Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

hejka :) dzisiaj dokończyłam sprzątanie z samego rańca, trochę zajęło czasu ale jak ja lubię jak jest czysto "na błysk" :D, później kumpela wpadła i pojechałyśmy razem, odwiozłam ją pod dom i pojechałam do doktorka. Jej jak ja go lubię :D, normalnie zakochałam się :P niestety to platoniczna miłość hehe a więc, mam @ al mimo tego wskoczyłam na fotel po wielkich oporach no i jest świetnie, zero torbieli, nic nie boli, nacięcia pięknie się goją i 14.12 mam wizytę kolejną z USG, będziemy patrzeć jak pęcherzyki i...ustalać termin na inseminację :) ale jestem podekscytowana :D czyli za jakieś 2 tygodnie wskoczę na fotel u doktorka :D a później 2 tygodnie oczekiwania, pewnie najgorsze me 2 tygodnie MałaNadzieja, z córcią już OK?? * agnes - M dobił do kei, ze statku nie schodzą ale lepiej aniżeli na otwartym morzu, u nas tak wieje, że wyskoczyłam z auta tylko do Maca i mi prawie głowę urwało, masakra, mam nadzieję, ze mojego blaszanego garażu nie zwieje, bo on taki lichy już jest hehe * coś cisza tutaj naprawdę, chyba dziewczynom znudziło się bleblanie niczym zamiast konkretów, ale niestety czas oczekiwania jest długi, ja będę testować za prawie miesiąc także....wcześniej któraś na pewno będzie :D * gościówa - nie puszczaj nas, wszystko OK?? teściu już wie o rodzeństwie dla Tosiuli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez strasznie wieje. W radiu mowili zeby zostac w domu bo tornada moga byc. Joanne - dobre wiesc**przynosisz :). Czas szybko zleci. 2 tyg i juz. A potem to jeszcze szybciej Agnes - co kupilas dobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- w sumie sama spozywka trzebabylo lodowke zapelnic i troche zamrazalnik.:-) joanna- to dobre wiesci jak ja bym chciala testowac w tym cyklu. echh kurcze wieje ze hoho. ja juz po kapieli. leze i niewiem co mam zrobic z jajnikami bolacymi. :-(:-(:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - masz termofor?? wygrzej porządnie, boli Cię jedna czy obie strony?? Ty masz coś w postaci torbieli itp?? bo dziwne, ze Ciebie tak boli, to już długo się ciągnie, prawda?? Kochana, ja bym sprawdziła czy oby przypadkiem nie masz stanu zapalnego, martwisz mnie, bo sama kiedyś miałam takie bóle, okazało się, ze to zapalenie przydatków...a sprawdzałaś temp. ciała??i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak. Nie mam zadnych torbieli. O dziwo nie mam tez nadzerki z czego sie bardzo ciesze.:-):-):-) W prawym jajniku wychodowalam 2 pecherzyki dominujace. Tylko nie wiadomo czy pekna i kiedy bo mam juz 15dc Jeszce 2-3 cykle z clo a potem pozostaje tylko klinika Invicta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - tak mam torbiel przy lewym jajniku. a bola czesciej oba niz pojedynczo. wlasnie nie mam termofora. musze moze jutro kupic. a temperatury nie mam podwyzszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - a długo już się staracie?? wybacz pewnie było z 10x, ale nie zakodowałam :) powiem szczerze, że mój lekarz z przychodni prowadził mnie kilka dobrych lat i przy nim ostatnie 1,5 roku było diagnozą niedrożnych jajowodów, ale dopiero po trafieniu do kliniki niepłodności zajęli się mną profesjonalnie :), od razu diagnoza i teraz mamy pół roku na wyklucie się czegoś naturalnie, jeśli nie damy rady, to pozostanie nam invitro, nie mydlą oczu, idą naprzód, a my z M razem z nimi :) * agnes i co lekarz każe Ci z tą torbielą żyć?? dostałaś jakieś tabsy na likwidację tego?? jakiej wielkości?? może trzeba usunąć operacyjnie?? żadnych działań?? oj Kochana, ja bym zmieniła lekarza jeżeli jest jak napisałam, no chyba, ze jakieś działania podjęliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termofor kupiłam kiedyś w "sklepie za 5 zł", ale ostatnio widziałam gdzieś taki z materiałem zewnątrz, że skóry nie pali, fajny :D, tylko nie pamiętam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne w marcu odstawilam anty. Tylko tak naprawde tych cykli nie bylo tyle co miesiecy bo byly bardzo dlugie nawet 60dni. Teraz wszystko normuje luteina. My juz postanowilismy ze jezeli przez te kolejne 2-3 cykle nie uda sie to odpuszczamy calkowicie. Nie chcemy jezdzic po zadnych klinikach. Trudno. Najwyzej bedziemy mieli tylko jedno dziecko. Wazne ze mamy Naduske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - może jak odpuścicie to akurat się uda :), po prostu nie skupiać się na cyklu, rzeczywiście ciężko jest trafić przy takich długich, ale siedzenie z testami owulacyjnymi nie daje komfortu i psychika się blokuje. Rewelacyjnie, że macie Nadkę, macie dla kogo żyć i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś, ze zmęczenia już bzdury piszę, położę głowę na chwilę, może uda się zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- niewiem w sumie jakiej wielkosci jest torbiel wydaje mi sie ze po clo sie powiekszyl. lekarz mowil ze sprobujemy.ho tabletkami