Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

a ja się dzisiaj dowiedziałam, że moja siostra rodzona zaczęła starać się o drugie dziecko :) ale się cieszę :) może się zgramy :) ma już syneczka niecałe 8 m-cy ma mój ukochany chrześniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Widzę, że teraz moda na dzieci "raz po raz" :) Ale fajnie... Ja też uważam ,że różnica do 3 lat max jest najlepsza między rodzeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa a Twoja córcia ile ma latek przypomnij :) wybacz, że nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Betka nic się nie stało.Sama mam problem z ogarnięciem wszystkich na forum :) Tośka w lutym 2 latka będzie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowa musi być :) super, że nie będzie dużej różnicy wieku między maluchami no i kolejny plus, że maja młodych rodziców :) ja tez mam młodych rodziców i wiem jakie to jest ważne :) mam z nimi świetne relacje, w przeciwieństwie do znajomych, których rodzice są starsi, ale wiadomo, że nie ma reguły :) mimo wszystko strasznie się cieszę, że jest jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - to z córą jesteście z tego samego miesiąca?? kurcze ja też nie wyłapuję pewnych informacji, musiałabym na kartce zapisać, bo wzrokowcem jestem :) a ja zamówiłam halkę, jak pisałam, właśnie przyszła, jakiś szmelc, zaciagnięta z przodu, jest koloru czarmego, a jak się ją lekko rozciągnie to biała się robi hehe, facet nie odbiera, zoabczymy czy odpisze na maila, chcę \zwrotu kasy, nie będę pąłcić 10x za przesyłkę a halka 30 zł kosztowała, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne uuuuuu no to pech.. ja uwielbiam robić zakupy przez neta, ale niestety tez nie raz już się nacięłam... walcz walcz kasę musza oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj luzacki dzień w pracy ale fajnie :) i mogę posiedzieć z Wami :) lubię TU być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka, po raz pierwszy nie poczytałam komentarzy i kiedyś normalnie bym to zlekceważyła bo to żaden pieniądz, choc zapłaciłam za kuriera dodatkowe 15 zł, ale teraz nauczyłam się nie popuszczać, najprawdopodobniej dostałam z reklamacji, bo bez metki, reszta z metką, wrr, facet mnie zirytował :| a nie popuszczę, tym bardziej, zee poza mną jest jeszcze sporo osób tak oszukanych tandetą tego co sprzedaje, pójdę u siebie coś kupię :), za te pieniądze nie musiałabym czekać a i normalny towar bym otrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Ja tez zawsze czytam komentarze - ale nie od zawsze ;) mimo to można źle trafić.. a tu widać ewidentnie koleś chciał zrobić przekręt z tego co piszesz, także walcz :) dołożysz grosz najwyżej ale kupisz coś extra w sklepie :) skoro nie jesteś jedyną, która się domaga zwrotu to tym bardziej musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Tak joanne. Córka urodziła się 8 dni przed moimi urodzinami ;-) Ja już tyle razy się nacielam z ciuchami przez neta i od pewnego czasu nie ma mowy o zakupach ubrań w ciemno. Oczywiście zwrotu kasy nigdy nie widziałam na oczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty - ja zawsze odzyskuję pieniądze.. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mi kasy nie oddali.. Ostatnio nawet za przesyłkę mi zwrócili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - wybacz ale coś mnie naszło i...wskoczyłam na okna :D, a zaczęło się od układania szpargałów i tak już świątecznie zacznę, wyjęłam ozdoby na choinkę, obrus położę, bo później nie będę miała kiedy, ech... gościówa - ja kiedyś non stop kupowałam przez neta, a naszło mnie coś i widzę, ze chyba nie warto, lepiej dotknąć, pomacać, nawet przymierzyć, ZAKUPOM PRZEZ INTERNET MÓWIĘ STANOWCZE NIEE !