Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Malanadzieja - a teraz juz isc nie mozesz? Szef wiedzial ze mialas problemy zdrowotne. Ja bralam duphaston po 1 tabletce ale od jutra juz nie bede brala. Mama pytala sie lekarzy w szpitalu i oni powiedzieli zeby nie brac. Ze tylko kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciazy i duzo owocow. Ze jak nic sie nie dzieje to po co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak znajdzie sie kupiec to my z automatu wynajmujemy dom i sie przeprowadzamy. Wtedy splacamy hipoteke, szukamy dzialki (ogladamy juz od jakiegos czasu), kupujemy, wplate wlasna robimy, bierzemy kredyt i ruszamy z budowa. Mysle ze w 1.5 roku sie postawimy :D Chcialabym szybciej no ale nigdy nie wiadomo jak to bedzie. Chcialabym by sie w tym roku udalo by postawic do zimy fundamenty i po zimie wtedy ruszyc z budowa. Jak sie uda to super, jak sie nie uda to w koncu kiedys sie sprzeda. :) najwyzej znizymy cene bo kredytu sie splaca miesiecznie troche, ale wiadomo tez chcemy byc troche zarobieni by dolozyc do dzialki. :) Jest jeszcze opcja by zostawic ten dom i budowac drugi, no ale to raczej malo oplacalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie chce jeszcze isc na L4 bo jak nie daj Boze bedzie cos nie tak to poco ma o ciazy wiedziec szef. Potem bedzie moze szukal haka zeby mnie zwolnic jak sie zorientuje ze chce dziecko. Wole nie ryzykowac. Poza tym narazie jest za szybko. Jak zobacze serduszko bijace to wtedy owszem. Ja luteine nadal biore. Boje sie odtawic. Chyba bede brala do kolejnej wizyty tylko zmniejsze dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozpisałyście, miałam, co czytać hoho :D :D Aż ciężko się odnieść do wszystkiego, co tu padło :) W kwestii jedzenia, to ja myślę żeby nie przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę, tak jak Gościówa pisała, jeść tak jak zawsze :) No myślę, że zwiększając ilość warzyw i owoców, bo nie ma to jak naturalne witaminki. Ja tak naprawdę dopiero dotarłam z pracy, bo Mój zabrał mnie na kolację do knajpy (zjadłam przepyszną karkówkę z masłem czosnkowym, no mówię wam niebo w gębie:) ), a potem mi powiedział, ze dostał umowę na czas nieokreślony w pracy :D:D Skubany już wiedział od środy, ale chciał mi powiedzieć osobiście, bo niestety ze względów finansowych nie mogliśmy zamieszkać razem. Ale teraz zaczynamy poszukiwania mieszkania (na razie pod wynajem) na całego :):) Tak bardzo się cieszę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nadziejo zgadzam się z Tobą, ja tez uważam, że nie ma co za szybko mówić w pracy, bo do 12 tygodnia szef może jeszcze zwolnić :/ Co za chore prawo... Ja pracując w przedszkolu mam nadzieję na zrozumienie, tym bardziej, że tam same kobiety pracują, więc myślę, że nie będę miała aż takiego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - masz racje. A w jakich ilosciach bierzesz luteine? Bo ja duphaston 1 tab dziennie i to jest 10 mg wiec tyle co nic Mala mi - cudowne wiadomosci. Taka niespodzianke narzeczony ci zrobil :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jeszcze nie narzeczony, ale mam nadzieję, że się w końcu doczekam :D Nie wiem na co on czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - moze wlasnie na zamieszkanie razem :). Dziewczyny pamietacie film Beverlly Hills 90210?? Wlasnie ogladam pierwsze odcinki. Jak ja kochalam kiedys ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak może być ;) No Mój przerzucał kanały i też własnie widziałam, że leci w tv :D Ale przełączył na Big Bang Theory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zegnam. Leze trupem glowa mi peka jakos nagle mnie wzielk. :( Dobranoc Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi wydaje mi sie ze niw ma takiego prawa w polsce. Od kiedy masz zaswiadczenie od lekarza i jezeli szef wie o ciazy to nie moze zwolnic. Bullitka do wczoraj bralam 6 tabl dziennie czyli bardzo duzo. 300mg. Dzis wzielam 5 tabl. A film pamietam :-) jakze bym mogla zapomniec pamietam wszysykie zeszyty ktore moje starsze siostry mialy z aktorami z tego serialu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Mała Nadziejo, to nawet nie wiedziałam, że tak się zmieniło. To dobrze, ze kobieta jest chroniona od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie tak wydaje. Nie jestem pewna do konca. Tak samo jak zwolnienie lekarskie na ciaze od samego poczatku jest platne 100%. Inaczej kazda kobieta poszlaby od 5tc na L4 bo wtedy napewno pracodawca nie mogl by zwolnic bo w trakcie L4 nie ma prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - leca tez powtorki o 11 i 16. Nawet dynastia tam leci. Kiedys to byly czasy ;) Malanadzieja - to bardzo duzo. Lepiej tak jak mowisz ze powoli odstawiac. A co ci lekarz powiedzial? Ze odrazu czy po trochu? Daisy - a coz to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mnie też głowa " napadowo" boli od dwóch dni,że wytrzymać nie idzie :-/ ... Małanadzieja ten vita miner