Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes - ja sie wybieram do Szczepana juz od tygodni. Ponoc sa tam takie wieeeelkie patelnie na jajecznice dla mnie :p tesc ostatnio podeslal mi foto :D * A ja mam takie glupie pytanie. Czy ktoras z Was zauwazyla u siebie na poczatku ciazy brzydki zapach z ust? Bo normalnie dbam o zabki, mam nadwrazliwosc wiec miekka szczoteczka, plyn do dziasel, pasta z wyzszym fluorem, nitka. Bylam u dentysty w styczniu ostatni raz, wszystko mam ok. A dzisiaj to od razu jak wstalam to az mnie mdlilo od samego tego odczucia. Wymylam zeby, teraz znowu, poplukalam itp. Nic jeszcze nie jadlam i tu taki klops. Wiem ze to bylby objaw mocno subiektywny wiec pytam z czystej ciekawosci. :) Do tego dzis pomimo bolu na @, mega zaparcie. Gdzie zawsze przed @ mialam rozwolnienie. I nigdy nie mam w zwyczaju uczeszczac na 2ke rano. :D Wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - na szczescie nie zaobserwowalam takiej przypadlosci u mnie, ani jednej ani drugiej. Ja to ciagle myslalam ze nic z tego, ze sie nie udalo dopoki nie zwymiotowalam i zrobilam test. Dopiero potem zaczely sie mdlosci ale tylko jak jestem glodna. I w sklepie tez mnie dosc czesto mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja sie wybieram do Szczepana juz od tygodni. Ponoc sa tam takie wieeeelkie patelnie na jajecznice dla mnie :p tesc ostatnio podeslal mi foto :D * A ja mam takie glupie pytanie. Czy ktoras z Was zauwazyla u siebie na poczatku ciazy brzydki zapach z ust? Bo normalnie dbam o zabki, mam nadwrazliwosc wiec miekka szczoteczka, plyn do dziasel, pasta z wyzszym fluorem, nitka. Bylam u dentysty w styczniu ostatni raz, wszystko mam ok. A dzisiaj to od razu jak wstalam to az mnie mdlilo od samego tego odczucia. Wymylam zeby, teraz znowu, poplukalam itp. Nic jeszcze nie jadlam i tu taki klops. Wiem ze to bylby objaw mocno subiektywny wiec pytam z czystej ciekawosci. :) Do tego dzis pomimo bolu na @, mega zaparcie. Gdzie zawsze przed @ mialam rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co? :D ja nic nie wklejalam drugi raz, jakby co ;) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u nas pochmurno, a rano padał deszcz, teraz słońce przez chmury próbuje sie przebijać więc może sie trochę rozjasni :) My sie dziś wybieramy do Saturna nowo otwartego w gdyni, bo są podobno jakieś promocję, a Mój coś sobie upatrzył. Bullitko nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Najpierw slub w urzędzie podem podpisanie papierka o zgodzie na wychowanie dzieci i ślub w kościele? Czy nie można tego załatwić jakoś ślubem konkordatowym za jednym razem? Wiesz Mój też wie, ze bardzo mi na tym zależy więc nie sądzę ze przy takim rozwiązaniu robilby problemy :) Dziewczyny, co to za sklep ten Szczepan? Mieszkam tu od trzech lat i nie mam pojęcia o czym mówicie :D Daisy jesteś z Gdańska? To możemy sobie rękę podać :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - dobrze zrozumialas. Jedynie wlasnie trzeba najpierw w urzedzie miec slub i przedstawic papier w kosciele. Gdy jedna osoba jest niewierzaca to nie mozna brac slubu konkordatowego bo to jest tak bardziej dla ciebie niz dla meza. Bo on przecierz nie wierzy wiec przysieganie przed ksiedzem jest dla niego nie wiazace. To tak jak ludze tylko po cywilnym nie moga brac komuni bo zyja ze strony kosciola w grzec*****esli ty przysiegasz przed swoim Bogiem bo ty w niego wierzysz. Maz tez przysiega ale przysiega tobie. Z Bogiem nie ma nic wspolnego. Tak jak ty bys przysiegala przed Budda czy innym wyznawca wiary to dla ciebie to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że mi to dokładnie wyjaśniłaś :) teraz będziemy wiedziec, jak to trzeba będzie pozałatwiać i nie będzie żadnych sporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) Daisy żadnej z tych przypadłości nie zaobserwowałam u siebie. Zaparcia pojawiły się później . Wiadomo , każda ciąża zupełnie inna. Ahhh a test to stanowczo był za wcześnie ;-D Ja to lubię cię nakręcać he he. Chociaż nie powiem , że miałam cichą nadzieję, że być może bladzioch się pojawi :) ... Eveline się nic nie odezwała??Hmmm kochana czekamy na wieści od ciebie :* ... U nas też dzisiaj deszcz mnie obudził. Lało strasznie ;/ ehhhh i tak podobno