas sie dowiedxiec skad te plamienia?? Joanne - ja tez mieszkam w domu ale takim laczonym ze mam z boku sasiadow. Z jednej strony starsze malzenstwo co najmniej po 70 a z drugie pani dobrze po 80 . I meszka sama z 2 kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czyli w szeregowcu?? no ja niestety w w mieszkaniu, mam sąsiadów 1x na piętrze, 2x na parterze i 1x na strychu :D, u mnie też sami starsi ludzie, ale nie ma co się dziwić, mieszkanie dostałam od mojej babci :) jak ja nie mogę doczekać się połowy miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja uwazam ze poprostu tak mi sie okres rozkreca. U mnie razem z plamieniami caly okres nigdy nie trwa dluzej niz 7 dni. Wiec uwazam ze taki poprostu moj urok. Bolu brzucha raczej nie mam na @ wiec tym nie moglabym sie sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no wlasnie szeregowcu . A bedziesz miec monitorowany cykl czy na cyklu naguralnym i testach owulacyjnych?? Agnes - wlasnie, robisz testy owulacyjne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadzieja - wiec co to moze byc? Ja tez mialam badany progestenol i byl w normie. Do tego bralam teraz 1 cykl duphaston 2*1 i nadal plamienia wiec teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, dowiem się od lekarza teraz w czwartek, myślę, że będziemy monitorować cykl naturalny, bez stymulacji, choć co lekarz powie, to nie wiem, okaże się, mam nadzieję, że @ przyjdzie do czwartku, bo inaczej będę musiała przenieść wizytę na wtorek - za tydzień, czyli moja niepewność będzie dłuższa a już powoli zaczynam się nakręcać na cały proceder, bo pierwszy raz, a wynik na razie nie jest dla mnie przeżyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale ile czasu Ty masz te plamienia? Razem z okresemile to trwa. Ja mam 2-3dni plamienia lekkie potem ok 2 dni mocniej krew i potem konczy sie znow brazowym plamieniem. Teraz bede w czwartek u gin to sie jeszcze raz zapytam. Ale wydaje mi sie ze to nic niepokojacego. Bo w koncu nie trwa dluzej niz powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - rozumie cie. Tez sie tak czulam. Jak dziecko ktore czeka na mikolaja. To nic nie boli. Jak zwykle badanie . Kiedy beda wrpowadzac nasienie to nawet nie poczujesz. Po wszystkim bedziesz musiala polezec 15 min i do domku. Jedyne co ja mialam to po godzinie od podania nasienia dostalam ogromny bol brzucha. Bol niesamowity. Jakby mnie rozrywalo od srodka. Pytalam lekarza czy to normalne to powiedzial ze niektore kobiety nie odczuwaja nic a niektore moga wlasnie tak reagowac na plyn w krorym jest nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadzieja - no ja mam od czwartku i dopiero dzis dostalam prawdziwy okres. To normalna krew ale nie mocna. Jest na papierze i przy sikaniu. Nie zebym cos czula ze leci ( sorki za opis). Ostatnio to mialam dzien przed krwawienie i nastepnego dnia okres. A raz to mialam 7 dni plamienia i potem 5 dni okresu. Wiec kazdy cykl jest inny. Ale zaden nie trwa dluzej niz 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ja kiedyś zanim zaczęłam mieć duże problemy, miałam takie delikatne 2 dni plamień przed terminem a potem max 4 dni @ a cały cykl (bez plamień) zawsze trwał 28 dni :) Bullitka - dobrze, że są święta, choć pewnie będę przeżywać, bo IUI będzie przed wigilią, a wiadomo jak będę siedzieć przy stole, jak na szpilkach :), tyle się czyta na forach, ze dziewczynom udało się za 1 podejściem, choć szczerze w to wątpię, bo ja nie jestem urodzona w czepku :) ech...nie będę się nakręcać, ale wiem,że po cichu będę mieć "nadzieję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne trzeba byc dobrej mysli. Moze Tobie tez sie uda za pierwszym razem. Ja duzo czytalam w pierwszym cyklu z clo o tym ze dziewczynom sie odrazu udaje. Bardzo aie nastawilam i potem byl placz... Teraz juz 3 raz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego chcę tego uniknąć, choć podejrzewam, ze będzie ciężko lecę dziewczęta spać, oczy same się zamykają, lepiochy jedne :) dobrej nocki, do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta, jak się Spalo? Ja z przerwą na czuwanie prz piecu, ale chociaż dobra wiadomość że @ dostałam, jak z zegarkiem w ręku, zamykam oczy może uda mi się jeszcze usnac bo ta godzina to trochę przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny joanna- jestes lepsza ode mnie:-)..maz pojechal do pracy. a ja leze. nastawilam budzik na 6:15 ale i tak pewnie nie usne. znowu przezywam i mialam glupie sny o rozmowie dzisiejszej. Bullitka- robie co drugi dzien testy. ale negatywne. jak bylam na monitoringu tydzien temu to powiedzial ze nic nie ma zadnego nawet malutkiego pecherzyka. wiec owulki nie ma. w nocy znowu bardzo jajniki mnie bolaly tym razem mocniej prawy. echhh. a do okresu jeszcze prawie dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka ty pewnie do pracy niebawem co? wiesz co fajnie ze przyszlas tutaj bo wydaje mi sie ze na tamtym forum(fajne tez bylo) ale dolowalas sie opisami oczekujacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agnes :))) . Tak