Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A ja jestem u meza ubezpieczona grupowo. Sciagaja mu z pensji kase za mnie i za niego. Ubezpieczylismy sie jak zaczelismy planowac dziecko. Bo zawsze jakas kasa dodatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no to dobrze :-) Agnes moja kolega z pracy tez jest ubezpieczony u swojej zony. Kase za urodzenie dziecka dostali oboje. A jak byl w szpitalu to tez dostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze malanadzieja.:-):-) idz jyz spac kobietko bo nie wstaniesz jutro. oczywiscie nie wyganiam Cieeee:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie musze meza upilnowac aby zapusal mnie n te wszystkie upezp. 60 zl z pendji nawet nie poczujemy. gosciowa- reszta rodzenstwa nie bedzie miala pretebsji do ojxa jak wszystko na Twojego meza przepisze? wiesz z rodzina dobrze tylko na zdjeciach sie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- ja nie dostalam bo u meza w pracy zona moze miec ubezp te pidstawowe czyli do lekarza isc czy do szpitala. takie ubezp. jakbym sie zapusala do UP i miala ubezpueczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałas agnes o czymś na własną rękę? A może jako niania byś się sprawdziła w swojej okolicy. Ja jeszcze nie poznałam osoby ktorej UP znalazłby pracę :p UP organizują staże ale nie zawsze - często brak pieniędzy. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa- na wlasna reke to troche ryzyko. trzeba naprawde miec pomysl na biznes zeby chwycil. Poszukam jeszcze jakiejs normalnej pracy na etat. jakie macie plany na weekend dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa- na wlasna reke to troche ryzyko. trzeba naprawde miec pomysl na biznes zeby chwycil. Poszukam jeszcze jakiejs normalnej pracy na etat. jakie macie plany na weekend dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) melduje sie ze zyje ale ledwo bo wczoraj bylismy u znajomych na imprezie powitalno pozegnalnej, witali mpjego M a zegnali kolege bo plynie za tydzien. Glowa mi peka jak nic a zaraz ma przyjsc Pan do pieca a popoludniu na ur. Do siostrzenca. Jestem mega zmeczona, M poszedl po sniadanko a ja siluje sie aby glowe podniesc. Tyle czasu nie pilam w wiekszej ilosci i teraz sa skutki. Nie pamietam ktory dzien cyklu i nie licze tylko robimy swoje.zobaczymy co z tego wyjdzie :) milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta ;-) Joanne M przyjechał ( a raczej przypłynął ) to dobry moment żeby się wyluzować i zająć czymś innym niż myśleniem i liczeniem ;-) Agnes - To jest fakt , że z rodziną najlepiej na zdjęciu. Już niejednokrotnie się o tym przekonałam. Siostra M jest straszną materialistką i zażyczyła sobie ,że chce mieć dom , w którym mieszkają teraz rodzice ( tylko dlatego , że jest strasznie duży i w pełni wyremontowany, że księżniczka pójdzie na gotowe i nic od siebie nie będzie musiała wykładać) . Chce to niech sobie go bierze, mi to wisi. Ja wolę się sama dorobić wiedząc , że to za ciężko zarobione pieniądze . A brat M to tak jakby ma na wszystko wylane ;-D Jemu nic do szczęścia nie jest potrzebne. Teść ma jeszcze z 10 działek więc na pewno nie zostanie bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dzień dobry:) Ja też się melduję:) Wstałam o 12. Masakra jakaś:) Joanne zrób sobie mocnej kawki i może pomoże:) Gościówa rodzina jak to rodzina. Ja mam jedną siostrę tylko i myślałam że zawszę będziemy żyć w zgodzie. Póki ona się dorabiała ja żyłam jej szczęściem ale jak my z M zaczęliśmy się dorabiać to wszystko u nas krytykowała. Chyba z zazdrości. Dlatego teraz widujemy się raz na 2 miesiące i mi to wystarcza. Na szczęście świat się na rodzinie nie kończy:) Idę dalej się ogarniać. Bo 13 a ja w proszku jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja to mam za chwilkę obiad ;-D A ty pewnie dopiero po śniadaniu :) Najważniejsza rodzina to jak dla mnie teraz Tosia , M i maleństwo rosnące w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
