Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gosciówa - z kawą to rzeczywiście, z dnia na dzień odstawiłam i nie brakuje mi jej, cale odrzutu nie miałam jako takiego :) fajna taka niewielka różnica wieku, jak malutka reaguje na rodzeństwo?? tuli się do brzuszka?? * Bullitka - moja koleżanka miała anemię prawie całą ciążę, jadła wątróbkę której nie lubiła, no i piła pamiętam soki z buraków też pewnie uzupełniając witaminki :), jadę po sokowirówkę do ojca niedługo, wyciskarkę mam a soko nie, a mam ochotę na sok z buraka i marchwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedawno pokazywał mi na piersi i mówiła, że to brzuch :-D Pewnie nie mogła odróznić ha ha. Ale wie, że ma w brzuszku siostrę lub braciszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jestem przewrazliwiona ale boje cie czegokolwiek byle dzidzi nie zaszkodzic. Kurde moja gramatyka zaczyna mi sie platac . Dobrze ze mam was bo inaczej nie mialabym wogole okazji zeby pisac po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jedz wszystko tak jak przed ciążą :-) A jeśli chodzi o żelazo to jak Antoninka miała niedobór to lekarz kazał jeść buraczki i wątróbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wszystko zdążyłam w miarę ogarnąć :-) Jeszcze jutro. Tosia śpi a po spaniu na spacerek krótki,bo zimno u nas jak diabli dzisiaj :-/ ... Małanadzieja a ty przed USG 3d wiedziałaś, że będzie córeczka? Jeśli we wtorek wyszłoby , że być może to chłopczyk to chyba bym się wybrała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja to jestem przewrazliwina teraz. Ja to boje sie nawet pierdnac zeby cos sie nie stalo ( sorki za wyrazenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu bym przespała cały dzień:) Dopiero wstałam a tu tak się rozpisałyście:) Betka super że wyniki w porządku oby reszta też pokazała że wszystko z dzieciątkiem Twojej siostry w porządku:) Życzliwa super że jesteś:) Naprawdę taki dobra osóbka z Ciebie:) Daisy a Tobie to pozytywne nastawienie na pewno się opłaci:) Cieszę się że tak z uśmiechem i życzliwością do nas podchodzisz:* Gościówa a ja kiedyś słyszałam że te kawy 2w1 i 3w1 mają znikome ilości kawy. Reszta to sama chemia. Chyba około kilkanaście procent. Może kup sobie taki mały słoik kawy rozpuszczalnej (preferuję Nescafe:) ) i przynajmniej będziesz miała pewność że pijesz kawę a nie jej namiastkę. Ale jak chcesz:) To takie kolejne ciążowe gmeranie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowej rozpuszczalnej kawy wręcz nienawidzę. blleeeee :-) Wszędzie jest mnóstwo chemii jakby nie patrzeć :) 19tc i od wczoraj cały czas zgaga ;( Boże a to jeszcze 20 tygodni :( Muszę zaopatrzyć się w migdały ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ja jak narazie nie czuje zmeczenia. Teraz znowu sie martwie Gosciowa - jak to jest miec zgage? Ja jeszcze nigdy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- a czym ty sie martwisz? czujesz sie dobrze to ciesz sie tym stanem. w pozniejszych miesiacach mozesz miec ciezko. a propo zgagi to tez nie mialam nigdy. nawet nie wiem czy bym wiedziala ze to zgaga:-). Daisy - jak plamienie? masz jeszcze? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Bullitka jak ci to opisać. Ja też nie wiedziałam co to zgaga dopóki jej nie doznałam w ciąży. Myślę, że jak przyjdzie do ciebie to na 100% to rozpoznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie pieczenie i "cofanie?' w przełyku nie wiem jak to opisać ale jest strasznie nie przyjemne . Chyba dla mnie najgorsza zmora ciążowa , bo pod koniec ciąży spałam na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wogole Bullitka jestes na zwolnieniu czy jak? malanadzieja- a ty jak teraz pracujesz? joanna- a co z twoja praca? kiedys pisalas ze dostalas sie do jakiejs firmy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to tak czasami mial moj M i bral tabletki manti albo jakies tam.na zgage i pomagaly. wiem wiem