Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

HEJ :) Tu ciagle pada :/ Przed domem moge wrzucic ryby i jutro o 4 rano z wrdka usiasc..naprawde :/ Kuchnia skonczona poki co. Jeszcze okazalo sie ze nowe uchwyty sa w innym odcieniu :/ wi3c mam teraz kilka chrom kilka satynowych. Nie jestem w stanie tego zrozumiec :((((( Bylismy za bateria do zlewu ale nic ciekawego. Jutro poszukamy. Kochane ja spadam bo dzis musimy sie postarac, poza tym troche odpoczynku po tej 3 dniowej robocie sie przyda..a w chacie nadal bajzel bo nie mam sily nic ukladac. Facet skonczyl o 18 dopiero :( ale planowany efekt osiagniety. Bolal mnie jajnik prawy cos przez pol wieczoru ale to chyba nie na owu..12dc? Milego wieczorku Wam zycze. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Neska juz myslalam ze opuscilas nas po tym okropnym rozczarowaniu. fajnie ze jestes. a ja hmmm no.coz nie ten to nastepny cykl. a tak serio to lekko sie rozczarowalam. pierwszy dzien cyklu okropny straszny nie pamietam zebym az tak moxno zle sie czulam.no ale teraz z gorki. jak tylko @ sie skonczy zaczynam.dzialac co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska musisz wyluzowac i nie smucic sie :-) najwazniejsze zebys poszla do lekarza i zrobila badania :-). Daisy ti wypoczywaj kochana. A moze to juz jednak na owu? Kto wie przy nieregularnych cyklach wszystko mozliwe, ale czy mierzysz temperature? No mnie dzisiaj tez gen lewy jajnik klul caly dzien, ale juz jakby sie uspokoilo. Spadam spac zaraz bo o 5 pobudka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja - Ty jutro maraton 14-to dniowy zaczynasz z jednej strony wslolczuje a z drugiej hmm powinnas sie cieszyc ze praca jest. Wiem wiem beznadziejna(zawsze mozna.poszukac czegos nowego) ale zawsze jest. Pozdrawiam Cie cieplutko w ten jakze mocno wietrzny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja pracowałam w sklepie sożywczym ( obecnie wychowawczy, a jak się skończy to macierzyński dalej ) , a M na gospodarstwie robi... Znaczy teść ma duże gospodarstwo a M w dużej mierze zajmuje się nim ;-) i płaci normalną pensję ... Ahhh małanadzieja współczucia .Choć ja czasami mam ochotę pójść do pracy i trochę "odpocząć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no jedyne co mnie cieszy w tej pracy to ze jest na miejscu, nie musze dojezdzac, ale szla bym z lepszym nastawieniwm na te 14 dni gdybym 10 kazdego miesiaca dostawala troszke wiecej.... Za wszystkie prawie weekendy i swieta. No ale ck zrobic. Pracowac musze. Z jednej pensji rady nie damy. Niestety. Zycze dziewczyny spokojnej i milej nocki ;-) oby pogoda sie poprawila. Podobno ma przyjsc prawdziwa zima :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- to na maciezynski to bez kasy tak? czy jak to jest? kurcze kiedys siostry sie pytalam ale ona do pracy poszla po okresie jakims tam od urodzenia dziecka. pozniej maluchem moi rodzice sie zajmowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- mimo wszystko spokojne pracy i wytrwalosci na te ciezkie 14-dni. kurcze tez slyszalam o mrozie ze ma przyjsc a tak sie cieszylam ze wegla przyoszczedzimy troszke hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wole mroz i snieg niz to co sie dzieje teraz. Wieczne ulewy, bloto i wiatr. Gosciowa macierzynski jest platny. Teraz trwa rok. Moze byc 80% pensji przez caly rok albo pierwsze pol roku 100% a drugie 60%. Ja juz sie obcykalam w tym wszystkim ;-) Juz mnie nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie agnes normalnie płatny teraz przez rok ;-) a wtedy dwa lata wychowawczy płatny i mam nadzieję, że do pracy pójdę. Tosia już wtedy do szkoły jako 5cio latek ,a maleństwo może do przezczkola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Troszkę się podłamałam ale już dzisiaj troszkę lepiej. Będę częściej zaglądać. Daisy znam Twój ból. U mnie źle kuchnie wymierzyli i jedna z szafek była za duża. Musieli na drugi dzień znowu przyjechać i powiesić tą jedną szafkę. Poza tym zostawili mnie bez baterii i kuchenki bo nie zamontowali butli. Jakaś dziwna ta ekipa bo jak się innych znajomych pytałam to montują. Dopiero mąż jak za 2 dni wrócił z pracy to mogłam w pełni korzystać z kuchni:) Agnes my w tym miesiącu idziemy łeb w łeb mamy ten sam dzień cyklu. MałaNadzieja to leć spać i wyśpij się kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - rzeczywiscie mamy tak samo. fajnie ze nie jestem sama:-):-). kurcze macierzynski wychowawczy echhh mnie to ominie bo nie