jest w komplecie- 30 kapsułek + 30 tabletek. To i to raz dziennie.Jak dla mnie to cudo te witaminki. To jest Vita-miner dla kobiet w ciąży + DHA(to są chyba te kapsułki właśnie). ... Mała mi super wiadomości. Tzn nie jesteście jeszcze po ślubie? ... M na jutro ubrany. Spodnie i koszula kupiona no i mac zaliczony :-D Wiesz małanadzieja ja też sobie to obiecałam. Ale czasami silniejsze ode mnie jest ta chęć jedzenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa no jeszcze nie jesteśmy po ślubie. Zresztą to temat wciąż otwarty dyskusyjnie, bo Mój nie jest wierzący, a ja bym chciała ślub kościelny i co jakiś czas nam się temat przewija. Jakoś dogadać się będziemy musieli :) Ojj Dynastii, to ja nie pamiętam :D Chyba byłam za mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - moj maz tez nie jest wierzacy a mimo to mamy slub koscielny. Wszystko da sie zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że można wziąć ślub w kościele w taki sposób, że tylko osoba wierząca składa przysięgę przed Bogiem. Czy tak było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - mniej wiecej. Najpierw trzeba wziasc slub cywilny. Potem moj maz musial podpisac zaswiadczenie ze pozwoli wychowywac dzieci w wierze katolickiej. No najwazniejsze czy twoj chlopak sie na to zgodzi. Jesli tak to nie ma problemu. Mi bardzo zalezalo wiec dla mojego meza nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mieliście jakaś przysięgę w kościele czy tylko takie zaświadczenie wypisywaliscie? A gdzie braliscie ślub w Polsce czy w Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - bedzies zyc :D Tescik mega negatywny ;) Milego dnia Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny Daisy- tak cie troche podpuscilysmy z testem. moze jednak za szybko. jakie macie plany na weekend.? u mnie pogoda deszczowa. jade do gdanska. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, mam do Was pytanie, dosyc czesto zmagam sie z tzw "syndromem miesiaca miodowego " tzn po przytulankach dostaje przykrych infekcji, ratuje sie wtedy uro furaginem i naparami z kory debu, bylam tez z tym u gina i dawal jakies tabletki ale przeciez nie bede co 2 tyg biegala do lekarza :-P moze macie jakies swoje sposoby i podzielicie sie rada? No bo jak tu sie starac regularnie przy czyms takim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelynka- a partner bral jakies leki? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wiem wiem. U mnie lalo cale rano teraz spokoj. My dzis do tesciow na imieniny tescia bo mial w tygodniu, wiec wrocimy pewnie pozno. Jutro do moich jedziemy bo mama miala imieniny w ten dzien co tesc. Wiec 'wypadowo' u nas. Glowa dalej mnie mega boli, przez to jakos tak nieswojo sie czuje. Temperatura niestety 36.6st, choc i tak to moj poziom wyzszych temperatur :D Agnes jedziesz do Gdanska nic sie nie chwalilas zaprosilabym Cie na kawusie! ;) Ale mam tylko sypana. :/ mam nadzieje jutro jechac w koncu kupic moja bo ta mi cos srednio smakuje. Wstalam 7.30 bo mloda mnie obudzila. Koty robily skoki w lazience i pozrzucaly wszystkie moje perfumy..juz myslalam ze swoj nick bede musiala zmienic, ale wyobrazcie sobie ze spadly z ponad metra ze szklanej polki..i nic. No ufff. Chyba bym te koty recznie wysterylizowala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka a uzywacie oboje zeli do higieny intymnej lub plynow? Ja mialam infekcje swego czasu bo luby caly myl sie zelem do kapieli i strasznie przez to cierpialam. Ale ja to ogolnie taka damsko chorowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo to tak spontanicznie zabralam sie z rodzicami i siostra. do szczepana i takie tam. ja tylko kawe rozpuszczalna neske z mlekiem. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bral kiedys jednorazowa dawke jakiegos leku ale to bylo dawno, a mi to sie zazwyczaj zdarza jak sobie poleze z nozkami do gory :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja to uzywam zelu do higieny intymnej ale moj M tylko zelu pod prysznic. Ja to tez taka delikatna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mala mi - to byl zwykly slub tak jak kazdy inny. Maz tez skladal przysiege ale jak by to powiedziec jego sie nie liczylo no bo on nie wierzy. To bylo bardziej dla mnie, moja wiara. Wszystko wygladalo tak jak na zwyklym slubie tyle ze on wczesniej musial podpisac ten papierek ze dzieci beda wychowywane w wierze katolickiej. My bralismy slub w holandi ale w polskim kosciele. Ale w polsce moja kolezanka tez brala taki slub i wszystko wygladalo tak samo. Tylko ze przysiega byla tlumaczona na jezyk holenderski bo maz musial wiedziec co mowi. Naprawde taki ptoblem dotyczacy wiary to nie problem. Tylko pytanie czy twoj chlopak zrobi to dla ciebie bo to jest wazne dla ciebie. Evelyne - ja ci niestety nie pomoge bo nigdy nie mialam z tym do czynienia Agnes - co bedziecie robic w gdansku?? Daisy - widocznie jeszcze za szybko na test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×