ja do pracy na 6 . Nienawidze tej zmiany. A powiedz jaka jest przyczyna ze nie ma owulki?? Co lekarz mowi?? Nie dolowalam sie opisami oczekujacej ale jest mi jej zwyczajnie zal :(. Widac ze nie jest szczesliwa mimo ciazy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy Wy cierpicie na bezsennosc ;-) Oj ile bymndala zeby moc jeszcze pospac. Agnes zycze powodzenia. Napewno dobrze pojdzie. A te jajniki mysle ze po clo moga bolec. No przeciez sa stymulowane. Mnie nie bola wogole. Pewnie clo nie zadzialalo. Ehhh :-( Zyczevwszystkim milego dnia :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- no rzeczywiscie ma przesrana sytuacje. co do owulki a raczej jej brak to nie powiedzial w sumie lekarz. mialamniski progesteron to teraz drugi cykl biore lutke (teraz w zwiekszonej dawce). no i w tym.cyklu na poczatku 3-5dc clo bralam po 1tabl. nadtepne clo znowu 3-5dc mam.wziac. Malanadzieja- ale tak by dzialalo clo. ja bralam przez 3dni po 1tab. tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny, jak patrze na godz.o których piszecie na forum to aż mnie dreszcze biorą :D ja o 4 to się przewracam na drugi bok hehe, witam wszystkie, u mnie dzisiaj ładnie słoneczko świeci, ale za to wieje,że hoho, czekam na Mikołaja :D byłyście grzeczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mnie tez aż poraziła godzina Waszych wpisów heh teraz o 9 zaczynam pracę więc jestem szczęściarą no i nastrój trochę lepszy.. Wczoraj kupiłam parę prezentów gwiazdkowych, jeszcze mi trochę zostało.. Mam dzisiaj 7dc i chyba zamówię sobie zaraz na necie testy owulacyjne tak myślę.. muszę sobie o nich jeszcze troszkę poczytać.. Jeszcze w tym miesiącu wypada mi termin @ także w okresie świątecznym się okaże po raz kolejny jak nam poszło.. Agnes trzymam mocno kciuki za rozmowę-musi się udać w końcu!!!!!!! Joanne już dobrze wszystko z prądem? Może uda Ci się teraz zafasolkować-3mam kciuki :) dobrze, że @ dostałaś :) Bullitka dużo energii Ci dziś życzę-6 rano w pracy szczególnie teraz zimą... buu współczuję Ale przegwizdane macie z tym plamieniem-u mnie to od razu jest @ jak ta lala... Czasami z zaskoczenia mnie brała i niejednokrotnie miałam przez nią problem jak nie byłam dobrze przygotowana ;) Paula :) ja chyba na Mikołaja niestety nie czekam :) ale kto wie.... ;) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzisiaj znowu mnie załatwili z prądem ale na chwilkę, piec rozebrałam (naumiałam się czyścić jak przychodził Pan i to robił, teraz za to nie płacę :D), spać nie mogłam bo musiałam co jakiś czas spuszczać wodę z układu grzewczego, ciśnienie rosło i wywalało zawór bezpieczeństwa, takie tam mechaniczne pierdołki, teraz piję kawkę, @ się rozkręca, trochę pobolewa ale nie to co było kiedyś, czyli jestem happy :) paula - ja byłam grzeczna cały rok, a jedynym prezentem mikołajkowo-świąteczno-urodzinowym :D będzie druga kreska na teście :D, zamówiłam sobie haleczkę w prezencie, b. ładna, choć bardziej dla męża nie dla mnie hehe agnes - pamiętaj, że trzymam kciuki mooooocno :) Betka - jeszcze trochę, pierw cały proces, mam nadzieję, ze dojdzie do skutku, na tym mi aktualnie zależy :) MałaNadzieja - również życzę miłego dnia, choć u nas pochmurnie, to myślę, że słońce zaświeci tu na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz jestem po rozmowie. wrocilam do domku rozpalilam w piecu. teraz sniadanko i kawka. a rozmowa hmm laska powiedziala ze odrazu by mnie przyjela ale musi skonsultowac decyzje lekarza i w ostatecznosci to on zadecyduje. praca w gabinecie dentystycznym jako asystentka. pomyslalam ze sie przebranzowie i moze w takim zawodzie sie odnajde. w piatek ma dzwonic. a i wiecie co maz jednak nie wyjezdza. i wiecie co nawet sie ciesze.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, no to fajnie :) ale bym się cieszyła, gdybyś dostała tę pracę :), mąż pewnie też byłby zadowolony, no i sama w końcu do ludzi pójdziesz, ja też powoli zaczynam gadać ze ścianami, ale szukam, szukam tu pracki :), może akurat coś się trafi, choć dopiero po nowym roku, bo teraz będę latać do kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
witam :) Bullitka w lutym mam 23 lata :) Ale się wczoraj rozpisałyście :) U mnie pogoda straszna ;/ No ale cóż na zakupy trzeba się wybrać żeby jakis obiadek ugotować :) Planuję na dziś pieczeń rzymską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Kochana wszystko co napisałaś brzmi bardzo dobrze, ale nie chcę zapeszać :) czekam razem z Tobą na piątek - to już niedługo :) a wiesz, że sama kiedyś też szukałam pracy w stomatologii jako pomoc albo nawet na recepcję - wydaje się bardzo fajnie ale zostałam u siebie w końcu.. Pracuje tu już rety 8 lat właśnie minęło bo od grudnia zaczynałam :) wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka- nooo fajnie bybylo. mysle ze praca bardzo ciekawa. zobaczymy. kurcze dziewczyny troche pomarudze ciagle mbie dol brzucha boli. takjakby na okres ale to za wczesnie. czuje jakbym tam kamien miala. i troche piersi od wczoraj mnie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×