pracuje. ale maz pewnie wezmie jak urodze(kiedys ) opiekuncze na mnie zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty małanadzija ;-D Znaczy przekracza . Tylko na papierach jest ,że tylko ja pracuję . M robi u ojca ( jest ubezpieczony w krus) ale nie ma żadnej umowy ;-) To jest dobre ale nie mamy możliwości wzięcia kredytu co nas wkurza nieziemsko ;-/ Za to becikowego mamy 5 tys , a nie 2. M dostaje z krus 3 a ja z zus 2 ;-) Są plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli tylko m pracuje to czy ja tez becikowe dostane?? jesli urodze tak z ciekawosc**pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no nie wyl dzis tego tel ;-) Agnes tak. Becikowe nalezy sie kazdemu. Tylko musisz miec papier do 10tc od gina. 1000zl. No chyba ze iles tam nie przekracza to jeszcze 1000 dodatkowo. No ja niestety nawet rodzinnego nie dostaje. Ubezpieczeni jestesmy dodatkowo w PZU grupowo wiec jeszcze z tamtad tez wyplacaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes tysiąc na pewno, a drugi właśnie zależy od dochodu M . Jak wam na osobę nie przekracza to dostaniecie dwa tysiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko ciesze sie ze maz ma umowe. Kiedys pracowal jakis czas bez. Ale to dla mnie nie jest dobre rozwiazanie. Trzeba patrzec w przyszlosc wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. no maz jest w pracy ubezp. wiadomo i mnie ubezpieczyl. wiec pewbie dodatkowo tez cos bedzie. ale nie o to chodzi. spytalam z ciekawosci. zeby zaraz jakies "goscie" nie najechali na mnie ze dla kasy chce dziecko.:-):-):-):-). kurcze moj M juz dawno spi ja ogladam tv i popijam piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to becikowe się przyda chociaż na skromną wyprawkę . A my to 5 tys. chcieliśmy wykorzystać właśnie na remont- pożyczyć od teścia i później oddać. A reszte byśmy z miesięcznej wypłaty remontowali. Ale teraz to już sama nie wiem czy jakikolwiek remont będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja oczywiście , że trzeba patrzeć w przyszłość. Właśnie dlatego M nie poszedł do normalnej pracy ( choć jeśli się nic nie zmieni to pójdzie) . Gospodarstwo ma być za jakiś czas M, więc kasy będzie dosyć sporo. Póki co jest ubezpieczony i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie najwazniejsze ze ubezpieczony jest. ja bym mogla zapusac sie do urzedu pracy ale u nas jest taki beznadziejny ze szkoda gadac. a poza tym maz mnie u siebie w pracy ubezp. to wiadomo ze wole u niego niz w UP psiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa tak zgadzam sie. Ubezpieczenie jest wazne ale chodzi mi tu o emeryture np. Ja poprostu mam taki przyklad u mnie w domu. Tata umarl jak mialam 17 lat. Mama nie pracowala. I gdyby moj tata nie mial przepracowane na umowe tyle lat to my zostalybysmy z niczym. Pod most. A tak dostalysmy po tacie rente rodzinna. Moze dlatego tak na to patrze. Agnes a czy ty mowisz o ubezpieczeniu zdrowotnym czy grupowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wszyscy dookola mi mowia o tym, ale od bardzo wielu osob wiem ze UP daje skuerowania do firmy na terenie mojego miasta do ktorej nikt nie chce isc. Szefem jest tami za przeproszeniem.s******l ze szkoda gadac. moj M tam pracowal od razu lo technikum. Tydzien wytrzymal i powiedzial dosc. moje kolezanki pracowaly u niego i on sie tak na nich wyzywal ze masakra. np. w umowie mialy ze praca na produkcji a on kazal im kible myc albo swoj samochod. masakra. wiecej u mnie nie ma zadnych firm. a jesli z wlasnej inicjatywy nie pojdziesz do pracy ze skierowania to loznkej lipa. niewiem jestem anty nastawiona do takich Urzedow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię doskonale Małanadzieja. Ale my raczej mamy to zabezpieczenie . W końcu teść sam tak wymyślił więc musi się z tym wszystkim liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja - maz ma grupowe w lracy uvezp. i mogl mnie dopusac ale tylko na pidstawowa opieke, ale od tego roku maja wejsc ubezp. na malzonkow i dzieci na takiej.samej.zasadzie co pracownicy. fajnie byloby. szkoda ze wczesniej nie vylo bo raz mialam reke zlamana(i z ubezp. nic nie dostalzm nie nalezalo mi sie) bylam dwa raxy operowana na noge tez nic z ubezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja pytałam męża, że ma wszystko opłacone. Chorobowe, emerytalne itd. Emeryturę dostanie normalnie z krus ... także nie ma co się teraz martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×