zlikwidowac. jesli sie bedzie powiekszal. zobaczymy przy nastepnej wizycie. a lekarza wlasnie to moj nowy endokrynolog-ginekolog wyszukalam go w necie ma bardzo duzo dobrej opinii. wiec zobacze czy pomoze. a termofory wiem wiem ze niewiele koszruja no chyba ze sa jakies fikusne to drozsze. malanadzieja- to super ze sa pecherzyki to teraz szybko do roboty. a noz sie uda.:-). a wogole jak mojemu M mowie codziennie ze mnie boli brzuch to on odrazu ze ciaza echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cześć dziewczyny ! Podły mam dzisiaj nastrój . Ciągle z M się kłócę . Nie wiem co mi dzisiaj jest, jestem mega rozdrażniona i ciągle płaczę :( Oczywiście Joanne nie opuszczam was. Muszę po kolei dopilnować alby każda zaszła w ciąże :) Małanadzieja 3mam mocno za ciebie kciuki. Wyluzuj się i do dzieła :* Głęboko wierzę, że w końcu uda się każdej ! Ja lecę teraz młodą wykąpać i położyć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne zrozumialam :-) i ze wszystkim sie zgadzam. Agnes to faktycznie niedobrze ze tak ciagle boli Cie mocno. Moze udaj sie do lekarza na jakas dodatkowa wizyte. Gosciowa hormony Ci buzuja. Musicie to przetrzymac. Pij melise. Dzis niestety sexiku nie bedzie bo nie mam takich mozliwosci. Ale jutro wieczorem napewno;-) pecherzyki jeszcze nie pekly. Najbardziej ciesze sie ze nie mam jednak tej nadzerki. Dziewczyny u mnie jest taka wichura ze nadia panicznie bala sie spac u siebie sama bo bardzo szumi. Teraz spi u nas ;-) nie wiem tylko jak ten Sw. Mikolaj do nas doleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No u nas też strasznie wieje. Cala wioska nie ma prądu wyłącznie głównej ulicy - czyli ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jest taka wichura ze sie sama boje a co dopiero male dzieci. maz niedawno pojechal do pracy. wczoraj po 20-tej szwankowala na telewizja wiec ja wylaczylismy calkiem i poszlismy spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no to sie wyspalas pewnie. Tyle godzin :-) Ja tez poszlam spac dosc szybko bo o 21.20. Wieje strasznie. Chyba tez troche sniegu nasypalo. Milego dnia dziewczeta ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) wyspałam się dzisiaj, w końcu, ale @ nie widać końca, dopiero 3 dzień, zobaczymy; u mnie też koszmarnie wiało i wieje nadal, słychać po kominie, szok, na szczęście śnieg nie pada, ale nie wiem jak wybiorę się dzisiaj do teściowej, ech....zobaczymy jak pogoda będzie się zmieniać, ale zapewne nie przestanie dmuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja MalaNadzieja No u mnie sypie baaaaardzo mocno. Juz powoli zaspy sie robia. Wogole nie przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wszystkiego slodkiego na Mikolajki:-):-):-):-):-):-). wstaje odslaniam zaslony a tu pelno pelno sniegu i sypie ciagle. wypije kawke i ide odsniezac. lubie to.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, dziękuję, u nas śniegu nie ma, i pewnie nie będzie do wielkanocy hehe (jak w zeszłym roku) kiedyś się wkurzyłam, że nie mogłam wjechać autem pod garaż (mamy zamkniętą uliczkę i mieszkamy na jej końcu), w niedzielę o 9 rano wyskoczyłam z łopatą, uwierzcie, że sąsiedzi, którzy mieli koło nas garaże wyszli z łopatami, tak trzeba było ich zmobilizować, :) i do 12 daliśmy radę :D, kobieta z łopatą?? trzeba było jej pomóc :P ja też to luuuubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę się szykować, bo na 13 jadę do teściowej, a mam parę spraw po drodze do załatwienia, prezent pod choinkę dla M i takie tam :) miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U nas wialo tylko w nocy a teraz cisza i spokoj. A w radiu straszyli ze tornada moga byc. Agnes - i jak ?? Dostalas ta prace?? Moge juz puscic kciuki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bullitka - wlasnie kurcze babka ma dzisiaj dzwonic ale jeszcze cisza. martwie sie juz.:-(. czyzby mi tylko oczy mydlila. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z pracy ale ledwo doszlam zawier**** sniezna jest u mnie okropna. Maz w pracy a my z Nadia zapuscimy sobie swiateczne piosenki. Chcialysmy isc na Mikolajki do miasta ale pewnie odwolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Hej ! U nas tragedia! Cały dzień bez prądu :( Zawiane wszystko , wiatr taki straszny , że nie idzie wyjść na podwórko, bo chce cię w powietrze unieść ;/ Pierwszy raz widzę takie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję dziewczęta, u mnie na szczęście wszystko gra, nawet bez spadków napięcia :), leżakuję już po wizycie u teściowej, nakarmiła, napoiła i zadowolniona jestem :D agnes - wiesz już coś w sprawie pracy?? MałaNadzieja - ja świątecznych piosenek słuchałam dzisiaj w radio, zaczęli już intensywniej puszczać co do wiatru to był spokój w południe, ale śniegu nasypało hehe, po tym jak słońce świeciło oczywiście, a teraz znowu dmucha koszmarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×