Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hehe patrze na ww invicty panele podstawowe badan do zrobienia. Dla faceta: ogólne badanie nasienia. Dla kobiety: AMH (ang. anti-Müllerian hormone) - umożliwia ocenę rezerwy jajnikowej, czyli liczby posiadanych komórek jajowych Białko wiążące hormony płciowe SHBG Estradiol (E2) - hormon m.in. regulujący cykl menstruacyjny Hormon folikulotropowy (FSH) - pobudzający dojrzewanie pęcherzyków Graafa i produkcję estrogenów Hormon luteinizujący (LH), istotny w procesie owulacji Inhibina B Przeciwciała przeciw peroksydazie tarczycowej (anty-TPO) Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEA- SO4) Test z metoclopramidem X2 (MTCx2) oraz Testosteron (TST) No normalnie :D :D :D Troche smiech ze az tyle, a facet raz i juz :) Wszystko powinno sie robic razem w 3 dc zeby rezerwe oznaczyc itp wiec to zrobie od razu przy nastepnym cyklu. Eh szkoda cały cykl sie zmarnuje. Trzymajcie kciuki zeby ten byl 30 dc a nie 43 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko dziewczyny. pojedziemy zobaczymy i jak bedzie cos nie tak wtedy bedziemy sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ma racje nie ma co Ją stresować tylko Agnes dopilnuj męża bo czas leci a my wciaz czekamy na Twój brzuszek :) Na mój sobie poczekacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja sie nawet nie łudzę, że się cudem uda nam przypadkiem. Ale testy owu trzaskam. Mam problem z termometrem bo rano mierzylam i wyszlo 35.84 mowie co jest i zmierzylam jeszcze raz i 36.40 i kurde lipa no lipa. Chyba wroce do tego starego o ile w ogole jest sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne tatuaże, ja bardzo chciałam zawsze mieć 'W' za uchem lub na karku, ale jeszcze sie nie zdecydowalam jakos nie wiem dlaczego. Ponoc jak sie zrobi jeden tatuaz to dramat bo sie na jednym rzadko konczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wow :) Daisy - ja odkad sie zdecydowalam na invitro to minelo 1,5 miesiaca i juz bylam w ciazy. A pamietacie jak wam jeczalam ze napewno sie nie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- tylko ze u ciebie invitro to zadarmo jest. a u nas zanim sie zbieze kase i wogole. szkoda gadac. no dobra tatuaz fajny. my tez chcielibysmy jeszcze jakies hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja wiem jakie sa realia w polsce niestety. Ale mi teraz bardziej chodzilo o sytuacje Daisy ze jej duzo latwiej bedzie zebrac te pieniadze niz przecietnemu Kowalskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na poczte moj tatuaz na posladku. zdjecie jest ze strony dziewczyny ktora mi go robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- w to nawet nie watpie. kurcze a moj M znowu dluzej w pracy troche. za to jutro tylko do 14-tej i wkoncu sobota wolna. cala dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka pamietam. Problem w tym ze luby wczoraj powiedzial ze mozemy sprobowac in vitro dopiero w grudniu. Bo tak: - generalnie wzgledy finansowe, nie bede sie rozpisywac zlotowkami, ale luby mi przedstawil to wczoraj jasno :( On rozbudowuje teraz firme, bedzie stawial kilka masztów (jeden to ponad 20 tys.), pracownicy, robota, pozwolenia budowlane, do tego dzierzawa terenu, zrobienie lacza, a to bedzie rozlegly teren i kupa kasy do wylozenia na raz. - miesiecznie na same 'rachunki' idzie nam prawie 10 tys. - teraz mam te migdalki a juz moglabym te kase powiedzmy odlozyc (4 tys.). To nie chodzi o to, ze nie mamy kasy. Poprostu nie wiem jak mam Wam to napisac. Ja mialam zajsc w ciaze zwyczajnie i nie jestesmy teraz przygotowani na takie wydatki. Jestem w stanie to zrozumiec, nie bede wymagac od niego zeby z czegos rezygnowal. A niestety tak to jest ze trzeba zacisnac pasa zeby potem bylo lepiej. Czuje sie gorzej niz przecietny Kowalski uwierzcie mi :( Ale inseminacje mozemy robic co miesiac powiedzial luby nie ma problemu. A noz widelec się uda, a jak nie to in vitro w grudniu, a potem juz ponoc bedziemy mieli na kolejne ew. podejscia kase 'od razu'. Przede mna 8-9 miesiecy czekania. :( Za ro rozmawialismy o slubie i moze zdecydujemy sie na cywilny i to niebawem to zaoszczedzimy z 30-40 tys. Masakra niech poprostu sie uda samo i juz. Chyba ze jakos uda mi sie lubego przekonac jak lekarze mu jasno powiedza ze szkoda bawic sie w inseminacje to moze cos przyspieszymy. A nie jest to 'czarna godzina' zeby szybko drapac kase na juz, bo potem cos sie stanie tfu tfu i wtedy zupelnie bedzie lipa. Nie wiem moze luby to przeliczy jeszcze raz i zmieni zdanie. Bo ja liczylam to moglabym isc nawet jutro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Daisy Daisy w goracej wodzie kapana. widzisz teraz luby postawil sprawe jasno.:-). porozmawiajcie na spokojnie raz jeszcze przeliczcie moze akurat udaloby wam sie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pominełam OC za samochod a to kolejne 10 tysiecy no i co z tym ogrodzeniem to tez luby liczy a koszta ogrodzenia sa ogromne wyszlo nam ponad 50 tysiecy. Wiem, ze niektore rzeczy moga poczekac****ewnie beda musialy, ale..ale nie wiem nawet nie umiem sie tłumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- bo maz wyjezdza w niedziele raniutko. a musi sie przygotowac. a poza tym juz pisalam wczesniej ze za jednym wyjazdem do gdanska zalatwimy nasienie i konsultacje w tym samym dniu. nie chcemy tego rozbijac i co chwile jezdzic. to tez sa koszta. to wole jyz ba ewentualne badania odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym juz nastawilam meza i chyba on tez sie nastawil ze po powrocie pojedziemy. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ha ha fajny :D Daisy - narazie sie nie doluj bo jeszcze nic nie wiadomo. Moze my zle odczytujemy wyniki i wcale nie ma tak zle jak myslimy . A co do inseminacji to tylko strata pieniedzy . Jakbyscie mieli co miesiac wydawac ok 1000 zl na cos bez sensu to po co? Lepiej odkladac to i zbierac ewentualnie na invitro a probowac naturalnie bo to takie same szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- a moze im sie uda akurat. wiesz kazdy orfanizm jest inny. jesli teraz tak chca. to przeciez ich decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no pewnie ze ich decyzja . Ja sama podchodzilam do 4 z nadzieja . Moj maz powiedzial ze jego kolega z pracy to jemu lekarz powiedzial ze ma 2% na zaplodnienie zony. I udalo sie. Bez invitto , bez inseminacji . Poprostu cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys i nam.przytrafi sie cud. noo co jak co ale tobie Bullitka zdazyl sie cud bedziesz miala blizniaki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to byl naprawde cud :). 1 na 5 tysiecy :) dlatego ja wam tak bardzo wszystkim kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×