I to jest wspaniałe mieć super rodzinkę i wiedzieć jaką ma się wartość w postaci męża i dzieci:) To jest najważniejsze Gościówa tak trzymać:) A co do śniadanka to masz rację:) Pomału i tak muszę obiad szykować bo M głodny:) Także dzisiaj wszystko w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Widze ze nie tylko ja mam problemy z rodzina. Nadal sie nie doczekalam za wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - wiem. To najgorsze co moze byc. Ona juz od czerwca remontuje dom i id listopada tam mieszka a dala dopiero 2 razy za hipoteke. Juz mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Bulitka a o co chodzi w Twojej sytuacji jeśli mogę zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Widzę że ostro poszło:) A skąd gościówa znalazłaś ten temat? Rodzinkę masz naprawdę spoko. Tylko pogratulować. Małpa jedna. Ale super że ją skręca z zazdrości. Hi hi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska przecież ten temat jest na pierwszej stronie ;) Kochana to nie nikt z rodziny . Jakaś żmija udzielała się wcześniej na naszym wątku . Coś zazdrościła czy nie wiem o co chodzi i zaczęła jechać po nas. W szczególnośc**** mnie i Daisy ;-) Bacznie śledzi nasz wątek i wypisuje bzdury ... Ahhhh ,że nieby my koleżanki, a ja złodziej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Ale tam piszę że to Twoja znajoma. Czy przypadkiem nie jest to ktoś z Twojego otoczenia? To trochę dziwne że ktoś się Ciebie tak przyczepił z forum. Ale może. Nie śledziłam też całego naszego forum wcześniej bo jest bardzo dużo stron i nie wiem jak to się zaczęło na początku. To jak kto żyje i jak zarabia nikomu tak nie przeszkadza jak komuś z otoczenia który zazdrości. Ale ogólnie to żmija jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym wątku każdy zlewał już tą żmije więc założyła nowy temat, dziwnym trafem o tym co pisałyśmy wczoraj ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
To ładnie jej się nudzi że tak śledzi Twoje życie. Niektórzy ludzie powinni czasami odwiedzić psychiatrę. A po to się dostaję wyprawkę dla dziecka żeby było rodzicom lżej. Wiadomo że urodzenie dziecka to duże koszty wyprawki. 5 tys. to i tak mało. W innych krajach rodzice dostają po 1 tys. miesięcznie a nie 60 zł rodzinnego jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
60 zł jak dochody nie przekroczą chyba 500 zł z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - nie przejmuj się, mój M jest marynarzem, pływa pod banderą cypru i podatków temu choremu krajowi nie płaci, to co zarobi u Niemca, ma do rączki :) wystarczy, że płacimy w życiu codziennym masę podatków :), także jeśli ktoś zechce też mnie podpieprzy, na szczęście marynarzy takich jak mój M jest mnóstwo, odkłada sobie po 700 zł miesięcznie na emeryturę i to co odłoży dostanie za ileś lat :), nie chcę od Państwa becikowego, itp...stać nas aby kupić wyprawkę bez ich jałmużny...nic od nich nie chcemy, dlatego też nic nie dajemy :) a konfidenci są niszczeni jak pedofile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) juz po pracy i po cwiczeniach ;-) Ojej. Co tu sie dzieje?! Ta kobieta ma chyba jakis problem ze zdrowiem psychicznym ze chce jej sie specjalnie zakladac nowy watek na temat osoby ktorej wogole nie zna. I napewno to czyta ;-) Neska ja rodzinne dostawalam tylko rok. Oboje z mezem mamu w umowach najnizsza krajowa a i tak nam sie nie nalezy. Nedzne 70zl. Nie wiem tylko w czym mialoby mi te 70zl pomoc jwsli mielibysmy 1500zl na caly miesiac. Heh Agnes a mi UP znalazl prace. Jako telefoniczny doradca klienta ;-) Joanne ale to becikowe nalezy sie kazdemu malemu obywatelowi Polski i tyle. Oni musza to dac bez zadnej laski. Ja myslalam ze nie dostane jak nadia sie urodzila. Urodzila sie w irlandii. Musialam tylko napisac oswiadczenie ze nie otrzymalam zadnego dodatku za ur dziecka juz w irlandii. Ale tam nic takiego nie ma. Tam dbaja o dzieci co miesiac. Nie jednorazowo. I nie obchodzi ich ile kto zarabia. Dziecku sie nalezy kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×