wy nie mozecie brac tabletek. a moj tata mowil ze kawa zbozowa pomaga tak na sucho lyzke zjesc. uuu agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne tabletki na zgagę bezpieczne w ciąży to Rennie i też baaardzo pomagały. Brałam je na przemian właśnie z migdałami. Agnes kiedy ty testujesz? Przez to zamieszanie nie odarnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano jeszcze tabletki Rennie tez bral. w poniedzialek mam lekarza i wydaje mi sie ze bedzie juz wiadomo czy sie udalo to bedzie 24dc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz u małej nadziei nie było nic widać a jednak w ciąży była i test też pokazywał . Będziemy 3mać kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj jakos sie naprawde nie nastawiam. sex byl tylko pare razy ale za to w dni plodne. po owulce nic. niewiem. powoli piersi mnie zaczynaja bolec po bokach. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie lubię orzechów, wątróbek itp. Problem z głowy :D * Agnes - plamienia nie mam. (?) Brzuch jakby przestał boleć i w ogóle nic mi nie dolega z tych rzeczy co miałam przez ostatni tydzień. Świruję. Ale zawsze to jest tak, że powiem, że mnie coś nie boli i wtedy zaczyna :p * Gościówa - ja w ciąży nie wiem jak bym sobie poradziła bez kawy :D * A mi lampa ksenonowa się przepaliła jedna w aucie :/ Masakra jakaś, po pół roku jazdy :( chyba coś musi być walnięte, bo jeden pasek ledowy mi się przepalił też, ale montowane były w październiku. Zobaczymy co powie ASO. * Ja zgagi w ciąży nie miałam, nie wymiotowałam, nie puchłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - to moze dobrze ze ustalo. a kiedy chcesz testowac? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nie wiem czego sie boje. Ze cos pojdzie nie tak. Echh . Nie potrafie sie narazie niczym cieszyc. Teraz to wcale bym sie nie zdziwila jakbys nam w poniedzialek oznajmila ze jestes w ciazy :D Gosciowa - no rennie tez slyszalam ze pomaga na zgage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - za to ja bym sie baaaaaardzo zdziwila:-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból piersi jak jeszcze nie wiedziałam , że to ciąża był nie do zniesienia. Płakać mi się chciało jak tylko gdzieś się otarłam.Ból jak nigdy :-/ I tak pare tygodni mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rennie bierze mój luby jak mu się leki skonczą - on ma nadżerkę przełyku. Ja rennie nie jadam, ale luby mi wciskał kiedyś po kilku imprezach w drodze do auta, pewnie chciałam akurat gdzies po drodze porozmawiać z krzakami :D Pomagało. Moja mama też łyka rennie na zgagę i jej bardzo pomaga. Ja bym nie chciała wiedzieć nawet co to jest..ponoć mega pali w przełyku. Eh. * Agnes - kurczę, a Ty kiedy będziesz testować? Czy myślisz że w poniedziałek będzie już coś widać? Ja nie wiem kiedy testować. Mam 10 testów z allegro w szufladzie, więc na dobrą sprawę mogłabym już robić aż do 17 dpo :D Ale sobie daruję, bo siwe włosy mi wyjdą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ha, popatrz na nas pokolei. Gosciowa - mnie tez bola strasznie piersi ale da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz zaczynają mi "pękać" strasznie :-( Dobrze, że po bokach a nie u góry . No trudno, czego się nie robi dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy- wlasnie chyba nie bedzie jeszcze nic widac bo bedzie za wczesnie. wiec jesli nie dostane do nastepnego piatku @ to w weekend zatestuje. a na twoim miejscu tak sobie zrobilabym test a co tam.:-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na test to za wcześnie. Przecież beta wykrywa dopiero 3 dni po zagnieżdżeniu chyba hm? Choć niektóre testy te 10tki (te mam) ponoc też tak szybko wykrywają. Wtedy nie wiem, bo przecież hcg we krwi to co innego niż w moczu i we krwi jest większe stężenie, co powinno pokazać ciążę wcześniej. No ale jest weekend, więc na miękko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×