ma być cały tydzień. Kurcze strasznie nie chce mi się iść na tą imprezę . Do tego we wszystkim wyglądam jak kulka :( Zazdroszczę kobietom ,które wyglądają kwitnąco w ciąży, bo mi to niestety nie jest dane. Aj i co zrobić . Jeszcze tylko 20 tygodni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - prosze bardzo :). Ja mysle ze to jest idealne rozwiazanie dla takich par jak my :). Wilk jest syty i owca cala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - haha jak kulka. Ja sie juz nie moge doczekac kiefy ja tak bede wygladac :D . Ale przy moich 50 kg chyba mi to nie grozi :(. Mi sie cos wydaje ze mi to pewnie tylko brzuch urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nic tylko się cieszyć :-) Bynajmniej ja bym się cieszyła gdyby tylko brzuszek mi wyszedł. Mam 2 kg na plusie , a brzuch jak niejedna w 8 miesiącu i do tego mój sexi drugi podbródek mi wyszedł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cisza i spokój :) my właśnie wróciliśmy z zakupów i zaraz siadamy do obiadu. Bullitko podobno na początku ciąży zawsze jest spadek wagi, nie denerwuj się. Gościówa nie przejmuj sie drugim podbródkiem, po ciąży szybko z wozeczkiem zgubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja to mam jakiegoś pecha do telefonów. wymieniłam go a wczoraj podczas kąpieli jak malutka znów dostała ataku bolu nózki wpadł mi telefon do wody i zostałam bez telefonu. Daisy a co to a zapach ust? tak pomyślalam o tym podejrzeniu Twojej dermatolog w kierunku cukrzycy i właśnie przy cukrzycy pojawia się zapach acetonu w wydychanym powietrzu ale to przy kwasicy musiałabyś się naprawdę źle czuć (bóle głowy, osłabienie, nudności, wymioty, oddawanie duzej ilości moczu, wzmozone pragnienie,częste oddawanie moczu w nocy,ucucie suchości w jamie ustnej). Witam Cię evelynka :) to zaciskam za Ciebie kciuki :) Bullitka kochana ja na początku ciązy schudłam 3-4kg - wymioty, nudności, jadłowstręt plus hormony tarczycowe daly mi nieźle w kość potem powolutku wszystko się unormowało takze napewno nadrobisz. przynajmniej nie bedziesz wyglądac jak wieloryb :) a czas na zachcianki ciązowe przyjdzie na pewno :D Gościówa 2 kg na plusie w okolicach 20 tygodnia to nie tragedia zaufaj mi sa pacjentki które na tydzien tyja kilogram :P do ksiąkowych 12 kg jeszcze Ci daleko :) Eveline odezwij siędo Nas, cekamy na wiadomość od Ciebie :* Agaa wracaj do Nas:* Joanne a wiec jestes w związku z marynarzem tez byłam w takim zwiazku. wiem jak bywa trudno. a jeszcze jak pojawi się dziecko to tym bardziej jest jeszcze trudniej dlatego warto zebyś miała zawsze wsparcie kogoś bliskiego. Neska -pinezka, neska-pineska la la la la :p Tak jak pisze mala nadzieja pracodawca nie ma prawa kobiety w ciązy zwolnic jest chronina także bez obaw można skorzystać i ja skorzystałam i nie żałuje w końcu codziennie sie nie rodzi dzieci. Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam mocno. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny maz juz spi wiec spokojnie moge pisac hihi w gdansku bylam tak na przyczepke rodzice z siostra musieli jechac na zebranie stowarzyszenia chorych na fenylofkaenurie (chyba zle nspisalam). siostra nie moze bialka. bylismy w szczepanie(na wjezdzie do gdanska od strony malborka sklep z porcelana no i nie tylko w sumie wszystko i nic. chociaz fajne niektore szklanki maja ale ceny powalajace.) ktoras dziewczyna pytala o te "centrum." bylismy w auchan takie am zakupy w kfc hihi:-):-):-) i do domku. w sumie nic specjalnego. maz mual jechac do kolegi na imprezke a w koncu zostal w domku bo jak stwierdzil ze mna woli spedzic weekend a piwko z kumplami w delegacji wypije. no i wieczor sie skonczyl super przytulankami:-):-):-):-):-):-):-):-). teraz ogladam film na polsacie i.piwko sobie pije a mezus juz chrapie. a mam pytanie do was czy po sexie tez z was wyplywa wszystko. kurcze pwnie juz byl ten temat ale on zawsze mnie nurtuje. mam wrazenie ze wszystko wylatuje ze mnie. Daisy - jak sie czujesz? zyczliwa- myslisz ze taki zapach z ust to od cukrzycy? powiem wam ze czasami.moj M rano z ust tez ma nieprzyjemny zapach (dba o higiene jamy ustnej) jakby moczem albo mi sie wydaje i tez zastanawiam sie czy to nie cukrzyca. musze go na podstawowe badania