Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja dzis jadlam sporo warzyw. W tym papryke i pomidory i strasznie niedobrze mi. Kurcze czuje sie tragicznie.jak na ciezkim kacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja może pryskane były.. Wiesz warzywa zimą to nie to samo co latem. Albo za ciężkie na Twój żołądek. Weź sobie leki na żołądek. Jakieś kropelki czy raphaholin.. nie wiem jak to się pisze, ale mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja tam mam gdy za dużo zjem cebuli albo sosu czosnkowego. ;-/ Wczoraj tylko małą kanapkę zjadłam ze sosem i strasznie się czułam. Właśnie teraz w ciąży wielu rzeczy nie mogę jeść.Tak jak w 1 ciąży wpieprzałam (dosłownie) chipsy tak teraz nie mogę na nie patrzeć ;/ Także kochana wiem co czujesz. Zrób sobie wodę z cytrynką - moje zbawienie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zywie sie glownie warzywami i owocami. Moze poprostu za duzo. Zjadlam tez piers gotowana i az mnievtrzesie na sama mysl. Nie mam zadnych tabletek na zoladek :-( pojde do sklepu. Moze cos maja. Wode z cytryna zaraz wypije. Dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) nie miałam czasu wcześniej żeby tu nawet zajrzeć.. U mnie termin @ za tydzień :) podejście mam lajtowe-dosyć nerwów i spinania się... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - papryka jest ciężkostrawna, no i pomidory zawierają skórę....ja też się męczę właśnie po papryce a mogłabym ją jeść jak jabłka :) ja trochu lepiej, M obiadek przepyszny zrobił i leżakuję dalej, temp. chyba ciut spadła bo nie czuję dreszczy choć boli mnie całe ciało... * Betka - mam podobnie, choć lubię podczytywać i coś napisać...ogólnie to luźniej podeszłam do tematu, miałam owu i ją czułam także nie szło zapomnieć, ale nie liczę dni, nie zamierzam, na frazie jestem zajęta "wyprawianiem" 30-tych urodzin mojego M :) ach, ale będzie fajnie :) torta muszę zamówić z jakimś ciekawym opisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlatego dopiero dzisiaj się odezwałam, sprawdziłam w kalendarzu, który mam dc, obliczyłam co i jak :) Wcześniej to miałam "olew" bo wzięłam do serca to co napisała mi MałaNadzieja, że mało komu się udaje w pierwszym cyklu z clo. No ale od tych 2-óch dni to brzuch daje mi znać o sobie bardzo. Musiałam napisać, bo byłam ciekawa czy dziewczyny po clo też tak mają, czy to po tych lekach normalne. Czekam do czwartku i będę myśleć co dalej. Na monitoring w następnym cyklu już się umówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje ze styczen zaczniecie od dobrych wiadomosci i ktoras wkoncu rozpocznie ta dobra passe :) Mnie tak okropnie piersi bola ze masakra. Tyle lat bralam tabletki i nigdy nic nie mialam a tetaz nie dosc ze krwawie to jeszcze ten okropny bol piersi. Masakra Joanne - kuruj sie kochana. Mi pomogl ibuprom zatoki a na noc polopiryna s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa - w sobotę organizujemy bo ur. wypadają w poniedziałek :) Bullitka - wypiłam coldrex max i tem trochę zeszła, wieczorem polopiryna s i mam nadzieję, że to wirus i do jutra przejdzie :) mam również nadzieję, ze ten rok bedzie szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mi okres sie skonczyl od jutra zaczynamy dzialac co dwa dni:-). Aaaga- mnie tez brzuch bolal po clo zwlaszcza dzien przed okresem. Miejmy nadzieje ze u ciebie nie na@. Joanna- kuruj sie. w taka pogode szybko idzie sie przeziebic. ja sobie leze i tez sie wygrzewam. maz w piwnicy cos dlubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na M. Miał być dzisiaj o 17:30 ale ciężko to widzę ;-/ Z resztą jak zwykle. Ehhh i co zrobić. Mrozu nie ma to robotę ma cały czas... W zeszłym roku chyba ze dwa miesiące był w domu i miałam dosyć ;-) A teraz tęsknie , bo go nie ma. Nie mówiąc o lecie gdzie wraca przy dobrych wiatrach o 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmiane pogody kolano mnie pobolewa i chyba troche napuchniete jest. na wieczor zrobie sobie zimny oklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi troszke lepiej naszczescie. Zjadlam platki w mleku i jakos tak mi minelo. Moze to wszystko przez ta diete.... Agnes i jak kolano? Tak sobie mysle ze to chyba trzeba zaczac poi myslec o wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- jakie wakacje:-) doliero zima sie rozkreca. jak leze to kolano nie boli. takze tego wygrzewam sie w lozeczku. moj M przyszedl z piwnicy i sobie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes niby tak ale w zeszlym roku jak w maju szukalismy domku letniskowego to nic nie moglismy znalezc. Wszystko juz pozajmowane. Tu w naszych rejonach rezerwowac trzeba juz najdalej marzec. My nie wyjezdzamy nigdzie daleko. Chcac cos sensownego znalezc trzeba szukac niestety szybciej. W zeszlym roku bylo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1987
Ja rowniez sie staram mam nadzieje ze w tym roku wypali. Kochala sie z mezem dwa dni po okresie ale zapewne nic z tego nie bedzie bo to dni nieplodne;( a teraz on wyjechal i nie mamy mozliwosc spelnic nasze marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1987
Długość cyklu mam 30dni. to akurat było w 6dniu c. mąż wyjechał na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1987
Dodam że pobolewa mnie lewy jajnik nigdy tak nie miałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Anastazja to kiepsko. no przy takich cyklach to niestety nic nie bedzie. opowiedz cos o sobie wiecej. Pracujesz? gdzie mieszkasz? a gdzie M pracuje ze na tak dlugo wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja kolejny dzien roboczy :/ ale poukladalam wszystko po szafkach. I tak za malo miejsca by wszystko zmiescic wiec czesc zostala w garazu. Za to przynioslam wiecej talerzy, ale odstawilam w zamian 90% garnkow :/. Ja sie czuje jakos tak nie wiem, niby 17dc (wczoraj chyba mi sie pomylilo bo sugerujac sie data 14.01 napisalam 14 dc - to pewnie przez kacyka :p), ale sama nie wiem czy cos mnie boli czy nie. A Wy jak spedzacie wieczor? Ja pewnie niedlugo legne na jakis film. Okazalo sie dzis w przedszkolu, ze w piatek dzieci maja bal przebierancow. Mloda zachciala byc roszpunka. :p Dzis mam nadzieje znowu zaliczyc staranka choc ten cykl raczej na straty spisze zapewne, jakos przez te kuchnie sie nie zgralismy ani z silami, ani z ochota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierze, mierze. Poki co nakwyzsza mialam w ostatni dzien @ - 36.3....... :D Daisy * MalaNadzieja wybacz zarejestrowalam pytanie i ciagle mi umykalo. Mierze co rano mam termometr kolo lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jakas nawiedzona :D Spojrzalam w kalendarz, a to dzis 13 stycznia..myslalam ze 15ty. Czyli dobrze liczylam jednak, to nie kac :D Dzis 15 dc :p Moj super kalendarz wyliczyl mi dzis owu :D. Zmierzylam przed chwila temp i z porannego 35.4 zrobilo mi sie 36.1...ale to chyba sie nie liczy przeciez. Moze cos zle notuje, ale jak w morde strzelil ostatni dzien @ rano mialam tylko powyzej 36 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×