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne spoczko :) tez bym chętnie zajęła się czymś świątecznym, ale nie mam kiedy także szykuj sobie na spokojnie wszystko ;) Osobiście jestem uzależniona od zakupów przez Internet :) Kupuję prawie wszystko :) czasami odsyłam niestety, ale to chyba już silniejsze ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, otworzyłam sobie likier jajeczny i na rozgrzanie po malutkim :D, już trochę ogarnęłam, ale dzisiaj wszystkiego nie zrobię, świąteczne porządki nie takie łatwe :D jutro do lekarza, zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz taka cisza hmmm moj M wrocil przed 15-ta z pracy zjedlismy obiad i spalismy do 18-tej. ojjjj dawno juz nie lezakowalismy po obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, zazdroszczę, tęsknię już za swoim M i leżankami wspólnymi :), ale miesiąc i będzie w domku, szybko zleci. A tymczasem przygotowania do świąt znowu spędzanych osobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ale tu spokojnie dzis.... Ja pojechalam po pracy z nadia do tczewa do galerii. Maz czekal tam po pracy. Wrocilismy po 18. Zimno jak diabli. Wkoncu kupilam sobie buty w CCC i jestem zadowolona, ale padam na twarz. Zaraz biegne pod prysznic i musze sie podgolic ;-) bo jutro ginekolog ;-);-) Agnes to super ze dobrze C****szla rozmowa. Bardzo sie ciesze. Moze byc fajna praca :-) Joanne i jak tam? Sprzedawca odpisal cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - no to fajnie że dostałaś buty, trochę za nimi dreptałaś, też mam jutro doktorka, ale swoje zrobię dopiero jutro :), choć nie wiem czy będzie mnie badał, nie mam pojęcia jak wygląda przygotowanie do IUI, jestem zielona :| Sprzedawca odpisał po 19, nastraszyłam go, że jutro zgłoszę go, z fochem oczywiście, bo napisałam, ze sklep internetowy powinien być na bieżąco z mailami i po co podaje nr tel. skoro nie odbiera cały dzień hehe, no i muszę odesłać za swoje, porażka :| koszty powinien on ponieść za to, ze sprzedaje wadliwy towar :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja bym jutro nie zdazyla bo do 14 w pracy jestem. Wpadne do domu tylko cos przegryzc wziac szybki prysznic****edze ;-) Tak to juz jest z zakupami w necie. Moj m kiedys zakupil buty do grania w pilke. Buty sie rozkleily i odeslalismy je do reklamacji. Po jakims czasie odeslali nam buty NA NASZ KOSZT z informacja w srodku ze reklamacja nie zostala uznana. Ale bylam wsciekla. Takze nie dosc ze stracilismy spora kase za buty, to jeszcze koszt wysylki i oplata za paczke pobraniowa ktora oni przyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Agnes - bedzie dobrze zobaczysz. Ta praca juz jest twoja :)). A my dzis mielismy zebranie w pracy . Echh . Dziewczyny jakie sa wasze szefowe albo szefowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny melduje sie jak zwykle po 4-tej:-):-).ozaraz ide dalej spac. wczorajsza poobiednia drzemka dala nam w kosc bo dlugo nie moglismy zasnac. a od wczoraj swedzi mnie prawa reka. dzisiaj moj M pracuje do 18-tej w domu bedzie po 19-tej na kolacje. czy u was tez zaczal wiac mocny wiatr? jutro troche postroje dom swiatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mnie M obudził dziś w nocy o 1.30 bo spać nie mógł, a dlaczego?? a pochlał sobie hehe a ja włosy z głowy darłam, bo widziałam że statek ruszył z miejsca, do portu i dobrze, bo ma być od dzisiaj 3 dniowy sztorm, ech, stary a głupi jak ja to mówię :) agnes - współczuję, też jak z M strzelimy sobie drzemkę to potem w nocy siedzimy a ja kawkę już piję, jak się rozjaśni zacznę 2 część sprzątania :) oj dziewczyny, ta 4 godzina to jakaś przeklęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wiatru to widzę po drzewach że spokój, ale popołudniem ma padać śnieg i wiać, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. To ja malanadzieja. Czy mi sie kafe zacielo czy tu faktycznie az taka cisza? Gdzie jestescie dziewczyny???? Ja czekam wlasnie do ginekologa. Nadia u babci odrazu po wizycie lece po nia bo biedulka byla dzis na wyjezdzie z przedszkola w gdansku na rewii na lodzie i zwymiotowala w autobusie. A tabletke dostala... U mnie strasznie wieje. Nie wiem jak dojde do domu. Zapowiadaja wichury... Joanne jak Twoja wizyta u gina? Agnes dziaiaj chyba nie przesypiasz popoludnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny rety rzeczywiscie cisza chyba wichura wszystkich wywiala. u mnie tez wieje ze hej. podobno w nocy ma bardzo mocno wiac. joanna - dobrze ze twoj M na lad schodzi bo nieciekawie ma byc na morzu. malanadzieja- dzisiaj nie spie. :-). maz dluzej pracuje bedzie pozniej. ja dzisiaj latalam na zakupach zwykla spozywka ale poszlam do lidla potem biedronki i na koncu polo. wszystkie sklepu sporo oddzielone od siebie wiec wiecej chodzenia noz kupowania. teraz juz tylko szybki obiad i kapiel. cuagle jajniki bola mnie.:-(. ciezko mi troche chodzi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×