wyslac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane! My w domku od niecalej h. Czuje sie w sumie chyba ok. To uczucie w buzi dalej mnie meczy. Jakbym najadla sie szczypiorku czy czegos ciezkostrawnego..i taka klucha w gardle. (?) do tego sluzowo. O acetonie wiem, przeszlam kiedys to przy wadze 44kg, krew i mocz wykazaly wtedy obecnosc. To na pewno nie to. Suchosci w ustach nie odczuwam :p Na szczescie. Rece dzis ok. Troche swedza. Imprezka udana - rano uracze Was kolejnym tescikiem :D Tymczasem ide spac. Sprobuje po 3 kawkach :) Moze pobuszuje cos z lubym. :))) Agnes - z auchana masz do mnie hmmmm niecale 20 km ;) ja bede tam jutro :) Buziaki kochane trzymajcie kciuki za jutro rano. Postaram sie w nocy nie chodzic siku bo dzis bylam 2 razy. Cmok! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra przyznam sie. Nie chcialam bo zaraz bedzie ze sie nakrecam :D lubemu tez nie mowie. Mocz nr 1048 dzis pol h temu i nie wiem co myslec o tescie. Porownam z jutrzejszym i wtedy wstawie foto bo teraz nawet nie mam jak z komorki nie wlepie. Cmoki :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - nie rozumiem ostatniego wpisu czyli co ciaza:-):-):-):-)?? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej moje wyobrazenie :D No ale zobaczymy jutro. :/ najwyzej sie posmiejemy ;) D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co powtorzylas test o co chodzi z liczba?? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz skumalam. mocz ktorys tam z kolei w ciagu dnia i bladziocha jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jakieś ciekawe rzeczy na zakupach kupilas? :) Daisy no, no, no czyżbyś miała nam rano przekazać Tą nowinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes co do nieprzyjemnego zapachu z ust to jest wiele przyczyn takze trudno coś powiedzieć a o zapachu acetonu w cukrzycy napisałam Daisy ze względu na podejrzenie Pani Dermatolog ale badania raz do roku powinno się zrobić tak dla siebie. a co do zapachu z ust ktory przypomina woń moczu jest w chorobach nerek-mocznica i dotyczyć może on także ciała. zapach jest wyraźny, drażniący, ostry. badania wskazane w takim przypadku to badanie ogólne moczu oraz kreatynina i mocznik. objawy towarzyszce to zaburzenia rytmu serca czy nudności i wymioty, ogólne pobudzenie. Oczywiście nie jestem lekarzem i nie pisze tego by kogoś nakręcać ale napisałam to co wiem o takim zapachu. Daisy ale buźka mi sie cieszy zaciskam mocniej kciuki i czekam na dobre wiadomości jutro z samego rana:* Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy 44kg o_O?! jakaś ostrzejsza dieta?! ile masz wzrostu? około165? ja kiedyś tez sie bawiłam w diety i schudlam około30kg w dwa miesiące bardzo źle sie to na moim zdorwiu odbiło. przez ta niedoczynnosc tarczycy troche mi sie nazbierało kg ale myslę, że poradze sobie jak już coś postanowie to nie ma na mnie mocnych :D zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnes a co do "wypływania" to trudno mi cos napisać bo jak juz sie staralm o dzidzie to obowiązkowo byla świeca zaraz po przytulankach ale zawsze coś tam "uciekało" :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes a jak Twoja siostra sobie radzi z chorobą? jak znosi to psychicznie? opanowaną ma sytuacje? pewnie bywały trudne momenty. mężulek widze, że się postaral jak tak szybko zasnął :D życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekam narzeczony sie stęsknił :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatyw.. Milego dnia! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - u mnie dzis 29dc dopiero, ale dziewczyny mnie tu nakrecaly na test i uleglam. Gosciowa tryska radoscia z tego tytulu :D Dzis dopiero 9dpo, wiec nawet na test zdecydowanie za wczesnie. Sluz jak byl tak minal tego samego dnia. Chyba plamieniem bym tego nawet nie nazwala na dobra sprawe. Potem juz tam nie grzebalam. Napisz lepiej jak Ty sie czujesz :))) Jakies nowe dolegliwosci? * Ciezarowki nie milczcie :p * My dzis znowu w rozjazdach :/ nie wyspalam sie, w nocy latalam za sikajacym psem. Nauczyl sie juz wchodzic/schodzic ze schodow :) A temp 36.6st. Raczej nie wrozy to nic dobrego. Dlaczego ten cykl nie moze byc 'ksiazkowo' ciazowy po prostu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×